Go Back   Forum 4Tuning > www.4tuning.ro > Comunitatea globala 4Tuning

Comunitatea globala 4Tuning Aici ne cunoastem mai bine, aici ne certam daca e cazul, aici ne impacam si tot aici aflam unde ne intalnim. Cel mai potrivit loc in care poti sa iti faci intrarea pe forum

View Poll Results: culoare tricou
negru 26 57.78%
rosu 7 15.56%
alta culoare 1 2.22%
albastru 4 8.89%
portocaliu 7 15.56%
Voters: 45. You may not vote on this poll

Closed Thread
 
Thread Tools
Old 25-03-04, 10:55   #16
alex_maxx

Stage 5
 
alex_maxx's Avatar
 
Join Date: Feb 2004
Posts: 1,201
Member of:
[4 Speed Squad]
[FORD]
Default

..si eu poate iau 2 unu cu nick, unul fara ....asta depinde de pret...sa vedem cum rezolva gratzian....

P.S: Turbo110 ..inca nu s-au facut tricurile..
alex_maxx is offline  
Old 25-03-04, 17:21   #17
cj82ufo

Stage 5
 
cj82ufo's Avatar
 
Join Date: Jan 2004
Posts: 344
Default

k,deci s-a stabilit.al lui x ray e k.s aputem sa facem si eu si ovi si tekno si fredtga si ciclistu
cj82ufo is offline  
Old 27-03-04, 00:12   #18
tekno

Stage 5
 
tekno's Avatar
 
Join Date: Jun 2003
Posts: 4,482
Member of:
[Old School Cars]
Default

mai oameni... yo zic ca tricourile ar trbui sa fie ca siteu nuh?
adica, negru, sigla galbena, iar carcaterele gri, exact ca pe site...
parerea mea....
tekno is offline  
Old 27-03-04, 01:17   #19
Gratzian
Administrator

Stage 5
 
Gratzian's Avatar
 
Join Date: Feb 2004
Posts: 4,465
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
Default

inca putin, in 2-3 zile va dau variante
Gratzian is offline  
Old 27-03-04, 09:13   #20
Al3xius

Stage 5
 
Join Date: Mar 2004
Posts: 3,297
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
Default

iupyyyy 2 -3 zile ... nu e mult deloc si in plus s-a stricat si vremea deci avem ceva timp :P

Bafta Gratzian !
Al3xius is offline  
Old 27-03-04, 17:03   #21
IS 18 BOG

Stage 5
 
IS 18 BOG's Avatar
 
Join Date: Feb 2004
Posts: 913
Default am tot postat

am topt postat tricourile astea de v-am imbracat pe toti :P
Attached Thumbnails
Click image for larger version

Name:	tricou_a_la_epox_523.jpg
Views:	76
Size:	28.4 KB
ID:	4659  
IS 18 BOG is offline  
Old 28-03-04, 00:37   #22
tekno

Stage 5
 
tekno's Avatar
 
Join Date: Jun 2003
Posts: 4,482
Member of:
[Old School Cars]
Default

shi yo, unul, tzi-am tot zis... nu imi place
tekno is offline  
Old 28-03-04, 01:00   #23
Gratzian
Administrator

Stage 5
 
Gratzian's Avatar
 
Join Date: Feb 2004
Posts: 4,465
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
Default

inca putina rabdare, ok?
ca sa fiu mai clar, am abordat problema asha:
1: culoarea: s-a hotarat negrul
2. tricoul: negociez cu 3 furnizori, sa nu arate gri dupa 3 spalari
3. designul: astept propuneri de la designerii mei pornind de la modelele propuse de voi
4. imprimarea, costurile si calitatea
5: alternative, si ce implica: serigrafie, imprimare, brodare]
6: personalizare pt cine vrea: nick, sau metode speciale de imprimare: relief, metalizat, ca sa va propun
7: costuri: fac o cantitate, unii o sa il primeasca gratis, altii la jumate, altii la costurile de productie negociate de mine, altii o sa plateasca personalizarea, etc
aveti incredere ca fac o treaba ca lumea, e vb de cateva zile, si acu ma \"tiganesc\" pe costuri si cantitati
inca putin
inca nici nu stiu cate sa fac... 100, 200?
Gratzian is offline  
Old 28-03-04, 09:29   #24
Hondarul
Super Moderator

Stage 5
 
Hondarul's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Posts: 8,661
Member of:
[Moderators]
[4 Speed Squad]
Default

Quote:
Originally Posted by \"Gratzian\"
inca putina rabdare, ok?
ca sa fiu mai clar, am abordat problema asha:
1: culoarea: s-a hotarat negrul
2. tricoul: negociez cu 3 furnizori, sa nu arate gri dupa 3 spalari
3. designul: astept propuneri de la designerii mei pornind de la modelele propuse de voi
4. imprimarea, costurile si calitatea
5: alternative, si ce implica: serigrafie, imprimare, brodare]
6: personalizare pt cine vrea: nick, sau metode speciale de imprimare: relief, metalizat, ca sa va propun
7: costuri: fac o cantitate, unii o sa il primeasca gratis, altii la jumate, altii la costurile de productie negociate de mine, altii o sa plateasca personalizarea, etc
aveti incredere ca fac o treaba ca lumea, e vb de cateva zile, si acu ma \"tiganesc\" pe costuri si cantitati
inca putin
inca nici nu stiu cate sa fac... 100, 200?
In sfarsit aflam ceva clar...
Gratziane, esti din Buc ??? Daca da, in clipa cand ai raspunsul si sti sigur pretul hai sa ne vedem cu totii care vor in H sa dam banu' si sa terminam o data...
Hondarul is offline  
Old 28-03-04, 16:34   #25
alex_maxx

Stage 5
 
alex_maxx's Avatar
 
Join Date: Feb 2004
Posts: 1,201
Member of:
[4 Speed Squad]
[FORD]
Default

..hondarul are dreptate...cand sunt gata ..sau inainte de a fii gata ..sa ne intalnim in H sa ..terminam odata ..cu treaba asta ..dam banii ..cei care vor sa le personalizeze cu nick facem lista ceva....
__________________
I figured...If i study high!!...Take the test high !!...I get high scores!!

F.Focus II Sea Grey 1,4 16v 80HP:

Folie Llumar 50%F 80%S
Jante aliaj R16 model ST

alex_maxx is offline  
Old 28-03-04, 17:22   #26
tekno

Stage 5
 
tekno's Avatar
 
Join Date: Jun 2003
Posts: 4,482
Member of:
[Old School Cars]
Default

mmdeah..
am shi eu o intrebare... doua..
1 care e pretzul, 2 ashtia din cj... cum facem? le primim la TM daca sunt gata...
tekno is offline  
Old 29-03-04, 07:50   #27
Al3xius

Stage 5
 
Join Date: Mar 2004
Posts: 3,297
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
Default

Quote:
Originally Posted by \"Gratzian\"
inca putina rabdare, ok?
ca sa fiu mai clar, am abordat problema asha:
1: culoarea: s-a hotarat negrul
2. tricoul: negociez cu 3 furnizori, sa nu arate gri dupa 3 spalari
3. designul: astept propuneri de la designerii mei pornind de la modelele propuse de voi
4. imprimarea, costurile si calitatea
5: alternative, si ce implica: serigrafie, imprimare, brodare]
6: personalizare pt cine vrea: nick, sau metode speciale de imprimare: relief, metalizat, ca sa va propun
7: costuri: fac o cantitate, unii o sa il primeasca gratis, altii la jumate, altii la costurile de productie negociate de mine, altii o sa plateasca personalizarea, etc
aveti incredere ca fac o treaba ca lumea, e vb de cateva zile, si acu ma \"tiganesc\" pe costuri si cantitati
inca putin
inca nici nu stiu cate sa fac... 100, 200?
...in sfarsit cineva kre stie ce vrea si e pus pe treaba klumea! ...k dak era dupa noi...pana la vara se vota modelu , dak punem sau nu nick-u , dak e bine pusa sigla acolo.... eu zic k dak mergem pe mana lu Gratzian iese ceva frumos din ce am vazut .... mie unu mi-a placut modelul cu Scirocco pe spate!
__________________
Many Hearts But One Soul - ACS Ghost Racing Team !
Al3xius is offline  
Old 29-03-04, 14:09   #28
tekno

Stage 5
 
tekno's Avatar
 
Join Date: Jun 2003
Posts: 4,482
Member of:
[Old School Cars]
Default

incodata... Corrado oricum... nu e asha important...
tekno is offline  
Old 29-03-04, 18:02   #29
Anonymous

Stage 5
 
Join Date: Apr 2003
Posts: 1,374
Default

pina la urma care model ramane puneti o poza
Anonymous is offline  
Old 30-03-04, 13:37   #30
IS 18 BOG

Stage 5
 
IS 18 BOG's Avatar
 
Join Date: Feb 2004
Posts: 913
Default

@gratzian
sal
faci o lista cu cei ce au moka moka
si cu cei ce au la juma de pret
si cei ce au full price!
si cand punem in aplicare faza cu oarshele
P.S. acuma is la sala pana fac netul dureaza of of mai mai
__________________
Moldovean incurabil si ma mandresc cu asta !
IS 18 BOG is offline  
Closed Thread



- Copyright 2026 4Tuning -