Forum 4Tuning

Go Back   Forum 4Tuning > Diverse > Femei

Femei Rele, bune, guralive, tacute, etc. Cum ar arata masinile si motoarele daca nu ar fi scoase in evidenta de femei?

Reply
 
Thread Tools
Old 06-03-06, 19:21   #166
Eugen_TL
Renault Driver

Stage 5
 
Eugen_TL's Avatar
 
Join Date: Mar 2005
Posts: 5,658
Member of:
[RENAULT]
Default Re: Ce vor barbatii?

pai ai dreptate in mare parte iulia! dar stii cum se pune " pt mine sa fii frumoasa pt restu urata " / o fata nu te poate inebuni numai fizic, pur si simplu e posibil sa intervina felul ei de a fi care unui baiat poate sa-i placa,sa-l tina aproape! de asemenea e f posibil sa apara si acea obsesie...adica nu sa spui "da tin la ea, o iubesc", ci sa spui" nu stiu m-am obinuit nu pot sa stau sa stiu ca nu e cu mine, ca e suparata pe mine",
Eugen_TL is offline   Reply With Quote
Old 06-03-06, 20:11   #167
Mustang
Daewoo Driver

Stage 5
 
Mustang's Avatar
 
Join Date: Sep 2005
Posts: 4,399
Member of:
[DAEWOO]
Default Re: Ce vor barbatii?

Quote:
Originally Posted by iulia
nu stiu ce sa mai zic...m-ati lasat fara cuvinte... in primul rand...cel care a postat conversatia cu tipa de pe mess nu cred ca ar pica bine daca ar fi fost in locul ei.adevarul este ca na sunt fata dar nu sunt de partea nimanui..sunt neutra aici...cu aia te-ai dat mare mosule si...poate vei ajunge si tu la mana uneia atunci mai mult ca sigur nu vei mai posta nimik ...femeie ideala...voua stiti ce v-ar trebui baieti una urata...sa stiti ca nu va inseala mai mult ca sigur...intotdeauna se zice...mai bine o iei de mica si o educi si este toata a ta ,sa o sti acasa .....restu treaba ta...atata timp cat sti sa o respecti...caci daca nu...te poate si ea lasa cu ochii in balta ...sunt multe chesti care se bat...fie ca e fumoasa,fie ca e minunata,fie ca e urata..etc...te poate face sa suferi..sau nu...pozitie preferata...aveti..dar cred ca totul vine de la sine ok...femeia mereu deasupra sau...umeri craci...garantat...vei obosi daca vei lua si un pahar de ceva sau mai multe iar atunci...vor veni mai multe idei si etc...sunt curioasa acum..care imi vor da dreptate :P eu..sunt simpla...nu cred ca sunt fenomenala cum o spun unii...dar parerea mea este asta...daca incep sa tin la o persoana ok...dar nu i-as interzice sa iasa cu alta sau etc..doar sa nu aflu si sa mai iau si BTS ca atunci chiat mor cu el de gat...
fac pariu cu tine ca daca ar fi vorba de implicatii sentimentale nu l-ai lasa sa iasa cu o alta...
Mustang is offline   Reply With Quote
Old 06-03-06, 23:15   #168
B|shOp-VR6

Stage 5
 
B|shOp-VR6's Avatar
 
Join Date: Mar 2004
Posts: 3,142
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[Anonymous Motorsport ]
Default Re: Ce vor barbatii?

Am mai intalnit gandirea asta: nu ma supar, sa iasa cu altele atata timp cat nu sunt prietene de-ale mele sa ma arate cu degetul si atata timp cat nu-mi aduce boli acasa. Asa vorbesc unele fete care au impresia ca lor nu li se poate intampla, avand in vedere cum e baiatul de langa ele, dar daca cineva i-ar garanta ca prietenul e in stare sa iasa si cu alta... sa vezi showul draq . Si eu sunt de aceasi parere cu mustang.. daca o fata are sentimente pt baiat, niciodata nu o sa accepte acest lucru si sincer.. mi se pare normal. Eu consider ca tine si de respectul pe care il porti fata de persoana pe care sustii ca o iubesti. Daca esti cu una doar ca sa fii si nu sunt sentimente, e normal sa iti mai faca cu ochiul si altele dar daca iubesti, mai greu sa poti sa inseli iar aici vb din proprie experienta.
B|shOp-VR6 is offline   Reply With Quote
Old 06-03-06, 23:51   #169
Psycho
2 Roti

Stage 5
 
Psycho's Avatar
 
Join Date: Apr 2004
Posts: 8,063
Member of:
[Super Moderators]
[Observator 4tuning]
[PARTICIPANT CURSE]
[DACIA]
[Echipa de sprijin]
[2 Roti]
Default Re: Ce vor barbatii?

vorbeam cu cineva si de la mashini si bautura .. glumeam s`a ajuns la sex si imi zciea k oricat ar vrea sa incerce chestii noi cu prietenul .. cum ar fii 3`some .. nu poate pentru k tine la el ..si nu poate sa vada cum il imparte cu alta ... si am vb si cu el ..si el a zis la fel .. daca ar fii sa o faca cu ink unu .. a zis k i`ar fii greu sa vada cum altu i`o pune ` pretenei lui .. dar in acehasli timp a zis k i`ar place la nebunie sa o faca cu pretena lui si alta ...
deci ... traim intr`o lume nebuna :P
Psycho is offline   Reply With Quote
Old 07-03-06, 00:42   #170
EvLSant0S
BMW Driver

Stage 5
 
EvLSant0S's Avatar
 
Join Date: Jan 2004
Posts: 12,416
Member of:
[BMW]
[Anonymous Motorsport ]
[FOTO]
[PARTICIPANT CURSE]
Talking Re: Ce vor barbatii?

Quote:
Originally Posted by B|shOp-VR6
Am mai intalnit gandirea asta: nu ma supar, sa iasa cu altele atata timp cat nu sunt prietene de-ale mele sa ma arate cu degetul si atata timp cat nu-mi aduce boli acasa. Asa vorbesc unele fete care au impresia ca lor nu li se poate intampla, avand in vedere cum e baiatul de langa ele, dar daca cineva i-ar garanta ca prietenul e in stare sa iasa si cu alta... sa vezi showul draq . Si eu sunt de aceasi parere cu mustang.. daca o fata are sentimente pt baiat, niciodata nu o sa accepte acest lucru si sincer.. mi se pare normal. Eu consider ca tine si de respectul pe care il porti fata de persoana pe care sustii ca o iubesti. Daca esti cu una doar ca sa fii si nu sunt sentimente, e normal sa iti mai faca cu ochiul si altele dar daca iubesti, mai greu sa poti sa inseli iar aici vb din proprie experienta.
mai taci dreaq ! ) e mai greu sa inseli ? da.. e mai greu, DA O FACI nu tu , asa in general ..
cand iubesti , esti indragostit rau , nu inseli , cand e .. .asa si asa.. inseli , cel putin asa stiu eu inainte, nu inselam ..
acum .. m-am mai desteptat un pic ..
eu consider ca nici una .. nu merita... sa .. nu fie inselata, oricum ar fi ..
la un mom. tot o sa ti-o faca si ea.. si deci.. de ce sa n`o faci si tu ? poate ma insel , poate mai am de trait, pana una alta, eu asa gandesc
EvLSant0S is offline   Reply With Quote
Old 07-03-06, 02:26   #171
aleks

General Supervisor

Stage 5
 
aleks's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Posts: 17,791
Member of:
[Super Moderators]
[PARTICIPANT CURSE]
[BMW]
[MERCEDES]
[2 Roti]
[ALFA ROMEO]
Default Re: Ce vor barbatii?

santos sa stii ca asta cu, sigur te inseala pe tine e adevarata 100%...
cu vreun zmeu de-i cade ei cu tronc, cu fostul ei de l-a iubit ea mukt, cu ala de i-a pus-o ei prima data...
ideea e k oricum tot te va face...
oricat de urata ar fi, apropo de ce a spus iulia...
aleks is offline   Reply With Quote
Old 07-03-06, 02:40   #172
Psycho
2 Roti

Stage 5
 
Psycho's Avatar
 
Join Date: Apr 2004
Posts: 8,063
Member of:
[Super Moderators]
[Observator 4tuning]
[PARTICIPANT CURSE]
[DACIA]
[Echipa de sprijin]
[2 Roti]
Thumbs down Re: Ce vor barbatii?

Quote:
Originally Posted by EvLSant0S
mai taci dreaq ! ) e mai greu sa inseli ? da.. e mai greu, DA O FACI nu tu , asa in general ..
cand iubesti , esti indragostit rau , nu inseli , cand e .. .asa si asa.. inseli , cel putin asa stiu eu inainte, nu inselam ..
acum .. m-am mai desteptat un pic ..
eu consider ca nici una .. nu merita... sa .. nu fie inselata
, oricum ar fi ..
la un mom. tot o sa ti-o faca si ea.. si deci.. de ce sa n`o faci si tu ? poate ma insel , poate mai am de trait, pana una alta, eu asa gandesc

tu sigur ai baut ceva serios
Psycho is offline   Reply With Quote
Old 07-03-06, 03:04   #173
EvLSant0S
BMW Driver

Stage 5
 
EvLSant0S's Avatar
 
Join Date: Jan 2004
Posts: 12,416
Member of:
[BMW]
[Anonymous Motorsport ]
[FOTO]
[PARTICIPANT CURSE]
Smile Re: Ce vor barbatii?

Quote:
Originally Posted by aleks
santos sa stii ca asta cu, sigur te inseala pe tine e adevarata 100%...
cu vreun zmeu de-i cade ei cu tronc, cu fostul ei de l-a iubit ea mukt, cu ala de i-a pus-o ei prima data...
ideea e k oricum tot te va face...
oricat de urata ar fi, apropo de ce a spus iulia...
yap , i know, d`asta nici nu ma feresc sa insel si daca afla, what ? asta e ..

--- psaico ...
ce-ai cu mine ?
am baut , pepsi , aia e parerea mea : /
EvLSant0S is offline   Reply With Quote
Old 07-03-06, 06:57   #174
Chelooo

Stage 5
 
Chelooo's Avatar
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 683
Default Re: Ce vor barbatii?

Quote:
Originally Posted by TuningBoy
pai ai dreptate in mare parte iulia! dar stii cum se pune " pt mine sa fii frumoasa pt restu urata " / o fata nu te poate inebuni numai fizic, pur si simplu e posibil sa intervina felul ei de a fi care unui baiat poate sa-i placa,sa-l tina aproape! de asemenea e f posibil sa apara si acea obsesie...adica nu sa spui "da tin la ea, o iubesc", ci sa spui" nu stiu m-am obinuit nu pot sa stau sa stiu ca nu e cu mine, ca e suparata pe mine",
ai mare dreptate tb ...pe mine nu ma intereseaza dak altzi zik k e grasa urata hidoasa etc ... stii dak mie`mi place e deajuns ... am ajuns sa numi mai pese de parerea altora ... pt k se vede k sunt oameni kre iti vor raul .. si mult mai putzini kre itzi vor binele ... si chiar asa e ea nu ma innebuneste numai prin felu cum arata .... cateodata ma socheaza si asa ... obisnuit cu ea in tzinutze sport etc ... odata so vezi la fusta scurta bluza mulata cizme la fel ... pur si simplu ramai fara rasuflare si are si un fel de a fi kre kiar ma tzine langa ea ... si nu suport so stiu suparata sau departe de mine :P
Chelooo is offline   Reply With Quote
Old 07-03-06, 07:51   #175
steffy

Stage 3
 
steffy's Avatar
 
Join Date: Dec 2005
Posts: 80
Member of:
[Crazy Drivers]
Default Re: Ce vor barbatii?

so swwweeeeeeeet....:P
steffy is offline   Reply With Quote
Old 07-03-06, 08:29   #176
Chelooo

Stage 5
 
Chelooo's Avatar
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 683
Default Re: Ce vor barbatii?

what is so sweet ?
Chelooo is offline   Reply With Quote
Old 07-03-06, 08:36   #177
steffy

Stage 3
 
steffy's Avatar
 
Join Date: Dec 2005
Posts: 80
Member of:
[Crazy Drivers]
Default Re: Ce vor barbatii?

mhai..cheloo.se vede k esti indragostit..ma refeream la ce ai scris mai sus..
steffy is offline   Reply With Quote
Old 07-03-06, 08:50   #178
Chelooo

Stage 5
 
Chelooo's Avatar
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 683
Default Re: Ce vor barbatii?

Chelooo is offline   Reply With Quote
Old 07-03-06, 15:13   #179
aleks

General Supervisor

Stage 5
 
aleks's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Posts: 17,791
Member of:
[Super Moderators]
[PARTICIPANT CURSE]
[BMW]
[MERCEDES]
[2 Roti]
[ALFA ROMEO]
Default Re: Ce vor barbatii?

cheloo, u ai scris treaba aia si pe urma ai avut grija sa citeasca cine trebuie ?
aleks is offline   Reply With Quote
Old 07-03-06, 15:16   #180
GolfuletzS
NoSpeedLimit Romania Club Member

Stage 5
 
GolfuletzS's Avatar
 
Join Date: Sep 2004
Posts: 5,385
Member of:
[NoSpeedLimit Romania Club]
[Design Team]
Default Re: Ce vor barbatii?

haha... choloo esti pe interese
GolfuletzS is offline   Reply With Quote
Reply


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is On
Trackbacks are Off
Pingbacks are Off
Refbacks are Off



All times are GMT +2. The time now is 15:22.


- Copyright 2024 4Tuning