| Comunitatea globala 4Tuning Aici ne cunoastem mai bine, aici ne certam daca e cazul, aici ne impacam si tot aici aflam unde ne intalnim. Cel mai potrivit loc in care poti sa iti faci intrarea pe forum |
17-01-04, 01:01
|
#931
|
 Stage 5
Join Date: Nov 2003
Posts: 936
|
succes cataline!sa intelegem ca va trebui sa inroduci in tara vreo 600 \"armasari\"?ma bucur pt tine!
|
|
|
17-01-04, 01:09
|
#932
|
 Stage 5
Join Date: Sep 2003
Posts: 3,351
|
|
|
|
17-01-04, 11:02
|
#933
|
 Stage 5
Join Date: Dec 2003
Posts: 829
Member of: [SEAT]
|
Nu se mai identifica nimeni ?
|
|
|
17-01-04, 11:31
|
#934
|
|
Super Moderator
 Stage 5
Join Date: Aug 2003
Posts: 14,532
Member of: [Super Moderators] [Moderators]
|
Am si eu o intrebare  Desi acest topic ( Identitati ) a fost creat de mine, nu-mi amintesc sa-l fi vazut pe SHA prezentandu-se  Cine stie ceva despre asta ?
__________________
DelSol D13Z6
|
|
|
17-01-04, 13:57
|
#935
|
 Stage 5
Join Date: Sep 2003
Posts: 3,351
|
|
|
|
17-01-04, 14:12
|
#936
|
 Stage 5
Join Date: Dec 2003
Posts: 829
Member of: [SEAT]
|
Da..Ar fi bine sa se prezinte si sha..el a citit tot de aici dar a uitat sa scrie si el :P
|
|
|
17-01-04, 22:38
|
#937
|
 Stage 5
Join Date: Nov 2003
Posts: 936
|
sha e mai timid mai,ii e rusine,acum e cu mine,fireburn,zmd si va promite ca o sa se prezinte!
|
|
|
17-01-04, 23:27
|
#938
|
Stage 2
Join Date: Jan 2004
Posts: 66
|
 Salut!! Sunt nou aici pe forum...
sa ma prezint :
Nume:AlEx
Locatie  eocamdata Bucuresti
Varsta:12 Ani
Ocupatie:Elev
Salut all si bine v-am gasit ...sper ca primitzi minori 
Si imi plac ff mult cursele de masini ... Legal Racing RuLLeZ
|
|
|
17-01-04, 23:52
|
#939
|
Stage 3
Join Date: Nov 2003
Posts: 141
|
herk cred ca esti cel mai tanar de pe aici ...
|
|
|
18-01-04, 00:00
|
#940
|
 Stage 5
Join Date: Sep 2003
Posts: 3,351
|
he he 12 ani??cred ca esti cel mai mic membru dar bine ai venit :P
|
|
|
18-01-04, 00:02
|
#941
|
 Stage 5
Join Date: Aug 2003
Posts: 2,801
Member of: [BMW]
|
Hop si eu!
Nume si prenume: Niculescu Alin
Localitate: Bucuresti
Varsta: 15 ani
Data nasterii: 17.01.1989
Ocupatie: elev clasa a IX-a Lic. Cuza
Hobby: masinile, cursele
Nr. de tel.: 0722413996
|
|
|
18-01-04, 00:28
|
#942
|
 Stage 5
Join Date: Dec 2003
Posts: 3,014
Member of: [BMW]
|
Quote:
|
Originally Posted by \"Benny\"
Nice car Pimp
Here i go
Nume: Moise Catalin
Data Nasterii: 10 aprilie 1990
Ocupatia Elev in clasa a 7-a, Scoala General Nr. 1 Sfintii Voievozi - Bucuresti
Hobby-uri: Masinile si tot ce apartine de ele, calculatoarele
Nr de telefon: 3127867
Masina: Are tatal meu un Opel Kadet
Probabil ca o sa spuneti \"ce mic e\" ... n-am ce sa zic  Asta e. Pasiunea e pasiune, n-are limite 
|
hehehehe cine e cell mai mic?
looooolll
|
|
|
18-01-04, 00:30
|
#943
|
 Stage 5
Join Date: Dec 2003
Posts: 3,014
Member of: [BMW]
|
si eu tot 15 am
adik fac acu 16
:PP
|
|
|
18-01-04, 05:29
|
#944
|
 Stage 5
Join Date: Nov 2003
Posts: 802
|
Bine-ati venit \"copiilor\"  . Eu o sa ma prezint cand o sa mai dati in offtopic grav. Hai k deja l-am inceput eu...
|
|
|
18-01-04, 09:53
|
#945
|
 Stage 5
Join Date: Nov 2003
Posts: 936
|
eu zic ca este bine ca avem si din astia mai mici,trebuie acceptati ca uite asa cand ajung mari poate,cine stie,or deveni oameni foarte importanti si am avea si noi pile,si pana la urma,ce conteza varsta daca e de-al nostru? generatia noua sa traiasca si poate or sa duca mai departe ce incercam noi sa facem,nu ca noi vom renunta vreodata!
__________________
PAREREA MEA \\\"PROPRIE SI PERSONALA\\\"
|
|
|
|
|