Forum 4Tuning

Go Back   Forum 4Tuning > Diverse > Femei

Femei Rele, bune, guralive, tacute, etc. Cum ar arata masinile si motoarele daca nu ar fi scoase in evidenta de femei?

View Poll Results: Cum e mai bine ?
Solo 147 40.72%
Combinat/a 214 59.28%
Voters: 361. You may not vote on this poll

Closed Thread
 
Thread Tools
Old 06-10-06, 21:33   #916
bluey
Audi Driver

Stage 5
 
Join Date: Mar 2006
Posts: 7,165
Member of:
[Moderators]
[PARTICIPANT CURSE]
[AUDI]
Default Re: SOLO sau COMBINAT/COMBINATA ?

Frate eu am sexu` intre picioare.Cum adica il au in cap???
Adica poti sa le-o dai acolo??? Sau cum???
bluey is offline  
Old 06-10-06, 21:33   #917
DolusD

Stage 5
 
DolusD's Avatar
 
Join Date: Sep 2006
Posts: 870
Member of:
[NoSpeedLimit Romania Club]
[DACIA]
[MERCEDES]
Default Re: SOLO sau COMBINAT/COMBINATA ?

Nu e vb de "mancat" sex , dar depinde si de om , pai yo la varsta mea nu-mi arde frate sa stau cu o fata 6-7 luni ca sa o ard ca ma apuca dracii si la urma urmei daca nu f*t acu cand o sa mai f*t la 50 ani ??????

Quote:
si fetele au tot numai sex in cap, numai ca spre deosebire de noi, ele nu o arata...
hai sa fim seriosi....
Pai normal ca tot sex au in cap si mi se pare normal , pe mine ma streseaza aleacare le auzi cu texte de genu " yo sunt fata mare....." , pai sa ne spuna si noua in ce oras e ea fata mare ca sa facem o harta sa nu trecem pe acolo sau poate e fata mare in sensu de adanca , hai ma ca peste 16 ani ffffffff rar mai gasesti o virgina ! respect !
DolusD is offline  
Old 06-10-06, 21:43   #918
bluey
Audi Driver

Stage 5
 
Join Date: Mar 2006
Posts: 7,165
Member of:
[Moderators]
[PARTICIPANT CURSE]
[AUDI]
Default Re: SOLO sau COMBINAT/COMBINATA ?

Quote:
Originally Posted by DolusD View Post
Nu e vb de "mancat" sex , dar depinde si de om , pai yo la varsta mea nu-mi arde frate sa stau cu o fata 6-7 luni ca sa o ard ca ma apuca dracii si la urma urmei daca nu f*t acu cand o sa mai f*t la 50 ani ??????



Pai normal ca tot sex au in cap si mi se pare normal , pe mine ma streseaza aleacare le auzi cu texte de genu " yo sunt fata mare....." , pai sa ne spuna si noua in ce oras e ea fata mare ca sa facem o harta sa nu trecem pe acolo sau poate e fata mare in sensu de adanca , hai ma ca peste 16 ani ffffffff rar mai gasesti o virgina ! respect !
Ai avea o mare surpriza daca ai sti.
Eu chiar le respect pe fetele care inca mai sunt.Bv lor.
Pacat ca si-o vor trage pentru prima data cu vreun nenorocit care nu va fi multumit ca trebuie sa le invete tot si isi va bate joc de ele dupa care le va da papucii.
Eu o singura virgina am avut si am incercat sa fac tot posibilul sa nu ii para rau ca eu am fost primul.
Si ea a facut tot posibilul sa imi para rau ca am facut asta si m-am mai si indragostit de ea.
bluey is offline  
Old 06-10-06, 21:51   #919
DolusD

Stage 5
 
DolusD's Avatar
 
Join Date: Sep 2006
Posts: 870
Member of:
[NoSpeedLimit Romania Club]
[DACIA]
[MERCEDES]
Default Re: SOLO sau COMBINAT/COMBINATA ?

Mai sunt si virgine , pai cu actuala cu care stau de 1 an si 2 luni are 22 ani si o fost virgina ( nu imi venea nici mie sa cred) si itzi dai seama ca am avut de dus munca cu ea ca a trebui sa o invatz de la 0 tot , FERITZIVA DE VIRGINE ca o sa va doar capu din ora in ora pana o dezvirginatzi si din minut in minut pana o invatzatzi ! respect !
DolusD is offline  
Old 06-10-06, 21:57   #920
bluey
Audi Driver

Stage 5
 
Join Date: Mar 2006
Posts: 7,165
Member of:
[Moderators]
[PARTICIPANT CURSE]
[AUDI]
Default Re: SOLO sau COMBINAT/COMBINATA ?

Quote:
Originally Posted by DolusD View Post
Mai sunt si virgine , pai cu actuala cu care stau de 1 an si 2 luni are 22 ani si o fost virgina ( nu imi venea nici mie sa cred) si itzi dai seama ca am avut de dus munca cu ea ca a trebui sa o invatz de la 0 tot , FERITZIVA DE VIRGINE ca o sa va doar capu din ora in ora pana o dezvirginatzi si din minut in minut pana o invatzatzi ! respect !
Sa vezi ce o sa te doara cand isi va da seama ca nu esti singurul pe planeta si va arata si la altii ce ai invatat-o tu.
O sa ai la beri de luat pentru munca depusa....
bluey is offline  
Old 07-10-06, 08:32   #921
Mustang
Daewoo Driver

Stage 5
 
Mustang's Avatar
 
Join Date: Sep 2005
Posts: 4,399
Member of:
[DAEWOO]
Default Re: SOLO sau COMBINAT/COMBINATA ?

Quote:
Originally Posted by bluey View Post
Ai avea o mare surpriza daca ai sti.
Eu chiar le respect pe fetele care inca mai sunt.Bv lor.
Pacat ca si-o vor trage pentru prima data cu vreun nenorocit care nu va fi multumit ca trebuie sa le invete tot si isi va bate joc de ele dupa care le va da papucii.
Eu o singura virgina am avut si am incercat sa fac tot posibilul sa nu ii para rau ca eu am fost primul.
Si ea a facut tot posibilul sa imi para rau ca am facut asta si m-am mai si indragostit de ea.
pana acum nu m-am riscat cu virginele ...
am dus una in culmea extazului ... dar cand am sesizat ca e virgina ... m-am oprit ... nu ma intelegeti gresit ... pur si simplu nu vreau sa fiu primul si daca se rupe legatura sa fiu eu acel "nenorocit" de care ati pomenit mai sus ...

in plus ... cand ai dezvirginat o gagica cu care ai si stat ... scapi cam greu de ea pentru ca se ataseaza destul de mult de tine.
o spun eu ... pt ca prin simplul fapt ca doar am excitat-o suficient de mult pe tipa si am lasat-o ... balta (sa zic asa) ... n-am reusit sa mai scap de ea vreo 2 luni ... era tot timpul dupa mine ...


@Gabi - da nenea ... toata lumea se gandeste la sex ... s-ar parea ca ar fi una dintre "activitatile" care te elibereaza de orice stres ... indiferent ce pachet de nervi ai in tine ... vad ca isi cam face efectul ...

ps : nu va luati de punctele mele de suspensie ... stiu ca "ie" multe
Mustang is offline  
Old 07-10-06, 10:17   #922
dmn

Stage 1
 
dmn's Avatar
 
Join Date: Mar 2005
Posts: 4
Default Re: SOLO sau COMBINAT/COMBINATA ?

YEP!!! Sex is fun!!!!!!
dmn is offline  
Old 07-10-06, 11:08   #923
DolusD

Stage 5
 
DolusD's Avatar
 
Join Date: Sep 2006
Posts: 870
Member of:
[NoSpeedLimit Romania Club]
[DACIA]
[MERCEDES]
Default Re: SOLO sau COMBINAT/COMBINATA ?

Asta e , tre` sa fie unu primu si am vrut yo sa fiu neaparat pt ca nu am mai avut nici o virgina pana acuma si am vrut sa vad cum e (mai bine nu vedeam) , oricum nu e misto sa ai o virgina pt ca pana la urma o sa fie curioasa sa vada cum e si cu altu si tot asa dar asta e ! respect !
DolusD is offline  
Old 07-10-06, 11:30   #924
Eugen_TL
Renault Driver

Stage 5
 
Eugen_TL's Avatar
 
Join Date: Mar 2005
Posts: 5,658
Member of:
[RENAULT]
Default Re: SOLO sau COMBINAT/COMBINATA ?

nu generalizati .... nici un lucru nu e acelasi rahat de peste... asa cum nici 2 modele de masini la fel..acelasi motor etc etc nu e la fel nici 2 fete nu-s la fel

deci? SOLO SAU COMBINAT/...asta e TITLU
Eugen_TL is offline  
Old 07-10-06, 11:34   #925
DolusD

Stage 5
 
DolusD's Avatar
 
Join Date: Sep 2006
Posts: 870
Member of:
[NoSpeedLimit Romania Club]
[DACIA]
[MERCEDES]
Default Re: SOLO sau COMBINAT/COMBINATA ?

Da frate , COMBINAT ! d c ?pai e mai bine ca doar nush gugustiuc, sa stau singur sa merg la vreun chef pe post de voiajor cand totzi is cu femeile si la urma urmei am nevoie de o femeie langa mine din mai multe puncte de vedere pe care le stitzi si voi ! respect !
DolusD is offline  
Old 07-10-06, 12:10   #926
pheerya

Stage 5
 
pheerya's Avatar
 
Join Date: Sep 2006
Posts: 1,663
Member of:
[Moderators]
[Freehand Design Usergroup]
[VW]
[BMW]
Default Re: SOLO sau COMBINAT/COMBINATA ?

Quote:
Originally Posted by DolusD View Post
Mai gabi problema a mai mare e ca sexu` e o necesitate , face parte din viatza omului , pt ce crezi ca surplusu de hormoni face "ravagii" ??? d c vrem sex ???? cam multe intrebari ! SEXU E O NECESITATE PT ORGANISM asa cum e mancarea , apa .......etc..... ,daca te gandesti la sex nu inseamna ca esti obsedat sau nush ce maniac sexual ! nu mi-o lua in nume de rau , sorry daca te superi dar asta e adevarul dovedit ! respect !
este dovedit stiintific ca barbatii simt automat nevoia de sex cand...stiti voi mai bine cand...pe cand femeile trebuie stimulate ca sa simta aceasta nevoie...deci la voi e o necesitate ...bine...acum nu vorbesc de nimfomane
pheerya is offline  
Old 07-10-06, 12:41   #927
bluey
Audi Driver

Stage 5
 
Join Date: Mar 2006
Posts: 7,165
Member of:
[Moderators]
[PARTICIPANT CURSE]
[AUDI]
Default Re: SOLO sau COMBINAT/COMBINATA ?

Quote:
Originally Posted by pheerya View Post
este dovedit stiintific ca barbatii simt automat nevoia de sex cand...stiti voi mai bine cand...pe cand femeile trebuie stimulate ca sa simta aceasta nevoie...deci la voi e o necesitate ...bine...acum nu vorbesc de nimfomane
Da` te-ai gandit ca poate nimfomanele sunt normale??
Poate "defectiunea" trebuie cautata in alta parte.
bluey is offline  
Old 07-10-06, 12:50   #928
DolusD

Stage 5
 
DolusD's Avatar
 
Join Date: Sep 2006
Posts: 870
Member of:
[NoSpeedLimit Romania Club]
[DACIA]
[MERCEDES]
Default Re: SOLO sau COMBINAT/COMBINATA ?

Quote:
Da` te-ai gandit ca poate nimfomanele sunt normale??
Poate "defectiunea" trebuie cautata in alta parte.
07-10-06 10:10
HAHAHA , ai dreptate bluey !
Problema mai mare e ca sunt si femei care nu vor sex dar alea se numesc frigide iar frigiditatea e o boala care se trateaza la un psiholog si daca nu va tratatzi o sa va trezitzi intr-o dimineatza ca incepe sa va creasca mustatza si barba ! respect !
DolusD is offline  
Old 07-10-06, 12:54   #929
pheerya

Stage 5
 
pheerya's Avatar
 
Join Date: Sep 2006
Posts: 1,663
Member of:
[Moderators]
[Freehand Design Usergroup]
[VW]
[BMW]
Default Re: SOLO sau COMBINAT/COMBINATA ?

Quote:
Originally Posted by bluey View Post
Da` te-ai gandit ca poate nimfomanele sunt normale??
Poate "defectiunea" trebuie cautata in alta parte.
dar aici nu era vorba de nici o "defectiune"...normal ca ne vine si noua keful asa aiurea cateodata...dar tot prin stimuli...nu? vizuali,tactili,din amintiri ...etc...daca nu simti nevoia niciodata...inseamna ca e cva foarteeee inneregula cu tine
pheerya is offline  
Old 07-10-06, 13:14   #930
bluey
Audi Driver

Stage 5
 
Join Date: Mar 2006
Posts: 7,165
Member of:
[Moderators]
[PARTICIPANT CURSE]
[AUDI]
Default Re: SOLO sau COMBINAT/COMBINATA ?

Quote:
Originally Posted by pheerya View Post
dar aici nu era vorba de nici o "defectiune"...normal ca ne vine si noua keful asa aiurea cateodata...dar tot prin stimuli...nu? vizuali,tactili,din amintiri ...etc...daca nu simti nevoia niciodata...inseamna ca e cva foarteeee inneregula cu tine
Asa mai merge.Frumos...Bine
bluey is offline  
Closed Thread


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is On
Trackbacks are Off
Pingbacks are Off
Refbacks are Off



All times are GMT +2. The time now is 06:54.


- Copyright 2024 4Tuning