| Comunitatea globala 4Tuning Aici ne cunoastem mai bine, aici ne certam daca e cazul, aici ne impacam si tot aici aflam unde ne intalnim. Cel mai potrivit loc in care poti sa iti faci intrarea pe forum |
27-06-08, 07:47
|
#16
|
|
Banned
 Stage 5
Join Date: Nov 2004
Posts: 3,348
|
Re: Shaormarii
Timisoara: ZET (in complexul studentesc)
|
|
|
27-06-08, 11:10
|
#17
|
 Stage 5
Join Date: Nov 2004
Posts: 12,371
Member of: [Moderators] [4Rally] [Shadows Racing Team] [ALFA ROMEO]
|
Re: Shaormarii
Valcea: Con Tutto ( e imbarligata, printre niste blocuri, pe o straduta, pt cei din valcea : langa fostul Forest, Rodin )
|
|
|
27-06-08, 14:49
|
#18
|
 Stage 5
Join Date: Aug 2005
Posts: 1,509
Member of: [Moderators] [SKODA] [FOTO] [Opel]
|
Re: Shaormarii
O shaorma buna mai e la kogalniceanu, da daca vreti marimi mari incercati maverick
|
|
|
27-06-08, 18:49
|
#19
|
 Stage 5
Join Date: Jun 2004
Posts: 882
|
Re: Shaormarii
Cea mai buna mancata de mine in statia autobuzului 300 la piata 1mai. Ieftin mult si bun.
|
|
|
27-06-08, 23:22
|
#20
|
Stage 3
Join Date: Apr 2007
Posts: 77
|
Re: Shaormarii
salut baieti, cu ocazia acestui thread mai postez si eu ca s-a prins panza de paianjen  )
despre asta vorbeati voi? https://www.youtube.com/watch?v=g9jrimlKVH0
( sper sa nu va bag in melancolie  )
o saorma foarte buna si mare era la pinoccio (la titan) dar au daramat javrele toata terasa sa puna pamant cu iarba
|
|
|
28-06-08, 00:21
|
#21
|
 Stage 5
Join Date: Dec 2005
Posts: 3,034
Member of: [Moderators] [AfterDark Racing] [DAEWOO] [FORD] [BMW]
|
Re: Shaormarii
Cea mai tare din oras era facuta la Floreasca la Genin, dupa ce s-au mutat, s-a terminat cu "distractia"  , ramane OK la Maverick (70% din timp), la Dines exceptand ca e mica e plina de surprize iar comportamentul vis-a-vis de client mai lasa de dorit, la Dristor e mica (50% din timp buna, PS: nu e kebab ce fac ei acolo insa ei asa considera), la Chicken Staff este naspa, in schimb muschiuletul picant de pui cu sos e foarte tare, la Iskender e o mare dezamagire .... daca am uitat de vreuna mai cunoscuta o sa revin cu alt post  ....
__________________
Ford Mondeo MK3 DuratecHE --- BMW E46 FL 320D --- Daewoo Cielo Executive DOHC 16V
uita-te bine in oglinda, aparentele insala

|
|
|
28-06-08, 20:18
|
#22
|
|
2 Roti
 Stage 5
Join Date: Mar 2008
Posts: 1,726
Member of: [2 Roti] [4Rally] [Opel]
|
Re: Shaormarii
Ce-a mai buna shaorma mancata de mn a fost tot in Costinesti(La Ismail)
|
|
|
28-06-08, 20:44
|
#23
|
 Stage 5
Join Date: Mar 2005
Posts: 4,210
Member of: [Opel] [PARTICIPANT CURSE]
|
Re: Shaormarii
Quote:
In Ploiesti, peste drum de Posta mare sau la rotiserie in spate la catedrala!
La ultima ma duc doar cand coada e f mare la posta
|
Subscriu !
|
|
|
29-06-08, 15:40
|
#24
|
 Stage 5
Join Date: Aug 2005
Posts: 3,059
|
Re: Shaormarii
io mananc frecvent shaworma  sunt fan.....
in constanta la famous e cea mai buna shaworma...si mare , iar la papa bun face cel mai bun souvlaki insa la shaworma sunt cam praf...
pofta buna:P
|
|
|
30-06-08, 17:16
|
#25
|
 Stage 5
Join Date: Nov 2007
Posts: 2,016
Member of: [VW]
|
Re: Shaormarii
Quote:
Originally Posted by negoitacata
Ce-a mai buna shaorma mancata de mn a fost tot in Costinesti(La Ismail)
|
am lucrat o vara intreaga in costinesti si eu nu stiu unde e ismail asta  in schimb mancam cate 1-3 portii de hamsii pe zi.cum aveam fast food unde lucram i`mi preparam eu ce shaworma preferam  la sfarsit de sezon eram atat de satul de shaworma incat preferam chiar si cartofi prajiti  cea mai buna shaworma am mancato in mamaia acum 4 ani.undeva pe langa parc, era magazinul unui turc, si avea si alte specialitati (baclava  )cand a venit randul meu.. ma intrebat turcul cum o vreau...ardei iute, eu da, sos picant, eu da, ce mai era pe acolo tot iute eu da. se uita ala la mine la sfrsit si zice ceva de genul. asa da, cum i`mi place mie sa`ti crape maselele (tin sa precizez ca mananc foarte picant) dar cand am gustat din shaworma tipului... am crezut ca inebunesc.oricum mi`a placut foartemult. si ar mai fi ala de berbeaca de la posta de acolo.foarte foarte buna.si am mai amncat una preparata de un araboi acasa  si aia fooarte buna
|
|
|
30-06-08, 20:25
|
#26
|
 Stage 5
Join Date: Dec 2005
Posts: 2,442
|
Re: Shaormarii
Quote:
Originally Posted by shaid-kid
Cea mai buna mancata de mine in statia autobuzului 300 la piata 1mai. Ieftin mult si bun.
|
au fost ieftini ca acum sunt normali si nu mai e asa buna./.au avut 100 mii shaorma mare siti dadea si suc..dupaia 100 mi shaorma mare fara suc...acum 130 mii shaorma mare fara suc
__________________
BMW e46 ci
|
|
|
01-07-08, 17:36
|
#27
|
|
VW Driver
 Stage 5
Join Date: Sep 2007
Posts: 1,325
Member of: [VW] [RENAULT]
|
Re: Shaormarii
Quote:
Originally Posted by shantzu
In Ploiesti, peste drum de Posta mare sau la rotiserie in spate la catedrala!
La ultima ma duc doar cand coada e f mare la posta 
|
si io subscriu > Hai la SHAROMA shantzule  )
|
|
|
04-07-08, 10:53
|
#28
|
 Stage 5
Join Date: Jan 2008
Posts: 1,291
Member of: [Virtual Tuning]
|
Re: Shaormarii
constanta : e un terasa mica(k) langa politie cea mai buna shaworma mancata de mine
|
|
|
14-07-08, 13:19
|
#29
|
|
Skoda Driver
 Stage 5
Join Date: Apr 2005
Posts: 1,261
Member of: [SKODA]
|
Re: Shaormarii
Quote:
Originally Posted by Opportunity
aia cu tzatzichi nu e gyros? intr-o pita mai groasa
|
am mancat la greci gyros.vrand sa fac o comparatie cu shaorma noastra(daca o pot numi asa).e groaznic.lipia e mult mai groasa si aromata,plus ca nu are nimic in comun cu shaorma,poate doar carnea.
revenind la subiect,cea de la Genin din Floreasca imi placea cel mai mult,acum am ramas la cea de la Dristor,dar mai accept sugestii.
sa nu uit,cati va faceti acasa shaorma?macar asa de proba
__________________

My name is Beu...BomBeu!
|
|
|
14-07-08, 13:55
|
#30
|
 Stage 5
Join Date: Jan 2006
Posts: 2,724
Member of: [Moderators] [Virtual Tuning] [RENAULT]
|
Re: Shaormarii
Quote:
Originally Posted by bmwm5
sa nu uit,cati va faceti acasa shaorma?macar asa de proba
|
Eu  cand e coada mare la foisor la Dines, trec pe la non stop, iau ingrediente si imi fac singur
|
|
|
|
|