Go Back   Forum 4Tuning > Masini & Tuning > MASINA MEA > DACIA > Alte discutii Dacia

Reply
 
Thread Tools
Old 07-05-10, 08:29   #436
LUCI BV 89 WRC

Stage 5
 
LUCI BV 89 WRC's Avatar
 
Join Date: Sep 2007
Posts: 1,830
Member of:
[VW]
[DACIA]
[DAEWOO]
[RENAULT]
[Old School Cars]
[Dacia Rally Team]
Default Re: intalnire dacia 9 mai ?mai are loc in 2010?

Quote:
Originally Posted by kamikaze_ph View Post
Sa inteleg ca este intalnire strict 1300? Distractie placuta!!! Dupa ce ca sunt intalniri din an in paste mai aveti si pretentii. Discriminare fratilor!
oameni buni intalnirea aceasta are in vizor daciile 1300 originale,ca si anul trecut in schimb am vorbit cu Dan Crainiciuc de pe Dacia club pot veni si restul daciilor dar trebuie vorbit si rezolvata problema asta pentru ca nu a existat comunicare absolut deloc !eu abia ieri am reusit sa vb cu el o ora la telefon sa lamurim niste aspecte!!!!!!
revin la ideea sa veniti la brasov si o sa vedeti ca daca exista comunicare si intelegere anul viitor vor fi toate daciile dupa cum am spus eu mai demult!!!!
multumesc de intelegere!
__________________
Membru DACIA RALLY TEAM MotorSport

Last edited by LUCI BV 89 WRC; 07-05-10 at 08:32.
LUCI BV 89 WRC is offline   Reply With Quote
Old 07-05-10, 09:02   #437
Alex4u
Dacia Driver

Stage 5
 
Alex4u's Avatar
 
Join Date: Jul 2009
Posts: 1,591
Member of:
[DACIA]
Default Re: intalnire dacia 9 mai ?mai are loc in 2010?

eu va doresc drum bun....sa va distrati..sa face-ti cat mai multe poze..si asteptam anul viitor sa vedem ce o fii
Alex4u is offline   Reply With Quote
Old 07-05-10, 14:35   #438
andreigame

Stage 5
 
andreigame's Avatar
 
Join Date: Oct 2008
Posts: 1,999
Member of:
[Old School Cars]
Default Re: intalnire dacia 9 mai ?mai are loc in 2010?

stati linistiti ca vor venii destule masini....nu se va simti lipsa unora dintre voi.......mai ales pe cei care zic ca vin si apoi se dau loviti de cele spuse pe forum si numai vin......
__________________
Dacia Sport B-179-UAP Simple is Enough!
andreigame is offline   Reply With Quote
Old 07-05-10, 14:41   #439
LUCI BV 89 WRC

Stage 5
 
LUCI BV 89 WRC's Avatar
 
Join Date: Sep 2007
Posts: 1,830
Member of:
[VW]
[DACIA]
[DAEWOO]
[RENAULT]
[Old School Cars]
[Dacia Rally Team]
Default Re: intalnire dacia 9 mai ?mai are loc in 2010?

Quote:
Originally Posted by andreigame View Post
stati linistiti ca vor venii destule masini....nu se va simti lipsa unora dintre voi.......mai ales pe cei care zic ca vin si apoi se dau loviti de cele spuse pe forum si numai vin......
bine punctat !
LUCI BV 89 WRC is offline   Reply With Quote
Old 07-05-10, 15:28   #440
SpeedClass
Dacia Driver

Stage 5
 
SpeedClass's Avatar
 
Join Date: Dec 2009
Posts: 643
Member of:
[DACIA]
Default Re: intalnire dacia 9 mai ?mai are loc in 2010?

Quote:
Originally Posted by LUCI BV 89 WRC View Post
bine punctat !
Voi faceti intrecere,care e mai smecher in vorbe?????
SpeedClass is offline   Reply With Quote
Old 07-05-10, 15:40   #441
Alex4u
Dacia Driver

Stage 5
 
Alex4u's Avatar
 
Join Date: Jul 2009
Posts: 1,591
Member of:
[DACIA]
Default Re: intalnire dacia 9 mai ?mai are loc in 2010?

Quote:
Originally Posted by andreigame View Post
stati linistiti ca vor venii destule masini....nu se va simti lipsa unora dintre voi.......mai ales pe cei care zic ca vin si apoi se dau loviti de cele spuse pe forum si numai vin......
acu nu te supara pe mine..dar a ta e cumva 1300??
Alex4u is offline   Reply With Quote
Old 07-05-10, 16:20   #442
andreigame

Stage 5
 
andreigame's Avatar
 
Join Date: Oct 2008
Posts: 1,999
Member of:
[Old School Cars]
Default Re: intalnire dacia 9 mai ?mai are loc in 2010?

daca te uiti....eu am facut o dacie 1300 sport...sa vedem ce zic si restu

si vezi tu...chiar daca n-am 1300 tot ma duc...

Last edited by andreigame; 07-05-10 at 16:23.
andreigame is offline   Reply With Quote
Old 07-05-10, 17:10   #443
Alex4u
Dacia Driver

Stage 5
 
Alex4u's Avatar
 
Join Date: Jul 2009
Posts: 1,591
Member of:
[DACIA]
Default Re: intalnire dacia 9 mai ?mai are loc in 2010?

si pentru ce te duci sa parchezi masina in cealalta parte a parcarii...iar cele 1300 in cealalta parte??? hay sa fim seriosi...cand se va hotara sa facem o intalnire DACIA in adv sens al cuvantului...vom participa mult mai multi..
__________________
Ex: Dacia 1310 - 1987
Opel astra - 2006
Bmw e36 - 1995 ...

.(O O)\_(||||)(||||)_/(O O).
|.....o //...............\\ o.....|
.\____/==========\____/.
Alex4u is offline   Reply With Quote
Old 07-05-10, 17:30   #444
amce

Stage 4
 
amce's Avatar
 
Join Date: Feb 2007
Posts: 232
Default Re: intalnire dacia 9 mai ?mai are loc in 2010?

Quote:
Originally Posted by LUCI BV 89 WRC View Post
am vorbit cu Dan Crainiciuc de pe Dacia club pot veni si restul daciilor dar trebuie vorbit si rezolvata problema asta pentru ca nu a existat comunicare absolut deloc !eu abia ieri am reusit sa vb cu el o ora la telefon sa lamurim niste aspecte!!!!!!
ai cerut permisiunea la seful cel mare?!
poate va cade vreo firimitura frantuzeasca.
amce is offline   Reply With Quote
Old 07-05-10, 18:33   #445
k4r4
Old School Cars

Stage 5
 
k4r4's Avatar
 
Join Date: Aug 2005
Posts: 700
Member of:
[Old School Cars]
[DACIA]
Default Re: intalnire dacia 9 mai ?mai are loc in 2010?

Quote:
Originally Posted by Alex4u View Post
si pentru ce te duci sa parchezi masina in cealalta parte a parcarii...iar cele 1300 in cealalta parte??? hay sa fim seriosi...cand se va hotara sa facem o intalnire DACIA in adv sens al cuvantului...vom participa mult mai multi..
tu tot nu pricepi nu? intalnirea initial s-a vrut a fi doar pentru dacia clasic: 1300, si probabil 1100. faptu ca au inceput unii-altii cu intrebari daca pot sa vina si ei cu 1310 sau 1400 e alta treaba. momentan asta e intalnire dacia clasic. daca vrei tu o intalnire dacia cu toate modelele, ocupa-te de organizare si lasa evenimentu oamenilor in pace. faptu ca ai si tu o dacie nu inseamna ca trebuie s-o expui. te poti duce sa te uiti la niste dacii clasice, daca tot zici ca faci parte din randul pasionatilor de dacii. nu-i judeca pe altii pentru faptul ca au organizat ceva ce nu-ti convine tie, care oricum nu te incadrezi la cerintele lor.
__________________
It's a man's obligation to stick his boneration in a women's separation; this sort of penetration will increase the population of the younger generation.
k4r4 is offline   Reply With Quote
Old 07-05-10, 19:06   #446
Alex4u
Dacia Driver

Stage 5
 
Alex4u's Avatar
 
Join Date: Jul 2009
Posts: 1,591
Member of:
[DACIA]
Default Re: intalnire dacia 9 mai ?mai are loc in 2010?

pai aici nu e vb doar de mn..aici e vorba de jumate de forum...care numai vine la bv...nu am zis niciodata ca am dacie de expus...dar sunt f multe 1310...1400 ...nova..sn pe serv care meritau expuse....sunt foarte curios sa vad pozele cate dacii 1300 vor fii.....pentru ce sa bat drumul pana la bv...sa cheltui banii...si legat ca nu m-a invitat nimeni..asa e ..dar nu vin eu numai vine nush cine ..si tot asa se aduna...si o sa fiti o mana de oameni care va puteati intalni si in fata blocului sa stati la o samantza si la un pahar de vb ..hay numai bn










A si k4r4...masina ta e 1300 ??? e 1300 cu elemente de 1310 " violata" cum au denumit-o unii pe aici..stii care e dif intre a mea si a ta?? 2 ani...si aerisirea dupa aripa o am patrata si tu lunga....a si grila fata o am daia mai groasa...asa ca hay sa nu vb din necunostinta de cauza...

Last edited by Alex4u; 07-05-10 at 19:09.
Alex4u is offline   Reply With Quote
Old 07-05-10, 20:03   #447
deniel
Dacia Driver

Stage 5
 
deniel's Avatar
 
Join Date: Feb 2008
Posts: 677
Member of:
[DACIA]
[FORD]
Default Re: intalnire dacia 9 mai ?mai are loc in 2010?

Motivul pentru care nu mai vine multa lume la intalnire este ca pe DC s-a vorbit urat despre cei care nu au 1300 si care doreau sa vina la Brasov, nu pentru expo ci doar ca vroiau sa vina pana acolo cu o alta dacie decat 1300.
__________________
south's racersmotorsport www.sr-club.ro




www.forum.sr-club.ro
deniel is offline   Reply With Quote
Old 07-05-10, 21:09   #448
b08ygs
Dacia Driver

Stage 5
 
b08ygs's Avatar
 
Join Date: Jan 2008
Posts: 5,180
Member of:
[DACIA]
[Old School Cars]
Default Re: intalnire dacia 9 mai ?mai are loc in 2010?

INCA ODATA.....

PENTRU CEI CARE VOR SA PLECE DIN BUCURESTI IN COLOANA FRUMOS SI CIVILIZAT SAMBATA 8 MAI ORA 8:00 IN PARCAREA PETROM IMEDIAT DUPA PODUL DE LA CENTURA Eu si inca cateva masini va vom astepta acolo pana la maxim 8:30 cei ce nu pot ajunge ne pot prinde din urma pentru pana la Brasov nu se va goni, se va merge civilizat
__________________

Pasionat de fiarele vechi care merg mai spectaculos ca plasticele de ultima generatie....
O batrana din '76
b08ygs is offline   Reply With Quote
Old 07-05-10, 22:13   #449
bogdyMND

Stage 4
 
bogdyMND's Avatar
 
Join Date: May 2007
Posts: 231
Member of:
[RENAULT]
[DACIA]
Default Re: intalnire dacia 9 mai ?mai are loc in 2010?

Quote:
Originally Posted by Alex4u View Post
si pentru ce te duci sa parchezi masina in cealalta parte a parcarii...iar cele 1300 in cealalta parte??? hay sa fim seriosi...cand se va hotara sa facem o intalnire DACIA in adv sens al cuvantului...vom participa mult mai multi..
Nu stiu de ce dar cred ca nu te-a chemat nimeni si nu inteleg ce castigi dc tot iti bati tastatura pe aici sa nu mearga si altii. Si ce sa caute sn, nova , logan la o intalnire dacia clasic. E ca si cum la o intalnire vw beettle sa mearga plin de golfuri si passaturi. Nici nu i-ar interesa pe majoritatea, iar cei ce sunt interesati merg fara sa aibe nevoie de "motivatia" ta.

Dc tot esti asa inversunat, organizeaza tu o intalnire Dacia exclusiv fara 1300. Dar 90% doar "tastatura" e de tine.
bogdyMND is offline   Reply With Quote
Old 07-05-10, 22:18   #450
Cosmin-SNR

Stage 5
 
Cosmin-SNR's Avatar
 
Join Date: Jan 2010
Posts: 2,090
Member of:
[BMW]
[DACIA]
Talking Re: intalnire dacia 9 mai ?mai are loc in 2010?

Succes la intalnire....sa face-ti cat mai multe poze....sa vada si ochiul nostru
Cosmin-SNR is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -