Forum 4Tuning

Go Back   Forum 4Tuning > Diverse > Femei

Femei Rele, bune, guralive, tacute, etc. Cum ar arata masinile si motoarele daca nu ar fi scoase in evidenta de femei?

View Poll Results: Cum e mai bine ?
Solo 147 40.72%
Combinat/a 214 59.28%
Voters: 361. You may not vote on this poll

Closed Thread
 
Thread Tools
Old 06-12-05, 00:13   #466
EvLSant0S
BMW Driver

Stage 5
 
EvLSant0S's Avatar
 
Join Date: Jan 2004
Posts: 12,412
Member of:
[BMW]
[Anonymous Motorsport ]
[FOTO]
[PARTICIPANT CURSE]
Default

vai tu ..
pseudozeu mic ce esti ...
EvLSant0S is offline  
Old 06-12-05, 08:53   #467
aleks

General Supervisor

Stage 5
 
aleks's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Posts: 17,791
Member of:
[Super Moderators]
[PARTICIPANT CURSE]
[BMW]
[MERCEDES]
[2 Roti]
[ALFA ROMEO]
Default Re:

Quote:
Originally Posted by \"EvLSant0S\"
pseudozeu
asa ii spui tu?
eu te-as lua de urechi in locul lui
aleks is offline  
Old 06-12-05, 08:57   #468
EvLSant0S
BMW Driver

Stage 5
 
EvLSant0S's Avatar
 
Join Date: Jan 2004
Posts: 12,412
Member of:
[BMW]
[Anonymous Motorsport ]
[FOTO]
[PARTICIPANT CURSE]
Default

n-are decat ..
EvLSant0S is offline  
Old 06-12-05, 09:58   #469
Mustang
Daewoo Driver

Stage 5
 
Mustang's Avatar
 
Join Date: Sep 2005
Posts: 4,399
Member of:
[DAEWOO]
Default

pseudozeu huh ????
las ca te trag de urechi la o bere
Mustang is offline  
Old 18-12-05, 21:24   #470
2fastboy

Stage 4
 
2fastboy's Avatar
 
Join Date: Jun 2005
Posts: 201
Default

Mustang Mach One bafta ce pot sa-ti zic doar nu o sa fie chiar asa de grav daca va despartiti Dont worry be happy !
2fastboy is offline  
Old 16-01-06, 09:32   #471
Chelooo

Stage 5
 
Chelooo's Avatar
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 683
Default

yo zik k e bine si singur dar si cu bf/gf ... adik sunt momente ale vietii knd vrei sa fi solo .. si altele knd vrei sa ai pe cineva langa tine sa te ajute si sa te inveseleasca .... asta e parerea mea
Chelooo is offline  
Old 16-01-06, 09:42   #472
needBrain
PARTICIPANT CURSE

Stage 5
 
needBrain's Avatar
 
Join Date: May 2004
Posts: 1,911
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re:

Quote:
Originally Posted by \"Chelooo\"
yo zik k e bine si singur dar si cu bf/gf ... adik sunt momente ale vietii knd vrei sa fi solo .. si altele knd vrei sa ai pe cineva langa tine sa te ajute si sa te inveseleasca .... asta e parerea mea
sincer frate.....iti spun io ca de vei da de una suuuupeeer ok,atunci cand vei doori sa fii singur te va lasa singur,atunci cand vei avea nevoie de cineva langa tine,va fi langa tine....cam asta tre sa faca o femeie adevarata




parerea mea
needBrain is offline  
Old 16-01-06, 09:57   #473
Chelooo

Stage 5
 
Chelooo's Avatar
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 683
Default

io ma refeream k esti singur acuma pt k asa vrei tu .. nu k iai zis pretenei tale .. stii \" we need some time \" .. in sensu asta am vrut sa zik
si dak vrei gf ... atunci \"iesi la vanatoare \"
Chelooo is offline  
Old 16-01-06, 09:59   #474
needBrain
PARTICIPANT CURSE

Stage 5
 
needBrain's Avatar
 
Join Date: May 2004
Posts: 1,911
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
Default

mmmm sincer sa fiu.....ultima astfel de \"depresie\" am trait-o acum o sapt sau doua......asa,vreo 2 zile
nush frate...io cel putin daca nu mai vreau o gajica,tot nu ma cumintesc...serios...nu vad rostu.o evit vreo 2 zile cat sa-mi pun io gandurile in ordine si gata
needBrain is offline  
Old 16-01-06, 10:21   #475
Chelooo

Stage 5
 
Chelooo's Avatar
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 683
Default

depinde la tine poate dura 2 zile la altu 2 saptamani sau 2 luni
aici e vorba de fiecare persoana in frate .. desi in genere mi se pare mai bine cu cineva langa tine
adik nush e klumea sa ai pe cineva mereu si sa te iubeasca nu sa stea cu tine din diverse x motive kre sigur sunt de ***
Chelooo is offline  
Old 20-01-06, 19:07   #476
B 68 VLD

Stage 5
 
Join Date: Jun 2004
Posts: 1,882
Default

Este o intrebare dificila! Solo sau combinat? De fapt nu intrebarea este dificila ci raspunsul. Eu cred ca raspunsul depinde foarte mult de la persoana la persoana. Sunt patru tipuri de barbati,deci patru tipuri de raspunsuri:
1) genul de barbati carora le place sa fie burlaci;
burlac = sa poate iesi oricand nedepinzand de nimeni; sa poate bea ce
vrea, cand vrea, cat vrea fara sa dea explicatii; sa se uite cat
vrea dupa gagici, sa se dea la ele; sa agate zilnic; etc
2) genul de barbati carora le place sa aibe femeie langa ei dar sa fie si burlaci;
Aici se incadreaza majoritatea barbatilor dar nici femeile nu sunt mai prejos. Barbatii din aceasta categorie sunt cei care nu stau pe ganduri daca pot insela. Ei considera ca pot iesi cu x,y,z sa faca ce vor ei cu ele. Aici este vorba multor prieteni de-ai mei, citez: \"Pe x o tin de suflet si cu restu' ma distrez si eu, doar sunt barbat!\".
3) genul de barbati care par fideli dar in sufletul lor este o dorinta arzatoare sa insele dar nu au cum (diferite motive cum ar fi: look-ul, banii, tupeu, timp)
4) genul de barbati care chiar sunt fideli
Genul de barbati care sunt de admirat dar care uneori sunt stricati de femei de kko (esecuri in relatie/relatii provenite de la femei pt care nici un scuipat nu as da)si care se muta din categoria asta in categoria 3 (din pacate). Sunt tipii care cu toate ca si ei se uita dupa femei, nu intorc capu' si-si iubesc femeia mai mult decat oricare alta. Pur si simplu nu-i intereseaza altceva decat ce au.

Categoria 1: evident ar raspunde ca cel mai bine este SOLO
Categoria 2: tot SOLO probabil ca voteaza
Categoria 3: voteaza COMBINAT
Categoria 4: tot COMBINAT voteaza

Acuma daca o luam altfel, sunt multi care habar nu au ce vor. Cand esti combinat vrei solo si invers. Este randul meu sa votez: COMBINAT. Eu prefer sa fiu combinat, prefer sa-mi traiesc viatza alaturi de cineva care merita evident. Nu sunt adeptul burlacilor chiar daca cand sunt 'free' imi traiesc viatza la maxim. Asta nu inseamna ca f_t tot ce prind sau chestii de genu'. Cand sunt 'free' si vreau sa agat, am niste conditii foarte stricte. Daca mai vreti sa scriu, mai scriu pt ca mai am de spus o gramada. Tot ceea ce am scris a fost o sinteza a gandurilor mele.
B 68 VLD is offline  
Old 20-01-06, 19:28   #477
needBrain
PARTICIPANT CURSE

Stage 5
 
needBrain's Avatar
 
Join Date: May 2004
Posts: 1,911
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
Default

heh......ce pot sa zic.......chiar ma gandeam de unde ai scos aceasta \"teorie\"....pana la urma ai sus,anyway.........orice ai zice,tot mai bine-i combinat....pana si agatatul este mai palpitant pt ca ai avea ce sa pierzi........

io sincer spun acum:daca as da de o tipa super ok,nici nu mi-ar treece prin gand sa o insel.aici intr-un fel este si putin vina lor,pt ca de multe ori,(oi cel putin)incep o relatie cu un gand,si o termin cu alt gand....nush cum sa explic......poate daca si ele ar sti cum sa ne tina aproape nici noi n-am mai fi asa \"curvari\"
needBrain is offline  
Old 21-01-06, 10:40   #478
d3vilish_lips

Stage 5
 
d3vilish_lips's Avatar
 
Join Date: Dec 2005
Posts: 775
Default

....eu zik k se kam abereaza un pik pentru k sunt doua lucruri mult prea diferite....fiecare implik cu totul alte lucruri , alte \"sentimente\" , alte implicatii , samd....kred k orice persoana care a trecut prin amndoua fara sa fi suferit vreun esec major e constient k nu prea poti sa alegi....fiecare chestie isi are farmecul si nu prea merg comparate k e aproxamitv k si kum ai zice imi place singur sau imi place sa am prieteni(aproximativ).....
d3vilish_lips is offline  
Old 21-01-06, 14:08   #479
Psycho
2 Roti

Stage 5
 
Psycho's Avatar
 
Join Date: Apr 2004
Posts: 8,062
Member of:
[Super Moderators]
[Observator 4tuning]
[PARTICIPANT CURSE]
[DACIA]
[Echipa de sprijin]
[2 Roti]
Default

mie imi place si si ....

cand t intreaba vre`o pisda eshti combinat zici nuh ...


vrei sa ma combini ) ...

da e bine si cu ... in fine intelegetzi voi )
Psycho is offline  
Old 22-01-06, 14:34   #480
d3vilish_lips

Stage 5
 
d3vilish_lips's Avatar
 
Join Date: Dec 2005
Posts: 775
Default

.....nu intelegem psycho ia explica`ne te rog.......
d3vilish_lips is offline  
Closed Thread


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is On
Trackbacks are Off
Pingbacks are Off
Refbacks are Off



All times are GMT +2. The time now is 11:13.


- Copyright 2026 4Tuning