e 4 si ceva nou... dar daca vrei mai ieftin.. iti recomand cu incredere in remat

cauta pe acolo.. camasi bune..sa nu fie uzate..(eu am gasit fara pic de uzura 60lei toate 4) segmenti NOI neaparat... nu se merita improvizatii

.. iar de pistoane.. poate gasesti pe la careva nefolosite... daca vrei sa faci tot setul.. dar acuma depinde cat de obosit e motorul.. unii se multumesc doar cu segmenti si atat

? bine ar fi sa-l faci pe tot..
si.. cauta de polonia.. sau pitesti... nu lua set-car sau ghiote (cu dracu s-o scrie) ca zice lumea ca-s praf...
hai ca te descurci u..
saltare.. bft