Go Back   Forum 4Tuning > Masini & Tuning > MASINA MEA > BMW > Alte discutii Bmw

Closed Thread
 
Thread Tools
Old 25-02-12, 09:48   #76
Marius-MSC

Stage 5
 
Marius-MSC's Avatar
 
Join Date: Jan 2012
Posts: 318
Member of:
[Competitor CNCA]
[VW]
Default Re: Prima masina!!

Quote:
Originally Posted by alex95lr View Post
da sa sti ca fix asa este =))
Alex95lr Viata e cruda si total diferita decat o vezi tu,de la o anumita varsta o sa le dai dreptate baietilor astia de aici.Revino cu picioarele pe pamant!
__________________
My Polo6n2-> https://forum.4tuning.ro/120-masina-m...olo-2-usi.html

“Music is enough for a lifetime, but a lifetime is not enough for music”
Marius-MSC is offline  
Old 25-02-12, 11:07   #77
alex95lr

Stage 2
 
Join Date: Dec 2011
Posts: 64
Default Re: Prima masina!!

Da Marius-MSC poate ai dreptate si restul poate aveti dreptate ,defapt imi cer scuze pentru comportamentul meu vulgar si pentru ca n-am vrut sa vad realitatea(rico imi pare rau pentru injuriile aduse)imi cer scuze tuturos si o sa ma multumesc cu o masina sigura decat una puternica VIATA E FRUMOASA SI MERITA TRAITA!!
__________________
Vand / Schimb Mercedes-Benz SL55 AMG scala 1/18
Vand / Schimb Cadillac Eldorado Biarritz (1959) Maisto,scala1/18.
https://forum.4tuning.ro/684-vanzari-...b-machete.html
Vand Bus UEFA Euro 2008 https://forum.4tuning.ro/687-vanzari-...s-machete.html
Vand piese machete https://forum.4tuning.ro/663-vanzari-...erii-roti.html
alex95lr is offline  
Old 25-02-12, 11:15   #78
GTII

Stage 4
 
GTII's Avatar
 
Join Date: Dec 2010
Posts: 249
Default Re: Prima masina!!

Quote:
Originally Posted by alex95lr View Post
Da Marius-MSC poate ai dreptate si restul poate aveti dreptate ,defapt imi cer scuze pentru comportamentul meu vulgar si pentru ca n-am vrut sa vad realitatea(rico imi pare rau pentru injuriile aduse)imi cer scuze tuturos si o sa ma multumesc cu o masina sigura decat una puternica VIATA E FRUMOASA SI MERITA TRAITA!!
https://www.youtube.com/watch?v=7j2xTbV3XLk
GTII is offline  
Old 02-03-12, 18:52   #79
cristy_vicol

Stage 1
 
Join Date: Jan 2011
Posts: 15
Smile Re: Prima masina!!

Quote:
Originally Posted by OdorogLGV View Post
deja vad ca se viseaza cai verzi pe pereti...adevaru e ca toti visam sute de cai putere,bmw,TURBOOOOetc la 16 ani....doar ca la 18 ani m-am ales cu o dacie break si i-am pus toba sport sa cred ca e turbo...ai grija,deja la tine observ o anumita graba.si pt tine my friend care ai tu e46 la 16 ani...te sfatuiesc sa astepti,merita.plus ca daca lovesti pe cineva,ceva...vai de capul tau!oricum,sunt tare curios de unde ai tu la 16 ani asa masina,ma rog e treaba ta.oricum,avand in vedere ce masina conduci,cred ca nu duci lipsa de nimic...pacat ca creierul nu se poate cumpara!bafta si jur ca astept sa-ti vad 2.5-ul turbo....daca nu macat prima ta masina!
stai lnistit ca nu imi permit orice ...masina ii cumparata pe bani munciti ...pai totii soferii se roaga sa nu loveasca pe cineva cand conduce ..de ce crezi ca eu sunt mai predispus la astea ...am destula experienta ...ms oricum
cristy_vicol is offline  
Old 02-03-12, 18:54   #80
cristy_vicol

Stage 1
 
Join Date: Jan 2011
Posts: 15
Default Re: Prima masina!!

Quote:
Originally Posted by alex95lr View Post
Bune glume..sa-mi bag... Voi zice-ti de mine da deh io nam ce face asta e boala mea ..era ..in fine,da sunteti multi distrusi rau nu toti, m-an reorientat spre un grand cherokee 4.0 limited zj sau wj probabil un 2.7 crd(cel cu motor si cutie de mercedes)
esti cam visator ..sincer ....
cristy_vicol is offline  
Old 02-03-12, 18:56   #81
alex95lr

Stage 2
 
Join Date: Dec 2011
Posts: 64
Default Re: Prima masina!!

Quote:
Originally Posted by cristy_vicol View Post
esti cam visator ..sincer ....
de ce? Orikum nu imi mai bat capul cu asta sunt chestii mai importante...
alex95lr is offline  
Old 02-03-12, 19:03   #82
cristy_vicol

Stage 1
 
Join Date: Jan 2011
Posts: 15
Wink Re: Prima masina!!

Quote:
Originally Posted by alex95lr View Post
de ce? Orikum nu imi mai bat capul cu asta sunt chestii mai importante...
adica sincer ..intai spui ca vrei e36...turbo etc ..si acum grand cherokee ......nu te supara ..dar ori vorbesti la misto ..ori nu stii nici tu ce vrei ...si eu am 16 ...da stiu ce vreau )..oricum ..iti spun 170 cp sunt suficienti ...stiu din proprie experienta ....
cristy_vicol is offline  
Old 02-03-12, 19:06   #83
alex95lr

Stage 2
 
Join Date: Dec 2011
Posts: 64
Default Re: Prima masina!!

Quote:
Originally Posted by cristy_vicol View Post
adica sincer ..intai spui ca vrei e36...turbo etc ..si acum grand cherokee ......nu te supara ..dar ori vorbesti la misto ..ori nu stii nici tu ce vrei ...si eu am 16 ...da stiu ce vreau )..oricum ..iti spun 170 cp sunt suficienti ...stiu din proprie experienta ....
=))) 170 de hp ,nici de pi..da nu cred ca ai dat si akm mai ai si masina ok bafta ta
alex95lr is offline  
Old 02-03-12, 19:08   #84
cristy_vicol

Stage 1
 
Join Date: Jan 2011
Posts: 15
Default Re: Prima masina!!

Quote:
Originally Posted by alex95lr View Post
=))) 170 de hp ,nici de pi..da nu cred ca ai dat si akm mai ai si masina ok bafta ta
mdah.. ...ms ...
cristy_vicol is offline  
Old 03-03-12, 00:30   #85
Billy c25xe

Stage 5
 
Billy c25xe's Avatar
 
Join Date: Dec 2007
Posts: 846
Default Re: Prima masina!!

Holcaie de prostie pe aici , mai bine ar inchide un moderator acest topic .
Billy c25xe is offline  
Old 10-03-12, 04:08   #86
Yackone
Peugeot Driver

Stage 5
 
Yackone's Avatar
 
Join Date: Mar 2005
Posts: 4,136
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[Virtual Tuning]
[Freehand Design Usergroup]
[A.C.S. Speedline Motorsport]
[PEUGEOT]
[4Rally]
[Design Team]
[SKODA]
[VW]
Default Re: Prima masina!!

https://www.youtube.com/watch?v=USSUpXOgebQ
Yackone is offline  
Old 10-03-12, 06:45   #87
UNHleaSHD
Banned

Stage 4
 
Join Date: Jun 2010
Posts: 256
Default Re: Prima masina!!

Quote:
Originally Posted by alex95lr View Post
=))) 170 de hp ,nici de pi..da nu cred ca ai dat si akm mai ai si masina ok bafta ta
Deuce Bigalow has left the building!
UNHleaSHD is offline  
Old 11-03-12, 13:08   #88
PIRATU BV

Stage 5
 
PIRATU BV's Avatar
 
Join Date: Dec 2006
Posts: 728
Default Re: Prima masina!!

am citit toate paginile acestui topic si am ras cu lacrimi.fiecare este liber sa viseze si sa spere ca isi va indeplini visul.copilul este inca copil si imatur la capitolul auto.el din ce a vorbit au fost doar simple informatii culese de pe net.
daca esti pasionat si ai vise de genul lui iti trebuie clar mai mult de 2000 de euro.oricum avand in vedere ca are doar 16 ani, pana va putea sa conduca legal vor mai trece aprox 2 ani 2ani jumate(aici depinde si cand va promova examenul de conducere) peste 2 ani cine stie ce masini vor mai aparea si cele actuale vor fi mult mai accesibile ptr bugetul lui restrans.
ca si sfat prima lui masina nu ar trebui sa aiba mai mult de 100-120 cp si ar trebui sa fie una sigura cu cat mai multe airbag-uri.iar ceea ce cauta el pe net nu ar trebui sa fie caracteristici tehnice la o masina.ar trebui sa caute masini cu sisteme bune de siguranta,care sa fie cat mai sigure.
toti ne credem zmei,pana la proba contrarie.daca o mai apucam.
la 18 ani cu permisul in mana,la volan,toti ne credem cei mai tari.de la o "figura buna" pana la tragedie e un singur pas.doar numarul de km si timpul ne caleste iar in perioada de tranzitie riscurile sunt maxime.

p.s. felicitari ricko ptr inteligenta de care ai dat dovada necoborandu-te la nivelul lui cand ti-au fost adresate injuriile.
__________________
www.folie-omologata.ro
FOLII AUTO PROFESIONALE OMOLOGATE R.A.R. SI POLITIE
PIRATU BV is offline  
Closed Thread



- Copyright 2024 4Tuning -