Forum 4Tuning

Go Back   Forum 4Tuning > Diverse > Femei

Femei Rele, bune, guralive, tacute, etc. Cum ar arata masinile si motoarele daca nu ar fi scoase in evidenta de femei?

View Poll Results: Cum e mai bine ?
Solo 147 40.72%
Combinat/a 214 59.28%
Voters: 361. You may not vote on this poll

Closed Thread
 
Thread Tools
Old 02-08-06, 11:28   #826
Gabi
Super Moderator

Stage 5
 
Gabi's Avatar
 
Join Date: Aug 2003
Posts: 14,532
Member of:
[Super Moderators]
[Moderators]
Default Re: SOLO sau COMBINAT/COMBINATA ?

Quote:
Originally Posted by bluey
Ai grija...de tine, ca cine stie cum te vedem pe aici cu un thread "Ganduri dupa sinucidere".De zane frumoase e plina lumea dar de femei bune nu prea.
Kilu` meu ,am ajuns sa ma uit dupa urate numai de frica sa nu trec iar prin ce am trecut...Hmmm o fi bine??Da` nu ma-nsor ba nu ma-nsor.Poa` sa atarne cat or vrea ele ca tot nu ma-nsor.De-al dracu ce sunt io na!!!
Pai... am zis ca e balerina, n-am zis ca e si zana minunata! De frumoase (si proaste - sa ma scuze fetele care citesc mesaju') sunt satul, mai ales ca in ultima vreme realizez cat de... stupida e o anumita persoana. In fine...

Oricum, am crezut si eu ca acea hartie de la starea civila "leaga" 2 oameni, da' mi-am dat seama ca nu e deloc asa. Daca oamenii nu se leaga ei, de bunavoie, ci asteapta o hartie, totul e in zadar. Vorba ta, bluey, kilu' meu, poate-s eu inca prea copil si gandesc imatur, da' acum asta e parerea mea.
Gabi is offline  
Old 02-08-06, 11:32   #827
bluey
Audi Driver

Stage 5
 
Join Date: Mar 2006
Posts: 7,165
Member of:
[Moderators]
[PARTICIPANT CURSE]
[AUDI]
Default Re: SOLO sau COMBINAT/COMBINATA ?

Quote:
Originally Posted by Gabi
Pai... am zis ca e balerina, n-am zis ca e si zana minunata! De frumoase (si proaste - sa ma scuze fetele care citesc mesaju') sunt satul, mai ales ca in ultima vreme realizez cat de... stupida e o anumita persoana. In fine...

Oricum, am crezut si eu ca acea hartie de la starea civila "leaga" 2 oameni, da' mi-am dat seama ca nu e deloc asa. Daca oamenii nu se leaga ei, de bunavoie, ci asteapta o hartie, totul e in zadar. Vorba ta, bluey, kilu' meu, poate-s eu inca prea copil si gandesc imatur, da' acum asta e parerea mea.
Mmmm buuun asa! Welcome to za club!
Io cre` ca o sa fiu copil si la 40 de ani si o sa-mi placa.
Un sfat: daca fata incepe sa bata apropuri de inele, logodne si alte alea :fuuugiiiti fraaateeee!!!
bluey is offline  
Old 02-08-06, 12:53   #828
Trixi
Swift Driver

Stage 5
 
Trixi's Avatar
 
Join Date: Mar 2006
Posts: 557
Member of:
[Suzuki]
Default Re: SOLO sau COMBINAT/COMBINATA ?

...din pakate,bine zici.E nasol sa vezi asa de multi oameni dezamagiti.... Chiar de aceea m-am casatorit si eu,k am fost convinsa k va fi bine...si uite,k nu...
Trixi is offline  
Old 02-08-06, 13:02   #829
bluey
Audi Driver

Stage 5
 
Join Date: Mar 2006
Posts: 7,165
Member of:
[Moderators]
[PARTICIPANT CURSE]
[AUDI]
Default Re: SOLO sau COMBINAT/COMBINATA ?

Quote:
Originally Posted by Trixi
...din pakate,bine zici.E nasol sa vezi asa de multi oameni dezamagiti.... Chiar de aceea m-am casatorit si eu,k am fost convinsa k va fi bine...si uite,k nu...
Intrebare: a fost cu apropouri sau a venit de la sine???si daca a fost cu apropouri care a fost cel insistent :tu sau el?
Ca sa invatam si noi
bluey is offline  
Old 02-08-06, 13:14   #830
Trixi
Swift Driver

Stage 5
 
Trixi's Avatar
 
Join Date: Mar 2006
Posts: 557
Member of:
[Suzuki]
Default Re: SOLO sau COMBINAT/COMBINATA ?

Faza asta ar merita un capitol din romanul vietii mele!!!
Situatia era urmatoarea: dupa 4 ani,atunci l-am parasit a 3-a oara...si era deja decembrie...si a auzit k m-am combinat cu cineva in mod serios.Imediat m-a cautat,si mi-a propus sa petrecem sarbatorile impreuna.Dupa prima mea reactie vehementa,care includea si amenintari cu cutitul,si trimiterea catre meleaguri mai calde,omul era vizibil socat,si m-a intrebat daca nu vreau sa-i fiu sotie...exact asa,reply!!! Mie mi-a trecut supararea imediat,si m-a apucat risul,cind am vazut cit poate fi de disperat k ma pierde...si am zis k sunt de acord sa petrecem impreuna sarbatorile.
Apoi l-am mai intrebat de mai multe ori,daca este sigur,k vrea casatoria...k eu nu am luat in serios atunci propunerea...dar m-a asigurat k asta vrea.In 10 iunie 2000 ne-am casatorit.
Trixi is offline  
Old 02-08-06, 13:17   #831
valib
Banned

Stage 5
 
valib's Avatar
 
Join Date: Nov 2004
Posts: 3,348
Default Re: SOLO sau COMBINAT/COMBINATA ?

Quote:
Originally Posted by Trixi
...Dupa prima mea reactie vehementa,care includea si amenintari cu cutitul,si trimiterea catre meleaguri mai calde,omul era vizibil socat,si m-a intrebat daca nu vreau sa-i fiu sotie...exact asa,reply!!! ...

valib is offline  
Old 02-08-06, 13:30   #832
bluey
Audi Driver

Stage 5
 
Join Date: Mar 2006
Posts: 7,165
Member of:
[Moderators]
[PARTICIPANT CURSE]
[AUDI]
Default Re: SOLO sau COMBINAT/COMBINATA ?

Quote:
Originally Posted by Trixi
Faza asta ar merita un capitol din romanul vietii mele!!!
Situatia era urmatoarea: dupa 4 ani,atunci l-am parasit a 3-a oara...si era deja decembrie...si a auzit k m-am combinat cu cineva in mod serios.Imediat m-a cautat,si mi-a propus sa petrecem sarbatorile impreuna.Dupa prima mea reactie vehementa,care includea si amenintari cu cutitul,si trimiterea catre meleaguri mai calde,omul era vizibil socat,si m-a intrebat daca nu vreau sa-i fiu sotie...exact asa,reply!!! Mie mi-a trecut supararea imediat,si m-a apucat risul,cind am vazut cit poate fi de disperat k ma pierde...si am zis k sunt de acord sa petrecem impreuna sarbatorile.
Apoi l-am mai intrebat de mai multe ori,daca este sigur,k vrea casatoria...k eu nu am luat in serios atunci propunerea...dar m-a asigurat k asta vrea.In 10 iunie 2000 ne-am casatorit.
In concluzie: sa nu te casatoresti niciodata cu o persoana pe care ai amenintat-o cu un cutit, nu o sa mearga.
Dar eu zic ca mirosea de la inceput ca nu o sa mearga.
bluey is offline  
Old 02-08-06, 13:35   #833
Gabi
Super Moderator

Stage 5
 
Gabi's Avatar
 
Join Date: Aug 2003
Posts: 14,532
Member of:
[Super Moderators]
[Moderators]
Default Re: SOLO sau COMBINAT/COMBINATA ?

bluey: nu e neaparat vorba de amenintari & shit. Eu cunosc oameni care, in tinerete, pana sa se casatoreasca, s-au certat RAU, de N ori, iar acum sunt casatoriti de 7 ani, au copil de 5 ani si le e foarte bine. Urmarile difera de la caz la caz si niciodata nu va se intampla la fel in toate cuplurile (asta e clar).

Parerea mea e ca daca relatia scartaie, sa se duca! Bine... asta e parerea mea acum, ca daca ma intreba cineva acum 2 luni, spuneam "Nu! O sa trag cu dintii si tot n-o sa se termine!", dar am realizat ca daca nu merge, asta e (vorba aia, "dragoste cu sila = <>"), merg mai departe si sunt doar 2 posibilitati: ori imi e mai bine (ceea ce e cel mai probabil) ori mai rau. Acum imi este, oarecum, mai bine ca inainte, pentru ca nu mai am parte de minciunile si batjocura de odinioara, pentru ca ma simt bine in prezenta persoanei cu care-s acum (desi nu pot spune ca simt ceva pentru ea - pentru mine ar fi prea prematur sa spun "te iubesc" dupa 2 luni).
Gabi is offline  
Old 02-08-06, 13:42   #834
Trixi
Swift Driver

Stage 5
 
Trixi's Avatar
 
Join Date: Mar 2006
Posts: 557
Member of:
[Suzuki]
Default Re: SOLO sau COMBINAT/COMBINATA ?

Quote:
Originally Posted by bluey
In concluzie: sa nu te casatoresti niciodata cu o persoana pe care ai amenintat-o cu un cutit, nu o sa mearga.
Dar eu zic ca mirosea de la inceput ca nu o sa mearga.
concluzie putin ciudata,dar asa este!!!Nush ce sa zic in schimb in leg ca "nu o sa mearga"...asta ar insemna k oamenii mai dificili nici nu ar trebui sa incerce sa se casatoreasca!!!!Neeee,nu cred!Singura greseala a lui a fost,k a fost mult prea increzator in puterile lui(atentie Hooligan,pana cind te "impui"),si a realizat prea tirziu k trebuia sa-si puna frinele....
Si,soarta... ...o poza de la nunta!!!
Attached Thumbnails
Click image for larger version

Name:	nunta.jpg
Views:	65
Size:	27.7 KB
ID:	133311  
Trixi is offline  
Old 02-08-06, 14:24   #835
bluey
Audi Driver

Stage 5
 
Join Date: Mar 2006
Posts: 7,165
Member of:
[Moderators]
[PARTICIPANT CURSE]
[AUDI]
Default Re: SOLO sau COMBINAT/COMBINATA ?

Quote:
Originally Posted by Gabi
bluey: nu e neaparat vorba de amenintari & shit. Eu cunosc oameni care, in tinerete, pana sa se casatoreasca, s-au certat RAU, de N ori, iar acum sunt casatoriti de 7 ani, au copil de 5 ani si le e foarte bine. Urmarile difera de la caz la caz si niciodata nu va se intampla la fel in toate cuplurile (asta e clar).

Parerea mea e ca daca relatia scartaie, sa se duca! Bine... asta e parerea mea acum, ca daca ma intreba cineva acum 2 luni, spuneam "Nu! O sa trag cu dintii si tot n-o sa se termine!", dar am realizat ca daca nu merge, asta e (vorba aia, "dragoste cu sila = <>"), merg mai departe si sunt doar 2 posibilitati: ori imi e mai bine (ceea ce e cel mai probabil) ori mai rau. Acum imi este, oarecum, mai bine ca inainte, pentru ca nu mai am parte de minciunile si batjocura de odinioara, pentru ca ma simt bine in prezenta persoanei cu care-s acum (desi nu pot spune ca simt ceva pentru ea - pentru mine ar fi prea prematur sa spun "te iubesc" dupa 2 luni).
Mwahahaha...
Parca ai vorbi despre mine.
Cat despre treaba cu spusul trebuie sa inveti sa minti ca altfel nu supravietuiesti...
Invata de la fosta ca ai ce.
bluey is offline  
Old 02-08-06, 14:27   #836
Gabi
Super Moderator

Stage 5
 
Gabi's Avatar
 
Join Date: Aug 2003
Posts: 14,532
Member of:
[Super Moderators]
[Moderators]
Default Re: SOLO sau COMBINAT/COMBINATA ?

Prefer sa fiu gay decat sa invat ceva din cea facut ea, sincer! Nu am ce sa invat; in orice caz nimic bun.

Anyway, in seara asta, I have a date cu balerina
Gabi is offline  
Old 02-08-06, 15:00   #837
Hooligan

Stage 3
 
Hooligan's Avatar
 
Join Date: Jun 2006
Posts: 79
Default Re: SOLO sau COMBINAT/COMBINATA ?

Quote:
Originally Posted by Gabi
Prefer sa fiu gay decat sa invat ceva din cea facut ea, sincer! Nu am ce sa invat; in orice caz nimic bun.

Anyway, in seara asta, I have a date cu balerina

multa bafta :P
Hooligan is offline  
Old 08-08-06, 10:48   #838
Trixi
Swift Driver

Stage 5
 
Trixi's Avatar
 
Join Date: Mar 2006
Posts: 557
Member of:
[Suzuki]
Default Re: SOLO sau COMBINAT/COMBINATA ?

.....revin cu noutati.Poate sa-mi explice cineva dc se trezesc oamenii numai atunci cind e cam prea tirziu?
In fine....m-am dus acasa.Un motiv serios a fost fiul meu de 4 ani.In rest,habar n-am ce va iesi....
Trixi is offline  
Old 08-08-06, 11:02   #839
bluey
Audi Driver

Stage 5
 
Join Date: Mar 2006
Posts: 7,165
Member of:
[Moderators]
[PARTICIPANT CURSE]
[AUDI]
Default Re: SOLO sau COMBINAT/COMBINATA ?

Quote:
Originally Posted by Trixi
.....revin cu noutati.Poate sa-mi explice cineva dc se trezesc oamenii numai atunci cind e cam prea tirziu?
In fine....m-am dus acasa.Un motiv serios a fost fiul meu de 4 ani.In rest,habar n-am ce va iesi....
Ai grija ca asta cu trezitul se poate aplica in ambele parti...
bluey is offline  
Old 08-08-06, 14:53   #840
Spark
Suzuki Driver

Stage 5
 
Spark's Avatar
 
Join Date: Nov 2004
Posts: 3,139
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[4Rally]
[Suzuki]
Default Re: SOLO sau COMBINAT/COMBINATA ?

hmm ... cu trezitu` cand e cam tarziu ...
pentru ca asa e omenesc ... si de cele mai multe ori asa se intampla ...
asa ca ce sa uu faci ...
Spark is offline  
Closed Thread


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is On
Trackbacks are Off
Pingbacks are Off
Refbacks are Off



All times are GMT +2. The time now is 04:56.


- Copyright 2026 4Tuning