Go Back   Forum 4Tuning > www.4tuning.ro > Comunitatea globala 4Tuning

Comunitatea globala 4Tuning Aici ne cunoastem mai bine, aici ne certam daca e cazul, aici ne impacam si tot aici aflam unde ne intalnim. Cel mai potrivit loc in care poti sa iti faci intrarea pe forum

Reply
 
Thread Tools
Old 06-01-11, 00:18   #1
Reghi

Stock
 
Join Date: Jan 2011
Posts: 5
Default Help! Masina furata!

Salut, in 02.01.2011 mi-a fost furata masina, un X5 din 2007 de culoare alba cu interior din piele maro. Autoturismul a fost furat dintr-o statiune montana in apropiere de Oradea si avea la momentul respectiv numarul de inmatriculare TM69HMX. Apreciez orice informatie! Ofer recompensa in cazul in care cineva va gasi aceasta masina!

Multumesc!

Last edited by Reghi; 06-01-11 at 00:20.
Reghi is offline   Reply With Quote
Old 06-01-11, 00:25   #2
vlad3_07

Stage 2
 
vlad3_07's Avatar
 
Join Date: Aug 2009
Posts: 33
Smile Re: Help! Masina furata!

Quote:
Originally Posted by Reghi View Post
Salut, in 02.01.2011 mi-a fost furata masina, un X5 din 2007 de culoare alba cu interior din piele maro. Autoturismul a fost furat dintr-o statiune montana in apropiere de Oradea si avea la momentul respectiv numarul de inmatriculare TM69HMX. Apreciez orice informatie! Ofer recompensa in cazul in care cineva va gasi aceasta masina!

Multumesc!
Poze?avea tuning pe ea sau era stock?....orice informatie conteaza.Oricum mai bine te duci la politie,ceea ce cred ca ai facut deja...,nu?
vlad3_07 is offline   Reply With Quote
Old 07-01-11, 13:31   #3
Reghi

Stock
 
Join Date: Jan 2011
Posts: 5
Default Re: Help! Masina furata!

Multumesc Vlad pentru raspuns! Am mers la politie chiar cand am realizat ca s-a furat masina, dar ma gandesc ca e bine sa ajunga informatia la cat mai multi oameni si poate daca mai e in tara masina mai am o sansa sa o gasesc... Poze o sa pun astazi sau maine dimineata pentru ca nu aveam decat la un amic si a trebuit sa astept sa se intoarca el in oras ca sa le primesc... Nu e chiar stock, bara din fata si cea din spate sunt schimbate iar grila de la radiator e argintie...
O zi buna!
Reghi is offline   Reply With Quote
Old 07-01-11, 13:56   #4
vlad3_07

Stage 2
 
vlad3_07's Avatar
 
Join Date: Aug 2009
Posts: 33
Talking Re: Help! Masina furata!

Quote:
Originally Posted by Reghi View Post
Multumesc Vlad pentru raspuns! Am mers la politie chiar cand am realizat ca s-a furat masina, dar ma gandesc ca e bine sa ajunga informatia la cat mai multi oameni si poate daca mai e in tara masina mai am o sansa sa o gasesc... Poze o sa pun astazi sau maine dimineata pentru ca nu aveam decat la un amic si a trebuit sa astept sa se intoarca el in oras ca sa le primesc... Nu e chiar stock, bara din fata si cea din spate sunt schimbate iar grila de la radiator e argintie...
O zi buna!
Pai la mine in oras sunt vre-o 5 x5(albe),de 3 dintre ele stiam dar au mai apaut 2,si de asta am vrut sa stiu mai multe despre masina ta....eu daca o sa vad un x5 asemanator cu al tau o sa iti spun.Si mie mia fost furat scooterul cand eram mai mic si stiu cum e,politia nu a facut nimic tot eu lam gasit.
vlad3_07 is offline   Reply With Quote
Old 08-01-11, 16:09   #5
Reghi

Stock
 
Join Date: Jan 2011
Posts: 5
Default Re: Help! Masina furata!

Quote:
Originally Posted by vlad3_07 View Post
Pai la mine in oras sunt vre-o 5 x5(albe),de 3 dintre ele stiam dar au mai apaut 2,si de asta am vrut sa stiu mai multe despre masina ta....eu daca o sa vad un x5 asemanator cu al tau o sa iti spun.Si mie mia fost furat scooterul cand eram mai mic si stiu cum e,politia nu a facut nimic tot eu lam gasit.
Multumesc pentru intelegere si felicitari ca ti-ai gasit scooterul... Poate mai am si eu o speranta... am pus si poze cu masina in cazul in care mai vezi ceva...
Attached Thumbnails
Click image for larger version

Name:	x5-1.jpg
Views:	184
Size:	242.9 KB
ID:	1813493   Click image for larger version

Name:	x5-6.jpg
Views:	145
Size:	204.4 KB
ID:	1813494  
Reghi is offline   Reply With Quote
Old 08-01-11, 20:42   #6
cruizer11
VW Driver


Stage 5
 
cruizer11's Avatar
 
Join Date: Jun 2010
Posts: 1,733
Member of:
[4Tuning International]
[Colectionar Machete]
[VW]
[MERCEDES]
[KIA]
[Competitor CNCA]
Default Re: Help! Masina furata!

Pai cred ca in curand poti sa te apuci sa o cauti la rusi sau la moldoveni.Cand se fura o masina dinasta mai scumpa pe acolo ajunge de obicei.
cruizer11 is offline   Reply With Quote
Old 08-01-11, 20:53   #7
Reghi

Stock
 
Join Date: Jan 2011
Posts: 5
Default Re: Help! Masina furata!

Quote:
Originally Posted by cruizer11 View Post
Pai cred ca in curand poti sa te apuci sa o cauti la rusi sau la moldoveni.Cand se fura o masina dinasta mai scumpa pe acolo ajunge de obicei.
Din pacate ase e... dar se zice ca speranta moare ultima
Reghi is offline   Reply With Quote
Old 12-02-11, 13:14   #8
TheMendacious

Stage 5
 
TheMendacious's Avatar
 
Join Date: Dec 2006
Posts: 490
Member of:
[VW]
Default Re: Help! Masina furata!

gandeste.te mai bine de la cine ai cumparato sa nu fi avut dublura la cheie si gps pe ea ...
TheMendacious is offline   Reply With Quote
Old 13-02-11, 15:32   #9
Reghi

Stock
 
Join Date: Jan 2011
Posts: 5
Default Re: Help! Masina furata!

Quote:
Originally Posted by TheMendacious View Post
gandeste.te mai bine de la cine ai cumparato sa nu fi avut dublura la cheie si gps pe ea ...
Multumesc pentru sfat dar nu e cazul, masina a fost cumparata din reprezentanta.
Reghi is offline   Reply With Quote
Old 13-02-11, 15:40   #10
andrei87grs

Stage 5
 
andrei87grs's Avatar
 
Join Date: Jun 2010
Posts: 539
Default Re: Help! Masina furata!

macar aveai casco? numai ca si de casco beneficiezi doar daca te prezinti cu toate cheile si cu actele masinii........acum o saptamana sau doua am vazut o masina similara pe un autotrailer cu remorca....dar cred ca era totusi x6......eram cu un prieten si ala avea pe platforma vreo 3 masini , doua mai vechi un golf3 si un audi parca si x5-ul sau x6 alb.... Ne miram cum de e pe platforma o asemenea masina langa celelalte 2. Autotrailerul era cu nr de bulgaria.
andrei87grs is offline   Reply With Quote
Old 13-02-11, 15:50   #11
andrei87grs

Stage 5
 
andrei87grs's Avatar
 
Join Date: Jun 2010
Posts: 539
Default Re: Help! Masina furata!

acuma l-am sunat pe prietenul meu.....si zicea ca era x6.....noi mergeam catre ortisoara....si pe platforma era si un opel corsa....nu golf3.....in fine....imi pare rau ca nu prea am putut fi de folos
andrei87grs is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -