Forum 4Tuning

Go Back   Forum 4Tuning > Diverse > Femei

Femei Rele, bune, guralive, tacute, etc. Cum ar arata masinile si motoarele daca nu ar fi scoase in evidenta de femei?

Reply
 
Thread Tools
Old 07-03-06, 14:23   #376
Eugen_TL
Renault Driver

Stage 5
 
Eugen_TL's Avatar
 
Join Date: Mar 2005
Posts: 5,658
Member of:
[RENAULT]
Default Re: Femeia .....

tuningboy--- spune-ti-mi eugen ca e mai la indemana !

pai imi pare rau ca am sters arhiva de pe mess sa fi vazut ca asa zicea, mai exact " de fiecare data ne scoatem ochii, chiar nu mai vreau nik, cam de la rev nu mai simt nik pt u, chiar pot spune ca nik nu ma mai atrage ..... " eu iam zis " ma bobo u esti nebuna... iar faci ca prima data si am sa te aud ca iti pare rau; stiu ca ma minti ...." dar ea tot o tinea pe a ei si astfel a reusit sa imi bage in cap ideea ca nu mai vrea nik de la je ... eu normal ca am incercat sa mi-o cam scot din cap si am reusitdar tot pe ea o iubi si e posibil sa fie bine dar mai incolo... acum iam zis ca nu mai vreau cel putin pt un timp ca is satul de fazele astea! asta e ! soarta
Eugen_TL is offline   Reply With Quote
Old 07-03-06, 14:31   #377
ERY

Stage 5
 
ERY's Avatar
 
Join Date: Mar 2005
Posts: 2,826
Member of:
[Observator 4tuning]
[PARTICIPANT CURSE]
[Hyundai]
[AUDI]
Default Re: Femeia .....

Quote:
Originally Posted by mI^cHeLLe
aaa ok ..daca nu mai aveti ce spune eu zic sa inchideti topicul ...nu ? Santos.... tu ce spui ?

Ai inteles total gresit. Am vrut sa spun ca se dicuta despre femei de sute de ani...o sa se mai vorbeasca de acum incolo inca sute ....si tot nimic concret nu se spune.
ERY is offline   Reply With Quote
Old 07-03-06, 18:23   #378
EvLSant0S
BMW Driver

Stage 5
 
EvLSant0S's Avatar
 
Join Date: Jan 2004
Posts: 12,416
Member of:
[BMW]
[Anonymous Motorsport ]
[FOTO]
[PARTICIPANT CURSE]
Talking Re: Femeia .....

Quote:
Originally Posted by mI^cHeLLe
pff ...in general suntem nehotarate ..si actionam "la impuls" dar ce ai aspus tu TuningBoy ... ca face fata ta("nu ma mai atrage nik la u, e mai bine sa ne oprim... de 1 luna nu prea mai simt nik pt u. etc etc.... ") eu nu am mai auzit ... dar acum depinde si de om ...
cand ti-a zis asta tovarase ?
ieri ? acum 2 zile ?
te minti pe tine ! gandind ca ea minte cand zice ce zice, fals, s-a saturat, i s-a luat, a gasit ceva mai bun , simplu , get over it ..

am patit-o si eu .. la inceput nu stiam ce sa fac sa.. fiu mai atragator .. ptr ea, dupa 2 zile am zis, woow , stai 2 secunde, dc sa ma chinui sa ma schimb sa ma placa una ,cand ma plac altele asa cum sunt ?
asa ca termina cu prostiile si vezi-ti de treaba ta, remember indiferenta si ignorantza atrag creaturiile astea so .. good luck boy ..
EvLSant0S is offline   Reply With Quote
Old 07-03-06, 18:40   #379
Eugen_TL
Renault Driver

Stage 5
 
Eugen_TL's Avatar
 
Join Date: Mar 2005
Posts: 5,658
Member of:
[RENAULT]
Default Re: Femeia .....

pai mi-a spus acum vreo 3 sapt! de atunci pur si simplu am considerat-o amica.. primele 2-3 zile au fost normale.... apoi insa a inceput cu faze de gelozie ca ce fac? cu cine sutn? cu cine mai ies.... si i-am zis clar" ai spus ca ramanem amici.. asta ramanem nu mai cauta altceva ca e gata" si ea acum o tine pe a ei, ii pare rau,,, vrea iar ca inainte .... si te asigur ca ma iubi si o iubi si eu.. si e o fata careie nu-i pot da cu piciorul dar nici n-o pot ierta... ii trebuie o lectie! daca dupa aceasta pauza o sa mai vrea ceva bine... daca nu asta e .... pe mine prin ce a spus atunci m-a indepartat destul si i-am zis ca tre sa imi demonstreze ca ceea ce a zis nu e adevarat si necesita timp acest lucru!

nu si-a gasit altu santose asta o spun 100% sigur ...n intru in amanunte ca nu are rost... oricum v-am facut un mic rezumat
Eugen_TL is offline   Reply With Quote
Old 07-03-06, 18:45   #380
EvLSant0S
BMW Driver

Stage 5
 
EvLSant0S's Avatar
 
Join Date: Jan 2004
Posts: 12,416
Member of:
[BMW]
[Anonymous Motorsport ]
[FOTO]
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re: Femeia .....

asa asa ! arata-i tu cine-i cocoshu ! arata-i tu cine-i barbatu ! fii tu tare !
invat-o lectii !
cwae, o iubesti ? te iubeste ? las-o .. vezi cat o mai pedepsesti ... ca poate se gaseste unu sa-i dea cadou , si intre unu care-i "da cadou" si altu care-o pedepseste ghici ce va alege ..
EvLSant0S is offline   Reply With Quote
Old 07-03-06, 19:01   #381
Eugen_TL
Renault Driver

Stage 5
 
Eugen_TL's Avatar
 
Join Date: Mar 2005
Posts: 5,658
Member of:
[RENAULT]
Default Re: Femeia .....

ne iubim ! din partea mea poate sa faca ce vrea acum i-am spus f clar... dar ea nu si nu o tine pe a ei ca nu vrea sa ma uite! ea a mai fost cu unu 2ani si ceva aproape 3... e si primul ei barbat si totusi l-a uitat! i-am zis pai mai fat-o tu daca pe ala l-ai uitat care vorba aia a fost cu u 3 ani si a fost primu, eu nici 1an n-am cu u cum sa nu ma uiti? ea o tine pe ei si gata.... deci sa faca ce vrea, ca mie nu mi-a venit bine deloc ce a zis atunci! vezi ca e fata desteapta santose: ia cadoul dar a2a zi nu-l mai cunoaste si tot la mine o sa vina

deci chiar nu stiu ce e de facut... un lucru e sigur : NOI SA FIM SANATOSI
Eugen_TL is offline   Reply With Quote
Old 08-03-06, 06:47   #382
Chelooo

Stage 5
 
Chelooo's Avatar
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 683
Default Re: Femeia .....

femeia tot femeie da .... totusi hai le sa uram LA MULTI ANI !!!
Chelooo is offline   Reply With Quote
Old 08-03-06, 08:14   #383
steffy

Stage 3
 
steffy's Avatar
 
Join Date: Dec 2005
Posts: 80
Member of:
[Crazy Drivers]
Smile Re: Femeia .....

vai..cheloo...multumim..multumim..
steffy is offline   Reply With Quote
Old 08-03-06, 11:28   #384
mI^cHeLLe

Stage 2
 
mI^cHeLLe's Avatar
 
Join Date: Jun 2004
Posts: 66
Default Re: Femeia .....

Multumim
mI^cHeLLe is offline   Reply With Quote
Old 08-03-06, 23:52   #385
13RvR

Presedinte Street Vision

Stage 5
 
13RvR's Avatar
 
Join Date: Nov 2005
Posts: 555
Member of:
[Moderators]
[PARTICIPANT CURSE]
[Street Vision]
[VW]
[SEAT]
Thumbs up Re: Femeia .....

La multi ani.... si sa ne vedem prin benzinarii.... )
Attached Thumbnails
Click image for larger version

Name:	00025297.jpg
Views:	140
Size:	44.6 KB
ID:	74684  
13RvR is offline   Reply With Quote
Old 09-03-06, 05:26   #386
Psycho
2 Roti

Stage 5
 
Psycho's Avatar
 
Join Date: Apr 2004
Posts: 8,063
Member of:
[Super Moderators]
[Observator 4tuning]
[PARTICIPANT CURSE]
[DACIA]
[Echipa de sprijin]
[2 Roti]
Thumbs up Re: Femeia .....

De ce mintim femeile

O prejudecata comun intalnita in randul femeilor este aceea ca barbatii mint pentru ca sunt porci.

Nimic mai neadevarat.
In primul rand, porcul nu minte, este un animal cat se poate de sincer si de corect. Iar in al doilea rand, barbatii mint nu pentru ca sunt nesimtiti, ci, dimpotriva, pentru ca le pasa de femeia de langa ei.
O mint pentru ca o iubesc.

Se stie ca omul este o fiinta care suporta greu adevarul. Sa spunem, de pilda, ca ai iesit de la serviciu si te-ai dus cu baietii sa bei o berica. Vrei sa bei o singura bere: pe a cincea. Deci, se face 10 fara un sfert. Incepe Milan - Real. Desi ti-ai dori foarte mult sa fii acasa cu nevasta-ta/amica-ta si sa va uitati impreuna la o comedie romantica cu Ben Stiller sau Adam Sandler, nu poti sa-i lasi pe oamenii aia singuri la meci - doar sunt colegii tai.
Se face 12, mai beti o berica si-ati plecat. Se sparge gasca si tu pleci decis acasa, cu un coleg care
are acelasi drum. La crasma din colt, mai beti o bere, sa va puneti pe picioare. In fine, ajungi acasa. E unu' jumate.

Spuneti si voi: ai tu, ca barbat, inima sa-i spui nevesti-tii/amica-tii:"Bai, stiu ca m-astepti de la 7, ca ai fost la piata si ca ai gatit, da' io am fost la bere cu baietii, m-am uitat la meci si m-am simtit excelent si fara tine"?
Ce suflet de caine trebuie sa ai ca sa-i spui asta? Cat de mizerabil sa fii?

Si-atunci vii acasa cu niste ochi lacrimosi, o iei in brate, o pupi, iti smulgi parul din cap de ciuda ca n-ai putut fi cu ea in seara asta si-i spui ca, exact cand te pregateai sa vii acasa, a venit patronul si-a dat
de baut, era ziua lui sau i-a nascut nevasta, gasesti tu ceva, n-ai mai sunat pentru ca mereu te gandeai ca mai stai cinci minute si pleci, da' ala nu mai pleca si tu crapai de nervi.
Si-atunci, vin eu si va-ntreb: asta inseamna sa fii porc? Sa te gandesti la femeia de langa tine? Sa n-o faci sa sufere? Nu cred...

rdf
Psycho is offline   Reply With Quote
Old 09-03-06, 07:36   #387
steffy

Stage 3
 
steffy's Avatar
 
Join Date: Dec 2005
Posts: 80
Member of:
[Crazy Drivers]
Default Re: Femeia .....

tare asta..psycho..
steffy is offline   Reply With Quote
Old 09-03-06, 10:14   #388
EvLSant0S
BMW Driver

Stage 5
 
EvLSant0S's Avatar
 
Join Date: Jan 2004
Posts: 12,416
Member of:
[BMW]
[Anonymous Motorsport ]
[FOTO]
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re: Femeia .....

mda .... asta probabil e facuta de unul care .. chiar face chestia asta... si .. nevastasa il face porc ... si .. tot incearca sa se scoata...
EvLSant0S is offline   Reply With Quote
Old 09-03-06, 10:52   #389
Mustang
Daewoo Driver

Stage 5
 
Mustang's Avatar
 
Join Date: Sep 2005
Posts: 4,399
Member of:
[DAEWOO]
Default Re: Femeia .....

nimic mai "adevarat"
Mustang is offline   Reply With Quote
Old 09-03-06, 11:03   #390
mI^cHeLLe

Stage 2
 
mI^cHeLLe's Avatar
 
Join Date: Jun 2004
Posts: 66
Default Re: Femeia .....

aha asta e ceea ce vreti voi sa credem cand ati fost la "gagice" sa credem ca ati fost la bere cu baietii atunci cand mintiti ca ati fost cu sefu`
mI^cHeLLe is offline   Reply With Quote
Reply


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is On
Trackbacks are Off
Pingbacks are Off
Refbacks are Off



All times are GMT +2. The time now is 09:20.


- Copyright 2024 4Tuning