![]() |
Femeile la volan
Ce parere aveti de comportamentul in trafic al femeilor?
Nu cred ca-s misogin cand afirm ca is o pacoste in trafic. E o realitate recunoscuta chiar si de o parte dintre ele. Chiar n-au ce le trebuie ca sa fie buni soferi. Mai exista si exceptii dar sunt rare... As fi facut un poll legat de procentul dintre ele care-s varza la condus dar vad ca nu merge. Ce parere aveti despre femei la volan si de ce intamplari ati avut parte din cauza lor? |
Re: Femeile la volan
sunt majoritatea praf ...
da' nu poti nega ca e un procent foarte mic...care dau lectii unor barbati la sofat! |
Re: Femeile la volan
si eu chiar aveam de gand sa deschid un seamenea thread dak nu exista ... dupa ce m-am informat despre accidentu lui DOG
deci ... eu cunosc doar 2 fete .. cu care nu am emotzii dak stau ca pasager in dreapta. si chiar dak ele dau balana la masina si din astea. dar deste restu` ... cuvantu` potrivit e pacoste. degeaba se zice statistic ca ele nu produc la fel de mult accidente ca barbatzii , da ele is pericol public si la 40 km/h acolo unde restu merg cu 80 km/h sau mai mult. |
Re: Femeile la volan
haha :lol: ce topik beton =)) de fiecare data cand sunt cu tata in masina si vedem pe cineva care merge stramb/aiurea/cionci etc facem misto ca ii femeie ca sa o crizam pe mama :lol: si nah in majoritatea cazurilor e drept ... :rolleyes2 dar totusi pentru ca sunt unele(mai multe :lol:) care merge total aiurea nu inseaman ca nu sunt si reprezentate de sex feminin care conduc foarte bine :) dar totusi... mai vezi cate una ca te doare mintea :lol:
|
Re: Femeile la volan
Topic de topic frate!Sper sa nu-l gaseasca vreo fata k o sa faca urat.
|
Re: Femeile la volan
:D pe Oradea s-a mai discutat p tema asta...:D :D :D
https://forum.4tuning.ro/86-oradea/5413-fete-volan.html |
Re: Femeile la volan
pai femeia la volan..este exact ca la baieti! FRATE daca nu esti facut pt asa ceva nu e bine sa te sui... ce baieti care merg ca pis@tul vacii n-ati vazut? eu o gramada..fete la fel! dar tre sa recunosc ca fetele sunt mai atente,in schimb se pierd f repede! pe cand pe baieti ii doare in basca dar sunt siguri pe ei cand e vorba de o interventie, de evitat ...ceva mai complicat
|
Re: Femeile la volan
oky ... shoferu` perfect nu exista ...
dar oricum .. eu zic ca la acei baieti mai aiuritzi .. le-ar trebui doar umpic de experienta ... pe cand la fete ... le trebe mult mai mult .. in orice padure exisa si uscaturi ... deci ... sunt si fete care stiu conduce de numa .. sau sunt si baeti care nu stiu conduce deloc ... :D |
Re: Femeile la volan
acum ce sa zic nu stau sa ma uit la aia care-s in trafic si merg normal daca is barbati sau femei. dar cand incurca o masina traficul sau cand acel sofer face niste tampenii de te doare capul, e aproape intotdeauna o femeie. insa e adevarat ca si bosorogii care merg cu viteza melcului is ingrozitori...
|
Re: Femeile la volan
in Arabia Saudita n-ai probleme din astea :D
|
Re: Femeile la volan
de ce anume ?
lasa-ma sa ghicesc ... asai ca acolo femeile n-au voie sa aiba permis ? :lol: |
Re: Femeile la volan
te-ai prins... :D
|
Re: Femeile la volan
pai facem toti o petitie...si o trimitem la guvern ... poate se aproba :lol: :)
|
Re: Femeile la volan
..ok baieti...suntem acum suparati din cauza D-soarei...dar, ia nu uitati voi nici d taximetristii nostri mult iubiti...de instructorii,care citeodata-s mai varza decit taximetristii...si asa mai departe...:x :x :x
...cum a zis si tunningboy...indiferent k e femeie,barbat,tinar sau mai in virsta...sunt oameni,care ori au in singe ceva,ori nu...si atat...desi,va zic sincer,si eu cind vad un matiz rosu,cu ceva blonda la bord...:x ...deja ma doare mintea..si p cit posibil ,aleg o alta ruta...p bune...dar tot asa ma feresc d toti cei care au cupola:D ...am mai zis si p oradea,problema femeilor este k nu au suficient timp sa conduca,iar cind se pun la volan,o fac d nevoie...k TREBUIE adus copilul,k TREBUIE facut piata...si poate k au mai multa indemainare,decit multi barbati,care din asta isi cistig piinea :cry: ...totusi :D :D :D ,inainte sa semnati petitia aia,mai ginditi-va si la femeile,care au poate milionul d km in c*r....fara nici un accident...care considera k masina are suflet,si o trateaza exact k pe copil...si in caz d eveniment nefericit,jeleste masina pana la depresia nervoasa...k mai cunosc si de astea...;) |
Re: Femeile la volan
mda ... am recunoscut cu totzii ca sunt is fete care chiar stiu conduce mai bine ca o buna parte din barbatzi ...
trixi ... si cand fetele conduc de nevoie intre timp isi mai gasesc timp si pt alte lucruri .. crede-ma ca am vazut destule caruzri, ba isi aranjeaza freza ... ba se da cu ruj si se macheaza ... ba face o groaza de astfel de asemenea lucruri ... si apoi cum sa fi atenta la condus ... nu ? ;) |
| All times are GMT +2. The time now is 07:06. |
- Copyright 2026 4Tuning