Cred k e un virus in aer..sau ceva..nush...si eu in club!!!
Ieri am pus punct p un episod d 10 ani din viata mea!Pare sa fie o alegere grea,dar buna!
Un lucru insa este cert:in veci nu ma mai casatoresc!
ai facut alegerea IDEALA, cea mai buna, te asigur
cu casatoria...mai vedem peste cativa ani buni
be strong tanti`!
sincer...nu va casatoriti ...eu asha ma gandesc SOLO is the best ...multe gagici faci ce vrei fara sa dai prea multe explicatii...plus k dak mai cade si un plod pe kp :d
Member of: [Moderators] [PARTICIPANT CURSE] [AUDI]
Re: SOLO sau COMBINAT/COMBINATA ?
Quote:
Originally Posted by Trixi
Cred k e un virus in aer..sau ceva..nush...si eu in club!!!
Ieri am pus punct p un episod d 10 ani din viata mea!Pare sa fie o alegere grea,dar buna!
Un lucru insa este cert:in veci nu ma mai casatoresc!
Noi suntem pe aici daca e nevoie.
Pacat ca unii suntem chiar departe
Member of: [Moderators] [PARTICIPANT CURSE] [AUDI]
Re: SOLO sau COMBINAT/COMBINATA ?
Quote:
Originally Posted by Trixi
wohooooooooooo!!!! ...crede-ma stiu ce vorbesc!!!!
Parerea mea este k hirtia aia a stricat tot!!!
Ms baieti...acum chiar nu strica sa fiti...
Chiar crezi ca este vorba doar de hartie??
Oamenii se mai schimba...
Unii intr-un an, altii in 10,poate unii nu se vor schimba niciodata...
Oricum ideea este sa-l gasesti pe ala (aia) care se schimba in bine...
Moaaa ce ma aberez...
...dar iti sta bine!!!
...ideea e k hirtia aia ne face posesivi..si aia nu e bine.
Oricum,NU am zis k nu mai vreau sa ma "combin" cu nimeni ...e vb de casatorie!!!Si rostul ei chiar nu vad...asa k in mod cert ma abtin d asemenea prostii de acum incolo...
Gabi ne-a parut bine.. ai fost baiat bun.
Ne vedem in parc la o tabla sau un sah dupa prima pensie...
Table joc si acum, chiar daca o fac in fatza blocului, iar in legatura cu nunta... glumeam, sau nu... Ma rog, e o poveste prea lunga si prea obositoare. Cert e ca... o iau pe urma lui Trixi din punctu' asta de vedere.
Nu mai speria si tu omu'...nu-i ajunge ce a auzit d la mine???
Gabi...nu e chiar asa d rau..totusi 10 ani a fost ok...si ms mult...trece si asta..si va fi bine.
Member of: [Moderators] [PARTICIPANT CURSE] [AUDI]
Re: SOLO sau COMBINAT/COMBINATA ?
Quote:
Originally Posted by Gabi
Table joc si acum, chiar daca o fac in fatza blocului, iar in legatura cu nunta... glumeam, sau nu... Ma rog, e o poveste prea lunga si prea obositoare. Cert e ca... o iau pe urma lui Trixi din punctu' asta de vedere.
Deja te vedeam intr-o familiala 1,9 diesel gri metalizat din-alea de apar teste prin toate revistele cu ele (si cu scaunel de copil in spate ).
Member of: [Moderators] [PARTICIPANT CURSE] [AUDI]
Re: SOLO sau COMBINAT/COMBINATA ?
Quote:
Originally Posted by Gabi
Sincer sa fiu, mi-ar place mai mult "familiala" din semnatura ta si, ca sa fiu ontopic, am gasit o balerina (la propriu)...
Ai grija...de tine, ca cine stie cum te vedem pe aici cu un thread "Ganduri dupa sinucidere".De zane frumoase e plina lumea dar de femei bune nu prea.
Kilu` meu ,am ajuns sa ma uit dupa urate numai de frica sa nu trec iar prin ce am trecut...Hmmm o fi bine??Da` nu ma-nsor ba nu ma-nsor.Poa` sa atarne cat or vrea ele ca tot nu ma-nsor.De-al dracu ce sunt io na!!!
Ai grija...de tine, ca cine stie cum te vedem pe aici cu un thread "Ganduri dupa sinucidere".De zane frumoase e plina lumea dar de femei bune nu prea.
Kilu` meu ,am ajuns sa ma uit dupa urate numai de frica sa nu trec iar prin ce am trecut...Hmmm o fi bine??Da` nu ma-nsor ba nu ma-nsor.Poa` sa atarne cat or vrea ele ca tot nu ma-nsor.De-al dracu ce sunt io na!!!
Man...data viitoare incearca sa fii tu ala kre se impune in relatie eu am invatzat asta ...te impui pur si simplu...knd nu-ti convine ceva strambi din bot... si ajungi la un momentdat sa faci asta fara sa realizezi ...si fata devine dependenta de tine...pt k stii cum sunt fetele...ce nu pot avea isi doresc mai mult dekt ce au