hai ca imi zchib parerea despre tine gabi ...
era o gluma ce zici ca esti urat?
daca asta e parerea ta despre tine ...... problema ta!
oki? si cu pretena ta nu am nimic ... si nici cu caprioara ta (catelushu) adica cred ca daca ma iau de tine O SA AIBE EL CEVA CU MINE!