Forum 4Tuning

Go Back   Forum 4Tuning > Diverse > Femei

Femei Rele, bune, guralive, tacute, etc. Cum ar arata masinile si motoarele daca nu ar fi scoase in evidenta de femei?

Reply
 
Thread Tools
Old 06-11-07, 10:03   #16
~Ada~
PARTICIPANT CURSE

Stage 5
 
~Ada~'s Avatar
 
Join Date: Aug 2007
Posts: 817
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[Hyundai]
[PEUGEOT]
Smile Re: Un barbat de vis;)

@ERY:Asa se pare... Poate fetele si-au gasit jumatatea
@shadowro:Cam da...si totusi femeile de vis nu raman doar un vis,nu
@Bogdan:Multumesc
~Ada~ is offline   Reply With Quote
Old 06-11-07, 22:01   #17
bodyspeed

Stage 5
 
bodyspeed's Avatar
 
Join Date: Aug 2005
Posts: 5,390
Member of:
[Moderators]
[Observator 4tuning]
[NoSpeedLimit Romania Club]
[Oltcit]
[4Rally]
[BMW]
[FOTO]
Default Re: Un barbat de vis;)

in afara de ADA, Da in afara de tine nu a mai scris nici o fata , sa fie ca au gasit deja persoana sau Nu ,
asteptam fetele la postat
@~Ada~ :Cam da...si totusi femeile de vis nu raman doar un vis,nu
nu nu raman un vis, doar ca in unele cazuri raman pe jumatate implint ,
bodyspeed is offline   Reply With Quote
Old 07-11-07, 20:27   #18
Bea69

Stock
 
Bea69's Avatar
 
Join Date: May 2007
Posts: 2
Default Re: Un barbat de vis;)

nu sunt genul de femeie,care sta si mediteaza cum ar fi daca...dar daca ar trebui sa fac o descriere,probabil as lua cite un pic din barbatii care mi-au fost sau sunt dragi...
nu trebuie sa fie inalt,cu ochi albastri...chiar nu ma deranjeaza daca e mai firav....dar neaparat sa simt ca mirosul pielii ma face sa imi bag nasul in gitul lui...
sa fie ca mine...si e bine,daca asta imi zice chiar el...ca altfel nu ma poate aprecia pentru ceea ce sunt eu,si nu il pot respecta pentru ceea ce este el...
trebuie sa fie independent,si sa respecte independenta...simtul umorului ,grupa mare,expert IT,electronica si tot ce are vreo legatura cu masinile,ca asta e baza la mine....
nu strica sa fie rezistent la alcool....si sa ii placa sa danseze pe masa...
pe de alta parte...sa simt ca e sincer,si daca e brutal...sa fie om cu vertebre....barbat in sensul adevarat al cuvintului...cum rar mai vad in ultima vreme
nah...cred ca am aberat destul!
Bea69 is offline   Reply With Quote
Old 07-11-07, 22:09   #19
bodyspeed

Stage 5
 
bodyspeed's Avatar
 
Join Date: Aug 2005
Posts: 5,390
Member of:
[Moderators]
[Observator 4tuning]
[NoSpeedLimit Romania Club]
[Oltcit]
[4Rally]
[BMW]
[FOTO]
Default Re: Un barbat de vis;)

Quote:
Originally Posted by Bea69 View Post
nu sunt genul de femeie,care sta si mediteaza cum ar fi daca...dar daca ar trebui sa fac o descriere,probabil as lua cite un pic din barbatii care mi-au fost sau sunt dragi...
nu trebuie sa fie inalt,cu ochi albastri...chiar nu ma deranjeaza daca e mai firav....dar neaparat sa simt ca mirosul pielii ma face sa imi bag nasul in gitul lui...
sa fie ca mine...si e bine,daca asta imi zice chiar el...ca altfel nu ma poate aprecia pentru ceea ce sunt eu,si nu il pot respecta pentru ceea ce este el...
trebuie sa fie independent,si sa respecte independenta...simtul umorului ,grupa mare,expert IT,electronica si tot ce are vreo legatura cu masinile,ca asta e baza la mine....
nu strica sa fie rezistent la alcool....si sa ii placa sa danseze pe masa...
pe de alta parte...sa simt ca e sincer,si daca e brutal...sa fie om cu vertebre....barbat in sensul adevarat al cuvintului...cum rar mai vad in ultima vreme
nah...cred ca am aberat destul!
frumos, am citit de n. ori
cam sti ce vrei , oricum trebuie sa fie diferit de tine, pentru ca astfel sa te completeze , si mai inalt ca sa iti poti baga cu usurinta nasucu in gatul lui ca daca e scund nu e bine , cu rezistenta la bautura....clar sa fie
bodyspeed is offline   Reply With Quote
Old 08-11-07, 13:05   #20
car_addict

Stage 5
 
car_addict's Avatar
 
Join Date: Sep 2005
Posts: 379
Member of:
[MERCEDES]
Default Re: Un barbat de vis;)

Eu sunt de parere ca, pana la o anumita varsta, femeile chiar nu au habar ce vor de la barbatul de langa ele.

Si ca sa parafrazez o reclama celebra, care din punctul meu de vedere e geniala si care se aplica aproape in totalitate : "Nu mai esti barbatul de care m-am indragostit"...


All the best pentru toti.
car_addict is offline   Reply With Quote
Old 09-11-07, 15:02   #21
Claudia

Stage 5
 
Claudia's Avatar
 
Join Date: Jul 2006
Posts: 1,172
Member of:
[Moderators]
[BMW]
[VW]
[FORD]
[FOTO]
Default Re: Un barbat de vis;)

Barbatul de vis nu cred k poate fi gasit intr-o singura persoana....cum bine se intelege din bancul:
1.Este important pentru o femeie sa aiba langa ea un barbat care din cand in cand sa faca curat, sa gateasca si sa repare ce se mai strica prin casa. 2.Este important pentru o femeie sa aiba langa ea un barbat caruia sa-i destainuie aspiratiile ei si care sa o asculte si sa o inteleaga. 3.Este important pentru o femeie sa aiba langa langa ea un barbat care sa o admire si sa faca dragoste cu ea din placere. 4.Este important pentru o femeie sa aiba langa ea un barbat care sa o scoata in lume si sa o trateze ca pe o printesa tot timpul nu doar la ocazii speciale. ATENTIE ! Este foarte important ca cei patru barbati sa nu se cunoasca intre ei.

Si totusi daca ar fi sa insir ceea ce vreau de la un barbat... v-as spune sincer principalele criterii : sa fie simpatic , optimist, sa aiba simtul umorului si respect , sa fie bun la pat si sa aiba ca pasiune automobilismu(la modul.... sa stie mai multe decat mine, ca sa am ce invata).
Si totdeauna sa simt k iau foc cand sunt cu el
As mai adauga ca imi place sinceritatea si devotamentul, dar pe astea le castigi, ca si respectul!
Claudia is offline   Reply With Quote
Old 09-11-07, 15:09   #22
Mustang
Daewoo Driver

Stage 5
 
Mustang's Avatar
 
Join Date: Sep 2005
Posts: 4,399
Member of:
[DAEWOO]
Default Re: Un barbat de vis;)

Si ... l-ai gasit ?
Si ... cum ti s-a parut in starea de inceput ?
Mustang is offline   Reply With Quote
Old 09-11-07, 15:13   #23
Claudia

Stage 5
 
Claudia's Avatar
 
Join Date: Jul 2006
Posts: 1,172
Member of:
[Moderators]
[BMW]
[VW]
[FORD]
[FOTO]
Default Re: Un barbat de vis;)

Quote:
Originally Posted by Mustang Mach One View Post
Si ... l-ai gasit ?
Si ... cum ti s-a parut in starea de inceput ?
Cand am crezut ca l-am gasit, am descoperit ca trebuie sa existe un inconvenient... asa ca inca il mai caut.
Nu am inteles ce vrei sa spui cu "starea de inceput"
Claudia is offline   Reply With Quote
Old 09-11-07, 15:33   #24
Mustang
Daewoo Driver

Stage 5
 
Mustang's Avatar
 
Join Date: Sep 2005
Posts: 4,399
Member of:
[DAEWOO]
Default Re: Un barbat de vis;)

Adica ... first dates ... primele discutii ... primele impresii ...
Mustang is offline   Reply With Quote
Old 10-11-07, 17:42   #25
~Ada~
PARTICIPANT CURSE

Stage 5
 
~Ada~'s Avatar
 
Join Date: Aug 2007
Posts: 817
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[Hyundai]
[PEUGEOT]
Smile Re: Un barbat de vis;)

Quote:
Originally Posted by Clauditza View Post
Cand am crezut ca l-am gasit, am descoperit ca trebuie sa existe un inconvenient... asa ca inca il mai caut.
Nu am inteles ce vrei sa spui cu "starea de inceput"
Cauta pana esti sigura ca ai gasit ce trebuie Sigur o sa gasesti pe cineva care sa intruneasca cerintele tale de mai sus si care sa te pretuiasca pentru ceea ce esti
~Ada~ is offline   Reply With Quote
Old 11-11-07, 01:49   #26
Claudia

Stage 5
 
Claudia's Avatar
 
Join Date: Jul 2006
Posts: 1,172
Member of:
[Moderators]
[BMW]
[VW]
[FORD]
[FOTO]
Default Re: Un barbat de vis;)

Quote:
Originally Posted by Mustang Mach One View Post
Adica ... first dates ... primele discutii ... primele impresii ...
Stim cu totii ca toate inceputurile sunt frumoase! depinde de om in continuare daca ramane asa sau nu...regulile se schimba din mers!

Quote:
Originally Posted by ~Ada~ View Post
Cauta pana esti sigura ca ai gasit ce trebuie Sigur o sa gasesti pe cineva care sa intruneasca cerintele tale de mai sus si care sa te pretuiasca pentru ceea ce esti
Eu inclin sa cred ca nu exista persoana care sa le intruneasca, sau poate sunt eu prea pretentioasa. ...dar merci de sfat! sper sa se realizeze vreodata, ca altfel... nu ma vad maritata in viitorii 20 de ani Promit ca daca il gasesc nu o sa ii mai dau drumul
Claudia is offline   Reply With Quote
Old 11-11-07, 13:19   #27
~Ada~
PARTICIPANT CURSE

Stage 5
 
~Ada~'s Avatar
 
Join Date: Aug 2007
Posts: 817
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[Hyundai]
[PEUGEOT]
Smile Re: Un barbat de vis;)

Quote:
Originally Posted by Clauditza View Post
Eu inclin sa cred ca nu exista persoana care sa le intruneasca, sau poate sunt eu prea pretentioasa. ...dar merci de sfat! sper sa se realizeze vreodata, ca altfel... nu ma vad maritata in viitorii 20 de ani Promit ca daca il gasesc nu o sa ii mai dau drumul
Nu cred ca esti pretentioasa daca cauti o persoana care sa fie pe placul tau....de multe ori ai impresia ca nu gasesti nici o persoana care sa sa apropie cat de putin de "cerintele"tale minime...dar astfel,poate cand intalnesti persoana-the one - iti dai seama cat de deosebita e....
Succes
~Ada~ is offline   Reply With Quote
Old 13-11-07, 21:28   #28
Sasha_z

Stage 5
 
Join Date: Feb 2006
Posts: 1,448
Member of:
[Crazy Drivers]
Default

Barbatul ideal..... cred ca l`am gasit....cu micile lui defecte..... e perfect pt mine....

si daca tot am ajuns pe acest topic o intrebare care e poate off topic.... dar poate ma lamureste cineva cu o chestie....cand barbatul se enerveaza , crizeaza ,injura pt cateva poze puse ba pe hi5 ba pe un alt site pt voturi (concurs :blahblah) e intreg la cap???

Last edited by aleks; 14-11-07 at 11:45.
Sasha_z is offline   Reply With Quote
Old 13-11-07, 22:05   #29
~Ada~
PARTICIPANT CURSE

Stage 5
 
~Ada~'s Avatar
 
Join Date: Aug 2007
Posts: 817
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[Hyundai]
[PEUGEOT]
Smile Re: Un barbat de vis;)

Quote:
Originally Posted by Sasha_z View Post
si daca tot am ajuns pe acest topic o intrebare care e poate off topic.... dar poate ma lamureste cineva cu o chestie....cand barbatul se enerveaza , crizeaza ,injura pt cateva poze puse ba pe hi5 ba pe un alt site pt voturi (concurs :blahblah) e intreg la cap???
Chill Daca e doar gelos e oke Poate te vrea doar pt el..stii cum sunt barbatii..nu le place sa imparta nimic....nici macr o poza
E suficient-cel putin asa mi s-a spus -sa-i spui ca nu te intereseaza altcineva ,ca pe el il iubesti etc si se potoleste
P.S:Sa ai grija de el daca l-ai gasit si nu te mai enerva
~Ada~ is offline   Reply With Quote
Old 14-11-07, 08:46   #30
bogdan_wrc
Audi Driver

Stage 5
 
bogdan_wrc's Avatar
 
Join Date: May 2006
Posts: 5,152
Member of:
[AUDI]
Default Re: Un barbat de vis;)

Quote:
Originally Posted by ~Ada~ View Post
Chill Daca e doar gelos e oke Poate te vrea doar pt el..stii cum sunt barbatii..nu le place sa imparta nimic....nici macr o poza
E suficient-cel putin asa mi s-a spus -sa-i spui ca nu te intereseaza altcineva ,ca pe el il iubesti etc si se potoleste
P.S:Sa ai grija de el daca l-ai gasit si nu te mai enerva
asa da.
bogdan_wrc is offline   Reply With Quote
Reply

Thread Tools

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is On
Trackbacks are Off
Pingbacks are Off
Refbacks are Off



All times are GMT +2. The time now is 20:23.


- Copyright 2024 4Tuning