Comunitatea globala 4TuningAici ne cunoastem mai bine, aici ne certam daca e cazul, aici ne impacam si tot aici aflam unde ne intalnim. Cel mai potrivit loc in care poti sa iti faci intrarea pe forum
YEEEY am revenit si eu si cu o mare intarziere(sorry ) vreau sa-ti urez si eu un sincer LA MULTI ANI!!!!!! tot ce-ti doresti tu , cat mai multe masini tunarite in garaj , cat mai multe fete frumoase(si nu fitzoase :P ) si cat mai multi bani :P
__________________
Many Hearts But One Soul - ACS Ghost Racing Team !
La Multzi Ani !!! sa`tzi dea d-zeu cea mai tare mashina cu cei mai multzi cai putere si cea mai marpha femeie ... ) si in rest tot ce`tzi dorshti ... pupici din oltenia )) La Multzi Ani Cata!!!