Forum 4Tuning

Go Back   Forum 4Tuning > Diverse > Femei

Femei Rele, bune, guralive, tacute, etc. Cum ar arata masinile si motoarele daca nu ar fi scoase in evidenta de femei?

Reply
 
Thread Tools
Old 13-08-08, 09:27   #1306
Sasha
Girl on Road

Stage 5
 
Sasha's Avatar
 
Join Date: Nov 2007
Posts: 5,483
Member of:
[Moderators]
[Observator 4tuning]
Default Re: Ce vor barbatii?

Quote:
Originally Posted by aleks View Post
ovidescu tata, nu-ti fa id de domnisoara sa te apari singurel, ca e ridicol
lasa-ne in "ignoranta" noastra, nu de alta, dar ca sa te ridici tu acum suparat pe noi asa, si sa ne faci tu praf doar pentru ca nu-ti apreciem prea-agitatatul blogulet, pici si mai tare de frustrat
toate bune si la cat mai multe vizite la tine acolo

doamneeeee cat am ras=)))))
e locco rau
Sasha is offline   Reply With Quote
Old 13-08-08, 12:09   #1307
Trixi
Swift Driver

Stage 5
 
Trixi's Avatar
 
Join Date: Mar 2006
Posts: 557
Member of:
[Suzuki]
Default Re: Ce vor barbatii?

domnule ovidescu,daca ai citi si tu intre rindurile despre care pomenesti si tu ar fi bine
pe de alta parte dai accept la commenturile care iti sunt favorabile acolo pe blog.ti-am scris acolo,ca eu una sunt tare fericita cu "porcul" meu...nush care ti-a fost problema cu asta?nu ai fi iesit tu ala cel mai tare si cel mai destept?mnah...soarta...
Trixi is offline   Reply With Quote
Old 13-08-08, 12:55   #1308
aleks

General Supervisor

Stage 5
 
aleks's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Posts: 17,791
Member of:
[Super Moderators]
[PARTICIPANT CURSE]
[BMW]
[MERCEDES]
[2 Roti]
[ALFA ROMEO]
Default Re: Ce vor barbatii?

ghinion, nu-i nimic, paote urmatorii ignoranti o sa fie mai usor de convins, noua doar ne starneste zambete
move on my friend, this is not your place
aleks is offline   Reply With Quote
Old 15-08-08, 20:04   #1309
Claudia

Stage 5
 
Claudia's Avatar
 
Join Date: Jul 2006
Posts: 1,172
Member of:
[Moderators]
[BMW]
[VW]
[FORD]
[FOTO]
Default Re: Ce vor barbatii?

Quote:
Originally Posted by anonima123 View Post
am citit comentariile voastre rautacioase. nu aveti niciun drept sa judecati un om pe care nu-l cunoasteti. I-am citit si eu blog-ul, este un tip foarte talentat, care are ceva de spus celor care stie sa "asculte".
daca nu stiti sa cititi printre randuri... macar abtineti-va.
as pune pariu ca nu e deloc... in fine. Mie mi-a placut tot ce a scris... sfatul meu... incercati si voi sa fiti mai buni, stiu ca e greu... va inteleg, dar faceti un mic efort si nu mai aruncati asa repede cu piatra... mai ales stiindu-va "fara de pata"...
aaa... era sa uit... nici eu n-as posta un comentariu pe blogul meu, ca cel lasat de domnisoara... care "se lauda" cu pricina.
oricum, bravo lui... s-a ajuns sa se vb despre el pe forumuri.
numai bine la toata lumea!
Esti PENIBIL! Fa pasi....
Claudia is offline   Reply With Quote
Old 20-08-08, 02:20   #1310
Alfa_band

Stage 5
 
Alfa_band's Avatar
 
Join Date: Jul 2004
Posts: 1,113
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re: Ce vor barbatii?

Quote:
Originally Posted by aleks View Post
pentru ca e constipat si frustrat din nastere, de aia
genul de barbat pe care-l lasa femeile pentru ca e prost si dupa aia se supara si se lamenteaza ca un penibil ca femeile "e perverse" si isi bat joc de barbatii buni (guess who?)
i-am studiat eu blogul de ceva vreme, stii, dar ma oboseste omul cu ideile lui fixe...
Ba nu stiu de ce dar o parte din mine ii da dreptate...si chiar nu stiu de ce poate din cauza unor trairi gen...cu cat mai porc si mai nesimtit(eu nu prea sunt genul) cu atat mai bine ....fapt ce ma punea pe ganduri .....de ce vor unele sa le tratezi ca pe gunoaie ?
Asa ca nu stiu cat de nebun e omu doar ganditiva ca nu toata lumea e perfecta ca unii dintre voi si ca exista caractere si caractere.
Alfa_band is offline   Reply With Quote
Old 20-08-08, 18:34   #1311
aleks

General Supervisor

Stage 5
 
aleks's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Posts: 17,791
Member of:
[Super Moderators]
[PARTICIPANT CURSE]
[BMW]
[MERCEDES]
[2 Roti]
[ALFA ROMEO]
Default Re: Ce vor barbatii?

nimeni nu e perfect, dar el din punctul meu de vedere isi ingroapa partile pozitive in marea de greseli pe care le face.
aleks is offline   Reply With Quote
Old 21-08-08, 08:43   #1312
Mustang
Daewoo Driver

Stage 5
 
Mustang's Avatar
 
Join Date: Sep 2005
Posts: 4,399
Member of:
[DAEWOO]
Default Re: Ce vor barbatii?

Felul in care foloseste cuvintele este inacceptabil. Cateva din ideile sale insa sunt adevarate.
Mustang is offline   Reply With Quote
Old 21-08-08, 23:34   #1313
Blondy26
Seat Driver

Stage 4
 
Blondy26's Avatar
 
Join Date: May 2008
Posts: 224
Member of:
[SEAT]
Default Re: Ce vor barbatii?

...ce a scris ma duce cu gandul la un singur cuvant: misoginie. Asta ori frustrare. Poate o fi adevarat in anumite cazuri, nu il contrazic, cunosc si femei care si-ar merita o soarta mai trista. Dar ce ne facem cu celelalte? Eu zic ca vorbeste si multe prostii sau generalizeaza, ma rog.
Blondy26 is offline   Reply With Quote
Old 22-08-08, 08:39   #1314
Mustang
Daewoo Driver

Stage 5
 
Mustang's Avatar
 
Join Date: Sep 2005
Posts: 4,399
Member of:
[DAEWOO]
Default Re: Ce vor barbatii?

Blondino ... misoginism cred ca e corect.
Prin ce spuneam ca este adevarat ...
Majoritatea domnisoarelor sunt atrase mai mult de un badaran care le trateaza cu fundul (ma rog, nu cum foloseste el cuvintele), decat de un nenea care merge pe principiul: sunt ce si-ar dori fetele.

Cam asta se intelege printre randuri.
Mustang is offline   Reply With Quote
Old 22-08-08, 13:28   #1315
Blondy26
Seat Driver

Stage 4
 
Blondy26's Avatar
 
Join Date: May 2008
Posts: 224
Member of:
[SEAT]
Default Re: Ce vor barbatii?

Quote:
Originally Posted by Mustang Mach One View Post
Blondino ... misoginism cred ca e corect.
Prin ce spuneam ca este adevarat ...
Majoritatea domnisoarelor sunt atrase mai mult de un badaran care le trateaza cu fundul (ma rog, nu cum foloseste el cuvintele), decat de un nenea care merge pe principiul: sunt ce si-ar dori fetele.

Cam asta se intelege printre randuri.
Ai dreptate...dar mai sunt si fete care vor baieti cuminti si linistiti si lipsiti de badaranisme si e tare greu sa gasesti un astfel de exemplar.
Blondy26 is offline   Reply With Quote
Old 22-08-08, 16:12   #1316
Trixi
Swift Driver

Stage 5
 
Trixi's Avatar
 
Join Date: Mar 2006
Posts: 557
Member of:
[Suzuki]
Default Re: Ce vor barbatii?

....azi,la un moment dat,am intrat pe netlog,pe prima pagina,unde sunt puse poze "in centrul atentiei"...ok,nu e nici un rau in asta...numai ca,in clipa aia din 18 poze,15 erau cu barbati....mai mult fara haine...ok...nu sunt eu pudica,si se intelege ca toata lumea a fost la mare....dar,hmmm....nici asta nu e o explicatie...pentru ca,domnii erau in pozitii destul de provocatoare....si nicidecum pe sezlonguri...so...ce mai vor barbatii?
Trixi is offline   Reply With Quote
Old 22-08-08, 16:15   #1317
aleks

General Supervisor

Stage 5
 
aleks's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Posts: 17,791
Member of:
[Super Moderators]
[PARTICIPANT CURSE]
[BMW]
[MERCEDES]
[2 Roti]
[ALFA ROMEO]
Default Re: Ce vor barbatii?

iti pot raspunde simplu: unii barbati sunt mai mari curve decat toate femeile, e clar...
aleks is offline   Reply With Quote
Old 25-08-08, 23:35   #1318
Mustang
Daewoo Driver

Stage 5
 
Mustang's Avatar
 
Join Date: Sep 2005
Posts: 4,399
Member of:
[DAEWOO]
Default Re: Ce vor barbatii?

Quote:
Originally Posted by Blondy26 View Post
Ai dreptate...dar mai sunt si fete care vor baieti cuminti si linistiti si lipsiti de badaranisme si e tare greu sa gasesti un astfel de exemplar.
Cat de greu gasesti tu baiatul linistit, cuminte si lipsit de badaranii, asa gasim noi fetele care sa aprecieze acest tip.
Mustang is offline   Reply With Quote
Old 26-08-08, 16:39   #1319
Spark
Suzuki Driver

Stage 5
 
Spark's Avatar
 
Join Date: Nov 2004
Posts: 3,139
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[4Rally]
[Suzuki]
Default Re: Ce vor barbatii?

Quote:
Originally Posted by Mustang Mach One View Post
Cat de greu gasesti tu baiatul linistit, cuminte si lipsit de badaranii, asa gasim noi fetele care sa aprecieze acest tip.
foarte tare asta ...
dar foarte adevarat
Spark is offline   Reply With Quote
Old 30-08-08, 17:43   #1320
DTH
2 Roti

Stage 5
 
DTH's Avatar
 
Join Date: Jul 2008
Posts: 6,411
Member of:
[VW]
[Nissan]
[2 Roti]
[FOTO]
[4Rally]
[4Wheels]
Default Re: Ce vor barbatii?

-Ce vor barbatii....simplu )

-Majoritatea sunt burlaci ( gen ) : Bautura (cat mai multa,daca s`ar putea , o fabrica pt fiecare )
: Femei ( se include si sex`ul)
: Masini/Motoare tari ( care mai de care fitzza :> )

- SI sincer ii inteleg ( majoritatea sunt "badarani" si pusi pe mishto mereu ) dar ! cum eu am crescut ....mai mult cu baietzii in jurul meu....am stat sa relatez ca nu e asa
- Daca shtii cum sa te comporti cu un barbat si sa`i accepti micii`le mofturi...nu va fii badaran....bine ( in limita bunului simt ) .
- Daca il iei cum trebuie....el iti ofera si dragoste /respect si isi rezolva si mofturii`le lui pentru ca nu ai cum sa schimbi un barbat sa tii o relatie de lunga durata cu el daca tu faci figuri....de ce bei??? de ce iesi cu baietii ??? de ce faci aia sau aia ....asa nu v`a merge nicciodata...cum nici ei nu suporta ( unii ) sa stea H in sir cu noi la shopping, sau multe alte chestii de fete
- Barbatu si Femeia sunt 2 lucruri putin diferite...dar daca aman2 cad la comun acord cu niste principii mici...asa lucrurii`le vor fii roz :X

Mie cel putin imi merg bine k 24 din 24 stau numai cu baieti nu o luati in nume de rau ....dar IMI place mai mult compania gashtii mele care este compusa numai din baieti ...decat sa fie fete I Love Boyz :X
DTH is offline   Reply With Quote
Reply


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is On
Trackbacks are Off
Pingbacks are Off
Refbacks are Off



All times are GMT +2. The time now is 14:13.


- Copyright 2024 4Tuning