"cadem jos si pe urma ne ridicam... asa e mereu "
prin asta demonstrezi ca intre voi intervine obisnuinta! adica aceste certuri intervin prea des si deja nu-ti mai pasa pt ca stii ca va ve-ti impaca.... sa dea draq golfule( nu situ cum te cheama ,,,suna aiurea golfule asta e ) sa i se puna pata si sa fie o cearta ceva mai lunga... sa vezi cum o sa-ti pese...

am patit-o, dar acum iar nu prea imi pasa pt ac stiu ca in momentul cand fata mea facea pe imposibila se prefacea de-al draq sa vad cum reactionez... oricum e bine sa ii arati ca esti supi,,, dar totusi iti pasa acolo un pik ca sa n-o pierzi !