Salut, am si eu o problema, am luat un 520i dar pe el are un diesel dar am si motoru si cutia originala, doar ca deocamdata o sa las dieselu.
Problema e urmatoarea.Incandescentele nu cred ca sunt legate deoarece porneste cam greu, dar porneste, dupa ce a pornit porneste la sfert de cheie.Ma ajuta cineva cu un sfat cum pot verifica sau cum sa leg incandescentele.Ms