lamuriti-ma si pe mine va rog.....
ce diferente este intre motoarele tip m20...m50....si altele pe care nu le mai stiu...
precizez ca am un bmw 520i E34 din 1988...1991 cmc..95 kw
atasez cateva poze cu el,si poate ma lamureste si pe mine cineva ce tip este si daca se poate cateva date tehnice despre el(carburatie..injectie...etc)
...multumesc anticipat