Go Back   Forum 4Tuning > www.4tuning.ro > Comunitatea globala 4Tuning

Comunitatea globala 4Tuning Aici ne cunoastem mai bine, aici ne certam daca e cazul, aici ne impacam si tot aici aflam unde ne intalnim. Cel mai potrivit loc in care poti sa iti faci intrarea pe forum

Closed Thread
 
Thread Tools
Old 15-04-04, 11:50   #16
U R S U

Stage 5
 
U R S U's Avatar
 
Join Date: Jan 2004
Posts: 1,230
Member of:
[2 Roti]
Default

Schimbare de plan:
01-04 mai la mare. Cazare in Mangalia la hotel, distractie in Vama Veche. Voi veni si in Mamaia pentru ca se va organiza o petrecer neoficiala moto!
Voi merge cu motocicleta si cu posibila mea sotie. iar acolo ma voi intalni cu O MULTIME de prieteni/prietene!
__________________
MI-AU FURAT VW !!! ... Dati clic aici pentru detalii:
https://forum.4tuning.ro/30-comunitatea-globala-4tuning/42670-furt-auto-rog-ajutati.html

Opel Monza 2.8s ... B-71-ADN !!! O caut !!! Masina disparuta din martie 1998 !!!
https://forum.4tuning.ro/32-poate-inc...ml#post3398918

= inchei ORICE tip de ASIGURARE pe ROMANIA =
https://forum.4tuning.ro/102-bursa-se...re/page-8.html
U R S U is offline  
Old 15-04-04, 11:55   #17
B12ZMD

Stage 5
 
Join Date: Dec 2003
Posts: 797
Default

MERGEM LA MAREEEEEEEEE
va provoc la 100m valuri !
B12ZMD is offline  
Old 15-04-04, 13:13   #18
Hondarul
Super Moderator

Stage 5
 
Hondarul's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Posts: 8,661
Member of:
[Moderators]
[4 Speed Squad]
Default

Noi baie si femeile topless...

Hondarul is offline  
Old 15-04-04, 18:24   #19
tekno

Stage 5
 
tekno's Avatar
 
Join Date: Jun 2003
Posts: 4,482
Member of:
[Old School Cars]
Default

dmeah... yo nu cred ca o sa vin la mare de 1 mai
tekno is offline  
Old 16-04-04, 04:39   #20
BogdanSHA

Stage 5
 
BogdanSHA's Avatar
 
Join Date: Apr 2004
Posts: 573
Default

Quote:
Originally Posted by \"B12ZMD\"
MERGEM LA MAREEEEEEEEE
va provoc la 100m valuri !
ACCCCCCCEPT!!!

p.s. Facem pe bani? nu te tine :P
BogdanSHA is offline  
Old 16-04-04, 07:41   #21
B12ZMD

Stage 5
 
Join Date: Dec 2003
Posts: 797
Default

MA TZINE CA AM FACUT inot de la 4 ani si POLO 3 ani LA C.S.S.6 !
aaaaaaaa ???!? ce zici ?!?
B12ZMD is offline  
Old 16-04-04, 08:50   #22
TNos

Stage 5
 
TNos's Avatar
 
Join Date: Nov 2003
Posts: 936
Default

eu imi iau un ski jet si ma dau cu voi cat vreti si pe orice suma sa vad acum care mai vine...ca la inot..nu stiu decat stilul \" toporului\"... adica direct la fund
__________________
PAREREA MEA \\\"PROPRIE SI PERSONALA\\\"
TNos is offline  
Old 18-04-04, 17:25   #23
synkro

Stage 5
 
synkro's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Posts: 968
Default

hmm..bucurestenii...cum facem ? plecam de vineri dupamiaza de aici sa ajungem pe seara in ct ? trebuie sa incepem sa ne organizam ..si cu cazarea si cu plecatu ca se aproprie 1 mai.
synkro is offline  
Old 18-04-04, 17:41   #24
Hondarul
Super Moderator

Stage 5
 
Hondarul's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Posts: 8,661
Member of:
[Moderators]
[4 Speed Squad]
Default

Nene, eu merg sigur... Cu masina proprie. Dar vreau sa stau vreo 2-3 zile, ca tot e 1 mai...

Asa ca... Spuneti cum sa facem.
Hondarul is offline  
Old 18-04-04, 18:01   #25
EvLSant0S
BMW Driver

Stage 5
 
EvLSant0S's Avatar
 
Join Date: Jan 2004
Posts: 12,412
Member of:
[BMW]
[Anonymous Motorsport ]
[FOTO]
[PARTICIPANT CURSE]
Default

hai mai sa org cineva... daca... mi se mai intampla... cum a fo` la tm.. cre` ca ma sinucid... , asa eu zic asa... SUNT o gramada ... cu masini care au nevoie sa se combine cu altii la gaz si invers... da? hai sa facem un topic sa macar aici... sa vedem care cu care merge... si despre cati bani e vorba
__________________
EvLSant0S is offline  
Old 18-04-04, 19:29   #26
synkro

Stage 5
 
synkro's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Posts: 968
Default

de mers stai linistit ca o sa mearga cel putin trei sferturi din cei care au venit pana acum...si ca si anu trecut o sa mai vina si de pe drum si din constanta..(ma refer la cei care nu stiu deja).
eu propun sa plecam de vineri la pranz sau dupa-masa...si duminica seara sa ne intoarcem...
synkro is offline  
Old 24-04-04, 05:35   #27
BogdanSHA

Stage 5
 
BogdanSHA's Avatar
 
Join Date: Apr 2004
Posts: 573
Default

Quote:
Originally Posted by \"B12ZMD\"
MA TZINE CA AM FACUT inot de la 4 ani si POLO 3 ani LA C.S.S.6 !
aaaaaaaa ???!? ce zici ?!?
E, in cazul asta nu mai facem pe bani...dar de facut facem!!!
BogdanSHA is offline  
Old 24-04-04, 17:42   #28
Kitana

Stage 4
 
Kitana's Avatar
 
Join Date: Apr 2004
Posts: 324
Default

haha sji fetele din craiova vin la raliu ... ne vedem in cta ) pe 2 hahaha
Kitana is offline  
Closed Thread



- Copyright 2026 4Tuning -