Forum 4Tuning

Go Back   Forum 4Tuning > Diverse > Femei

Femei Rele, bune, guralive, tacute, etc. Cum ar arata masinile si motoarele daca nu ar fi scoase in evidenta de femei?

View Poll Results: Dar pentru un barbat conteaza masina pe care o femeie o conduce?????
DA 50 40.00%
NU 75 60.00%
Voters: 125. You may not vote on this poll

Reply
 
Thread Tools
Old 29-08-07, 11:59   #46
aleks

General Supervisor

Stage 5
 
aleks's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Posts: 17,791
Member of:
[Super Moderators]
[PARTICIPANT CURSE]
[BMW]
[MERCEDES]
[2 Roti]
[ALFA ROMEO]
Default Re: Dar pentru un barbat conteaza masina pe care o femeie o conduce?????

Quote:
Originally Posted by Bea69 View Post
o informatie d ultima ora ptr unele domnisoare!!!!poti sa ai si ozn sub cur,daca esti timpita si defecta barbatul va trebui sa puna la bataie materialul intreg d lab@ k sa fie in stare d o mica demonstratie...ptr ei mimatul e mai problematic decit ptr femei....so that's why ei intr-adevar se vor uita la femeie prima oara,ba' kiar si a doua oara....
p d alta parte..daca l-ai rupt in pat...si ai fost in stare sa il uimesti mai mult decit o data cu o vorba...el si peste 5 ani va fi in stare sa iti zica c iti place la pat...si poate habar nu o sa mai aiba daca ai avut masina,sau nu!
adevarat grait-ai maria ta
pusei punctul pe y , dupa cum se spune.
ai rezumat perfect cum stau lucrurile
aleks is offline   Reply With Quote
Old 30-09-07, 23:56   #47
IONUT-GBP

Stage 5
 
IONUT-GBP's Avatar
 
Join Date: Apr 2007
Posts: 2,729
Default Re: Dar pentru un barbat conteaza masina pe care o femeie o conduce?????

Quote:
Originally Posted by Magos View Post
Finuta , draguta...
miroase a modestie ....conteaza prea putin ce masina conduce , atata timp cat e Desteapta , Curata ,Frumoasa
IONUT-GBP is offline   Reply With Quote
Old 03-10-07, 03:30   #48
needBrain
PARTICIPANT CURSE

Stage 5
 
needBrain's Avatar
 
Join Date: May 2004
Posts: 1,911
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re: Dar pentru un barbat conteaza masina pe care o femeie o conduce?????

io am votat ca da dar nu neaparat ca ar conta masina in sine,ci cum are grija de ea,cum conduce,etc
cat despre masina...aici automat intrebarea e ceva de genu "conteaza daca are bani sau nu" si sincer nu-mi place sa ma intretina prietena..so...
needBrain is offline   Reply With Quote
Old 03-10-07, 18:09   #49
26WRC

Stage 5
 
26WRC's Avatar
 
Join Date: Mar 2007
Posts: 3,159
Member of:
[Moderators]
[Opel]
[4Rally]
[NoSpeedLimit Romania Club]
Default Re: Dar pentru un barbat conteaza masina pe care o femeie o conduce?????

^ true true
26WRC is offline   Reply With Quote
Old 03-10-07, 23:44   #50
Mustang
Daewoo Driver

Stage 5
 
Mustang's Avatar
 
Join Date: Sep 2005
Posts: 4,399
Member of:
[DAEWOO]
Default Re: Dar pentru un barbat conteaza masina pe care o femeie o conduce?????

Nu ma intereseaza ce conduce femeia ...
Ma intereseaza cum arata ea, ce are in cap si ce stie sa faca ...

Poate sa aibe Ferrari ... poate sa aibe Dacie ...
Atata timp cat o consider alegerea perfecta (ca persoana, nu pe baza masinii) atunci ma voi zbate pentru EA si nu pentru ce masina are.
Mustang is offline   Reply With Quote
Old 11-10-07, 16:53   #51
shadowro

Stage 5
 
shadowro's Avatar
 
Join Date: Jan 2005
Posts: 3,456
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[Honda]
Default Re: Dar pentru un barbat conteaza masina pe care o femeie o conduce?????

Quote:
Originally Posted by Mustang Mach One View Post
....atunci ma voi zbate pentru "EA" si nu pentru ce masina are.
Electronic Arts ? )))))))))))))))))
shadowro is offline   Reply With Quote
Old 11-10-07, 17:44   #52
Mustang
Daewoo Driver

Stage 5
 
Mustang's Avatar
 
Join Date: Sep 2005
Posts: 4,399
Member of:
[DAEWOO]
Default Re: Dar pentru un barbat conteaza masina pe care o femeie o conduce?????

Si pentru firma aia ... as fi milionar
Mustang is offline   Reply With Quote
Old 20-10-07, 10:12   #53
Decodat
Colectionar Machete

Stage 5
 
Decodat's Avatar
 
Join Date: Dec 2006
Posts: 4,844
Member of:
[VW]
[Colectionar Machete]
Default Re: Dar pentru un barbat conteaza masina pe care o femeie o conduce?????

Mai bine frumoasa cu Dacie decat urata cu SL!
Decodat is offline   Reply With Quote
Old 21-10-07, 11:46   #54
dogy_10
VW Driver

Stage 5
 
dogy_10's Avatar
 
Join Date: Nov 2006
Posts: 1,362
Member of:
[DACIA]
[RENAULT]
[VW]
Default Re: Dar pentru un barbat conteaza masina pe care o femeie o conduce?????

corect.....da ia gandestete la frumoasa in SL......cum suna
dogy_10 is offline   Reply With Quote
Old 21-10-07, 15:29   #55
Mustang
Daewoo Driver

Stage 5
 
Mustang's Avatar
 
Join Date: Sep 2005
Posts: 4,399
Member of:
[DAEWOO]
Default Re: Dar pentru un barbat conteaza masina pe care o femeie o conduce?????

Am vazut eu ... frumoasa in CLK ... dar proasta cu spume.
Mustang is offline   Reply With Quote
Old 21-10-07, 15:41   #56
dogy_10
VW Driver

Stage 5
 
dogy_10's Avatar
 
Join Date: Nov 2006
Posts: 1,362
Member of:
[DACIA]
[RENAULT]
[VW]
Default Re: Dar pentru un barbat conteaza masina pe care o femeie o conduce?????

pai nah tot asa de bine poate sa fieb prosta si in dacie...nu inseamna ca daca are sl trebuie sa fie neaparat urata sau proasta...eu stiu una si frumoasa si desteapta si cu audi a4.....dar foarte rea...
dogy_10 is offline   Reply With Quote
Old 21-10-07, 16:47   #57
payty

Stage 3
 
Join Date: Sep 2005
Posts: 88
Default Re: Dar pentru un barbat conteaza masina pe care o femeie o conduce?????

eu am votat "NU", pentru ca in mod normal nu ma uit ce conduce tipa. Dar acuma ma gandesc ca mai bine puneam "DA".

Si cum sunt mare fan dacia 1300, vreau sa vad si eu gagica aia care conduce asa ceva si mai e si mandra de asta !
payty is offline   Reply With Quote
Old 21-10-07, 17:41   #58
Mustang
Daewoo Driver

Stage 5
 
Mustang's Avatar
 
Join Date: Sep 2005
Posts: 4,399
Member of:
[DAEWOO]
Default Re: Dar pentru un barbat conteaza masina pe care o femeie o conduce?????

Quote:
Originally Posted by dogy_10 View Post
pai nah tot asa de bine poate sa fieb prosta si in dacie...nu inseamna ca daca are sl trebuie sa fie neaparat urata sau proasta...eu stiu una si frumoasa si desteapta si cu audi a4.....dar foarte rea...
ma abtin la ultima parte
Mustang is offline   Reply With Quote
Old 21-10-07, 20:29   #59
mirciu
Crazy Drivers Members

Stage 5
 
mirciu's Avatar
 
Join Date: May 2006
Posts: 427
Member of:
[Crazy Drivers]
[2 Roti]
Default Re: Dar pentru un barbat conteaza masina pe care o femeie o conduce?????

Quote:
Originally Posted by Bea69 View Post
o informatie d ultima ora ptr unele domnisoare!!!!poti sa ai si ozn sub cur,daca esti timpita si defecta barbatul va trebui sa puna la bataie materialul intreg d lab@ k sa fie in stare d o mica demonstratie...ptr ei mimatul e mai problematic decit ptr femei....so that's why ei intr-adevar se vor uita la femeie prima oara,ba' kiar si a doua oara....
p d alta parte..daca l-ai rupt in pat...si ai fost in stare sa il uimesti mai mult decit o data cu o vorba...el si peste 5 ani va fi in stare sa iti zica c iti place la pat...si poate habar nu o sa mai aiba daca ai avut masina,sau nu!
nu prea mai vad ce as putea adauga.......pt ca omu are perfecta dreptate
mirciu is offline   Reply With Quote
Old 21-10-07, 20:38   #60
payty

Stage 3
 
Join Date: Sep 2005
Posts: 88
Default Re: Dar pentru un barbat conteaza masina pe care o femeie o conduce?????

Quote:
Originally Posted by Bea69 View Post
o informatie d ultima ora ptr unele domnisoare!!!!poti sa ai si ozn sub cur,daca esti timpita si defecta barbatul va trebui sa puna la bataie materialul intreg d lab@ k sa fie in stare d o mica demonstratie...ptr ei mimatul e mai problematic decit ptr femei....so that's why ei intr-adevar se vor uita la femeie prima oara,ba' kiar si a doua oara....
p d alta parte..daca l-ai rupt in pat...si ai fost in stare sa il uimesti mai mult decit o data cu o vorba...el si peste 5 ani va fi in stare sa iti zica c iti place la pat...si poate habar nu o sa mai aiba daca ai avut masina,sau nu!
ha haaaaaaaaaa...... foarte tare! s-ar putea sa zica unele domnisoare ca tii cu "dusmanul", asa ca ai grija ce zici
payty is offline   Reply With Quote
Reply


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is On
Trackbacks are Off
Pingbacks are Off
Refbacks are Off



All times are GMT +2. The time now is 19:06.


- Copyright 2024 4Tuning