Forum 4Tuning

Go Back   Forum 4Tuning > Diverse > Femei

Femei Rele, bune, guralive, tacute, etc. Cum ar arata masinile si motoarele daca nu ar fi scoase in evidenta de femei?

Closed Thread
 
Thread Tools
Old 22-10-06, 14:09   #136
Trixi
Swift Driver

Stage 5
 
Trixi's Avatar
 
Join Date: Mar 2006
Posts: 557
Member of:
[Suzuki]
Default Re: Femeile la volan

...as vrea sa te gindesti la cele scrise d tine in o data,dupa ce citesti asta...
in iunie,am avut un accident destul d serios.sotul meu a condus.pana ce a aterizat masina,el a zburat afara p geamul din stanga,eu am ramas in masina.peste mine au sarit airbagurile si cioburile...cind m-am oprit p scaunul d sofer,am vazut fum(d la airbag)...am incercat sa deschid usa,toate blocate...asa k am iesit p geam.l-am cautat p el...dupa ce m-am convins k e constient si vorbeste...am vazut k nu e foc la masina,asa k am urcat inapoi am recuperat telefonul,actele,banii,am luat jos contactul,scos cheile,si am iesit afara...el ink abia atunci s-a ridicat in picioare,si m-a intrebat ce sa faca???i-am dat telefonul sa ne sune prietenii,sa vina sa aiba grija d masina..si strigam catre baietii kre s-au oprit p drum nr si tipul masinii kre ne-a taiat drumul,sa mearga dupa el,k omu' s-a cam tirat d la fata locului....
apoi,cind am vazut k el e in picioare,si cam ok....am picat jos...a venit smurdul,m-a luat,k am facut soc hipotensiv,am avut entorsa cervicala,ambii umeri fracturati,ruptura musculara in umar,glezna luxata,si nenumerate plagi d la cioburi....el o glezna luxata,si si-a lovit spatele....acum te intreb eu,cum e cu femeile in situatii d criza?????
iti zic sincer..cred k nu mi-as permite nici sa mor,pana ce nu stiu k,cei importanti ptr mine sunt ok!!!si sunt convinsa k nu sunt singura femeie kre are asa ceva in sange!!!
Trixi is offline  
Old 22-10-06, 14:31   #137
iasi_drifter

Stage 5
 
iasi_drifter's Avatar
 
Join Date: Sep 2004
Posts: 792
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re: Femeile la volan

daca e pe bune ce zici... bravo
dar tu cu ambii umeri fracturati te-ai dus sa iei actele din masina? hmmm...
iasi_drifter is offline  
Old 22-10-06, 15:18   #138
dmn

Stage 1
 
dmn's Avatar
 
Join Date: Mar 2005
Posts: 4
Default Re: Femeile la volan

nici o problema! ti-am spus ca exista si exceptii...
tu probabil ca esti una dintre ele...
dar eu vorbeam despre majoritate adica despre 99% din femei...
nu ai cum sa ma ma convingi! eu nu vb despre particularitati, ci despre treburi studiate si demonstrate...
dmn is offline  
Old 22-10-06, 15:32   #139
Trixi
Swift Driver

Stage 5
 
Trixi's Avatar
 
Join Date: Mar 2006
Posts: 557
Member of:
[Suzuki]
Default Re: Femeile la volan

Quote:
Originally Posted by iasi_drifter View Post
daca e pe bune ce zici... bravo
dar tu cu ambii umeri fracturati te-ai dus sa iei actele din masina? hmmm...
...jur k nu am simtit nimik!!!!durere,abia in salvare am inceput sa simt,dupa vreo 15 min..dar si atunci injuram d nebuna k e varza masina,si de aceea mi-au dat diazepam!!!

@ D-l dmn:doamne fereste sa te conving!!! dupa aia sa mor d plictiseala???
postul asa incepe "as vrea sa te gindesti....."
Trixi is offline  
Old 22-10-06, 15:39   #140
dmn

Stage 1
 
dmn's Avatar
 
Join Date: Mar 2005
Posts: 4
Default Re: Femeile la volan

nu am la ce sa ma gandesc... as putea sa-ti explic unele lucruri si in mod sigur ai intelege... dar prefer sa prelungesc suspansul...
dmn is offline  
Old 22-10-06, 15:56   #141
DolusD

Stage 5
 
DolusD's Avatar
 
Join Date: Sep 2006
Posts: 870
Member of:
[NoSpeedLimit Romania Club]
[DACIA]
[MERCEDES]
Default Re: Femeile la volan

Hai cu suspansul asta pana ma duc sa-mi cumpar tzigari !
DolusD is offline  
Old 22-10-06, 19:58   #142
Claudia

Stage 5
 
Claudia's Avatar
 
Join Date: Jul 2006
Posts: 1,172
Member of:
[Moderators]
[BMW]
[VW]
[FORD]
[FOTO]
Smile Re: Femeile la volan

Nu incerc sa iau apararea sexului slab fiindca nu voi reusi niciodata(forumul fiind dominat de barbati). Vreau sa spun doar k n-ar trebui sa fim generalizate la 99%, pentru k ar insemna k dintr-o mie de femei sa fie in stare sa conduca numai 10! Las-o-ncolo!! Sustin insa ideea k majoritatea soferitelor BLONDE au o mare problema in trafic! No offence,dar vb din experienta.
Si, cum a mai spus cineva pe aici... de cate ori ati vazut la tv un accident GRAV produs de o femeie?? in general, ele sunt mult mai prudente si de aici se ajunge la starile de nervi cauzate soferilor grabiti,care se vad nevoiti sa le depaseasca! In general asta va enerveaza cel mai tare! (dar cum spuneam, mai e si categoria blondelor, care fac mari greseli de circulatie). Respect!
Claudia is offline  
Old 22-10-06, 20:03   #143
DolusD

Stage 5
 
DolusD's Avatar
 
Join Date: Sep 2006
Posts: 870
Member of:
[NoSpeedLimit Romania Club]
[DACIA]
[MERCEDES]
Default Re: Femeile la volan

Acilea nu e vb de blonde ci de femei pai cum frate ca ma apuca draci cand la semafor mai sunt 3 sec si opreste cate una ca are morcov sa treaca de parca nu ar avea timp dar na ....... sunt si femei care stiu sa conduca credeti-ma dar din cate cunosc le pot nr pe degete care chiar stiu sa conduca !
DolusD is offline  
Old 22-10-06, 20:06   #144
Claudia

Stage 5
 
Claudia's Avatar
 
Join Date: Jul 2006
Posts: 1,172
Member of:
[Moderators]
[BMW]
[VW]
[FORD]
[FOTO]
Default Re: Femeile la volan

Eeeehh.... alea sunt EXCESIV de prudente Si crede-ma...k enerveaza pe toata lumea! nu numai pe bb.
Claudia is offline  
Old 22-10-06, 20:30   #145
DolusD

Stage 5
 
DolusD's Avatar
 
Join Date: Sep 2006
Posts: 870
Member of:
[NoSpeedLimit Romania Club]
[DACIA]
[MERCEDES]
Default Re: Femeile la volan

hehhehe ce face prudentza asta :P e buna dar nu in exces
DolusD is offline  
Old 23-10-06, 22:41   #146
pheerya

Stage 5
 
pheerya's Avatar
 
Join Date: Sep 2006
Posts: 1,663
Member of:
[Moderators]
[Freehand Design Usergroup]
[VW]
[BMW]
Default Re: Femeile la volan

Quote:
Originally Posted by DolusD View Post
hehhehe ce face prudentza asta :P e buna dar nu in exces
tot ce e in exces deranjeaza...lucrurile trebuie sa fie ponderate la volan...dar mai ales in Bucuresti nu se intampla asa
pheerya is offline  
Old 23-10-06, 23:40   #147
Dulcica }{

Stock
 
Dulcica }{'s Avatar
 
Join Date: Oct 2006
Posts: 7
Default Re: Femeile la volan

Quote:
Originally Posted by Clauditza View Post
Nu incerc sa iau apararea sexului slab fiindca nu voi reusi niciodata(forumul fiind dominat de barbati). Vreau sa spun doar k n-ar trebui sa fim generalizate la 99%, pentru k ar insemna k dintr-o mie de femei sa fie in stare sa conduca numai 10! Las-o-ncolo!! Sustin insa ideea k majoritatea soferitelor BLONDE au o mare problema in trafic! No offence,dar vb din experienta.
Si, cum a mai spus cineva pe aici... de cate ori ati vazut la tv un accident GRAV produs de o femeie?? in general, ele sunt mult mai prudente si de aici se ajunge la starile de nervi cauzate soferilor grabiti,care se vad nevoiti sa le depaseasca! In general asta va enerveaza cel mai tare! (dar cum spuneam, mai e si categoria blondelor, care fac mari greseli de circulatie). Respect!
Sunt blonda, conduc in Cj si ma mai duc si la curse......deci nu toate Blondele sunt catastrofe la volan.Dar stiu ca sunt multe care abia disting culoarea Verde de cea Rosie. Da si pt. alea........ ca doar ce..........se invatza si ele!!!
Dulcica }{ is offline  
Old 24-10-06, 21:29   #148
pheerya

Stage 5
 
pheerya's Avatar
 
Join Date: Sep 2006
Posts: 1,663
Member of:
[Moderators]
[Freehand Design Usergroup]
[VW]
[BMW]
Default Re: Femeile la volan

in sfarsit si a spus cuvantul si rasa blonda si in sfarsit o blonda care stie de gluma ...condusul nu tine de culoarea parului...tine de numarul de neuroni, de experienta si de abilitatile in domeniu...si nu in ordinea asta
pheerya is offline  
Old 25-10-06, 00:30   #149
Dulcica }{

Stock
 
Dulcica }{'s Avatar
 
Join Date: Oct 2006
Posts: 7
Default Re: Femeile la volan

Quote:
Originally Posted by pheerya View Post
in sfarsit si a spus cuvantul si rasa blonda si in sfarsit o blonda care stie de gluma ...condusul nu tine de culoarea parului...tine de numarul de neuroni, de experienta si de abilitatile in domeniu...si nu in ordinea asta
Multzumesc, multzumesc!!! Imi tzii partea ca doar esti femeie, ca de nu...........vai samar de noi blondele(in opinia barbatilor)Si ce sa mai zic de saracele care-s blonde naturale!! Eu macar sunt vopsita
Dulcica }{ is offline  
Old 25-10-06, 20:11   #150
DolusD

Stage 5
 
DolusD's Avatar
 
Join Date: Sep 2006
Posts: 870
Member of:
[NoSpeedLimit Romania Club]
[DACIA]
[MERCEDES]
Default Re: Femeile la volan

Blonde la volan hehehe , feritzivaaaaaa k stiu ce zic ,acu 2 zile o blonda era sa mi-o dea la jumate ! deci : ce face un neruon in capu` unei blonde ???
DolusD is offline  
Closed Thread


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is On
Trackbacks are Off
Pingbacks are Off
Refbacks are Off



All times are GMT +2. The time now is 03:10.


- Copyright 2024 4Tuning