Go Back   Forum 4Tuning > www.4tuning.ro > Comunitatea globala 4Tuning

Comunitatea globala 4Tuning Aici ne cunoastem mai bine, aici ne certam daca e cazul, aici ne impacam si tot aici aflam unde ne intalnim. Cel mai potrivit loc in care poti sa iti faci intrarea pe forum

Closed Thread
 
Thread Tools
Old 05-04-05, 20:58   #1
Hondarul
Super Moderator

Stage 5
 
Hondarul's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Posts: 8,665
Member of:
[Moderators]
[4 Speed Squad]
Default concurs de sinceritate - premiu 1 milion

Premiul este 1.000.000 lei in mana. Poate si tricouri 4tuning.ro pentru locurile 2 si 3, nu promit nimic. Dar banii sunt sigur !!!!!

Concursul e simplu. Scrieti cateva randuri despre un alt membru 4tuning, parerea voastra, buna, rea, orice este permis. Daca v-a enervat, daca v-a suparat, daca aveti boala pe cineva, daca va place de cineva, daca iubiti in ascuns pe cineva, acum este momentul adevarului. Aici va aratati aprecierea sau dispretul, este un loc de spovedanie al forumului.

Nu uitati !!! Sinceritatea se rasplateste cu 1 mil lei.

Un exemplu:

De mult am vrut sa spun ca o iubesc pe Ema in ascuns, dar nu am avut ocazia. Orice gest al ei, orice rasuflare, face viata sa capete un sens. Din prima secunda in care am vazut-o, am stiut ca viata mea a capatat un sens, o directie. Orice privire a ei face soarele sa rasara in mijlocul noptii si ploaia sa cada in desertul pustiu. As recunoaste-o pe Ema oriunde si oricand, asa cum recunosti un trandafir dupa spini si parfum in bezna noptii... Ema, draga mea, te ador...

Nu radeti prea tare ca a fost doar un exemplu. Am nevasta, sunt la casa mea, nu-mi sta mie gandul la prostii. Dar sper ca ati prins ideea.

Succes !!!!!
Hondarul is offline  
Old 05-04-05, 21:26   #2
SpeedeR

Stage 5
 
SpeedeR's Avatar
 
Join Date: Jun 2004
Posts: 2,156
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[VW]
Default

exemplu cik.... dc tokmai ema? :P :P :P nebune...

hai sa zic si eu... Imi place de sora lui Blueyes care e rea si nu zice k o sa imi faca si mie cunostiinta cu ea knd o sa fiu la mare...dar nui nimik... nu am dc sa ma supar....

blueyes... c zici akum? imi faci cunostiinta cu ea la yureshul ce o sa iasa la mare sau nu?
__________________
Mk5 GTI
Speed is nothing without style

SpeedeR is offline  
Old 05-04-05, 22:18   #3
B|shOp-VR6

Stage 5
 
B|shOp-VR6's Avatar
 
Join Date: Mar 2004
Posts: 3,142
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[Anonymous Motorsport ]
Default

La exemplul pe care l-ai dat Hondare.. cred ca-ti pastrezi banii
B|shOp-VR6 is offline  
Old 06-04-05, 00:04   #4
mutzu

Stage 5
 
mutzu's Avatar
 
Join Date: Nov 2004
Posts: 2,242
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
Default

Prin intermediul acestui forum, am ajuns sa cunosc multe persoane.
Oameni cu defecte, cu calitati, fiecare cu ce are.
Am intrat in clubul AfterDark,am conoscut baietii de acolo, oameni de treaba, dar nici unul nu se compara cu Vlad(B68VLD).
Niciodata nu credeam ca-ti poti face un prieten atat de bun prin intermediul internetului.
Prin aceasta cale as vrea sa-i multumesc pt tot timpul acordat, si pt atentia acordata cat am stat in Bucuresti, s-a dovedit a fi un prieten adevarat nu doar pe net, ci si in realitate.


P.S : mai repede cu banii, ca sambata plec la Cluj
P.S.S: i`m not gay
__________________
mutzu is offline  
Old 06-04-05, 02:34   #5
Eryka

Stage 5
 
Eryka's Avatar
 
Join Date: May 2003
Posts: 523
Default Re:

Quote:
Originally Posted by \"mutzu\"
P.S.S: i`m not gay

you sound like one glumeam :P
Eryka is offline  
Old 06-04-05, 08:12   #6
mutzu

Stage 5
 
mutzu's Avatar
 
Join Date: Nov 2004
Posts: 2,242
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re:

Quote:
Originally Posted by \"Eryka\"
Quote:
Originally Posted by \"mutzu\"
P.S.S: i`m not gay

you sound like one glumeam :P
Tocmai deaia am specificat..
Incearca-ma sa vezi si eu glumeam, dar daca insisti
mutzu is offline  
Old 06-04-05, 08:40   #7
andrey2003
Dream Squad Member

Stage 5
 
andrey2003's Avatar
 
Join Date: Oct 2004
Posts: 3,234
Member of:
[Design Team]
[Virtual Tuning]
[Dream Squad]
[FOTO]
[SKODA]
Default

xxDADIxx este cel mai VIRTUAL!!!! Este facut in ADOBE-PHOTOSHOP!!! Esti cel mai bun!!! MULTUMIM DADI!!!
andrey2003 is offline  
Old 06-04-05, 09:54   #8
Murarashu

Stage 3
 
Murarashu's Avatar
 
Join Date: Sep 2004
Posts: 138
Default

In sfarsit am aflat si eu cine este Murarashu.

Este un idiot. A refuzat chiar astazi un interviu la o revista auto, pentru care el insusi aplicase; nici o incurajare din partea nimanui nu l`a motivat. Jobul era exact ce isi dorea, l`ar fi facut foarte bine si i se potrivea de minune. Dar este un papa-lapte, care nu a avut destul tupeu sa se duca acolo si sa arate ca era omul de care aveau nevoie. Fraierul are trac in situatii de genul asta, cand trebuie sa demonstreze doar prin papagal cine este el, si de asta cica a preferat sa creada ca, daca s`ar fi dus l`ar fi angajat cu siguranta, decat sa se duca efectiv si sa aiba o prestatie mizerabila. O alta aberatie pe care o crede este ca avea emotii mai mari tocmai pt ca isi dorea asta foarte mult. Eu unul nu cred nimic, n`am timp pentru asta. E doar un alt fraier din lumea asta. Cu cat mai multi din astia, cu atat mai bine, in felul asta am ocazia sa ies eu insumi in evidenta. Oricum, toate aberatiile astea au loc doar in mintea lui, de care cui naiba ii pasa ?

Dar... oare... totusi.... pana la urma... suntem multi astfel, sau numai noi doi ?! Eh, pana la urma nu conteaza, eu nu zic la nimeni; el daca a zis`o, prost a fost.

(Murarashu sunt eu si faptele sunt reale. Nu e neaparat pt premiu; am postat pt ca... are oarece legatura cu masinile.)
Murarashu is offline  
Old 06-04-05, 13:13   #9
Psycho
2 Roti

Stage 5
 
Psycho's Avatar
 
Join Date: Apr 2004
Posts: 8,063
Member of:
[Super Moderators]
[Observator 4tuning]
[PARTICIPANT CURSE]
[DACIA]
[Echipa de sprijin]
[2 Roti]
Default

hmzz hondare care e scopul acestui topic ...


stai sa ma gandesk bine ... si sa vedem pe cine aleg ... cat tzine concursul ?
Psycho is offline  
Old 06-04-05, 13:52   #10
Hondarul
Super Moderator

Stage 5
 
Hondarul's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Posts: 8,665
Member of:
[Moderators]
[4 Speed Squad]
Default

Buna intrebare cu scopul... Nu cred ca e niciunul pana la urma, dar ar fi fost banal sa pun o masina si sa va pun s-o ghiciti, nu ??

Haideti fratilor, luati exemplul lui Murarashu...

Pai o sa tina pana cand o sa fie macar cativa care sa zica ceva serios.
Hondarul is offline  
Old 06-04-05, 14:20   #11
Ema

Stage 5
 
Ema's Avatar
 
Join Date: Sep 2004
Posts: 373
Default Re: CONCURS CU PREMII !!!!!!!!!!

Quote:
Originally Posted by \"Hondarul\"
[b]

Un exemplu:

De mult am vrut sa spun ca o iubesc pe Ema in ascuns, dar nu am avut ocazia. Orice gest al ei, orice rasuflare, face viata sa capete un sens. Din prima secunda in care am vazut-o, am stiut ca viata mea a capatat un sens, o directie. Orice privire a ei face soarele sa rasara in mijlocul noptii si ploaia sa cada in desertul pustiu. As recunoaste-o pe Ema oriunde si oricand, asa cum recunosti un trandafir dupa spini si parfum in bezna noptii... Ema, draga mea, te ador...

Nu radeti prea tare ca a fost doar un exemplu. Am nevasta, sunt la casa mea, nu-mi sta mie gandul la prostii. Dar sper ca ati prins ideea.

Succes !!!!!
Era sa pic dupa scaun de ras! Hondare meriti nota 10!
Ema is offline  
Old 06-04-05, 14:31   #12
luca

Stage 5
 
luca's Avatar
 
Join Date: Aug 2004
Posts: 1,491
Member of:
[2 Roti]
Default

Murarashu esti tare frate, chiar sunt curios cum ar suna ce ai scris tu aici in realitate, pe ce ton ai spune asta, cu sticla in mana stanga si o tigara in dreapta?
__________________
luca is offline  
Old 06-04-05, 14:49   #13
Murarashu

Stage 3
 
Murarashu's Avatar
 
Join Date: Sep 2004
Posts: 138
Default Re:

Quote:
Originally Posted by \"luca\"
Murarashu esti tare frate, chiar sunt curios cum ar suna ce ai scris tu aici in realitate, pe ce ton ai spune asta, cu sticla in mana stanga si o tigara in dreapta?
Mai curand cu cate o tigara in fiecare mana... m`am lasat de sportul cu sticle de 1 an si jumatate.
Murarashu is offline  
Old 06-04-05, 16:41   #14
EvLSant0S
BMW Driver

Stage 5
 
EvLSant0S's Avatar
 
Join Date: Jan 2004
Posts: 12,416
Member of:
[BMW]
[Anonymous Motorsport ]
[FOTO]
[PARTICIPANT CURSE]
Default

\" Scrieti cateva randuri despre un alt membru 4tuning, parerea voastra, buna, rea, orice este permis. Daca v-a enervat, daca v-a suparat, daca aveti boala pe cineva, daca va place de cineva\"

Hmmm.. ptr 1 ? imposibil ..
ptr toti .. parca mai merge.. (cunsocutii)
Urmeaza o pov. ff lunga :P
So... totul a inceput pe undeva pe aici .. https://www.4tuning.ro/gal/displayimage.php?p=6036 uitati-va in josul pozei .. o sa intelegi la ce ma refer
Dupa... am facut rost de filmul cu Supra Vs Porsche .. din buc.. si .. am dat un tel. cuiva de la 4tuning .. sa ne intalnim, sa-i dau filmul .. sa-l .. puna pe site, zis si facut .. acea persoana mi-a tot zis sa intru pe forum .. si .. am facut`o .. 7 septembrie 2003
Toate bune si frumoase .. discutii pe forum,usor usor am inceput sa ma inteleg bine cu unii .. FireBurn/Zmd/TNos/marian20 .. etc.
dupa care a .. inceput epoca H`ului .. tot auzeam H, H , H , H .. tot intrebam de H .. pana la urma.. am vazut un film .. din \"H\" si .. am zis.. sa ma duc ..sa vad si eu .. ce si cum .. zis si facut.. intr-o vineri .. la ora 10 am plecat de acasa .. pe jos pana in pescarush .. eu .. credeam ca.. ala e H`u la inceput si am stat.. de la 11 .. pana la .. vreo 1 .. tot vedeam masini frumoase trecand pe acolo dar nici una nu se oprea.. am dat cateva telefoane.. unor oameni, nu forumisti .. incercand sa aflu .. unde e acest H... in fine .. vinerea aia a fost un esec total ..
dupa.. am vbit cu fireburn .. i-am spus .. ce si cum , mi-a zis.. ca .. asteptam unde nu trebuia .. si mi-a zis.. sa vin .. sambata la ora 21:30 in fatza la stadionul dinamo .. m-am dus.. inima`mi batea ca... o disperata.. si .. au aparut.. FireBurn impreuna cu .. 3 necunoscuti ptr mine .. am intrat in masina,timid.. fireburn de abia schimba 3 cuvinte cu mine.. in fine.. am ajuns in H ,iarna.. am coborat din masina.. au inceput aia sa se invarta cu masinutele pe acolo .. eu inghetat de frig, la fel ca si fireburn si ceilalti 2, usor usor.. au inceput sa apara, zmd`u , synkro , TNos , marian20 , si tot asa .. tot intrebam eu de tye se pare ca avea treaba in seara aia si nu a ajuns .. eram noob`u noobi`lor.. nu stiam pe nimeni/nimic si etc. dupa vreo ora de discutii .. ne-am suit in masini .. si.. am mers undeva... unde s-au intamplat diverse chestii dupa care.. lumea s-a retras in .. Ines daca nu ma insel,un local prin obor.. am stat pana la 2-3 .. era un frig de-ti inghetzau .... asa, in fine ... ne suim in masina , si acasica.. n-am putut sa dorm toata noaptea, ma gandeam .. daamn, cat de frumos a putut sa fie..
acum .. stiind unde e H`u .. reuseam sa .. vin cu taxi`ul sau .. in fine .. cu ce apucam .. atmosfera de nota 10 .. imi placea ..
Si am inceput sa-i cunosc pe .. Hondarul .. pe FUG,aicad , pe mms , etc. mai multi .. alex maxx , bishop si tot asa.. sha si etc.
toti pareau si .. chiar sunt baieti de nota 10+
H`ul incepea sa fie cunosc ca... locul de intalnire.. al ..
so .. inevitabil , au inceput sa apara .. nescunoscutii, nonforumistii , si... na.. that wasn`t good.. si mi-a venit mie o idee ... l-am chemat pe alex maxx de o parte.. si .. asa a aparut 4ss ..
desigur.. n`o sa uit in viata mea.. noaptea.. aia, in care .. am stat cu .. ford v6 , si cu aicad.. pana la 5 sau 6 ... dimineatza in H... n-ai cum sa uiti asa ceva... dupa care au fost intalnirile la spring si etc.
cel mai important lucru e .. ca.. 4tuning .. mi-a cam schimbat... viata.. stiu ca suna aiurea.. dar .. asa e.. cunoscandu`i pe.. baietii astia .. stand cu ei .. si etc. am invatat.. usor usor .. mecanica.. putina :P ,dar.. peste toate.. mi-am schimbat felul de a gandii si etc. multi .. ff multi imi spun ca .. m-am mai maturizat..
tot prin intermediul 4tuning`ului .. am .. castigat.. 4-5-6 prietenii adevarati .. cel putin asa consider eu .. Ford v6 , bishop , audiperformance.. in fine..
So .. pana acum .. avem asa.. - schimbat mod viata + prieteni adevarati..
but .. that`s not all ..
4tuning mi-a mai oferit si .. o plimbare cu toyota Supra , + audi rs4 , normal... asta datorita lui dz1 / catalinrs4.. pe care .. ghicitzi unde i-am cunoscut.. 4tuning... so ...
and still .. that`s not all
Datorita lui Hondarul.. si .. datorita .. celui care a facut sectiunea femei pe forumul 4tuning si datorita lui catalin rs4 care a facut topicul ala.. unde au aparut pozele cu EA .. eh .. aceste 3 \"elemente\" mi-au oferit cea mai .. scumpa fata de pe fatza pamantului .. n`o sa stau prea mult pe subiectul asta ca stiu ca nu`i place.. so .. again .. 4tuning .. mi-a oferit...
asa..
acum.. trecem la.. \"cateva randuri.. ptr ALT membru 4tuning \"
si o luam usor..
aveti grija ca-s .. extraordinar de MULTI

Ford V6 - Un baiat de nota 11 , un prieten ADEVARAT , un petrecaretz cum rar gasesti , un baiat destept , un tip cu care nu am avut NICIODATA .. nici cea mai mica discutie mai .. aprinsa , nu m-am certat niciodata cu el si etc. so.. un tip de nota 10 .. din toate punctele de vedere

neeeeeext

Mister 4tuning - dl. Bishop-VR6
pfff .. aici e mai greu , Tipul cu care... am mers la cele mai multe ... \"deplasari\" in bucuresti sau inafara bucurestiului .. tipul .. ptr care.. ma umpleam de nervi la fiecare cursa LEGALA :P pierduta... , sau .. urlam de bucurie la fiecare cursa castigata de el , e un tip deschis cu care poti sa vbesti cam.. tot ... iarasi .. un petrecaretz... cum.. rareori vezi .. \"sfat: Nu incercati sa-l imbatati pe bishop din banii vostri.... o sa da-ti faliment , va asigur \"

Aicad - Tipu` m-a ajutat tot timpul cu sfaturi si etc. ii sunt.. dator.. la fel ca si celorlalti 2 forumisti de mai sus, aicad... un baiat tare destept , un baiat pe care-l stiu de.... mmmm .. MULT timp de prin H , so.. n-ai ce sa-i reprosezi lui aicad...

Hondarul - Cel MAI MARE COMUNIST pe care l-am cunoscut..... in viata mea.. pregatitzi-va sufleteste ptr asta.. e lunga caracterizarea... this is a really really strange dude.. :P , pur si simplu felul lui de a fii ... vorbele pe care le foloseste .. un ex. rapid ... el saluta cu .. \"aloha\" sau ... isi ia la revedere spunand ... va doresc multa apa calda si .. paine .. sau .. pm. Cred ca atzi inteles ideea , ma intreaba daca am bagat.. galushka la supa =)) .. so .. un tip .. tare TARE haios .. dar totodata .. ciudatzel
ai auzit hondare ? te-am facut ciudatzel pe forum .. si comunist
dar.. peste toate astea.. e un baiat pe care poti sa te bazezi.. (cred) si .. e greu.. caci nu stii cand glumeste si cand vbeste serios.. so.. nu prea stiu ce sa zic despre el de ajuns..
next

Viviesp - membru 4tuning vechi un prieten adevarat i guess.. m-a ajutat tot timpul cu sfaturi si nu numai .. a muncit atata timp la capri`ul lui .. acum se pare ca.. toata munca.. a dat roade.. si se poate plimba linistit in .. masinutza lui cumintica.. doar un V6.. care papa honde de 160 de cp congratz vivi .. n-am ce zice despre tine.. decat.. laude.. tu ai fost cel care mi-ai bagat mintile-n cap .. cand.. eram ceva gen .. mafiotu .. sau donhacker sau carlo_rs_gti 10xz

DnI - hmmm DnI .. greu.. un baiat.. care adora muzica tare in masina viteza si etc. nush ce sa spun despre el ..
__________________
EvLSant0S is offline  
Old 06-04-05, 16:50   #15
EvLSant0S
BMW Driver

Stage 5
 
EvLSant0S's Avatar
 
Join Date: Jan 2004
Posts: 12,416
Member of:
[BMW]
[Anonymous Motorsport ]
[FOTO]
[PARTICIPANT CURSE]
Default

PART 2!
4tuning mi-a mai oferit si .. o plimbare cu toyota Supra , + audi rs4 , normal... asta datorita lui dz1 / catalinrs4.. pe care .. ghicitzi unde i-am cunoscut.. 4tuning... so ...
and still .. that`s not all
Datorita lui Hondarul.. si .. datorita .. celui care a facut sectiunea femei pe forumul 4tuning si datorita lui catalin rs4 care a facut topicul ala.. unde au aparut pozele cu EA .. eh .. aceste 3 \"elemente\" mi-au oferit cea mai .. scumpa fata de pe fatza pamantului .. n`o sa stau prea mult pe subiectul asta ca stiu ca nu`i place.. so .. again .. 4tuning .. mi-a oferit...
asa..
acum.. trecem la.. \"cateva randuri.. ptr ALT membru 4tuning \"
si o luam usor..
aveti grija ca-s .. extraordinar de MULTI

Ford V6 - Un baiat de nota 11 , un prieten ADEVARAT , un petrecaretz cum rar gasesti , un baiat destept , un tip cu care nu am avut NICIODATA .. nici cea mai mica discutie mai .. aprinsa , nu m-am certat niciodata cu el si etc. so.. un tip de nota 10 .. din toate punctele de vedere

neeeeeext

Mister 4tuning - dl. Bishop-VR6
pfff .. aici e mai greu , Tipul cu care... am mers la cele mai multe ... \"deplasari\" in bucuresti sau inafara bucurestiului .. tipul .. ptr care.. ma umpleam de nervi la fiecare cursa LEGALA :P pierduta... , sau .. urlam de bucurie la fiecare cursa castigata de el , e un tip deschis cu care poti sa vbesti cam.. tot ... iarasi .. un petrecaretz... cum.. rareori vezi .. \"sfat: Nu incercati sa-l imbatati pe bishop din banii vostri.... o sa da-ti faliment , va asigur \"

Aicad - Tipu` m-a ajutat tot timpul cu sfaturi si etc. ii sunt.. dator.. la fel ca si celorlalti 2 forumisti de mai sus, aicad... un baiat tare destept , un baiat pe care-l stiu de.... mmmm .. MULT timp de prin H , so.. n-ai ce sa-i reprosezi lui aicad...

Hondarul - Cel MAI MARE COMUNIST pe care l-am cunoscut..... in viata mea.. pregatitzi-va sufleteste ptr asta.. e lunga caracterizarea... this is a really really strange dude.. :P , pur si simplu felul lui de a fii ... vorbele pe care le foloseste .. un ex. rapid ... el saluta cu .. \"aloha\" sau ... isi ia la revedere spunand ... va doresc multa apa calda si .. paine .. sau .. pm. Cred ca atzi inteles ideea , ma intreaba daca am bagat.. galushka la supa =)) .. so .. un tip .. tare TARE haios .. dar totodata .. ciudatzel
ai auzit hondare ? te-am facut ciudatzel pe forum .. si comunist
dar.. peste toate astea.. e un baiat pe care poti sa te bazezi.. (cred) si .. e greu.. caci nu stii cand glumeste si cand vbeste serios.. so.. nu prea stiu ce sa zic despre el de ajuns..
next

Viviesp - membru 4tuning vechi un prieten adevarat i guess.. m-a ajutat tot timpul cu sfaturi si nu numai .. a muncit atata timp la capri`ul lui .. acum se pare ca.. toata munca.. a dat roade.. si se poate plimba linistit in .. masinutza lui cumintica.. doar un V6.. care papa honde de 160 de cp congratz vivi .. n-am ce zice despre tine.. decat.. laude.. tu ai fost cel care mi-ai bagat mintile-n cap .. cand.. eram ceva gen .. mafiotu .. sau donhacker sau carlo_rs_gti 10xz

DnI - hmmm DnI .. greu.. un baiat.. care adora muzica tare in masina viteza si etc. nush ce sa spun despre el ..

AKI (honda civic 125 cp , participa la .. tot ce inseamna curse ) haideti sa va dau un exemplu concret ca sa va faceti si voi o imagine despre aki .. si despre cat de pasionat e el de.. fenomenul asta..
intr-o noapte.. pe la vreo 12 .. l-am sunat.. sa vina la o.. :intrecere: :P cineva.. il dorea :P so .. l-am sunat.. fara sa-mi dau seama.. el .. avea treaba :P mai exact facea

sex cu iubita lui eh ... eu nestiind .. i-am zis sa vina acolo ca.. X vrea sa se dea cu el .. eh .. aki in 20 de minute era unde l-am chemat.. va imaginati ca a lasat fata acolo ca sa vina sa se dea =)) so... va datzi seama.. din nou .. un prieten adevarat.. ma ajutat de multe ori danke aki
next
EvLSant0S is offline  
Closed Thread



- Copyright 2024 4Tuning -