oi avea eu 2 renaulturi dar ai grija cu oltciturile , si un oltcit stock un trs in stare f.buna (astea deja sunt rare) sau cele modificate (vezi turbo sau comprimate ) nu ai ce sa le faci ,scrie pilaf pe tine!
olctciturile turbo mai au ce cauta pe la liniute , mie cu clio mi-ar fi rusine sa merge (apropo si eu am tot un clio +r5gtt)