Forum 4Tuning

Go Back   Forum 4Tuning > Diverse > Femei

Femei Rele, bune, guralive, tacute, etc. Cum ar arata masinile si motoarele daca nu ar fi scoase in evidenta de femei?

View Poll Results: Cum e mai bine ?
Solo 147 40.72%
Combinat/a 214 59.28%
Voters: 361. You may not vote on this poll

Closed Thread
 
Thread Tools
Old 09-02-06, 10:43   #511
Mustang
Daewoo Driver

Stage 5
 
Mustang's Avatar
 
Join Date: Sep 2005
Posts: 4,399
Member of:
[DAEWOO]
Default Re:

Quote:
Originally Posted by \"Gabi\"
E problema lor! Da'... dacă nu stai lāngă nevastă, de ce o mai iei frate? Să o ţii pe post de mobilă īn casă?
knd te certi cu amanta...e buna nevasta
Mustang is offline  
Old 09-02-06, 11:38   #512
Gabi
Super Moderator

Stage 5
 
Gabi's Avatar
 
Join Date: Aug 2003
Posts: 14,532
Member of:
[Super Moderators]
[Moderators]
Default

Dacă īţi iubeşti nevasta, nu īţi faci amantă! La alta (amantă) te duci dacă nevasta nu te mai satisface, iar īn cazul ăsta, din punctul meu de vedere, mai bine divorţezi decāt să stai īn continuare cu consoarta de ochii lumii.
Gabi is offline  
Old 11-02-06, 01:04   #513
Andrei_NSL

Stage 4
 
Join Date: Nov 2005
Posts: 181
Member of:
[NoSpeedLimit Romania Club]
Default .....

combinat ... mai e cineva langa tine care iti zice o vorba buna ( cateodata ).... mai da si un poopic sa treaca ( apoi se duce la cumparaturi tot pe banii tai ce dreaq )......mai faci o cina romantica ( costurile tot barbatu ) ... in final ...eu zic k ar fi bine sa fii combinat...ai pe cineva langa tine si la bine si la (rau - cateodata)
Andrei_NSL is offline  
Old 11-02-06, 07:31   #514
Alexutzzz

Stage 5
 
Alexutzzz's Avatar
 
Join Date: Mar 2005
Posts: 1,349
Default Re:

Quote:
Originally Posted by \"Gabi\"
Dacă īţi iubeşti nevasta, nu īţi faci amantă! La alta (amantă) te duci dacă nevasta nu te mai satisface, iar īn cazul ăsta, din punctul meu de vedere, mai bine divorţezi decāt să stai īn continuare cu consoarta de ochii lumii.


NU te mai satisface hmmmmm crezzi ca intr o relatie totul se rezuma la sex??
hai domnu moderator
Alexutzzz is offline  
Old 11-02-06, 07:33   #515
Mustang
Daewoo Driver

Stage 5
 
Mustang's Avatar
 
Join Date: Sep 2005
Posts: 4,399
Member of:
[DAEWOO]
Default

da mah...noi pe baza la chestia asta ne refeream...
ca daca mi-ar face o nevasta draci....
o dadeam in suturi afara
Mustang is offline  
Old 11-02-06, 08:25   #516
Gabi
Super Moderator

Stage 5
 
Gabi's Avatar
 
Join Date: Aug 2003
Posts: 14,532
Member of:
[Super Moderators]
[Moderators]
Default Re:

Quote:
Originally Posted by \"Alexutzzz\"
NU te mai satisface hmmmmm crezzi ca intr o relatie totul se rezuma la sex??
Nu, nu se rezumă totul numai la sex. Īntr-adevăr, am gafat puţin aici.

Hai s-o luăm altfel: ai nevastă, ai amantă. De ce?
Gabi is offline  
Old 11-02-06, 08:59   #517
Alexutzzz

Stage 5
 
Alexutzzz's Avatar
 
Join Date: Mar 2005
Posts: 1,349
Default Re:

Quote:
Originally Posted by \"Gabi\"
Hai s-o luăm altfel: ai nevastă, ai amantă. De ce?
o luam si altfel nu e cazu meu de ce ai amanta ca sa mai schimbi sangele vrei placere din 2 parti te simti bine si cu amanta ,iti place sa risti,cu amanta e mai greu sa te afisezi oriunde,e mai complicat raspunsu asta sa il dau oricum cei care au 2 sunt de mai multe tipuri
1 cei care vor sa aibe cine sa ii astepte acasa sa i iubeasca si sa fie aproape si cu aia sa isi faca tot felu de placeri care cu nevasta nu poate (yo de ex nu as putea sa imi pun nevasta sa imi faca felatie pe cand pe amanda ma doare in duda)
2 \"\"\" pizdari\"\"\"\" care nu prea sunt interesati de sentimente si au nevasta de nevoie si au nu 1 amanta ci mai multe
3 aia care nu pot sa se abtina carora le place sa fie tot timpu in alaturi de o presoana de sex feminin


V am spart cu teoriile mele
Alexutzzz is offline  
Old 11-02-06, 09:40   #518
Gabi
Super Moderator

Stage 5
 
Gabi's Avatar
 
Join Date: Aug 2003
Posts: 14,532
Member of:
[Super Moderators]
[Moderators]
Default

Alexutzzz: sigur ai doar 15 ani? Dacă da, let me say că gāndeşti foarte bine pentru vārsta asta.

Cele 3 \"categorii\" sunt delimitate, oarecum, bine, dar din punctul tău de vedere. Eu nu īnţeleg de ce ar avea un bărbat nevoie de o amantă atāta timp cāt relaţia-i merge bine.

Părerea mea!
Gabi is offline  
Old 11-02-06, 10:41   #519
Alexutzzz

Stage 5
 
Alexutzzz's Avatar
 
Join Date: Mar 2005
Posts: 1,349
Default

nu vorbeam singur mai erau langa mine niste sticle de BUsuiaca de bohotin ele m au indrumat =)) ca sa vedeti ce face alcolu din om
Alexutzzz is offline  
Old 11-02-06, 21:06   #520
Aki

Stage 4
 
Aki's Avatar
 
Join Date: Jun 2004
Posts: 224
Default

As vota ptr combinat dar...dupa 3 ani jumate mi-a cerut o \"pauza\" exact cand aveam mai multa nevoie de ea
De iubit...am iubit, iubesc.. in continuare dar...pe cineva care nu merita.
Momentan ma abtin de la vot, o sa va anunt cum este si solo dar...dupa ce imi trece \"vraja\"
Cu ocazia asta le multumesc lui Maryo si lui JKV ptr sprijinul acordat.
Aki is offline  
Old 16-02-06, 12:59   #521
Psycho
2 Roti

Stage 5
 
Psycho's Avatar
 
Join Date: Apr 2004
Posts: 8,062
Member of:
[Super Moderators]
[Observator 4tuning]
[PARTICIPANT CURSE]
[DACIA]
[Echipa de sprijin]
[2 Roti]
Default Re:

Quote:
Originally Posted by \"Mr.Nice\"
SOLOOOOOOOOOOOOOOOOO


Bai Santosica, cateodata e bine sa fii Solooooooooo, cateodata nu...
Spre ex. eu acum caut pe cineva sa nu mai fiu SOLOOOOOOOOOO, asa ca am incercat pe toate site-urile de acest gen : SENTIMENTE.RO, NOI2.RO, IMPREUNA.RO, [email protected] si nimic frate...





SOLOOOOOOOOOOOOOOO



PEACE

coae ... ai gasit ceva sau intru sa`mi fac si eu cont acolo sa ne gasim :P ...

io nu cred in vreusama .. si noi2 si restu ... sincer ...
Psycho is offline  
Old 16-02-06, 13:00   #522
Psycho
2 Roti

Stage 5
 
Psycho's Avatar
 
Join Date: Apr 2004
Posts: 8,062
Member of:
[Super Moderators]
[Observator 4tuning]
[PARTICIPANT CURSE]
[DACIA]
[Echipa de sprijin]
[2 Roti]
Default Re:

Quote:
Originally Posted by \"Gabi\"
Dacă īţi iubeşti nevasta, nu īţi faci amantă! La alta (amantă) te duci dacă nevasta nu te mai satisface, iar īn cazul ăsta, din punctul meu de vedere, mai bine divorţezi decāt să stai īn continuare cu consoarta de ochii lumii.

aici nu`mi place cum gandeshti .. nu eshti optimist .... nu eshti barbat ...

nu insheli nu esti barbat ... insheli eshti deshtept ..

nu insheli esti fidela ... insheli .. esti O CURVA
Psycho is offline  
Old 16-02-06, 13:05   #523
d3vilish_lips

Stage 5
 
d3vilish_lips's Avatar
 
Join Date: Dec 2005
Posts: 775
Default

...pffff ......se subintelege restu`
d3vilish_lips is offline  
Old 16-02-06, 13:21   #524
fanete

Stage 5
 
fanete's Avatar
 
Join Date: Dec 2005
Posts: 2,920
Member of:
[Honda]
Default

hop si io ma bag in seama

acu sunt combinat, dar ce sa zic \"can't live with them ,can't live withouth them\" asta e motoul meu care mi se potriveste foarte bine. da ce sa zic asta se aplica pina la o virsta de 27-30 ani ca apoi incepi sa vrei un copil cineva sa iti faca de mincare sa-ti spele, calce sa-ti faca patu' si sa nu fie maicata
eu unul stau singur , bine... cu soramea si mi-e destul de greu ca soramea nu prea face de mincare care ma doare cel mai tare dar in schimb face curat si mai baga la masina de spalat. oricum pe linga toate astea mai ai nevoie de afectiune de dragoste de cineva care sa fie linga tine sa te ajute etc. da si cind vine nu vine cu toate astea (spalat, mincare, sex regulat, afectiune) mai vine si cu alte chestii de genu : unde ai fost? dece nu m-ai sunat? a fost ziua indragostitolr , ce mi-ai luat? mergem la mama dece nu ma mai pupi cum ma pupai innainte? etc . bleeeeaaah ma dispera toate astea am avut prietena care facea toate astea si cu toate avantajele pe care le poate aduce o femeie, balanta mea trage mai mult spre SOLO sau cel putin spre unu gen care zboara din floare in floare...

deci... greu de raspuns --> can't live with them, can't live withouth them

cit despre amanta pot spune ca odata si odata tot o sa iti inseli nevasta sau prietena - am avut prietena innalta, blonda, ochi verzi, model - buna ce mai, si o mai si iubeam si tot am inseelato de cateva ori (sincer) si de fiecare data cu nici una mai misto decat ea. da, asta e omu vrea ceva nou

nu stiu daca v-a citi cineva tot ce am scris da eu mi-am spus parerea
fanete is offline  
Old 16-02-06, 13:27   #525
aleks

General Supervisor

Stage 5
 
aleks's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Posts: 17,791
Member of:
[Super Moderators]
[PARTICIPANT CURSE]
[BMW]
[MERCEDES]
[2 Roti]
[ALFA ROMEO]
Default Re:

Quote:
Originally Posted by \"Gabi\"
Quote:
Originally Posted by \"Alexutzzz\"
NU te mai satisface hmmmmm crezzi ca intr o relatie totul se rezuma la sex??
Nu, nu se rezumă totul numai la sex. Īntr-adevăr, am gafat puţin aici.

Hai s-o luăm altfel: ai nevastă, ai amantă. De ce?
de ce?
pentru ca simti nevoia de diversitate, pentru ca omul nu este fidel instinctual, ci ca urmare a constrangerilor sociale, pentru ca este imposibil ca un miliard de spermatozoizi sa iubeasca toti aceeasi femeie, si pentru ca prin comparatie ( sper ) iti vei da seama cat de mult este superioara sotia amantei ( daca nu ti se pare ca este asa, atunci ai o serioasa problema in cuplu, si ar fi mai bine sa actionezi in consecinta...)
am i wrong?
aleks is offline  
Closed Thread


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is On
Trackbacks are Off
Pingbacks are Off
Refbacks are Off



All times are GMT +2. The time now is 06:01.


- Copyright 2026 4Tuning