| Comunitatea globala 4Tuning Aici ne cunoastem mai bine, aici ne certam daca e cazul, aici ne impacam si tot aici aflam unde ne intalnim. Cel mai potrivit loc in care poti sa iti faci intrarea pe forum |
|
View Poll Results: culoare tricou
|
|
negru
|
  
|
26 |
57.78% |
|
rosu
|
  
|
7 |
15.56% |
|
alta culoare
|
  
|
1 |
2.22% |
|
albastru
|
  
|
4 |
8.89% |
|
portocaliu
|
  
|
7 |
15.56% |
25-03-04, 10:55
|
#16
|
 Stage 5
Join Date: Feb 2004
Posts: 1,201
Member of: [4 Speed Squad] [FORD]
|
..si eu poate iau 2 unu cu nick, unul fara ....asta depinde de pret...sa vedem cum rezolva gratzian....
P.S: Turbo110 ..inca nu s-au facut tricurile.. 
|
|
|
25-03-04, 17:21
|
#17
|
 Stage 5
Join Date: Jan 2004
Posts: 344
|
k,deci s-a stabilit.al lui x ray e k.s aputem sa facem si eu si ovi si tekno si fredtga si ciclistu
|
|
|
27-03-04, 00:12
|
#18
|
 Stage 5
Join Date: Jun 2003
Posts: 4,482
Member of: [Old School Cars]
|
mai oameni... yo zic ca tricourile ar trbui sa fie ca siteu nuh?
adica, negru, sigla galbena, iar carcaterele gri, exact ca pe site...
parerea mea....
|
|
|
27-03-04, 01:17
|
#19
|
|
Administrator
 Stage 5
Join Date: Feb 2004
Posts: 4,465
Member of: [PARTICIPANT CURSE]
|
inca putin, in 2-3 zile va dau variante
|
|
|
27-03-04, 09:13
|
#20
|
 Stage 5
Join Date: Mar 2004
Posts: 3,297
Member of: [PARTICIPANT CURSE]
|
iupyyyy  2 -3 zile ... nu e mult deloc  si in plus s-a stricat si vremea  deci avem ceva timp :P
Bafta Gratzian !
|
|
|
27-03-04, 17:03
|
#21
|
 Stage 5
Join Date: Feb 2004
Posts: 913
|
am tot postat
am topt postat tricourile astea de v-am imbracat pe toti :P
|
|
|
28-03-04, 00:37
|
#22
|
 Stage 5
Join Date: Jun 2003
Posts: 4,482
Member of: [Old School Cars]
|
shi yo, unul, tzi-am tot zis... nu imi place
|
|
|
28-03-04, 01:00
|
#23
|
|
Administrator
 Stage 5
Join Date: Feb 2004
Posts: 4,465
Member of: [PARTICIPANT CURSE]
|
inca putina rabdare, ok?
ca sa fiu mai clar, am abordat problema asha:
1: culoarea: s-a hotarat negrul
2. tricoul: negociez cu 3 furnizori, sa nu arate gri dupa 3 spalari
3. designul: astept propuneri de la designerii mei pornind de la modelele propuse de voi
4. imprimarea, costurile si calitatea
5: alternative, si ce implica: serigrafie, imprimare, brodare]
6: personalizare pt cine vrea: nick, sau metode speciale de imprimare: relief, metalizat, ca sa va propun
7: costuri: fac o cantitate, unii o sa il primeasca gratis, altii la jumate, altii la costurile de productie negociate de mine, altii o sa plateasca personalizarea, etc
aveti incredere ca fac o treaba ca lumea, e vb de cateva zile, si acu ma \"tiganesc\" pe costuri si cantitati
inca putin
inca nici nu stiu cate sa fac... 100, 200?
|
|
|
28-03-04, 09:29
|
#24
|
|
Super Moderator
 Stage 5
Join Date: Sep 2003
Posts: 8,661
Member of: [Moderators] [4 Speed Squad]
|
Quote:
|
Originally Posted by \"Gratzian\"
inca putina rabdare, ok?
ca sa fiu mai clar, am abordat problema asha:
1: culoarea: s-a hotarat negrul
2. tricoul: negociez cu 3 furnizori, sa nu arate gri dupa 3 spalari
3. designul: astept propuneri de la designerii mei pornind de la modelele propuse de voi
4. imprimarea, costurile si calitatea
5: alternative, si ce implica: serigrafie, imprimare, brodare]
6: personalizare pt cine vrea: nick, sau metode speciale de imprimare: relief, metalizat, ca sa va propun
7: costuri: fac o cantitate, unii o sa il primeasca gratis, altii la jumate, altii la costurile de productie negociate de mine, altii o sa plateasca personalizarea, etc
aveti incredere ca fac o treaba ca lumea, e vb de cateva zile, si acu ma \"tiganesc\" pe costuri si cantitati
inca putin
inca nici nu stiu cate sa fac... 100, 200?
|
In sfarsit aflam ceva clar...
Gratziane, esti din Buc ??? Daca da, in clipa cand ai raspunsul si sti sigur pretul hai sa ne vedem cu totii care vor in H sa dam banu' si sa terminam o data...
|
|
|
28-03-04, 16:34
|
#25
|
 Stage 5
Join Date: Feb 2004
Posts: 1,201
Member of: [4 Speed Squad] [FORD]
|
..hondarul are dreptate...cand sunt gata ..sau inainte de a fii gata ..sa ne intalnim in H sa ..terminam odata ..cu treaba asta ..dam banii ..cei care vor sa le personalizeze cu nick facem lista ceva....
__________________
I figured...If i study high!!...Take the test high !!...I get high scores!!
F.Focus II Sea Grey 1,4 16v 80HP:
Folie Llumar 50%F 80%S
Jante aliaj R16 model ST
|
|
|
28-03-04, 17:22
|
#26
|
 Stage 5
Join Date: Jun 2003
Posts: 4,482
Member of: [Old School Cars]
|
mmdeah..
am shi eu o intrebare... doua..
1 care e pretzul, 2 ashtia din cj... cum facem? le primim la TM daca sunt gata...
|
|
|
29-03-04, 07:50
|
#27
|
 Stage 5
Join Date: Mar 2004
Posts: 3,297
Member of: [PARTICIPANT CURSE]
|
Quote:
|
Originally Posted by \"Gratzian\"
inca putina rabdare, ok?
ca sa fiu mai clar, am abordat problema asha:
1: culoarea: s-a hotarat negrul
2. tricoul: negociez cu 3 furnizori, sa nu arate gri dupa 3 spalari
3. designul: astept propuneri de la designerii mei pornind de la modelele propuse de voi
4. imprimarea, costurile si calitatea
5: alternative, si ce implica: serigrafie, imprimare, brodare]
6: personalizare pt cine vrea: nick, sau metode speciale de imprimare: relief, metalizat, ca sa va propun
7: costuri: fac o cantitate, unii o sa il primeasca gratis, altii la jumate, altii la costurile de productie negociate de mine, altii o sa plateasca personalizarea, etc
aveti incredere ca fac o treaba ca lumea, e vb de cateva zile, si acu ma \"tiganesc\" pe costuri si cantitati
inca putin
inca nici nu stiu cate sa fac... 100, 200?
|
...in sfarsit cineva kre stie ce vrea si e pus pe treaba klumea! ...k dak era dupa noi...pana la vara se vota modelu , dak punem sau nu nick-u , dak e bine pusa sigla acolo.... eu zic k dak mergem pe mana lu Gratzian iese ceva frumos din ce am vazut .... mie unu mi-a placut modelul cu Scirocco pe spate!
__________________
Many Hearts But One Soul - ACS Ghost Racing Team !
|
|
|
29-03-04, 14:09
|
#28
|
 Stage 5
Join Date: Jun 2003
Posts: 4,482
Member of: [Old School Cars]
|
incodata... Corrado  oricum... nu e asha important...
|
|
|
29-03-04, 18:02
|
#29
|
 Stage 5
Join Date: Apr 2003
Posts: 1,374
|
|
|
|
30-03-04, 13:37
|
#30
|
 Stage 5
Join Date: Feb 2004
Posts: 913
|
@gratzian
sal
faci o lista cu cei ce au moka moka
si cu cei ce au la juma de pret
si cei ce au full price!
si cand punem in aplicare faza cu oarshele
P.S. acuma is la sala pana fac netul dureaza of of mai mai
__________________
Moldovean incurabil si ma mandresc cu asta !
|
|
|
|
|