Go Back   Forum 4Tuning > www.4tuning.ro > Comunitatea globala 4Tuning

Comunitatea globala 4Tuning Aici ne cunoastem mai bine, aici ne certam daca e cazul, aici ne impacam si tot aici aflam unde ne intalnim. Cel mai potrivit loc in care poti sa iti faci intrarea pe forum

Closed Thread
 
Thread Tools
Old 07-04-08, 12:05   #1
G3org3l

Stage 5
 
G3org3l's Avatar
 
Join Date: Dec 2004
Posts: 719
Member of:
[4 Speed Squad]
Exclamation Propunere de PARTY 4tuning !!!!

PROPUNERE de PARTY !!!

Ati fi de acord ca in CLUB BRIX sa facem o seara dedicata celor de pe 4 tuning ,pasionatilor de tuning ,curse and stuff? sa ne intalnim acolo la un paharel , muzica specifica , nfs , fast and fourious style ,and other , eventual bannere cu siglele cluburilor la fiecare canapea , nebunii din astea ?

Asa zic ca ne-am cunoaste si mult mai bine , si am avea o seara in care sa petrecem cu totii !!!!

astept feedback-uri din partea voastra in vederea realizarii unei astfel de seri pilot si in functie de asta s-o facem traditie saptamanala sau lunara !!


more details on :

https://forum.4tuning.ro/32-poate-incadrat/73288-club-bucuresti-club-brix.html
__________________
just a car crush away .........
FIAT COUPE 2.0 20V T a.k.a. " pufy za bici "[ex car ]
BMW E46 328 ci coupe / tiuning : odorizant sport , cartita haioasa in geam care rade la tine[Ex car]
BMW E38 725TDS
G3org3l is offline  
Old 07-04-08, 13:58   #2
tune_AKj

Stage 5
 
tune_AKj's Avatar
 
Join Date: Oct 2006
Posts: 442
Member of:
[Opel]
Default Re: Propunere de PARTY 4tuning !!!!

i'm in......
tune_AKj is offline  
Old 07-04-08, 14:16   #3
doggz
Honda Driver

Stage 5
 
doggz's Avatar
 
Join Date: Sep 2007
Posts: 396
Member of:
[Honda]
[4 Speed Squad]
Default Re: Propunere de PARTY 4tuning !!!!

adica ai vrut sa zici, pe langa toate astea, SI: intrarea moca, reduceri la bere, wisky, si dansatoarele din club...
tu razi, dar eu vorbeam serios !!!
doggz is offline  
Old 07-04-08, 16:17   #4
G3org3l

Stage 5
 
G3org3l's Avatar
 
Join Date: Dec 2004
Posts: 719
Member of:
[4 Speed Squad]
Default Re: Propunere de PARTY 4tuning !!!!

Quote:
Originally Posted by doggz View Post
adica ai vrut sa zici, pe langa toate astea, SI: intrarea moca, reduceri la bere, wisky, si dansatoarele din club...
tu razi, dar eu vorbeam serios !!!
intai sa vedem ce zice lumea si dupa negociem :P
G3org3l is offline  
Old 07-04-08, 20:23   #5
G3org3l

Stage 5
 
G3org3l's Avatar
 
Join Date: Dec 2004
Posts: 719
Member of:
[4 Speed Squad]
Default Re: Propunere de PARTY 4tuning !!!!

up up up people !!!!!!!!
G3org3l is offline  
Old 08-04-08, 18:15   #6
CT-07-APV

Stage 5
 
CT-07-APV's Avatar
 
Join Date: Feb 2006
Posts: 1,028
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[NoSpeedLimit Romania Club]
Default Re: Propunere de PARTY 4tuning !!!!

Interesanta ideea. Daca e sa se faca asa ceva parca as da o tura in pana la voi :P
CT-07-APV is offline  
Old 08-04-08, 19:44   #7
G3org3l

Stage 5
 
G3org3l's Avatar
 
Join Date: Dec 2004
Posts: 719
Member of:
[4 Speed Squad]
Default Re: Propunere de PARTY 4tuning !!!!

Quote:
Originally Posted by CT-07-APV View Post
Interesanta ideea. Daca e sa se faca asa ceva parca as da o tura in pana la voi :P
pai sa se sesizeze cluburile , ca in principal cluburilor le este adresata , dar si cei neafiliati sunt bine veniti !!!
G3org3l is offline  
Old 09-04-08, 09:36   #8
OpReA

Stage 5
 
OpReA's Avatar
 
Join Date: Feb 2008
Posts: 1,016
Default Re: Propunere de PARTY 4tuning !!!!

dak tot s-ar face asa ceva...sa se faca fara limita de varsta...adik sa vina si cei in baston,dar si cei in scutec:P....ar fi interesanta problema desi s-au mai facut planuri asemanatoare dar din cate stiu fara un rezultat prea satisfacator...
OpReA is offline  
Old 09-04-08, 12:10   #9
G3org3l

Stage 5
 
G3org3l's Avatar
 
Join Date: Dec 2004
Posts: 719
Member of:
[4 Speed Squad]
Default Re: Propunere de PARTY 4tuning !!!!

Quote:
Originally Posted by OpReA View Post
dak tot s-ar face asa ceva...sa se faca fara limita de varsta...adik sa vina si cei in baston,dar si cei in scutec:P....ar fi interesanta problema desi s-au mai facut planuri asemanatoare dar din cate stiu fara un rezultat prea satisfacator...
salut , planuri s-au tot facut , dar daca nu se doreste nu se face , eu am venit cu o propunere , locatia e frumoasa , e centrala treaba , preturile sunt ok , atmosfera frumoasa ... bla bla .

daca se dorea se facea , io o sa mai astept max 2 saptamani feedback-uri legate de organizarea acestei petreceri , iar in cazul in care nu se arata cluburile si membrii interesati .. o sa inchid threadul
G3org3l is offline  
Old 09-04-08, 12:50   #10
doggz
Honda Driver

Stage 5
 
doggz's Avatar
 
Join Date: Sep 2007
Posts: 396
Member of:
[Honda]
[4 Speed Squad]
Default Re: Propunere de PARTY 4tuning !!!!

Tu tre' sa vii cu o oferta concreta Georgele, ca sa atragi oamenii, adica o reducere ceva...de genul intrarea libera, altfel e doar un club...si doar niste preturi (mari dupa mine)...
daca vor oameni in club sa le faca consumatie, tre' sa vina cu niste kestii atractive...
__________________
Honda Type-R FN2, 2.0 DOHC VTEC
EX. Honda Civic Crx Del Sol, 1.6 VTEC Esi, Milano Red
EX. Honda Civic Hatchback 1.5 Lsi, Milano Red
doggz is offline  
Old 09-04-08, 13:04   #11
G3org3l

Stage 5
 
G3org3l's Avatar
 
Join Date: Dec 2004
Posts: 719
Member of:
[4 Speed Squad]
Default Re: Propunere de PARTY 4tuning !!!!

Quote:
Originally Posted by doggz View Post
Tu tre' sa vii cu o oferta concreta Georgele, ca sa atragi oamenii, adica o reducere ceva...de genul intrarea libera, altfel e doar un club...si doar niste preturi (mari dupa mine)...
daca vor oameni in club sa le faca consumatie, tre' sa vina cu niste kestii atractive...
intai tre sa vad daca se doreste sa se realize asa ceva , ca sa nu-mi bat gura de pomana cu " sefa " ,care in principiu e de acord cu multe , asa ca tre sa vad io ca zice multa lume " daaa georgele vreeeemm " si dupa ii zic , uite bre , se doreste acest lucru , oamenii nu sunt saraci , putem renuntza la taxa de intrare in ziua respectiva , oricum fetele intrau gratis , si pot vorbi si pt un meniu special pt acea zi daca nu-i prea complicat , desi , daca se scoate taxa de intrare e deja o reducere . ... sa se arata lumea dornica de asa ceva si dupa intram in detalii :P
G3org3l is offline  
Old 09-04-08, 13:55   #12
Mustang
Daewoo Driver

Stage 5
 
Mustang's Avatar
 
Join Date: Sep 2005
Posts: 4,399
Member of:
[DAEWOO]
Default Re: Propunere de PARTY 4tuning !!!!

George, we're in.
Mustang is offline  
Old 09-04-08, 14:54   #13
G3org3l

Stage 5
 
G3org3l's Avatar
 
Join Date: Dec 2004
Posts: 719
Member of:
[4 Speed Squad]
Default Re: Propunere de PARTY 4tuning !!!!

Quote:
Originally Posted by Mustang Mach One View Post
George, we're in.
sal , 10x for support , sa vedem si restul cum vor reactiona , poti sa intrebi si tu daca ai prieteni in alte cluburi , sa se imprastie treaba , ca pana la urma , pt noi o facem
G3org3l is offline  
Old 09-04-08, 15:30   #14
Mustang
Daewoo Driver

Stage 5
 
Mustang's Avatar
 
Join Date: Sep 2005
Posts: 4,399
Member of:
[DAEWOO]
Default Re: Propunere de PARTY 4tuning !!!!

Sure ... why not ?
Mustang is offline  
Old 09-04-08, 20:51   #15
OpReA

Stage 5
 
OpReA's Avatar
 
Join Date: Feb 2008
Posts: 1,016
Default Re: Propunere de PARTY 4tuning !!!!

m-as baga si eu...dak ar fi pretu la apa plata mai scazut)nu de alta da sunt elev...si nu imi permit prea multe:P...sau sa se faca un mediu "stock" si un pret...sa stie omu in ce se baga.Stiu ca odata ajuns la o intalnire intre noi nu prea te mai uiti la bani..dar totusi...nu toti isi permitdak se fac ceva anunturi concretizate si accesibile tuturor...ma bag
OpReA is offline  
Closed Thread



- Copyright 2024 4Tuning -