Go Back   Forum 4Tuning > Masini & Tuning > MASINA MEA > CITROEN > Alte discutii Citroen

Reply
 
Thread Tools
Old 09-04-09, 21:23   #1
bigwolf

Stock
 
Join Date: Mar 2009
Posts: 9
Default Probleme cu un Citroen C-crosser

am postat o teapa cu c-crosser in romania si cu citroen romania si au sters acel mesaj. care sa fie motivul? va este frica de adevar? citroen are mari probleme de fabricatie si refuza sa recunoasca asta. voi striga panan ma vor auzi toti romanii. CITROEN ESTE O MARE TEAPA IN ROMANIA. C-CROSSER ARE PROBLEME DE FABRICATIE. ARE PROBLEME CU AMBREIAJUL. sunt procese pe rol.
ATENTIE ROMANI - CITROEN ESTE O MARE TEAPA !!!!!!!!
REVIN
bigwolf is offline   Reply With Quote
Old 10-04-09, 00:56   #2
dj01fad

Stage 5
 
Join Date: Apr 2005
Posts: 630
Default Re: care este motivul pentru care ati STERS mesajul cu c-crosser?

probabil ca reclama facuta de tine a deranjat pe cineva. pana la urma e masina ta, esti la sectiunea citroen/ masina mea, si poti spune despre ea cate'n luna si'n stele. dar... vad ca cenzura este in floare, si din ce am mai auzit nu este prima data cand se intampla.
__________________
citroen xantia 2.0 HDI activa '00
citroen xantia 2.0 HDI break '99
citroen xantia 2.0 TCT activa '99
citroen xantia 3.0 V6 activa '97
dj01fad is offline   Reply With Quote
Old 12-04-09, 18:05   #3
EaGle
Banned

Stage 5
 
Join Date: May 2007
Posts: 4,131
Default Re: care este motivul pentru care ati STERS mesajul cu c-crosser?

De ce vorbiti prostii ? Daca face topic cu Masina lui, s-o prezinte...date tehnice, poze si planuri ... nu ca a luat teapa. Multi am luat teapa, dar asta e, nu ne apucam sa impanzim forumurile cu problemele noastre. Eu inteleg ca te doare cand iei teapa, dar asta este, nu esti nici primul nici ultimul.
EaGle is offline   Reply With Quote
Old 04-05-09, 14:01   #4
Doctore20

Stage 2
 
Doctore20's Avatar
 
Join Date: Aug 2006
Posts: 32
Default Re: Probleme cu un Citroen C-crosser

ce teapa ai luat? masina nu e in garantie? ce versiune este? Prezinta niste detalii sa stim si noi la ce anume te referi?
Doctore20 is offline   Reply With Quote
Old 21-06-09, 09:18   #5
Teodor3

Stock
 
Join Date: Jun 2009
Posts: 1
Smile Re: Probleme cu un Citroen C-crosser

Quote:
Originally Posted by bigwolf View Post
am postat o teapa cu c-crosser in romania si cu citroen romania si au sters acel mesaj. care sa fie motivul? va este frica de adevar? citroen are mari probleme de fabricatie si refuza sa recunoasca asta. voi striga panan ma vor auzi toti romanii. CITROEN ESTE O MARE TEAPA IN ROMANIA. C-CROSSER ARE PROBLEME DE FABRICATIE. ARE PROBLEME CU AMBREIAJUL. sunt procese pe rol.
ATENTIE ROMANI - CITROEN ESTE O MARE TEAPA !!!!!!!!
REVIN
Cred ca ai avut un mare ghinion cu C-Crosseruul tau.Daca e cum spui tu eu ma mir.Ai mei parinti au unul , si sunt extrem de multumiti de el,consum,confort,design nu au cu ce sa se planga.Ai putea da mai multe informatii despre masina ta? Astfel ar fi mai clar motivul nemultumirii tale.Dar cum spuneam ma mir ,pentru ca dupa mine masina asta e geniala!Si tio spun pentru ca ai mei nu au avut probleme cu ea.
Teodor3 is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -