Forum 4Tuning

Go Back   Forum 4Tuning > Diverse > Femei

Femei Rele, bune, guralive, tacute, etc. Cum ar arata masinile si motoarele daca nu ar fi scoase in evidenta de femei?

View Poll Results: Cum e mai bine ?
Solo 147 40.72%
Combinat/a 214 59.28%
Voters: 361. You may not vote on this poll

Closed Thread
 
Thread Tools
Old 08-08-06, 19:13   #841
Mustang
Daewoo Driver

Stage 5
 
Mustang's Avatar
 
Join Date: Sep 2005
Posts: 4,399
Member of:
[DAEWOO]
Default Re: SOLO sau COMBINAT/COMBINATA ?

Quote:
Originally Posted by Trixi
.....revin cu noutati.Poate sa-mi explice cineva dc se trezesc oamenii numai atunci cind e cam prea tirziu?
In fine....m-am dus acasa.Un motiv serios a fost fiul meu de 4 ani.In rest,habar n-am ce va iesi....
avem incredere in matale ca vei face ceea ce e bine ... pe viitor
Mustang is offline  
Old 08-08-06, 19:37   #842
Claudia

Stage 5
 
Claudia's Avatar
 
Join Date: Jul 2006
Posts: 1,171
Member of:
[Moderators]
[BMW]
[VW]
[FORD]
[FOTO]
Default Re: SOLO sau COMBINAT/COMBINATA ?

Am o relatie de aproape 2 ani.... nu ne dam seama cum am "rezistat" atat. E frumos sa ai pe cine iubi....sa ai cui sa ii dariesti dragostea si atentia. Imi place sa am pe cineva de suflet,mereu. Nu ne stresam cu telefoane, el iese seara cu baietii cu masinile, eu mai ies cu prietenele... Totul e ok. Ne bazam pe incredere. Deci se poate!
Claudia is offline  
Old 08-08-06, 20:52   #843
Spark
Suzuki Driver

Stage 5
 
Spark's Avatar
 
Join Date: Nov 2004
Posts: 3,139
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[4Rally]
[Suzuki]
Default Re: SOLO sau COMBINAT/COMBINATA ?

clauditza ... atunci la tine e un caz foarte fericit si foarte convenabil
tzine-o tot asa
Spark is offline  
Old 08-08-06, 20:54   #844
Claudia

Stage 5
 
Claudia's Avatar
 
Join Date: Jul 2006
Posts: 1,171
Member of:
[Moderators]
[BMW]
[VW]
[FORD]
[FOTO]
Default Re: SOLO sau COMBINAT/COMBINATA ?

Dar cum in fiecare relatie e ceva care strica...
No comment aici
Claudia is offline  
Old 09-08-06, 00:36   #845
dreamer

Stage 5
 
dreamer's Avatar
 
Join Date: Aug 2006
Posts: 380
Member of:
[VW]
Default Re: SOLO sau COMBINAT/COMBINATA ?

E bine sa ai pe cineva alaturi atunci cand ai nevoie,cine sa te ajute,sa iti dea sfaturi...Atunci cand nu ai pe nimeni parca ai tanji dupa un suflet sa fie alaturi...in concluzie mi se pare ok sa fii combinat.
dreamer is offline  
Old 09-08-06, 01:20   #846
Bmwaldo

Stage 5
 
Bmwaldo's Avatar
 
Join Date: Apr 2006
Posts: 6,772
Thumbs down Re: SOLO sau COMBINAT/COMBINATA ?

regret 10-11 luni din .. viata ..pierdute fara rost.. mai bine ne mergea cand eram free..adica nu combinati ..dupa treaba asta sa stricat rau treaba..si acu ma gandesc sa ii dau shpitz..k nu mai merge ... pacat..e prima fata pe care am iubit`o cu adevarat..prima dupa care am plans...e frumoasa ..foarte frumoasa ... dar are gauri in caracter....e bine k mi`am asigurat " suferinta " si de la un timp nu am mai pus suflet...acum nu sufar asa de rau ... nu stiu ce sa zic ..sunt shocat de ce se intampla ...fiindca am facut multe ..prea multe sa mearga bine ... asta e... acum trebuie sa ma distrez ... si sa fiu un pic mai infidel in urmatoarea relatie serioasa..cine stie cand va veni ... chestia e ca .. am sentimentul ..ala ..de gol .. singur ..trist.. nu stiu cum e mai bine .. cateodata combinat ..cateodata singur ..depinde si de ce anturaj ai
Bmwaldo is offline  
Old 09-08-06, 02:23   #847
Ciro_zel

Stage 5
 
Ciro_zel's Avatar
 
Join Date: Feb 2005
Posts: 515
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re: SOLO sau COMBINAT/COMBINATA ?

Walderrama nu e chiar asa....castigi ceva ..chiar daca e putina experienta .Si eu merg intr-o relatie care da sa moara,si nu vreau asta...deloc...dar mult nu mai pot sa fac si deja lucrurile incep sa iasa de sub control . Nu regret mai nimic, decat cateva chestii pe care le-am facut neintentionat..tot cu ea in gand dar care mi s-au spart in cap ca greseli...... . Ce-o urma nu stiu..o redresare...un sfarsit....habar n-am...ma simt secat de puteri si las lucrurile sa curga.....Concluzia e ca e mai bine sa fi combinat..chiar daca ai sansa sa ti se sparga intr-un milion de bucatzi la sfarsit
Ciro_zel is offline  
Old 09-08-06, 02:30   #848
Bmwaldo

Stage 5
 
Bmwaldo's Avatar
 
Join Date: Apr 2006
Posts: 6,772
Default Re: SOLO sau COMBINAT/COMBINATA ?

sincer...daca stau sa ma gandesc..am invatat ceva ..si mi`a fost buna la ceva relatia asta... m`am maturizat...si am slabit ...treaba e ca si eu sunt in aceeasi oala...ori o redresare ori un sfarsit ..si nu stiu ce sa fac ...ea e plecata la mare ...si cica vorbim peste 2 sapt ..adica 1 sapt jumate..cat a mai ramas .... si chiar nu stiu ce sa fac... daca o sa mai vrea ea o sa fie ok ..dar ..dragoste de la mien nu mai vede..doar o atentie ..modica...am facut multe ... si m`am saturat sa mai fac...parca ar trebui sa vina si randul ei ... nu stiu ce sa zic..inca sunt in starea aia .. nasoala
Bmwaldo is offline  
Old 09-08-06, 02:43   #849
Ciro_zel

Stage 5
 
Ciro_zel's Avatar
 
Join Date: Feb 2005
Posts: 515
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re: SOLO sau COMBINAT/COMBINATA ?

Uf...cam nashpa cu plecatu' la mare singura in vreme de cearta..presupun ca stii cam ce se intampla la mare cu fetele singure.. Glumeam...daca ai incredere e OK .Si eu sunt in aceeasi stare nasoala, ti-am zis..si astept sa se intample....ceva. Noroc ca fac 20jde ani in cateva zile trag o betzie si mai uit cateva ore....
Ciro_zel is offline  
Old 09-08-06, 02:52   #850
Bmwaldo

Stage 5
 
Bmwaldo's Avatar
 
Join Date: Apr 2006
Posts: 6,772
Talking Re: SOLO sau COMBINAT/COMBINATA ?

Quote:
Originally Posted by Ciro_zel
Uf...cam nashpa cu plecatu' la mare singura in vreme de cearta..presupun ca stii cam ce se intampla la mare cu fetele singure.. Glumeam...daca ai incredere e OK .Si eu sunt in aceeasi stare nasoala, ti-am zis..si astept sa se intample....ceva. Noroc ca fac 20jde ani in cateva zile trag o betzie si mai uit cateva ore....
hmm .. tocmai k nu e singura ..si pt chestia asta ... nu prea exista iertare...e cu cercul de prieteni ( adica numai baieti ..cred ..sau sunt sigur ) ... si cam de asta vreau sa ii dau shpitz ..desi aveam incredere 100% in ea ..acum nu mai am nici 1%... e cam gata ..adica o sa fie gata...
asa a patit`o si cel dinaintea mea .. si`a batut joc de el .. el a inceput sa o urasca...si ea sa indragostit de el ..si facea orice pt el ... bine nu te gandi la prostii .. ca inca e ..virgina ..plm nu mai zic nimic .. cred k o sa dau o betie in curand .. una scuuuumpa
Bmwaldo is offline  
Old 09-08-06, 03:15   #851
Ciro_zel

Stage 5
 
Ciro_zel's Avatar
 
Join Date: Feb 2005
Posts: 515
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re: SOLO sau COMBINAT/COMBINATA ?

Quote:
Originally Posted by Walderrama
hmm .. tocmai k nu e singura ..si pt chestia asta ... nu prea exista iertare...e cu cercul de prieteni ( adica numai baieti ..cred ..sau sunt sigur ) ... si cam de asta vreau sa ii dau shpitz ..desi aveam incredere 100% in ea ..acum nu mai am nici 1%... e cam gata ..adica o sa fie gata...
asa a patit`o si cel dinaintea mea .. si`a batut joc de el .. el a inceput sa o urasca...si ea sa indragostit de el ..si facea orice pt el ... bine nu te gandi la prostii .. ca inca e ..virgina ..plm nu mai zic nimic .. cred k o sa dau o betie in curand .. una scuuuumpa
Eu zic sa nu incerci faza cu purtatul urat cu ea ca s-ar putea sa-ti explodeze in fatza.. A.K.A. sa nu mai lasi loc de buna ziua....macar asa mai ai sanse ceva mai incolo . Deja e la risc asta , eu unu' nu ash incerca-o ca pur si simplu mi-e greu...plm...eu sunt inzestrat cu mult prea mult bun simtz si intelegere, chestie care o credeam calitate dar e mai mult defect
Ciro_zel is offline  
Old 09-08-06, 03:16   #852
Bmwaldo

Stage 5
 
Bmwaldo's Avatar
 
Join Date: Apr 2006
Posts: 6,772
Default Re: SOLO sau COMBINAT/COMBINATA ?

intelegere ? ..da`mi id`u tau sa iti povestesc si o sa iti dai seama
Bmwaldo is offline  
Old 10-08-06, 13:14   #853
EvLSant0S
BMW Driver

Stage 5
 
EvLSant0S's Avatar
 
Join Date: Jan 2004
Posts: 12,412
Member of:
[BMW]
[Anonymous Motorsport ]
[FOTO]
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re: SOLO sau COMBINAT/COMBINATA ?

ba nene , tu nu esti sanatos ?
bai walderamma ba .. ce *** ma ? !
uit-o bagamiash ......
stai sa povestesti ?
vezi-ti ma de drum ma om nebun ce esti ...
EvLSant0S is offline  
Old 10-08-06, 13:53   #854
Bmwaldo

Stage 5
 
Bmwaldo's Avatar
 
Join Date: Apr 2006
Posts: 6,772
Default Re: SOLO sau COMBINAT/COMBINATA ?

gata fratioru` in sfarsit mi`am dat seama ca nu e bine ce fac... nu merita .. si se gasesc femei nu tre sa stau in una .. trb ei daca a ales asa .. adica am ales noi aseara te pup ... ms mult pt tot
Bmwaldo is offline  
Old 29-08-06, 13:55   #855
Kitana

Stage 4
 
Kitana's Avatar
 
Join Date: Apr 2004
Posts: 324
Smile Re: SOLO sau COMBINAT/COMBINATA ?

Eu am o relatie care dureaza de 2 ani si 5 luni ma mir ca inca merge bine pt ca noi suntem 2 pietre tari dar relatia noastra e bazata pe incredere, comunicare, respect si logic iubire. Suntem fericiti amandoi ca ne avem unu pe altu
Kitana is offline  
Closed Thread


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is On
Trackbacks are Off
Pingbacks are Off
Refbacks are Off



All times are GMT +2. The time now is 14:29.


- Copyright 2026 4Tuning