Go Back   Forum 4Tuning > Masini & Tuning > MASINA MEA > BMW > Zona tehnica BMW

Zona tehnica BMW Zona tehnica, secrete, tips&tricks BMW

Reply
 
Thread Tools
Old 26-03-10, 22:37   #1
RecRecords

Stage 3
 
Join Date: Mar 2009
Posts: 134
Default Problema e34

Salut, am si eu o problema, am luat un 520i dar pe el are un diesel dar am si motoru si cutia originala, doar ca deocamdata o sa las dieselu.
Problema e urmatoarea.Incandescentele nu cred ca sunt legate deoarece porneste cam greu, dar porneste, dupa ce a pornit porneste la sfert de cheie.Ma ajuta cineva cu un sfat cum pot verifica sau cum sa leg incandescentele.Ms
RecRecords is offline   Reply With Quote
- Copyright 2026 4Tuning -