Go Back   Forum 4Tuning > Masini & Tuning > MASINA MEA > BMW > Alte discutii Bmw

Reply
 
Thread Tools
Old 14-07-08, 22:05   #1
augustin calin

Stage 2
 
augustin calin's Avatar
 
Join Date: Jun 2008
Posts: 62
Smile un sfat va rog daca se poate

Va salut din nou. Postez acest thread in speranta ca o sa ma ajutati cu niste sfaturi. Luna ce vine voi pleca in DE in vederea achizitionarii unui autoturism sh marca bmw, mai exact bmw e36. Am sa postez aici cateva poze cu masinile care mi-au atras mie atentia. Ce va rog este daca puteti sa postati niste pareri cu privire la pret deoarece am vazut si alte e 36 mult mai ieftine, dar care nu mi-au atras atentia si alte aspecte printre care daca sunt intradevar M PAKET.
Multumesc anticipat.

Last edited by ZerO_CooL; 14-07-08 at 22:58.
augustin calin is offline   Reply With Quote
Old 14-07-08, 22:46   #2
nt98adu

Stage 5
 
nt98adu's Avatar
 
Join Date: Nov 2006
Posts: 2,820
Default Re: un sfat va rog daca se poate

Superba ultima, cea neagra, mai ales ca are climatronic, care sincer conteaza mai mult decat o pereche de jante. Celelalte nu-mi inspira incredere.
Sfatul meu este sa mai pui ceva bani si s-o cumperi pe aia.
__________________
Chevrolet V210
nt98adu is offline   Reply With Quote
Old 15-07-08, 20:57   #3
augustin calin

Stage 2
 
augustin calin's Avatar
 
Join Date: Jun 2008
Posts: 62
Default Re: un sfat va rog daca se poate

acest thread poate fi sters


multumesc frumos.
augustin calin is offline   Reply With Quote
- Copyright 2026 4Tuning -