Go Back   Forum 4Tuning > Masini & Tuning > MASINA MEA > BMW > Alte discutii Bmw

Reply
 
Thread Tools
Old 29-12-15, 20:34   #1
ionut_baronu

Stage 1
 
Join Date: Feb 2011
Posts: 10
Default Pasionatii de BMW sa ma ajute cu SFATU LOR

Buna seara .... imi cer scuze ca va deranjez .... dar pur si simplu sunt intr-o foarte mare dilema .... vreau sa cumpar una din masinile de mai jos :

CARE DIN ELE ESTE MAI BUNA .... VA ROG FRUMOS

BMW 316 1.8 94 distributia pe lant este inscrisa cu taxa neplatita ( nu se platea cand sa inscris ea ...eu daca o iau trebuie sa o platesc ? )... pisicuta cum o stie toata lumea .pret 700 e .Este masina unui foarte bun prieten ... de facut la ea ar fi amortizoarele ...bucsaraiele ... si chesti dinastea. Masina este simpla doar oglinzile si trapa este electrica restu nimic nimic .
SE POATE MONTA PE EA : GEAMURI ELECTRICE .... SCAUNE INCALZITE ....CLIMATRONIC ???
atat as vrea sa pun pe ea ...si cat ar ajunge toate ???

OPEL ASTRA 1.6 an 2000 full electric ..aer conditionat ... masina cumnatalui meu ...masina iara foarte buna si intretinuta ma refer ... actele perfect ok ... pret 1000 E



PE CARE SA O CUMPAR ...... ambele imi plac ca si cum arata ...ambele masini bune ...
Attached Thumbnails
Click image for larger version

Name:	bmw.jpg
Views:	33
Size:	25.9 KB
ID:	3136172   Click image for larger version

Name:	opel.jpg
Views:	34
Size:	50.3 KB
ID:	3136173  
ionut_baronu is offline   Reply With Quote
Old 29-12-15, 21:56   #2
daman

Stage 5
 
daman's Avatar
 
Join Date: Oct 2006
Posts: 2,372
Default Re: Pasionatii de BMW sa ma ajute cu SFATU LOR

eu as alege e36-le. este o masina fiabila, se poate monta orice pe ea plus ca taxa este destul de mica.
daman is offline   Reply With Quote
Old 29-12-15, 22:31   #3
ionut_baronu

Stage 1
 
Join Date: Feb 2011
Posts: 10
Default Re: Pasionatii de BMW sa ma ajute cu SFATU LOR

Multumesc mult ...si eu tot catre pisicuta inclin mai mult ...dar e ok ca pot monta pe ea ce vreau eu ...nu sunt pretentios ..decat ce am scris mai sus vreau in rest nimic ..cat ar fi taxa ..daca ar fi sa o trec pe numele meu ?? stima si multumesc mult .
ionut_baronu is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -