Forum 4Tuning

Go Back   Forum 4Tuning > Diverse > Femei

Femei Rele, bune, guralive, tacute, etc. Cum ar arata masinile si motoarele daca nu ar fi scoase in evidenta de femei?

View Poll Results: Dar pentru un barbat conteaza masina pe care o femeie o conduce?????
DA 50 40.00%
NU 75 60.00%
Voters: 125. You may not vote on this poll

Reply
 
Thread Tools
Old 27-08-07, 03:56   #16
26WRC

Stage 5
 
26WRC's Avatar
 
Join Date: Mar 2007
Posts: 3,159
Member of:
[Moderators]
[Opel]
[4Rally]
[NoSpeedLimit Romania Club]
Default Re: Dar pentru un barbat conteaza masina pe care o femeie o conduce?????

Quote:
Originally Posted by Magos View Post
SASHAAAA.... Eu nu sunt dracul, ca si eu am Dacie =))
eu am auzit ca nu mai ai=))
26WRC is offline   Reply With Quote
Old 27-08-07, 04:01   #17
Magos

Stage 5
 
Magos's Avatar
 
Join Date: Dec 2005
Posts: 3,155
Member of:
[Moderators]
[4 Speed Squad]
[VW]
[Honda]
Default Re: Dar pentru un barbat conteaza masina pe care o femeie o conduce?????

In fata blocului, da ... O am...
Fara caseta de directie si harjaita intr-o bordura...
Deci da... O mai am ...
NEFUNCTIONABILA de trei-patru zile )
Magos is offline   Reply With Quote
Old 27-08-07, 04:04   #18
Eugen_TL
Renault Driver

Stage 5
 
Eugen_TL's Avatar
 
Join Date: Mar 2005
Posts: 5,658
Member of:
[RENAULT]
Default Re: Dar pentru un barbat conteaza masina pe care o femeie o conduce?????

loool ce topic aiurea! mi se cam rupe de masina pe care o are ea! noi baietii cred ca majoritatea o vedem pe ea...o vrem pe ea in pat... sa o ... sau sa oiubim mai mult sau pt toata viata si tot asa ! )) dar majoritatea vrem sa ii cunoastem corpul masina n-are treaba ! parerea mea
Eugen_TL is offline   Reply With Quote
Old 27-08-07, 04:06   #19
Magos

Stage 5
 
Magos's Avatar
 
Join Date: Dec 2005
Posts: 3,155
Member of:
[Moderators]
[4 Speed Squad]
[VW]
[Honda]
Default Re: Dar pentru un barbat conteaza masina pe care o femeie o conduce?????

Parerea TA!! :P
Altii nu au aceasi parere ...
Magos is offline   Reply With Quote
Old 27-08-07, 04:11   #20
Eugen_TL
Renault Driver

Stage 5
 
Eugen_TL's Avatar
 
Join Date: Mar 2005
Posts: 5,658
Member of:
[RENAULT]
Default Re: Dar pentru un barbat conteaza masina pe care o femeie o conduce?????

nu dar serios ...fetele sunt alea materialiste ... nu baietii ! pt mine chiar nu conteaza ce masina are..sa fie si pe jos chiar ...
Eugen_TL is offline   Reply With Quote
Old 27-08-07, 04:11   #21
Magos

Stage 5
 
Magos's Avatar
 
Join Date: Dec 2005
Posts: 3,155
Member of:
[Moderators]
[4 Speed Squad]
[VW]
[Honda]
Default Re: Dar pentru un barbat conteaza masina pe care o femeie o conduce?????

E bine sa auzi si parerea persoanelor de sex masculin
Magos is offline   Reply With Quote
Old 27-08-07, 04:11   #22
Sasha_z

Stage 5
 
Join Date: Feb 2006
Posts: 1,448
Member of:
[Crazy Drivers]
Default Re: Dar pentru un barbat conteaza masina pe care o femeie o conduce?????

e ce sa spun.....vai de mine....dk nu esti u materialist asta nu inseamna k nu exista barbati materialisti so dk nu stii ce vb mai bine :-$
Sasha_z is offline   Reply With Quote
Old 27-08-07, 04:40   #23
Eugen_TL
Renault Driver

Stage 5
 
Eugen_TL's Avatar
 
Join Date: Mar 2005
Posts: 5,658
Member of:
[RENAULT]
Default Re: Dar pentru un barbat conteaza masina pe care o femeie o conduce?????

lool exista normal! dar faza e alta ..1din 10 e materialist.. pe cand 9din10 sunt materialiste =))) deci vedeti diferenta sper noi baietii o vrem pe fata ca femeie sa ne buucram de ea! voi fetele vreti sa va bucarati de ce au baiatii dar nu va deranjeaza daca in schimb trebuie sa le dati si lor obucurie caaltfel FLIT FLIT =))) hai gata ma retrag din discutie mi-am spus pctul de vedere si bat pariu ca majoritatea baietilor sunt de acord cu mine...pacat ca dorm =))
Eugen_TL is offline   Reply With Quote
Old 27-08-07, 05:04   #24
dreaq

Stage 5
 
dreaq's Avatar
 
Join Date: Mar 2007
Posts: 500
Default Re: Dar pentru un barbat conteaza masina pe care o femeie o conduce?????

La noi s-ar putea sa fie si mai rau ,daca stai sa te gandesti cam toti suntem materialisti si cand spun asta nu zic de bani si masini ci de booty and titties.
dreaq is offline   Reply With Quote
Old 27-08-07, 07:28   #25
Alexey

Stage 4
 
Alexey's Avatar
 
Join Date: Jul 2007
Posts: 187
Default Re: Dar pentru un barbat conteaza masina pe care o femeie o conduce?????

Nu conteaza ce masina are atat timp cat nu stau cu grija ca si-ar putea rupe gatul cu ea. Deci nu conteaza masina (dacie sau bmw) atata timp cat nu e un pericol pentru ea in primul rand si in al doilea rand pt ceilalti participanti la trafic. Am vazut alaltaieri o fatuca intr-o dace 1300 care avea mai multe gauri de rugina decat tabla...aici nu e vorba de imagine ci de faptul ca oricand s-ar putea rupe ceva la masina aia, sau chiar masina
Alexey is offline   Reply With Quote
Old 27-08-07, 09:21   #26
Mustang
Daewoo Driver

Stage 5
 
Mustang's Avatar
 
Join Date: Sep 2005
Posts: 4,399
Member of:
[DAEWOO]
Default Re: Dar pentru un barbat conteaza masina pe care o femeie o conduce?????

Pe mine ma doare fix in cot de masina gagicii.
Am mai zis si o mai zic, nu fwt masina, ci fwt femeia.
De iubit masina, o pot iubi pentru ca stiu ca e rodul muncii mele, e luata din banii mei ... fiecare dintre noi stie cat s-a chinuit sa si-o ia. Indiferent ca e Dacie, BMW, Audi, Mercedes, Fiat, Citroen, Seat sau mai stiu eu ce masina.

Pentru mine chiar nu conteaza ce masina are prietena mea ...
Eu stiu ca acasa ma asteapta tot ragalia mea obosita, indiferent ca sunt cu gagica ce detine masina interesanta sau nu.
Mustang is offline   Reply With Quote
Old 27-08-07, 13:38   #27
aleks

General Supervisor

Stage 5
 
aleks's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Posts: 17,791
Member of:
[Super Moderators]
[PARTICIPANT CURSE]
[BMW]
[MERCEDES]
[2 Roti]
[ALFA ROMEO]
Default Re: Dar pentru un barbat conteaza masina pe care o femeie o conduce?????

la 3 metri ma doare de masina ei.
daca o stiu dinainte, si descopar ulterior ca are masina, e f bine, avem libertate de miscare amandoi, deci ne putem intalni/rezolva problemele mult mai usor.
daca o vad prima data, is se intampla ca ea sa fie la volanul unei masini, gandesc despre ea ce gandesc si despre un baiat: daca e pustan/pustoaica si are masina care costa in mii de euro minim dublul varstei ei, probabil ca e de la taticu' deci rpobail e fitoasa ( sau fitos, nu fac discriminari )
daca are un ciur, si e pustoaica, e normal, la varsta aia nu conteaza ce conduce, bine ca are cu ce se misca...
daca are 30 de ani de exemplu, si to dacie conduce ( fata sau baiat, nu conteaza ) ma intreb... unde ai gresit de n-ai reusit mai mult in viata?
e instinctual, si nu-i condamn pe altii cand ma vad intr-o dacie si se uita dintr-o parte, piezis, si nici cand ma vad in bmw si se uita alfel la mine...
btw, niciunul din gandurile mai sus pomenite nu imi zabovesc mai mult de o fractiune de secunda, ma intereseaza 1% respectiva tabla, si 99% respectiva bucata din interiorul tablei.
daca e urata cu spume poate sa conduca si maybach, dar daca e "atractive" poate sa fie cu dacia 1300, ca e de testat, live e preferat

Last edited by aleks; 27-08-07 at 13:40.
aleks is offline   Reply With Quote
Old 27-08-07, 14:31   #28
Eugen_TL
Renault Driver

Stage 5
 
Eugen_TL's Avatar
 
Join Date: Mar 2005
Posts: 5,658
Member of:
[RENAULT]
Default Re: Dar pentru un barbat conteaza masina pe care o femeie o conduce?????

deci fetelor...cam nasol sta POLL-ul vostru a? =))) v=am zis eu ca dormeau..sau chiar in momentul ala aveau treburi sub cearceaf cu una fara masina =)))
Eugen_TL is offline   Reply With Quote
Old 27-08-07, 15:04   #29
Oxide

Stage 5
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 1,173
Member of:
[Moderators]
Default Re: Dar pentru un barbat conteaza masina pe care o femeie o conduce?????

Quote:
Originally Posted by Mustang Mach One View Post
Pe mine ma doare fix in cot de masina gagicii.
Am mai zis si o mai zic, nu fwt masina, ci fwt femeia.
De iubit masina, o pot iubi pentru ca stiu ca e rodul muncii mele, e luata din banii mei ... fiecare dintre noi stie cat s-a chinuit sa si-o ia. Indiferent ca e Dacie, BMW, Audi, Mercedes, Fiat, Citroen, Seat sau mai stiu eu ce masina.

Pentru mine chiar nu conteaza ce masina are prietena mea ...
Eu stiu ca acasa ma asteapta tot ragalia mea obosita, indiferent ca sunt cu gagica ce detine masina interesanta sau nu.
+ 1 ( alte zece caractere )

Last edited by Oxide; 27-08-07 at 15:06.
Oxide is offline   Reply With Quote
Old 27-08-07, 15:22   #30
Sasha_z

Stage 5
 
Join Date: Feb 2006
Posts: 1,448
Member of:
[Crazy Drivers]
Default Re: Dar pentru un barbat conteaza masina pe care o femeie o conduce?????

Quote:
Originally Posted by Eugen_TL View Post
deci fetelor...cam nasol sta POLL-ul vostru a? =))) v=am zis eu ca dormeau..sau chiar in momentul ala aveau treburi sub cearceaf cu una fara masina =)))
poi d c sa stea nasol???? am vrut parerea barbatzilor...oricare ar fi ea.....dar sa fie makr ADEVARUL ...nu asa de ochii lumii
Sasha_z is offline   Reply With Quote
Reply


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is On
Trackbacks are Off
Pingbacks are Off
Refbacks are Off



All times are GMT +2. The time now is 02:10.


- Copyright 2024 4Tuning