Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Alte discutii Bmw (https://forum.4tuning.ro/291-discutii-bmw.html)
-   -   Pasionatii de BMW sa ma ajute cu SFATU LOR (https://forum.4tuning.ro/291-discutii-bmw/426945-pasionatii-bmw-ajute-sfatu.html)

ionut_baronu 29-12-15 20:34

Pasionatii de BMW sa ma ajute cu SFATU LOR
 
2 Attachment(s)
Buna seara .... imi cer scuze ca va deranjez .... dar pur si simplu sunt intr-o foarte mare dilema .... vreau sa cumpar una din masinile de mai jos :

CARE DIN ELE ESTE MAI BUNA .... VA ROG FRUMOS

BMW 316 1.8 94 distributia pe lant este inscrisa cu taxa neplatita ( nu se platea cand sa inscris ea ...eu daca o iau trebuie sa o platesc ? )... pisicuta cum o stie toata lumea .pret 700 e .Este masina unui foarte bun prieten ... de facut la ea ar fi amortizoarele ...bucsaraiele ... si chesti dinastea. Masina este simpla doar oglinzile si trapa este electrica restu nimic nimic .
SE POATE MONTA PE EA : GEAMURI ELECTRICE .... SCAUNE INCALZITE ....CLIMATRONIC ???
atat as vrea sa pun pe ea ...si cat ar ajunge toate ???

OPEL ASTRA 1.6 an 2000 full electric ..aer conditionat ... masina cumnatalui meu ...masina iara foarte buna si intretinuta ma refer ... actele perfect ok ... pret 1000 E



PE CARE SA O CUMPAR ...... ambele imi plac ca si cum arata ...ambele masini bune ...

daman 29-12-15 21:56

Re: Pasionatii de BMW sa ma ajute cu SFATU LOR
 
eu as alege e36-le. este o masina fiabila, se poate monta orice pe ea plus ca taxa este destul de mica.

ionut_baronu 29-12-15 22:31

Re: Pasionatii de BMW sa ma ajute cu SFATU LOR
 
Multumesc mult ...si eu tot catre pisicuta inclin mai mult ...dar e ok ca pot monta pe ea ce vreau eu ...nu sunt pretentios ..decat ce am scris mai sus vreau in rest nimic ..cat ar fi taxa ..daca ar fi sa o trec pe numele meu ?? stima si multumesc mult .


All times are GMT +2. The time now is 01:18.

- Copyright 2026 4Tuning