Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Zona tehnica BMW (https://forum.4tuning.ro/290-zona-tehnica-bmw.html)
-   -   Problema e34 (https://forum.4tuning.ro/290-zona-tehnica-bmw/178991-problema-e34.html)

RecRecords 26-03-10 22:37

Problema e34
 
Salut, am si eu o problema, am luat un 520i dar pe el are un diesel dar am si motoru si cutia originala, doar ca deocamdata o sa las dieselu.
Problema e urmatoarea.Incandescentele nu cred ca sunt legate deoarece porneste cam greu, dar porneste, dupa ce a pornit porneste la sfert de cheie.Ma ajuta cineva cu un sfat cum pot verifica sau cum sa leg incandescentele.Ms


All times are GMT +2. The time now is 21:05.

- Copyright 2026 4Tuning