Go Back   Forum 4Tuning > www.4tuning.ro > Comunitatea globala 4Tuning

Comunitatea globala 4Tuning Aici ne cunoastem mai bine, aici ne certam daca e cazul, aici ne impacam si tot aici aflam unde ne intalnim. Cel mai potrivit loc in care poti sa iti faci intrarea pe forum

Closed Thread
 
Thread Tools
Old 09-04-05, 17:46   #61
Psycho
2 Roti

Stage 5
 
Psycho's Avatar
 
Join Date: Apr 2004
Posts: 8,063
Member of:
[Super Moderators]
[Observator 4tuning]
[PARTICIPANT CURSE]
[DACIA]
[Echipa de sprijin]
[2 Roti]
Default

hmzz hondare .. fete sunt putzine p forum .. sauprea putzine si de astea tre

sa vb voi .. k voi suntetzi in bucureshti ele la fel .. ashteptam rezultatul acestui post )
Psycho is offline  
Old 09-04-05, 17:53   #62
snow_nlove

Stage 5
 
snow_nlove's Avatar
 
Join Date: Feb 2005
Posts: 312
Default

nu stiai ca esentzele puternice vin in cantitatzi mici ?
snow_nlove is offline  
Old 10-04-05, 13:26   #63
LaMishto
Crazy Drivers Members

Stage 5
 
LaMishto's Avatar
 
Join Date: Jan 2005
Posts: 514
Member of:
[Crazy Drivers]
[Mitsubishi]
Default

Quote:
Originally Posted by \"Hondarul\"
Da... Santos e indragostit lulea de Eryka am auzit eu... Sa ne zica el mai multe.
sanots, ai pus`o daca citeste cine nu trebuie..
LaMishto is offline  
Old 10-04-05, 16:23   #64
snow_nlove

Stage 5
 
snow_nlove's Avatar
 
Join Date: Feb 2005
Posts: 312
Default

trebuie sa fitzi sinceri si sa afle fetele cati admiratori au ...
snow_nlove is offline  
Old 10-04-05, 17:12   #65
AudiPerformance

Stage 5
 
AudiPerformance's Avatar
 
Join Date: Feb 2005
Posts: 804
Default

la mine totul a inceput acum vreo 2 ani... imi luam permisul si cautam serios o masina... intram pe 4tuning, dar culmea nu pe forum ci doar pe site la bazar... nici nu stiam ca exista forumul... prin ianuarie 2005 (la inceput) intru din nou pe 4tunin si vad forum... intru... fac user bla bla bla si incep sa postez pentru ca avea nevoie de niste sfaturi!

primul cu care am intrat in vorba a fost 200sx... si cum era vorba despre sisteme turbo si la la la... am vorbit foartel multe lucruri cu 200sx despre masini la la la si am auzit si de cluburi tot de la el...

primesc pm de la speeder... \"ai masina, vrei sa intri intr-un club..?\" etc etc.. la inceput sa cad pe scaun de ras... mesajul suna ca un mod de a racola membrii in grupari sataniste... ceva de genul asta... pe urma vorbesc cu speeder pe ym... ma duc la intalniri si long story!

si acum sa trec la partea frumoasa: ma uit pe forum si vad o gramada care posteaza doar ca sa li se schimbe si lor statusul (adica sa nu mai fie bujie, tachet sau ce pana mea o mai scrie acolo)... vad persoane care se dau mari cunoscatori, mari mecanici si mari soferi si stupoare: ei au doar 12, 13 , 14... ani... mai vad si oameni care stiu cu adevarat ce scriu si de la care ai ce invata cu adevarat!

apoi vin lucrurile cu adevarat importante.. prietenii... ce sa zic?! am legat niste prietenii destul de frumoase cu ajutorul acestui forum (Gratzian ai reusit mai mult decat ti-ai propus... cred ca cei de la prietenii.ro ar trebui sa ia lectii de la tine!)

fordV6... nu am cuvinte.. super om, stie ce vorbeste si nu vorbeste aiurea... si un lucru foarte important, lucru pe care nu-l au multi oameni: te poti baza pe el oricand!

bishopVR6... este un nebun prin definitie... aseara am fost cu santos la moreni... treaba ciudata: vorbim cu bishop la tel.. ce faci ba lalala... \"sunt la moreni\" vine raspunsul... nu veniti incoace? moment in care eu si santos am plecat la moreni (era 11pm... si ne-am intors la 3am)

santos...este un super baiat... un nebun de \"pusti\" care ar fi in stare sa faca orice pentru pasiunea lui... si lasand cursele si nebuniile la o parte e un prieten de nadejde!

200sx.... este poate cel mai infocat sustinator al turbinelor Garrette, al chipurilor, al intercoolerelor si al ambreiajelor (nu conteaza firma ci doar sa fie de performanta)... este omul care are cel mai zbuciumat somn (sunt convins ca el viseaza doar ceea ce am scris eu mai sus)... este omul care deschide cele mai multe topicuri (stie el de ce)... este omul care ar avea nevoie de prieteni in orice colt al universului ca sa poata sa-i trimita piese pentru masina lui!

Hondarul... este poate cel mai carcotas om pe care l-am intalnit in viata mea... este un om care m-a ajutat (dar nu despre asta vreau sa vorbesc... ci doar sa-i multumesc)... hondarul are aceasta calitate incontestabila de a nu accepta nimic din ceea ce i se spune, sau din ceea ce citeste pe forum!... la hondarul am vazut si cele mai tampite replici posibile (tampite in sens bun) ex: \"ce glume de piscicultor ai\"... si acum rad cand vad, citesc sau aud chestia asta! eu cred ca Hondarul ar fi un lider de succes al opozitie in orice loc! felicitari hondarule si sper sa te vad impreuna cu Huidu si Gainusa la carcotasi!

Fetele de la Indedit Racing Club... eu cred ca sunt satule sa li se ceara numere de telefon si alte prostii de genul asta!... daca erati azinoapte in Victorie si pe Magheru si vedeati show facut de ele cred ca majoritatea va dadeati jos si aplaudati... sa vedeti drifturi si fel de a conduce!!! si pe langa toate astea mai sunt si niste fete de nota 10+!

eu cam atat am de spus....

P.S. sunt curios daca la concursul asta se va inscrie si DonHacker sau Carlo RS GTI... aaaaaaaaa... si inca ceva: exista un nick pe forumul asta care pe mine ma face sa rad cu lacrimi de fiecare data cand il vad: biturboanca.... oare ce o fi vrand sa spuna cu el nu stiu
__________________
fel de fel de oameni cu fel de fel de idei: PUTINE SI FIXE!!!
SCUMP doamna SCUMP, dincolo era mai ieftin!
AudiPerformance is offline  
Old 11-04-05, 10:46   #66
minirally

Stage 4
 
minirally's Avatar
 
Join Date: Nov 2004
Posts: 184
Member of:
[AUDI]
[Anonymous Motorsport ]
Default Re:

Quote:
Originally Posted by \"LaMishto\"
Quote:
Originally Posted by \"Hondarul\"
Da... Santos e indragostit lulea de Eryka am auzit eu... Sa ne zica el mai multe.
sanots, ai pus`o daca citeste cine nu trebuie..
minirally is offline  
Old 11-04-05, 10:49   #67
Lachupacabra

Stage 1
 
Lachupacabra's Avatar
 
Join Date: Mar 2005
Posts: 14
Default

Salutare....premiu?.....1.000.000? nu cred ca ma e ravnit de cineva, fiecare a castigat cate ceva. Dupa ce am citit (si am citit ) am ajuns la concluzia ca asta e cel mai bun topic vazut pe site. Sunt nou pe zona iar daca nu vedeam aceasta \"criza de sinceritate\", 4tuning.ro ramanea anost, sterp si neinteresant. Am avut o placere deosebita sa citesc gandurile si parerile voastre legate de cel de langa voi. Cred ca pana la urma conteaza sa ai cu cine impartasi pasiunea asta, chiar daca mergi pe jos.

Mi-a facut placere baietzi! Astept sa vad ce mai urmeaza..
Lachupacabra is offline  
Old 11-04-05, 16:00   #68
EvLSant0S
BMW Driver

Stage 5
 
EvLSant0S's Avatar
 
Join Date: Jan 2004
Posts: 12,416
Member of:
[BMW]
[Anonymous Motorsport ]
[FOTO]
[PARTICIPANT CURSE]
Default

hondare...

ma faci sa dau cartile pe fatza... =))

vrei concurs de sinceritate
hai sa te sincericesc eu pe tine.. \"un alt membru 4tuning\"

tu nu esti doar un alt membru 4tuning ..

tu esti ACEL hondaru frate....
si sincer... eu chiar nush ce sa mai cred despre tine ...
de la inceput.. am simtit ca e ceva... ciudat mirositor la tine...
1st.. ne-ai spart pe toti cu comunismu ... cu berbecu .. cu ceausescu .. si etc
DAR ... LAS`O NAIBII
GREGORIAN BIVOLARU???? GURU ?!
=))
intreci orice fel de limita
frate...
esti dilimache... sincer...
vrei sa fiu MAI sincer decat am fost ? pot sa fac si asta..
ah .. si fazele cu eryka.... =)) stiu ca esti suparat ca ti-am cam .. furat iubirea vietii ... dar... ce sa faci =)) asta`i viata..
nu tre` sa te razbuni acum ... bine ?
ah si ... frate... =)) fa ceva cu avataru ala ca e prea haios =))
__________________
EvLSant0S is offline  
Old 11-04-05, 16:11   #69
EvLSant0S
BMW Driver

Stage 5
 
EvLSant0S's Avatar
 
Join Date: Jan 2004
Posts: 12,416
Member of:
[BMW]
[Anonymous Motorsport ]
[FOTO]
[PARTICIPANT CURSE]
Default

so....
am decis.. in semn de respect ptr TINE... si ptr faptul ca te-ai pierdut.. in tine... si tre sa te regasesti .. o saptamana mi te voi purta in avatar cu sticla de jameson in dinti ..
bine ?!
EvLSant0S is offline  
Old 12-04-05, 12:31   #70
Hondarul
Super Moderator

Stage 5
 
Hondarul's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Posts: 8,665
Member of:
[Moderators]
[4 Speed Squad]
Default

GATA CU SINCERITATEA !!!!

Astia sunt cei care au participat:

MUTZU
MURARASHU
EVILSANTOS
GABI
LA MISHTO
AICAD
PSYCHO
BISHOP
SNOW-LOVE
TOADER
MADSKILLZ
AUDIPERFORMANCE


DE ACUM IN COLO, TOATA LUMEA ESTE RUGATA SA VOTEZE UNUL DINTRE EI, mai precis sa zica intr-un post aici doar numele celui votat, nimic mai mult. Comentariile fara rost vor duce la descalificari !!!
Hondarul is offline  
Old 12-04-05, 12:32   #71
Hondarul
Super Moderator

Stage 5
 
Hondarul's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Posts: 8,665
Member of:
[Moderators]
[4 Speed Squad]
Default

Murarashu
Hondarul is offline  
Old 12-04-05, 12:49   #72
Gabi
Super Moderator

Stage 5
 
Gabi's Avatar
 
Join Date: Aug 2003
Posts: 14,537
Member of:
[Super Moderators]
[Moderators]
Default

Santos !
Gabi is offline  
Old 12-04-05, 12:52   #73
shadow

Presedinte AfterDark Racing

Stage 5
 
shadow's Avatar
 
Join Date: Jul 2004
Posts: 1,876
Member of:
[Moderators]
[AfterDark Racing]
[PARTICIPANT CURSE]
[Honda]
Default

Mutzu!!!
shadow is offline  
Old 12-04-05, 12:53   #74
Lucian

Stage 5
 
Lucian's Avatar
 
Join Date: May 2004
Posts: 5,034
Member of:
[Streetline-CCC]
Default

Santos .
Lucian is offline  
Old 12-04-05, 12:53   #75
NSL_Doru

Stage 5
 
NSL_Doru's Avatar
 
Join Date: Nov 2004
Posts: 467
Default Re:

Quote:
Originally Posted by \"Gabi\"
Santos !
Blat !!!
NSL_Doru is offline  
- Copyright 2024 4Tuning -