Toti va intrebati ce vor femeile...da ne intrebam si noi femeile ce vor barbatii(in afara de SEX)?
V-aş ruga să vă argumentaţi răspunsurile ca să înţelegem şi de ce scrieţi ceea ce postaţi
Member of: [Observator 4tuning] [VW] [Honda] [Street Zone]
hehehe .... barbatii vor o femeie care sa tina la ei..care sa fie alaturi de ei si la bine si la greu blablabla... sau asta vreau eu...dar in general noi vrem o femeie cu un fizic SUPERB si cu putina minte..daca e si plina de bani e perfect...
Member of: [Moderators] [Design Team] [Virtual Tuning] [BMW]
Cum era vorba aia: Prima data sa faci bani, cand ai bani ai putere, cand ai putere vin si femeile si cu femeia ideala ajungi in varf. Cam asta vor barbatii
LOL.pai inseamna ca u cautzi femei care vin la tine numai pt bani.interesant...si va mai plangetzi ca dati numai peste femei care is numai dupa bani....pai daca pornitzi cu conceptia asta...asta avetzi
Cum era vorba aia: Prima data sa faci bani, cand ai bani ai putere, cand ai putere vin si femeile si cu femeia ideala ajungi in varf. Cam asta vor barbatii
banii se mai si gata...se gata si femeile...si ce-ai facut atunci ....ai facut pe tine
Member of: [Moderators] [Design Team] [Virtual Tuning] [BMW]
Ce din \"Cum era vorba aia\" nu atzi inteles. Daca nu stitzi cine a zis chestia asta nush de ce mai comentati Eu nu m-am plans ca dau de femei materialiste :P
Ce din \"Cum era vorba aia\" nu atzi inteles. Daca nu stitzi cine a zis chestia asta nush de ce mai comentati Eu nu m-am plans ca dau de femei materialiste :P
lol.pai nu stim cine a zis vb aia.ne zici u acum.prin ce ai scris ai cam definit ce vor baietii....prin urmare eu m-am referit la cei care se plang ca dau numai peste femei materialiste...dac u te-ai simtit atacat...problema ta
Member of: [PARTICIPANT CURSE] [VW] [PEUGEOT] [AUDI]
Se stie si s-a dovedit si stintific faptul ca femeile se gandesc la sex mai des ca barbatii...Asa ca noi vrem sex pt ca voi va ganditi la sex..Si noi trebuie sa oferim femeilor ceea ce isi doresc... :P
intr-adevar femeile se gandesc la sex mai des decat barbatii,numai ca nu o arata...dar mai vor si altceva(iubire ,respect,etc etc).ar trebui sa se tina cont si de aceasta.in fine ....sunt aici pt a afla ce vor baietzii,si ce cauta ei...asta pt a incerca sa va facem pe plac
Eu caut ceva sa tevalesc... pana la o relatie serioasa mai e timp... asa ca fratilor, pana nu aveti de gand sa va casatoriti, tavaliti frate tot ce prindeti k vremea P$%ii trece
Relatie serioasa, ce inseamna o relatie serioasa?
Pt. mine inseamna o mare prostie.De ce?
Pai in primul rand sa zicem, k te combini cu una si incepi sa tii la ea sau sa o iubesti si knd ti-e lumea mai draga, pac se combina cu altu si incepe cu scuzele de rigoare : k nu ne mai intelegem, k nu mai simt pt tine ce am simtit la inceput, k vreau sa-mi traiesc viata k p*&a mea... stiti si voi ***urile astea...
Eu caut ceva sa tevalesc... pana la o relatie serioasa mai e timp... asa ca fratilor, pana nu aveti de gand sa va casatoriti, tavaliti frate tot ce prindeti k vremea P$%ii trece
Relatie serioasa, ce inseamna o relatie serioasa?
Pt. mine inseamna o mare prostie.De ce?
Pai in primul rand sa zicem, k te combini cu una si incepi sa tii la ea sau sa o iubesti si knd ti-e lumea mai draga, pac se combina cu altu si incepe cu scuzele de rigoare : k nu ne mai intelegem, k nu mai simt pt tine ce am simtit la inceput, k vreau sa-mi traiesc viata k p*&a mea... stiti si voi ***urile astea...