Forum 4Tuning

Go Back   Forum 4Tuning > Diverse > Femei

Femei Rele, bune, guralive, tacute, etc. Cum ar arata masinile si motoarele daca nu ar fi scoase in evidenta de femei?

Closed Thread
 
Thread Tools
Old 15-05-06, 14:35   #181
aleks

General Supervisor

Stage 5
 
aleks's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Posts: 17,791
Member of:
[Super Moderators]
[PARTICIPANT CURSE]
[BMW]
[MERCEDES]
[2 Roti]
[ALFA ROMEO]
Default Re: alegerea fetelor

vezi muah k n-am fost ot degeaba?
am ajutat-o p trixi sa se lamureasca asupra alegerii ideale
aleks is offline  
Old 01-07-06, 23:22   #182
babygirl_nwa

Stage 3
 
Join Date: Jun 2006
Posts: 79
Default

Quote:
Originally Posted by Mustang Mach One
tb...anumitor fete degeaba le arati motoru' ca habar n-au ce inseamna "chestiile alea pe acolo"
dar poate sunt si fete care se pricep la masina mai bine decat baietii...aia da rusine

Quote:
Originally Posted by Gratzian
ia spuneti voi, fetelor de pe site/forum, ce masini va plac si de ce?
sa mai vedem si alt punct de vedere decat ...
japonezele sunt si frumoase si periculoase...mertzi a ajuns deja masina manelistilor ,cat despre frantuzoaice..cele mai proaste.Eu personal aleg 350z roadster,coupe-ul merge mai bine la baieti

Quote:
Originally Posted by BogdanCMS
Oricum 99% din fete prefera BMW...si sa nu-mi spuneti ca nu-i asha :P
Nu e deloc asa.poate fetele care nu se prea pricep la masini aleg bmw-urile.Parerea mea k doar z-ul de la bmw e mai pt fetitze...mie una nu-mi place de la bmw decat m3-ul.in rest e o masina pt barbati,super buna de tunat.

Quote:
Originally Posted by DAMaged
Si la Pitesti toate vor BMW sau Mercedes.......altceva e catalogat drept altceva si nu prea are importanta!

Lol.Eu una mi-as dori un aston martin vanquis.sport-classy

Last edited by Gabi; 01-07-06 at 23:47.
babygirl_nwa is offline  
Old 01-07-06, 23:54   #183
babygirl_nwa

Stage 3
 
Join Date: Jun 2006
Posts: 79
Default Re: alegerea fetelor

Quote:
Originally Posted by Adriana
Eu cred ca la o fata i-ar sta bine intr-o masina micuta.Eu una mi-as alege un TT sau un tigra.

tt-ul a devenit o masina mult prea girlie, 350z-ul betta
babygirl_nwa is offline  
Old 02-07-06, 09:15   #184
Trixi
Swift Driver

Stage 5
 
Trixi's Avatar
 
Join Date: Mar 2006
Posts: 557
Member of:
[Suzuki]
Default Re: alegerea fetelor

...eu una mor,daca m-i se zice ce m-i se potriveste...k de obicei numa' aia nu-mi place... ..parerea mea este k fiecare sa-si aleaga masina in functie d preferintele personale...nu ptr k "ii sta bine"...
...so,je ,femeie,inaltime 167,kg 53 ..si sa fiu al dracului,daca ma las pana ce nu imi trag un septar... (ok pana atunci mai distrug una-doua,mai micutze )
Trixi is offline  
Old 02-07-06, 13:50   #185
Eugen_TL
Renault Driver

Stage 5
 
Eugen_TL's Avatar
 
Join Date: Mar 2005
Posts: 5,658
Member of:
[RENAULT]
Default Re: alegerea fetelor

babygirl mama... inca nu s-a inventat masina pe care scrie JUST 4 girls/boys ...


ce-as mai vrea si eu un TT de fetitze 3.2 quatttro of of ... sau ce ar mai vrea fetele un seria 7 nu-i asa trix? sau orice alta serie..balena... ! uita-te in jur sa vezi cate fete au balene... mai multe decat bubureze sa sti
Eugen_TL is offline  
Old 02-07-06, 14:00   #186
Trixi
Swift Driver

Stage 5
 
Trixi's Avatar
 
Join Date: Mar 2006
Posts: 557
Member of:
[Suzuki]
Default Re: alegerea fetelor

...mda,imi cam place provocarea,se stie... Nu se compara nimik cu feelingul cind te simti stapina p ceva atat d puternic si impunator.Cred k imi cam place sa imblinzesc "fiarele"...
Trixi is offline  
Old 02-07-06, 14:41   #187
minirally

Stage 4
 
minirally's Avatar
 
Join Date: Nov 2004
Posts: 184
Member of:
[AUDI]
[Anonymous Motorsport ]
Default Re: alegerea fetelor

Quote:
Originally Posted by TuningBoy
babygirl mama... inca nu s-a inventat masina pe care scrie JUST 4 girls/boys ...


ce-as mai vrea si eu un TT de fetitze 3.2 quatttro of of ... sau ce ar mai vrea fetele un seria 7 nu-i asa trix? sau orice alta serie..balena... ! uita-te in jur sa vezi cate fete au balene... mai multe decat bubureze sa sti
era conceptul ala la Volvo,pt femei,urat oricum unele masini chiar n-au forme..pt barbati,dar depinde de gusturi aici.prea multe fete cu suv-uri..probabil asa se fac mai impunatoare-n trafic
minirally is offline  
Old 02-07-06, 19:08   #188
Spark
Suzuki Driver

Stage 5
 
Spark's Avatar
 
Join Date: Nov 2004
Posts: 3,139
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[4Rally]
[Suzuki]
Default Re: alegerea fetelor

mai bineinteles ... ca daca intra cu dita mai suvu` intr-un amarat de corsa sau ceva de genu ... si ies mai bine ..
deci e de inteles ..
oricum .. partea mai grea cu parcatu` la dita mai balene ... ca nici astea mici nu le stiu parca bine ... apoi alea ...
Spark is offline  
Old 02-07-06, 19:57   #189
Eugen_TL
Renault Driver

Stage 5
 
Eugen_TL's Avatar
 
Join Date: Mar 2005
Posts: 5,658
Member of:
[RENAULT]
Default Re: alegerea fetelor

frate o femeie cu o asemenea balena isi permite sa o lase in mijlocul drumului dupa cum ai observat si tu...si cand vine garcea ... ii arata un decolteu sau o privire si gata..sau eventual o parcheaza garcea ( daca el stie )
Eugen_TL is offline  
Old 02-07-06, 20:54   #190
babygirl_nwa

Stage 3
 
Join Date: Jun 2006
Posts: 79
Default Re: alegerea fetelor

Quote:
Originally Posted by TuningBoy
babygirl mama... inca nu s-a inventat masina pe care scrie JUST 4 girls/boys ...


ce-as mai vrea si eu un TT de fetitze 3.2 quatttro of of ... sau ce ar mai vrea fetele un seria 7 nu-i asa trix? sau orice alta serie..balena... ! uita-te in jur sa vezi cate fete au balene... mai multe decat bubureze sa sti
tu te-ai vedea intr-un smart?sau eu ca fata m-ai vedea intrun hummer sau un g class?ai vedea o balena de barbat intr-un tt? sau o fata de 1,45m intr-un navigator?cred k ar trebui sa ne gandim si la ce masina ni se potriveste....
babygirl_nwa is offline  
Old 02-07-06, 21:02   #191
Eugen_TL
Renault Driver

Stage 5
 
Eugen_TL's Avatar
 
Join Date: Mar 2005
Posts: 5,658
Member of:
[RENAULT]
Default Re: alegerea fetelor

as vrea un smart...dar la banii aia prefer altceva ..asta e singura chestie..trebuie sa placa nu sa ti se potriveasca ! oare existsa consultant (ceva de genu asta ) in privinta alegerii unei masini dupa fiecare om? sunt curios...
Eugen_TL is offline  
Old 03-07-06, 08:00   #192
Trixi
Swift Driver

Stage 5
 
Trixi's Avatar
 
Join Date: Mar 2006
Posts: 557
Member of:
[Suzuki]
Default Re: alegerea fetelor

Quote:
Originally Posted by babygirl_nwa
tu te-ai vedea intr-un smart?sau eu ca fata m-ai vedea intrun hummer sau un g class?ai vedea o balena de barbat intr-un tt? sau o fata de 1,45m intr-un navigator?cred k ar trebui sa ne gandim si la ce masina ni se potriveste....
..acum,chiar nu te supara...dar chiar este p-aici un barbat,in toata firea,care stapineste un smart...si o iubeste k p ochii din cap...so..pune-te in locul lui...si vezi cum te-ai simti u,dupa ce ai citit acest post...
NO OFFENCE!!!
Trixi is offline  
Old 03-07-06, 09:38   #193
bluey
Audi Driver

Stage 5
 
Join Date: Mar 2006
Posts: 7,165
Member of:
[Moderators]
[PARTICIPANT CURSE]
[AUDI]
Default Re: alegerea fetelor

Quote:
Originally Posted by Trixi
..acum,chiar nu te supara...dar chiar este p-aici un barbat,in toata firea,care stapineste un smart...si o iubeste k p ochii din cap...so..pune-te in locul lui...si vezi cum te-ai simti u,dupa ce ai citit acest post...
NO OFFENCE!!!
Multumesc frumos Trixi ( aia cu :"in toata firea" e taaarreeeee).

Eu sunt respectivul posesor de Smart si chiar imi place masina.Si am mers si cu masini mai mari si mai pretentioase si stiu cum e.Dar imi place sa-mi zambeasca lumea pe strada si oricum am auzit ca barbatii isi iau masini mari ca sa compenseze alte lucruri mai mici.Nu stiu daca este adevarat dar o fata de ce si-ar lua 350z?? Exista masini mult mai feminine si mai frumoase.Oricum e bine ca nu ti-ai luat Impreza WRX STi (suuper feminina masina).
E chestie de gusturi pana la urma...(care nu se discuta)
bluey is offline  
Old 03-07-06, 13:27   #194
Mustang
Daewoo Driver

Stage 5
 
Mustang's Avatar
 
Join Date: Sep 2005
Posts: 4,399
Member of:
[DAEWOO]
Default Re: alegerea fetelor

daca femeia se pricepe si ii place o masina nu cred ca ar trebui sa stam sa negociem gusturile ei ...

am mai zis-o si pe alt topic ... cu alta ocazie: "fiecare cu 'sda ma-sii" - scuzati-mi expresia usor indecenta
Mustang is offline  
Old 03-07-06, 16:07   #195
aleks

General Supervisor

Stage 5
 
aleks's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Posts: 17,791
Member of:
[Super Moderators]
[PARTICIPANT CURSE]
[BMW]
[MERCEDES]
[2 Roti]
[ALFA ROMEO]
Default Re: alegerea fetelor

as iubi o femeie intr-un navigator la fel de mult ca si cum ar cobori din dacie ( asta k sa nu mai spuna unele carcotase de pe aici ca suntem curve masculine )
aleks is offline  
Closed Thread


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is On
Trackbacks are Off
Pingbacks are Off
Refbacks are Off



All times are GMT +2. The time now is 17:16.


- Copyright 2024 4Tuning