![]() |
un sfat va rog daca se poate
Va salut din nou. Postez acest thread in speranta ca o sa ma ajutati cu niste sfaturi. Luna ce vine voi pleca in DE in vederea achizitionarii unui autoturism sh marca bmw, mai exact bmw e36. Am sa postez aici cateva poze cu masinile care mi-au atras mie atentia. Ce va rog este daca puteti sa postati niste pareri cu privire la pret deoarece am vazut si alte e 36 mult mai ieftine, dar care nu mi-au atras atentia si alte aspecte printre care daca sunt intradevar M PAKET.
Multumesc anticipat. |
Re: un sfat va rog daca se poate
Superba ultima, cea neagra, mai ales ca are climatronic, care sincer conteaza mai mult decat o pereche de jante. Celelalte nu-mi inspira incredere.
Sfatul meu este sa mai pui ceva bani si s-o cumperi pe aia.;) |
Re: un sfat va rog daca se poate
acest thread poate fi sters:!::!:
multumesc frumos. |
| All times are GMT +2. The time now is 20:10. |
- Copyright 2026 4Tuning