Forum 4Tuning

Go Back   Forum 4Tuning > Diverse > Femei

Femei Rele, bune, guralive, tacute, etc. Cum ar arata masinile si motoarele daca nu ar fi scoase in evidenta de femei?

Closed Thread
 
Thread Tools
Old 14-10-05, 15:40   #226
Psycho
2 Roti

Stage 5
 
Psycho's Avatar
 
Join Date: Apr 2004
Posts: 8,063
Member of:
[Super Moderators]
[Observator 4tuning]
[PARTICIPANT CURSE]
[DACIA]
[Echipa de sprijin]
[2 Roti]
Default Re:

Quote:
Originally Posted by \"Ciro_zel\"
Pana la urma cred ca fiecare care a postat pe aici are dreptate.Ma consider norocos pt ca am gasit pe cineva care nu se uita la bani ( pt simplul motiv ca nu ii am....). Mi-a zis clar ca nu vrea sa i se platesca.... ( de la prima intalnire a platit fiecare consumatia lui) ... am avut perioade cand am avut eu bani si ea nu si am platit eu ( se simtea nashpa..se vedea pe fatza ei... si mi-a si zis ca nu ii place).. perioade cand a fost 50/50 si perioade cand are ea si eu nu ( adica asta de acuma .. in care eu ma simt nashpa ....nush daca si ea ). Sa nu mai zic ca au fost faze cand a platit ea TOTUL .. adica taxi/ sucuri si chestii ....
hai sa iti vand un pont ... cei care arata k au bani de obicei nu`i au ... kam asta e regula .. k exista si exceptzii ... da .. si sunt multe .. adik unu care umbla cu un a8 .. sau cu vre`un hummer .. ala are bani ... dar sunt cei care de ex .. se duk in disco .. la fel k si cu fetele .. regula se aplica si aici .. ia un lant .. 2 de la tov. din cartier ... mai ia o tzoala de firma de la altu si se simte un alt om ... unu bazat .. cu milioane pe card ... cand el are 500 de mii .. de cheltuit . .in seara aia ... dar shtii care`i ideeaa .. ideeaa e sa nu`i aratzi .. o pisda daca t vede pe strada imbracat jalnic nu se uita la tine .. k vezi doame asta e un sarantoc .. dar sa shtii k de cele mai multe ori aia care merg pe burta ... aia au in buzunar indeajuns de multzi ( nu neaparat multzi ) bani k sa faca o tipa sa se simta bine intr`o seara .. o seara modesta ... nu t gandii la shampanie frantzuneasca hoteluri si limuzine .. nu .. un ieshit in orash .. mancat o pizza .. ceva un suc si apoi un club de ex ... modest ...

am prieteni si tovarashi .. ( vb de cartier acum ) care ... in club sau pe strada cand ii vezi ... sunt cei mai adevaratzi .. merg si vb de parca nu au ce face cu banii ... dar .. daca ii iei la bani maruntzi .. fac cheta k sa ia o sticla de suc de 2 litri in cartier sa bea ...
Psycho is offline  
Old 14-10-05, 17:44   #227
aleks

General Supervisor

Stage 5
 
aleks's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Posts: 17,791
Member of:
[Super Moderators]
[PARTICIPANT CURSE]
[BMW]
[MERCEDES]
[2 Roti]
[ALFA ROMEO]
Default

astia sunt din aia cu lantul peste tricou... pe ei nu-i crede nimeni...
aleks is offline  
Old 14-10-05, 17:47   #228
Psycho
2 Roti

Stage 5
 
Psycho's Avatar
 
Join Date: Apr 2004
Posts: 8,063
Member of:
[Super Moderators]
[Observator 4tuning]
[PARTICIPANT CURSE]
[DACIA]
[Echipa de sprijin]
[2 Roti]
Default Re:

Quote:
Originally Posted by \"aleks\"
astia sunt din aia cu lantul peste tricou... pe ei nu-i crede nimeni...
exakt .. asta e clasa la care ma refer

frate da si mie lantzu tau sa fac un videoclip
Psycho is offline  
Old 14-10-05, 17:48   #229
aleks

General Supervisor

Stage 5
 
aleks's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Posts: 17,791
Member of:
[Super Moderators]
[PARTICIPANT CURSE]
[BMW]
[MERCEDES]
[2 Roti]
[ALFA ROMEO]
Default Re:

Quote:
Originally Posted by \"Psycho\"
Quote:
Originally Posted by \"aleks\"
astia sunt din aia cu lantul peste tricou... pe ei nu-i crede nimeni...
exakt .. asta e clasa la care ma refer

frate da si mie lantzu tau sa fac un videoclip
parazitii dixit, daca nu ma insel
aleks is offline  
Old 17-10-05, 12:11   #230
needBrain
PARTICIPANT CURSE

Stage 5
 
needBrain's Avatar
 
Join Date: May 2004
Posts: 1,911
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
Default

aoleu,ce nu-i suport io p-astia.....
needBrain is offline  
Old 17-10-05, 14:54   #231
SpeedeR

Stage 5
 
SpeedeR's Avatar
 
Join Date: Jun 2004
Posts: 2,156
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[VW]
Default

astia sunt tipul 'parrrrrtzzzz'....sa se sparga in figuri si sa sufere la max...chiar bine a ziso psycho :P [/quote]
SpeedeR is offline  
Old 09-11-05, 20:18   #232
babygirl

Stage 2
 
Join Date: Nov 2005
Posts: 74
Default

ehhh daca iesiti numai cu domnisoare fitzoase ce sa va fac stiti cum se simte o femeie linistita atunci cand un barbat ii plateste? se simte obligata, se simte obligata sa ii dea ceva inapoi, multe femei nu vor sa aiba aceasta obligatie fata de un posibil partener, iar altele zic ... daca tot o fac cu el macar sa imi plateasca ceva ..... femei materialiste sunt peste tot dar voi gresiti ca le cresteti asa...
babygirl is offline  
Old 09-11-05, 22:08   #233
needBrain
PARTICIPANT CURSE

Stage 5
 
needBrain's Avatar
 
Join Date: May 2004
Posts: 1,911
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
Default

aici gresesti putin
stii de ce?
pt ca nu noi le-am crescut,ci \"generetia anterioara\".noi abia acum am \"iesit\" pe strazi,si ca sa primim si noi ceva,tre sa intram in joc.iar regulile acestui joc au fost facute de altii


sper ca ai inteles ce am vrut sa spun
needBrain is offline  
Old 09-11-05, 23:11   #234
Psycho
2 Roti

Stage 5
 
Psycho's Avatar
 
Join Date: Apr 2004
Posts: 8,063
Member of:
[Super Moderators]
[Observator 4tuning]
[PARTICIPANT CURSE]
[DACIA]
[Echipa de sprijin]
[2 Roti]
Default Re:

Quote:
Originally Posted by \"babygirl\"
ehhh daca iesiti numai cu domnisoare fitzoase ce sa va fac stiti cum se simte o femeie linistita atunci cand un barbat ii plateste? se simte obligata, se simte obligata sa ii dea ceva inapoi, multe femei nu vor sa aiba aceasta obligatie fata de un posibil partener, iar altele zic ... daca tot o fac cu el macar sa imi plateasca ceva ..... femei materialiste sunt peste tot dar voi gresiti ca le cresteti asa...
hmzz shtii care e problema k mai mult de 80 % din domnishaore asa sunt invatzate ... si exista acel spirit de cireada ... de turma ... adik exemplu de discutzie sper sa nu ma fii repetat .. dar .....

fata aseara am ieshit cu x .. are bmw shtii ce bine e ... ( oricum ia nu shtie diferentza dintre bmw si mercedes lexus sau daca e tdi tdci dci sau benzinar sau altceva .. pun pariu k 80 % din ele o ard in bashini dar nu shtiu ce inseamna .. plusz k femeile sunt inebunite dupa BMW k are putine litere .. 3 si e ushor de tzinut minte )

ia cealalata ii zice .. da fata am ieshit si eu cu y a luat de la taicasu` oltcitu , dacia ... si ne`am plimbat ..

ia cealalta zice cum fata eu am fost in clubu x ( si ea e rupta`n cur de bani scuze de expresie ) si am dansat ( k altceva nu ma duce capu` sa fac ) si am baut ( k sunt o mare sugativa )

eehh atunci intervine spiritul de turma .. si gandirea idioata a acelor domnishoare de care ai precizat tu .. stai si se gandeshte .. de ce sa`i ia oo`le`n gura si sa i`o sug de la cotor lu` asta care ma plimba cu oltcitu sau dacia ... si sa nu i`o sug lu` unu care are un bmw sau un mercedes .. care ma scoate in orash si`mi da sa crap in mine k am o foame in glanda de nu`mi vad genunchii ..


scuzatzi expresiile vulgare si limbajul de cartier .. dar in astfel de cazuri nu ma pot abtzine ...


o sa revin cu alte comentarii
Psycho is offline  
Old 10-11-05, 07:50   #235
Mustang
Daewoo Driver

Stage 5
 
Mustang's Avatar
 
Join Date: Sep 2005
Posts: 4,399
Member of:
[DAEWOO]
Default

loooooooool


bine tu psycho
Mustang is offline  
Old 10-11-05, 11:39   #236
babygirl

Stage 2
 
Join Date: Nov 2005
Posts: 74
Default

stii ciudat ... spre rusinea mea ca sunt femeie aici ai dreptate asa se intampla. femeiel au devenit foarte materialiste curve siiii multe alteleaici chiar nu am nimik de comentat la un astfel de raspuns
babygirl is offline  
Old 10-11-05, 11:47   #237
Psycho
2 Roti

Stage 5
 
Psycho's Avatar
 
Join Date: Apr 2004
Posts: 8,063
Member of:
[Super Moderators]
[Observator 4tuning]
[PARTICIPANT CURSE]
[DACIA]
[Echipa de sprijin]
[2 Roti]
Default Re:

Quote:
Originally Posted by \"babygirl\"
stii ciudat ... spre rusinea mea ca sunt femeie aici ai dreptate asa se intampla. femeiel au devenit foarte materialiste curve siiii multe alteleaici chiar nu am nimik de comentat la un astfel de raspuns

ma bucur k eshti deacord cu mine in privintza asta .. ptr k fetele sunt rele si materialiste ... multe reushesc dar multe o iau in barba .. .o sa va povestec de o tipa de la mine din cartier care visa numai bmw`uri mertzane passaturi si multe alte vise d`astea
Psycho is offline  
Old 10-11-05, 13:09   #238
D_M_X

Stage 5
 
D_M_X's Avatar
 
Join Date: Jul 2004
Posts: 2,485
Member of:
[VW]
Default

Quote:
ma bucur k eshti deacord cu mine in privintza asta .. ptr k fetele sunt rele si materialiste ... multe reushesc dar multe o iau in barba .. .o sa va povestec de o tipa de la mine din cartier care visa numai bmw`uri mertzane passaturi si multe alte vise d`astea

Da ea se plimba cu troleu fara sa bage bilet....nu?
D_M_X is offline  
Old 10-11-05, 16:11   #239
Mustang
Daewoo Driver

Stage 5
 
Mustang's Avatar
 
Join Date: Sep 2005
Posts: 4,399
Member of:
[DAEWOO]
Default

nici macar nu se urca in troleu...mere pe ipoteza ca e domnisoara si mai bine merge pe jos decat sa isi calce orgoliu in picioare si sa mearga cu troleu'
Mustang is offline  
Old 10-11-05, 16:29   #240
B|shOp-VR6

Stage 5
 
B|shOp-VR6's Avatar
 
Join Date: Mar 2004
Posts: 3,142
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[Anonymous Motorsport ]
Default

Nu mah... cum draq.. mergea pe jos ca doar doar o vedea-o ala cu BMW-ul si pe ea cu ingheta pe strada s-o ia putin la caldurik...
B|shOp-VR6 is offline  
Closed Thread


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is On
Trackbacks are Off
Pingbacks are Off
Refbacks are Off



All times are GMT +2. The time now is 05:01.


- Copyright 2024 4Tuning