Forum 4Tuning

Go Back   Forum 4Tuning > Diverse > Femei

Femei Rele, bune, guralive, tacute, etc. Cum ar arata masinile si motoarele daca nu ar fi scoase in evidenta de femei?

Closed Thread
 
Thread Tools
Old 14-11-05, 09:18   #286
Psycho
2 Roti

Stage 5
 
Psycho's Avatar
 
Join Date: Apr 2004
Posts: 8,063
Member of:
[Super Moderators]
[Observator 4tuning]
[PARTICIPANT CURSE]
[DACIA]
[Echipa de sprijin]
[2 Roti]
Default Re:

Quote:
Originally Posted by \"needBrain\"
deci.....nu am inteles absolut nik
nici eu .. ashtept un desen


babygirl ... nu e mishto sa fii blonda iti spun io .. de obicei blondele sunt ( cu capu` ) ... lipsa de neuroni se cunoashte .. ce vreis a iti zic .. e nasol sa fii inshelat .. inshelata ... dar shtii care e ideea mea despre inshelat :

- sunt cu tine da .. tu ma insheli pentru un altul .. inseamna k ceea ce iti ofeream eu nu era indeajuns si el te`a simtit sa te faci sa zicem implinita de ex .. da ... dar vei sta cu el si totusi la un momentdat iti va lipsii ceea ce iti ofeream eu ... poate reuseshti sa te intorci la mine dar eu nu vreau
- atunci te duci la un altu ... pe cel cu care tu m`ai inshelat il insheli la randul lui cu altu si tot asa .. ami departe ... de aici ies fel si fel de vorbe k e ushoara k alea alea k e bagaboanta k pelea mea si

k o concluzie ... daca ea m`a inshelat cu el .. pe el cu altu cu altu cu un altu .. ideeaa e k nu o poate avea nimeni .. pentru k o fata odata ce calca stramb va calca si a 2`a oara .. asta e valabila si pentru baietzi si e verificata ... si sa nu`mi zicetzi k nu`i asa k asa e ..

stateam si ma gandeam ce ash face daca ash prinde`o cu unu k ma inshala ..pai nush ce ash face ... ash inebunii ... dar .. el e barbat .. poate k si eu in locul lui ash fii facut la fel ... dar ... daca ea nu accepta sau nu ridica coada ... nu se intampla deci .. in concluzie ea e de vine ?? ok ... ? so .. tabaram cu bataia pe ea .. apoi mergeam la parintzi si dadeam cu papagalu` ... k face k drege ... ( nu sunt paracios .. dar asta e buna in cazul in care parintzii detin un control cat de cat asupra ei .. la cele de 26 - 27 de ani nu e valabila sa zicem ) ... apoi .. se arunca vorba prin tara de ce face .. si dintr`o data parerea tuturor celor din jur se va schimba total despre ea ...
Psycho is offline  
Old 14-11-05, 11:29   #287
babygirl

Stage 2
 
Join Date: Nov 2005
Posts: 74
Default

hmmm ai dreptate in tot ceea ce zici tu; ma intreb insa de ce insala femeia ce le duce la asta adica daca ai un prtieten care e faza sa mai ai unu? hmmmmmm as vrea sa stiu ce in capul multor persoane
babygirl is offline  
Old 14-11-05, 12:09   #288
Psycho
2 Roti

Stage 5
 
Psycho's Avatar
 
Join Date: Apr 2004
Posts: 8,063
Member of:
[Super Moderators]
[Observator 4tuning]
[PARTICIPANT CURSE]
[DACIA]
[Echipa de sprijin]
[2 Roti]
Default

shtii care e in mare problema .. e la fel k si la noi .. bah de ce sa am dacie .. toata viatza .... ok .. am dacie toata viatza dar imi doresk un golf .. un opel .. ceva ... si treci de la dacie ( primul prieten ) la opel ( al 2`lea ) dar dupa aia vrei un GTI ( al 3`lea ) asa k treci la gti .. si tot mai departe .. pe unii ii tine buzunaru .. pe unele le tzine curu .. dar odata si odata .. o sa se termine ... sau nuh ... in varianta fetelor nu o sa se termine .. k o sa vrea din ce in ce mai mult .. nu mai vrea mancat la KFC .. sau pizza hut .. vrea la mariot .. la restaurantu turcesc si etc .. am cazuri adevarata intre prieteni .. in fine ... shtii ... cu mashina e relativa ptr k iti pune capac situatzia materiala ... dar la femeie e mai nasol .. ea cauta cauta .. si .. greu gaseshte ce vrea ..

am avut o pretena ... nu am fost cu ea ... imi placea de ea ptr k arata sa zicem ok ... care visa numai hyundayuri coupe numai mashini decapotabile .. nu halea adcii si alte cele .. si l`a gasit p unu din nush ce cartier al constantzei .. sa zicem rau famat .. asa .. care muncea pe 3 milioane la un magazin .. vai de el .. si etc .. si acu e mare dragoste intre ei .. sau era ... dar ea visa numai mertzane si mers la munte si stat in vile cu jacuzzi si alte cele in fine .. visa
Psycho is offline  
Old 14-11-05, 12:35   #289
aleks

General Supervisor

Stage 5
 
aleks's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Posts: 17,791
Member of:
[Super Moderators]
[PARTICIPANT CURSE]
[BMW]
[MERCEDES]
[2 Roti]
[ALFA ROMEO]
Default

visa de foame, iti spun eu, in general nu au fite ieftine din astea decat genul asta de femei...
aleks is offline  
Old 14-11-05, 12:38   #290
needBrain
PARTICIPANT CURSE

Stage 5
 
needBrain's Avatar
 
Join Date: May 2004
Posts: 1,911
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re:

Quote:
Originally Posted by \"aleks\"
visa de foame, iti spun eu, in general nu au fite ieftine din astea decat genul asta de femei...
frumos spus
needBrain is offline  
Old 14-11-05, 12:53   #291
Psycho
2 Roti

Stage 5
 
Psycho's Avatar
 
Join Date: Apr 2004
Posts: 8,063
Member of:
[Super Moderators]
[Observator 4tuning]
[PARTICIPANT CURSE]
[DACIA]
[Echipa de sprijin]
[2 Roti]
Default Re:

Quote:
Originally Posted by \"aleks\"
visa de foame, iti spun eu, in general nu au fite ieftine din astea decat genul asta de femei...
mah ii placea sa viseze si pe mine chiar ma amuza genul asta de fete .. p bune .. tu acasa n`ai ce manca si visezi la mariot .. sau cine shtie ce restaurante ... ai 20 de ani si o arzi prin cluburi ... si t strambi cand vine unu la tine sa iti ia un suc .. k nu are cine shtie ce mashina ( k e vb de un forum de mashini ) sau nush ce telefon sau nush ce tzoale pe el .. dar tuh ai fost cu ruga la parintzi ... tatii da si mie 500 de miis a ies in club .. si apoi la mami da si mie 500 de mii ... si t rogi k tactu sa nu`i fii spus lu` mata k ti`a dat bani .. k ea nu`ti mai da si t faci de rushine cu 500 de mii in CLUB ... dar e .. ce sa zicem .. ai o fusta scurta si speri sa agatzi vr`unu frumos .. cu bani . .cu mashina .. cu lantz de 5 kg la gat .. sa te ia de sotzie si sa traitzi fericit .. dar ala cu lantzu la gat de 5 kg se gandeshte : sa vad ce proasta imi mai pica in seara asta sa dau si eu la buci la o prospatura ... care eshti chiat tuh k nu haleshti decat mertzane sau cine shtie ce cluburi .. dar de ce nu stai si te gandeshti .. k la varsta ta .. de 20 - 25 de ani .. aa .. da faci facultate .. ai dreptate ... dar ... ai putea sa sii munceshti nu sa fii cu ruga ... pe cand poate un baiat ... sa zicem cu o dacie ..o raie de dacie .. poate munceshte ..si tuh te rupi in cur ..k sa mergi la munte ... ... dar ptr el nu e decat o cheltuiala oare si o distractie pe care o face in fiecare iarna .. o distractie de care tuh ai parte odata la 3 ani ... rau rau .. e sa mori de foame si sa vrei sa nu pari ceea ce eshti de fapt ... o alta muritoare de foame .. cu fitze k multe altele ....

bine zis aleks
Psycho is offline  
Old 14-11-05, 13:09   #292
needBrain
PARTICIPANT CURSE

Stage 5
 
needBrain's Avatar
 
Join Date: May 2004
Posts: 1,911
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
Default

f corect baieti.aveti dreptate
unele au pretentii de la viatza....nu-ti vine sa crezi
si ce ziceai tu mah psycho..care 500+500?
ce ai zice de 100 si un jeg de cocktail toata noaptea?ca poate poate le vede unu cu parama la gat si 3 mertzane in garaj
crezi ca le doare pe ele ca le rup aia?las' frate ca de fhootot to se fhoot
dar de ce sa o faca cu unu care e baiat get-beget,care e capabil de sentimente si de respect fata de o femeie?las' frate ca curu' n-are creier
o poola in plus,una-n minus,tot rahatu' ala........
dar la sfarsitul zilei as vrea sa stau de vb cu o fata de genu asta si sa o intreb:mai fetitza,u ce ai realizat astazi?
oare ar putea sa-mi raspunda?nu cred
ce sa-mi spuna,ca s-a plimbat cu un bmw sau mertzan?asa siiii?????
ce a rezolvat?nik,doar ca si-a mai largit putin rozeta
aa si sa nu uitam astea-s fete \"cool\" care dupa cum spunea fosta mea,\"stiu ce e viatza\"
fratilor sata-i dovada cea mai clara a prostiei
dar atat timp cat pe ele nu le doare si totul e ok..........ba chiar le face placere,ca deh sunt pocnitoare
defapt ceea ce fac astea se poate numi prostitutie.numa' ca e mai mascata
needBrain is offline  
Old 14-11-05, 13:34   #293
Psycho
2 Roti

Stage 5
 
Psycho's Avatar
 
Join Date: Apr 2004
Posts: 8,063
Member of:
[Super Moderators]
[Observator 4tuning]
[PARTICIPANT CURSE]
[DACIA]
[Echipa de sprijin]
[2 Roti]
Default

hahahaha ti`a afirmat ca fetele alea shtiu ce e viatza ... zi sa isi bage mintziile in cap .. a shtiice e viatza e sa munceshti 12 ore pe zii pentru 3 milioane pe care sa nu shtii cums a ii impartzi mai intai .. pentru copil ..pentru femeie .. pentru chirie ?? pentru mancare pentru tzoale pentru intretzinere ? a .. asta inseamna viatza .. nu k te duci si o rupi in tine .. hmzz ce sa zic .. cate din ele au un serviciu ... 80 % nu au .. stau pe banii prieteniilor parintziilor etc ...

asta inseamna a shtii ce e viatza ... nu k ai o fusta de 2 cm .. de fapt o bentitza si k o arzi prin cluburi . .niehh ... pune si tuh mana sa munceshti ... k ... sa dai cu curu e ushor .. de fapt e foarte ushor k tre sa stai cu picioarele in sus si ti`o da altu nici efort nu depui
Psycho is offline  
Old 14-11-05, 14:38   #294
needBrain
PARTICIPANT CURSE

Stage 5
 
needBrain's Avatar
 
Join Date: May 2004
Posts: 1,911
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
Default

pai asa ziceam si io...dar...plm....
bai frate,asta le e logica...n-ai ce-i face......stii vb aia nu se poate cu dar nici fara....
io ce sa fac,sa ma apuc sa le bag mintile-n cap?lasa-le tata asea......ca o sa se trezeasca ele intr-o buna zi la realitate,si atunci o sa le doara chishtocu' de la cata pewla a luat.dar pana atunci mai e.
uite faza,eram la mine la sala la net,si il vad pe unu:urat frateeee,dar,cu doua mobile pe masa,fuma kent,nu putea sa scrumeze in scrumiera,cu toate ca acest \"accesoriu\" se afla pe birou,el scruma pe jos.mai avea cheile de la masina pe birou(un audi a6 de prin 2000) ,iar langa el...statea tuta....bai,o stoarfa de femeie..vai de capu ei,si se uitau oamenii pe site-uri de masini SH ca vroia gagiu caruta noua.uite aici e problema
nu ele ci cei ca asta.pt ca astia le invata pe ele cu briz-briz-uri si noi baietii cu obraz iesim in pierdere...dar ata ete c'est la vie.........tre sa ne adaptam
asa,sa revin,si u te mai miri ca au astea figuri?pai cum poola mea sa nu aiba atat timp cat fomistii aia sunt in stare sa foota si gaura cheii?o femeie e deja lux frate.si uite cum ultima stramba ajunge brusc printesa.....si u daca-i spui \"pardon,poti sa te dai putin la o parte...\" e si normal ca ea sa reactioneze \"ce mah?cat tupeu\"etc.,de-ti vine sa-i dai cu mouse-u-n cap.......
le invata unii prost pe astea..si cum femeia se adapteaza repede,devine proasta.
sunt unele care stiu sa profite,de la unu o poseta,de la altu un mobil...anyway,astea-s in general de treaba,sunt ok
dar alea de ti-e frica sa te uiti la ea sa nu orbesti si cu figuri de britney spears.....le-as sinucide pe toate.astea-s fomiste d-alea care exact cum spuneai tu,pt o masa la un restaurant mai elegant(ca ele oricum nu au ce cauta acolo,dar....)pun curu' la bataie
needBrain is offline  
Old 14-11-05, 14:49   #295
Psycho
2 Roti

Stage 5
 
Psycho's Avatar
 
Join Date: Apr 2004
Posts: 8,063
Member of:
[Super Moderators]
[Observator 4tuning]
[PARTICIPANT CURSE]
[DACIA]
[Echipa de sprijin]
[2 Roti]
Default

apropo de poshete .. hai sa iti zic de o tipa nu dau nume care a gasit un tip cu bani .. nu este extraordinar dar tipa a vazut k nu`l duce capu si`l suge de bani ... prietenul adevarat al tipei nu shtie ... dar de cand il are tipa p asta are bani .. si de toate .. dar ea a ramas tot la asta \"sarantoc\" sa zicem ptr k asta ii ofera ce ala cu bani nu`i poate oferii .. si uite asa fata mananca din 2 partzi sa zicem .. de fapt mai mult din 1 .. k astalalt nu isi permite orice .. asa .. si imi spunea .. bah e nasol . .ma simt vinovata k il inshel .. dar il vad k se bucura cand merge cu mine al o pizza si o dau eu .. sau k il sun si ii zic hai acolo si el imi zice k are doar 300 de mii .. si ii zic hai pune tuh 300 si pun eu restu ... k sa nu se simta el prost k platesk numai eu ... cand ma suna sa mergem k are bani .. merg cu el ... si tot asa



am admirat`o ptr k ... sa zicem k shtie sa`l faca p ala de bani ... si k totusi sta cu el ..ptr k simte ce simte ptr el .. dar iar i`am zis k nu sunt deacord cu ea ptr k totusi ... eu k baiat simt k femeia imi apartine ( o fire mai posesiva sunt ) si sa shtiu k mi`o rupe si altu e destul de nasol ... si ea mi`a zis .. ce sa`i fac .. nu pot sa scot bani pe ochi frumosi .. deci tot un fel de prostitutzie e .. dar ... merge ...
Psycho is offline  
Old 14-11-05, 14:59   #296
needBrain
PARTICIPANT CURSE

Stage 5
 
needBrain's Avatar
 
Join Date: May 2004
Posts: 1,911
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
Default

deci macar tipa asta stie ce face,si uite ca ii ofera celui la care tine din..\"munca\" ei....uite asta ar cam fi o dovada de sentiment
dar......cum ai zis si u,treaba nu e chiar ok

mah,dar o cunosc de nu dai nume?
needBrain is offline  
Old 14-11-05, 15:10   #297
RA_2fast4u
Ford Driver

Stage 5
 
RA_2fast4u's Avatar
 
Join Date: Jul 2005
Posts: 2,611
Member of:
[FORD]
[FOTO]
Default

Quote:
Originally Posted by \"needBrain\"
sunt unele care stiu sa profite,de la unu o poseta,de la altu un mobil...anyway,astea-s in general de treaba,sunt ok
is ok??dupa mine fata care atuncea cand o scoti la un suc si nu face gestu de a scoate banii nu e ok(si daca face si daca nu face gestu asta tot platesc eu, dar intotdeauna urmaresc. pt ca imi face o impresie despre fata) fata care se uita la ce telefon ai cand il scoti sa te uiti cine te-o sunat, nici astea nu mi se par \"ok\"..........sa nu mai vorbim de restu!

dar acuma intervine cazu pe care l-a povestit psycho...aicea intervine alta faza:fata e desteapta(adika nu desteapta...mai bine zis stie sa se infiga...si la propriu si la figurat) si baiatu prost...de fapt nu prost.....disperat, nu isi \"permite\" o femeie prin felul lui de a fi, asa ca nu are ce face si trebuie sa si-o permita altfel....material....aicea intervine alta faza adika daca fata face faza asta \"limitat\"....ca si cea mentionata de psycho(chiar m-a impresionat cazul...mi se pare super interesanta faza) nu e ok...adika nu e chiar \"in regula\" dar treaca mearga....dar cele care umbla numai numai dupa bani, adika asta e \"meseria lor\"
RA_2fast4u is offline  
Old 14-11-05, 15:15   #298
Psycho
2 Roti

Stage 5
 
Psycho's Avatar
 
Join Date: Apr 2004
Posts: 8,063
Member of:
[Super Moderators]
[Observator 4tuning]
[PARTICIPANT CURSE]
[DACIA]
[Echipa de sprijin]
[2 Roti]
Default

ideea cu telefonu am mai auzit`o si chiar ar fii adevarata .. dar vezi tuh ai dreptate .. dar sincer .. ce mai e acum un telefon .. cand poti sa iti faci rata la el .. sau etc .. nu e nimik
Psycho is offline  
Old 14-11-05, 15:23   #299
needBrain
PARTICIPANT CURSE

Stage 5
 
needBrain's Avatar
 
Join Date: May 2004
Posts: 1,911
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
Default

ete fleosc,de parca telefonul il face om
pe langa faptul ca un tel poti sa-l cumperi si in rate,mai poate fi cumparat si la SH....asa ca...........apa-n ploaie......
mai degraba masina il face pe om
needBrain is offline  
Old 14-11-05, 15:43   #300
RA_2fast4u
Ford Driver

Stage 5
 
RA_2fast4u's Avatar
 
Join Date: Jul 2005
Posts: 2,611
Member of:
[FORD]
[FOTO]
Default

stati mah ca nu ati inteles ideea ideea era ca imi displac si cele care fac asa ceva...sa nu mai vb de restu....ca telu e fix spitz...adika noh de 10 mil...hay sa zicem si 5 ca sa iti iei un tel cat de cat aproapa toata lumea poate sa faka rost....si plus s-a auzit si de imprumutat nu? ma rog ideea nu era asta...
RA_2fast4u is offline  
Closed Thread


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is On
Trackbacks are Off
Pingbacks are Off
Refbacks are Off



All times are GMT +2. The time now is 05:26.


- Copyright 2024 4Tuning