stai calma ca daca te iubeste se intoarce la tu... tu ii explici ca ai avut probleme personale in familie, balarii bagi ceva si totul va fi ok! sau pur si simplu bagati o cearta minora nu o despartire! dar fa in asa fel incat cearta sa pice pe data care trebuie ..... eu degeaba dau sfatul asta ca nu-l aplic,imi place sa-i fac surprize si cadouri si fara sa fie o zi speciala,depinde de stare! si ea face la fel
da pai si mie imi place sa fac asta ... si btw \"calm\" nu \"calma\" te rog ma respect ca baiat heh ....
si mie imi place sai fac cadouri ... dalea funny mai ales :P si chiar imi place sa fiu cu ea in zile k 14feb ... 1 martie ... [3martie = 3luni] 8 martie :P
pfiuuu ma speriasem am crezut k imi faci avansuri
btw dami si mie niste idei pt 1 martie si 3 martie ca nu stiu :P
dak aveti prin ploiesti un parc plin de trandafiri dute cu ea akolo si spunei ca nu se compara cu nici un trandafir de pe aici ea e cea mai frumoasa o scoti la un suc si gata a trecut ziua eu asa am facut anu trecut bafta !
2fastboy .... ideea e super sa stii ms mult dar ... din pacate nu avem asa ceva ma gandisem sa ii iau niste trandafiri albastri ... in ploiesti nu se gasesc ... stiu k are in buc intr-o piata din romana ... si nu sunt scumpi undeva pe la 100k firu ... dar nu stiu cum sa ii aduk .. si pe net am gasit la 450 RON
EU ! de vreo 3 sapt certati ... intr-o pauza ca nu stim ce vrem,,, adica ea nu stie ... oricum ne vorbim,e bine asa cum e , numai ca nu avem contact in nici un fel decat prin tel si net ! viata merge inainte dar mai greu la inceput
2fastboy .... ideea e super sa stii ms mult dar ... din pacate nu avem asa ceva ma gandisem sa ii iau niste trandafiri albastri ... in ploiesti nu se gasesc ... stiu k are in buc intr-o piata din romana ... si nu sunt scumpi undeva pe la 100k firu ... dar nu stiu cum sa ii aduk .. si pe net am gasit la 450 RON
.....mai bine ii iei un fir de trandafir negru .....sunt bestiali...te costa ce`i drept k se aduk la comanda da e ceva unikat
pai si c stai acasa si iti plangi de mila?!
fugi si cauta o inlocuitoare...
poate se mai ofera tuningboy iar
poi caut doar ca nu gasesc ceva pe masura eu vreau si frumoasa si cuminte si sa aiba ceva banutzi.. nu ca sa profit sau ceva de genu asta da sa stiu ca e dintr`o familie care se descurca.. na.. si dupa o relatzie de 1 an si 3 luni aproape.. pt mine e cea mai lunga relatzie nu pot sa zic ca nu sufar