Go Back   Forum 4Tuning > www.4tuning.ro > Comunitatea globala 4Tuning

Comunitatea globala 4Tuning Aici ne cunoastem mai bine, aici ne certam daca e cazul, aici ne impacam si tot aici aflam unde ne intalnim. Cel mai potrivit loc in care poti sa iti faci intrarea pe forum

Closed Thread
 
Thread Tools
Old 27-06-08, 07:47   #16
valib
Banned

Stage 5
 
valib's Avatar
 
Join Date: Nov 2004
Posts: 3,348
Default Re: Shaormarii

Timisoara: ZET (in complexul studentesc)
valib is offline  
Old 27-06-08, 11:10   #17
trafy-vr6

Stage 5
 
trafy-vr6's Avatar
 
Join Date: Nov 2004
Posts: 12,371
Member of:
[Moderators]
[4Rally]
[Shadows Racing Team]
[ALFA ROMEO]
Default Re: Shaormarii

Valcea: Con Tutto ( e imbarligata, printre niste blocuri, pe o straduta, pt cei din valcea : langa fostul Forest, Rodin )
trafy-vr6 is offline  
Old 27-06-08, 14:49   #18
Opportunity

Stage 5
 
Opportunity's Avatar
 
Join Date: Aug 2005
Posts: 1,509
Member of:
[Moderators]
[SKODA]
[FOTO]
[Opel]
Default Re: Shaormarii

O shaorma buna mai e la kogalniceanu, da daca vreti marimi mari incercati maverick
Opportunity is offline  
Old 27-06-08, 18:49   #19
shaid-kid

Stage 5
 
shaid-kid's Avatar
 
Join Date: Jun 2004
Posts: 882
Default Re: Shaormarii

Cea mai buna mancata de mine in statia autobuzului 300 la piata 1mai. Ieftin mult si bun.
shaid-kid is offline  
Old 27-06-08, 23:22   #20
tudo

Stage 3
 
Join Date: Apr 2007
Posts: 77
Default Re: Shaormarii

salut baieti, cu ocazia acestui thread mai postez si eu ca s-a prins panza de paianjen )
despre asta vorbeati voi? https://www.youtube.com/watch?v=g9jrimlKVH0
( sper sa nu va bag in melancolie )
o saorma foarte buna si mare era la pinoccio (la titan) dar au daramat javrele toata terasa sa puna pamant cu iarba
tudo is offline  
Old 28-06-08, 00:21   #21
NWZeu

Stage 5
 
NWZeu's Avatar
 
Join Date: Dec 2005
Posts: 3,034
Member of:
[Moderators]
[AfterDark Racing]
[DAEWOO]
[FORD]
[BMW]
Default Re: Shaormarii

Cea mai tare din oras era facuta la Floreasca la Genin, dupa ce s-au mutat, s-a terminat cu "distractia" , ramane OK la Maverick (70% din timp), la Dines exceptand ca e mica e plina de surprize iar comportamentul vis-a-vis de client mai lasa de dorit, la Dristor e mica (50% din timp buna, PS: nu e kebab ce fac ei acolo insa ei asa considera), la Chicken Staff este naspa, in schimb muschiuletul picant de pui cu sos e foarte tare, la Iskender e o mare dezamagire .... daca am uitat de vreuna mai cunoscuta o sa revin cu alt post ....
__________________
Ford Mondeo MK3 DuratecHE --- BMW E46 FL 320D --- Daewoo Cielo Executive DOHC 16V
uita-te bine in oglinda, aparentele insala
NWZeu is offline  
Old 28-06-08, 20:18   #22
negoitacata
2 Roti

Stage 5
 
negoitacata's Avatar
 
Join Date: Mar 2008
Posts: 1,726
Member of:
[2 Roti]
[4Rally]
[Opel]
Default Re: Shaormarii

Ce-a mai buna shaorma mancata de mn a fost tot in Costinesti(La Ismail)
negoitacata is offline  
Old 28-06-08, 20:44   #23
Skma

Stage 5
 
Skma's Avatar
 
Join Date: Mar 2005
Posts: 4,210
Member of:
[Opel]
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re: Shaormarii

Quote:
In Ploiesti, peste drum de Posta mare sau la rotiserie in spate la catedrala!
La ultima ma duc doar cand coada e f mare la posta
Subscriu !
Skma is offline  
Old 29-06-08, 15:40   #24
leonard

Stage 5
 
leonard's Avatar
 
Join Date: Aug 2005
Posts: 3,059
Default Re: Shaormarii

io mananc frecvent shaworma sunt fan.....
in constanta la famous e cea mai buna shaworma...si mare , iar la papa bun face cel mai bun souvlaki insa la shaworma sunt cam praf...
pofta buna:P
leonard is offline  
Old 30-06-08, 17:16   #25
vacaroz

Stage 5
 
vacaroz's Avatar
 
Join Date: Nov 2007
Posts: 2,016
Member of:
[VW]
Default Re: Shaormarii

Quote:
Originally Posted by negoitacata View Post
Ce-a mai buna shaorma mancata de mn a fost tot in Costinesti(La Ismail)
am lucrat o vara intreaga in costinesti si eu nu stiu unde e ismail asta in schimb mancam cate 1-3 portii de hamsii pe zi.cum aveam fast food unde lucram i`mi preparam eu ce shaworma preferam la sfarsit de sezon eram atat de satul de shaworma incat preferam chiar si cartofi prajiti cea mai buna shaworma am mancato in mamaia acum 4 ani.undeva pe langa parc, era magazinul unui turc, si avea si alte specialitati (baclava )cand a venit randul meu.. ma intrebat turcul cum o vreau...ardei iute, eu da, sos picant, eu da, ce mai era pe acolo tot iute eu da. se uita ala la mine la sfrsit si zice ceva de genul. asa da, cum i`mi place mie sa`ti crape maselele (tin sa precizez ca mananc foarte picant) dar cand am gustat din shaworma tipului... am crezut ca inebunesc.oricum mi`a placut foartemult. si ar mai fi ala de berbeaca de la posta de acolo.foarte foarte buna.si am mai amncat una preparata de un araboi acasa si aia fooarte buna
vacaroz is offline  
Old 30-06-08, 20:25   #26
gelu_r

Stage 5
 
gelu_r's Avatar
 
Join Date: Dec 2005
Posts: 2,442
Default Re: Shaormarii

Quote:
Originally Posted by shaid-kid View Post
Cea mai buna mancata de mine in statia autobuzului 300 la piata 1mai. Ieftin mult si bun.
au fost ieftini ca acum sunt normali si nu mai e asa buna./.au avut 100 mii shaorma mare siti dadea si suc..dupaia 100 mi shaorma mare fara suc...acum 130 mii shaorma mare fara suc
__________________
BMW e46 ci
gelu_r is offline  
Old 01-07-08, 17:36   #27
Bengy_BLS
VW Driver

Stage 5
 
Bengy_BLS's Avatar
 
Join Date: Sep 2007
Posts: 1,325
Member of:
[VW]
[RENAULT]
Default Re: Shaormarii

Quote:
Originally Posted by shantzu View Post
In Ploiesti, peste drum de Posta mare sau la rotiserie in spate la catedrala!
La ultima ma duc doar cand coada e f mare la posta
si io subscriu > Hai la SHAROMA shantzule )
Bengy_BLS is offline  
Old 04-07-08, 10:53   #28
TFK

Stage 5
 
TFK's Avatar
 
Join Date: Jan 2008
Posts: 1,291
Member of:
[Virtual Tuning]
Default Re: Shaormarii

constanta : e un terasa mica(k) langa politie cea mai buna shaworma mancata de mine
TFK is offline  
Old 14-07-08, 13:19   #29
bmwm5
Skoda Driver

Stage 5
 
bmwm5's Avatar
 
Join Date: Apr 2005
Posts: 1,261
Member of:
[SKODA]
Default Re: Shaormarii

Quote:
Originally Posted by Opportunity View Post
aia cu tzatzichi nu e gyros? intr-o pita mai groasa
am mancat la greci gyros.vrand sa fac o comparatie cu shaorma noastra(daca o pot numi asa).e groaznic.lipia e mult mai groasa si aromata,plus ca nu are nimic in comun cu shaorma,poate doar carnea.
revenind la subiect,cea de la Genin din Floreasca imi placea cel mai mult,acum am ramas la cea de la Dristor,dar mai accept sugestii.
sa nu uit,cati va faceti acasa shaorma?macar asa de proba
__________________

My name is Beu...BomBeu!
bmwm5 is offline  
Old 14-07-08, 13:55   #30
Trickz

Stage 5
 
Trickz's Avatar
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 2,724
Member of:
[Moderators]
[Virtual Tuning]
[RENAULT]
Default Re: Shaormarii

Quote:
Originally Posted by bmwm5 View Post
sa nu uit,cati va faceti acasa shaorma?macar asa de proba
Eu cand e coada mare la foisor la Dines, trec pe la non stop, iau ingrediente si imi fac singur
Trickz is offline  
Closed Thread



- Copyright 2026 4Tuning -