Forum 4Tuning

Go Back   Forum 4Tuning > Diverse > Femei

Femei Rele, bune, guralive, tacute, etc. Cum ar arata masinile si motoarele daca nu ar fi scoase in evidenta de femei?

Reply
 
Thread Tools
Old 31-03-13, 14:40   #196
aleks

General Supervisor

Stage 5
 
aleks's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Posts: 17,791
Member of:
[Super Moderators]
[PARTICIPANT CURSE]
[BMW]
[MERCEDES]
[2 Roti]
[ALFA ROMEO]
Default Re: Ce nu vrei sa auzi din gura unei femei?

Quote:
Originally Posted by franz34sm View Post
Vreau copii
Vreau sa ma casatoresc
Vreau cadouri ori flori de ziua mea
Vreau la shoping, punctul G al femei
Deci eu nu vreau sa aud nici in gluma chestiile astea. Le detest. Mii se face rau cind aud asa ceva : copii, casatorie, cadouri, shoping.
macar o floare de ziua ei... e jumatatea ta, merita macar atata consideratie....
aleks is offline   Reply With Quote
Old 31-03-13, 17:16   #197
allexandru
Competitor CNCA

Stage 5
 
allexandru's Avatar
 
Join Date: Oct 2009
Posts: 697
Member of:
[Competitor CNCA]
Default Re: Ce nu vrei sa auzi din gura unei femei?

Quote:
Originally Posted by aleks View Post
macar o floare de ziua ei... e jumatatea ta, merita macar atata consideratie....
nu zice nimeni ca nu merita o floare, un cadou, sau altceva, dar gestul sa fie din propire initiativa, nu sa iti zica ea dinainte, adu-mi flori.
allexandru is offline   Reply With Quote
Old 31-03-13, 19:41   #198
franz34sm
Banned

Stage 5
 
Join Date: Nov 2011
Posts: 718
Default Re: Ce nu vrei sa auzi din gura unei femei?

Quote:
Originally Posted by aleks View Post
macar o floare de ziua ei... e jumatatea ta, merita macar atata consideratie....
Am cunoscut una pe net, ne-am si intilnit, si am intreba-to, cum se face ca asa o fata faina si aratoasa, sa nu aiba pe cineva ? Ea mi-a raspuns asa : am avut dar ne-am despartit. Eu am intrebato de ce ? Ea mi-a raspuns asa : pt ca - a uitat de ziua mea, nici macar o floare nu mi-a cumparat. Intrebarea mea e : asta-i motiv sa-ti parasesti iubitul, pt ca a uitat sau nu ti-a cumparat o floare de ziua ta ?
Alt ex, : am cunoscut alta, in Ungaria, eram colegi de munca, si am observat ca se cam da la mine. Apoi vroia sa mearga la shoping, cu masina bineinteles, si ma intrebat daca nu vreau sa-mi cumpar si eu ceva, pt ca oricum are drum spre magazin. La care eu, ok, hai ca merg. Cind am intrat in magazin, am zis, hai so pun la incercare, si i-am zis asa : vreau sa-ti zic ceva, simt ca intre noi este ceva, poate ma insel. La care ea : si eu simt ca ar fi ceva. La care eu : atunci hai sa ne cunoastem mai bine. Am inceput eu : uite eu nu sint un tip romantic, nu cumpar flori la femei, nu vreau copii, si nici casatorie. Cam atit despre mine. La care raspunsul ei a fost asa : nu cumperi flori la o femeie ? Pfaaii, ai picat din start, zice ea. La care eu : foarte bine, ma bucur ca ma intelegi, e clar ca nu-s de nasul tau. Etc, etc ...
Astea sint frazele mele, cind cunosc o femeie. Imi placi, areti bine, dar problema e in felul urmator : fara copii, fara casatorie, fara cadouri si flori, si la shoping mergi singura. Scurt.
Si mai departe, ca sa vad ca femeia nu este materialista, ca nu merge dupa profit, ii mai zic si alte chestii, si anume : n-am locuinta proprie, pt ca stau la parinti, n-am masina, n-am bani, doar ceva rate la banca, si lucrez in croitorie pe un salar de 180 de euro. Si de aici imi dau seama, daca femeia ma mai vrea, saaauu nu-i mai curioasa de mine. Caa daca le zic ca am si asta si aia, pai asa e usor sa ageti cite femei vrei, ca trag la profit. Traim intr-o lume materiala, sa nu uitam. Deci sint sarac, sint fiul ploii, convine sau nu ? Nuu ? La revedere, urmatoarea.
Ajunge ca o femeie sa glumeasca cu asa ceva. Sa nu cumva sa pomeneasca ca-i trebe copii, sau casatorie, sau cadouri, ca a si zburat la masa. Daca-i trebuie ceva, are salar si sa-si cumpere. Ca daca cu timpu se hotareste femeia sa te paraseasca, atunci sa nu fie ca, vaaaii dar cite am facut pt tine, si cite cadouri ti-am cumparat, si cit te-am ajutat, etc etc. Ai picat de fraier, ea si-a facut plinul, si merge la urmatorul. Si ca sa nu profite nici una de pe urma mea, ii spun poezia di-nainte, ca sa nu aiba surprize dupa aia. Poezia - adica - nu copii, nu casatorie, nu cadouri si flori. Vrei ceva ? Cumparati din banii tai. Scurt. Ori stai cu mine, pt ca iti place de mine, sau ca te simti bine cu mine, ori - daca cauti altceva, in alta parte. Ca m-am saturat de femei, care numa dupa profit umbla.
De unde stiu toate astea ? Pt ca am experienta de viata. Alt ex : am avut o prietena, am trait impreuna, dar cistiga cam putin, si cum ca avea o casa in care traia, lasata de parinti bineinteles, nu avea bani sa puna casa la punct, sa o renoveze. Eu nu i-am dat bani, nici vorba, ca nu-s fraier. Apoi cu timpul ne-am despartit, din cauza unor neintelegeri. A trecut ceva timp, si o vad odata ca-mi scrie pe mes ca, are un nou iubit, si ca iubitul ei sta bine financiar, si ca ia pus casa la punct, adica - ala ia renovat toata casa, la care eu - ok foarte bine, si de ce-mi zici toate astea ? La care ea : paaii sa sti ca nu simt pt el ce am simtit pt tine, si ca i dor de mine, etc. Adica sa gindit ca ma voi intoarce la ea, nici vorba. Lectie de viata pt toti. Ala care ea renovat toata casa, a picat de fraier, si la urma a fost parasit. Eu am fost destept, si dupa mine nu a putut profita. Deci sint fraieri pe lumea asta, si sint destepti. Cam asta fac aproape toate femeile, se combina cu tine, vede ce poate profita dupa tine, daca nu are nimic de profitat, atunci te paraseste rapid. Si daca are ceva de profitat, profita cit poate, si la urma tot te va parasii, pt ca vrea si ea sa ajunga mai sus. Se culca cu unu cu altu, nu conteaza numa sa aibe ceva de profitat, pina ajunge un pic mai sus, dupa aia, iti spune asa : imi pare rau dar nu mai simt nimic pt tine, intre noi sa racit relatia, si ca-ti multumesc pt tot ce ai facut pt mine, ai fost un barbat de nota zece, vrajeli din astea, si te paraseste frumos. Alta te paraseste altfel, si anume - te face sa te simti tu vinovat, ca femeia e nevinovata de la facerea lumii.
Deci la mine o relatie dureaza 5 minute, pina ii spun poezia. Io spun in rime ca si Parazitii. Nu flori, nu copii, nu casatorie. Punct.
Binee mai sint si alte chesti ce nu vreau sa aud din gura unei femei, de ex :
Ma dor sanii, ma dor ovarele, ma doare burta ca mi-a venit ciclu, si chesti din astea Aaaa si inca ceva, data viitoare imi caut o femeie cheala, sau cu parul foarte scurt, pt ca la aia sigur nu-i mai pica parul.
franz34sm is offline   Reply With Quote
Old 31-03-13, 20:51   #199
teen.ager

Stage 5
 
teen.ager's Avatar
 
Join Date: Mar 2009
Posts: 1,219
Member of:
[Opel]
Default Re: Ce nu vrei sa auzi din gura unei femei?

Treaba cu parul, sincer, pe mine ma scoate din toti dracii!
teen.ager is offline   Reply With Quote
Old 31-03-13, 23:59   #200
Sasha
Girl on Road

Stage 5
 
Sasha's Avatar
 
Join Date: Nov 2007
Posts: 5,483
Member of:
[Moderators]
[Observator 4tuning]
Default Re: Ce nu vrei sa auzi din gura unei femei?

GET RUBBER DOLL!! - nu-i pica parul, nu vorbeste, nu are pretentii, nu cere cadouri si sta de fiecare data

bai ce de pretentii pe aici, s-a terminat smecheria.. ai dracu perfectii unde erau...
Sasha is offline   Reply With Quote
Old 01-04-13, 06:26   #201
eMH
2 Roti

Stage 5
 
eMH's Avatar
 
Join Date: Jun 2007
Posts: 5,101
Member of:
[2 Roti]
[PEUGEOT]
Default Re: Ce nu vrei sa auzi din gura unei femei?

Din ce observ eu fritz are in continuare o problema cu scurtul. Pacat, putea sa o rezolve cu 30 ron.
Slava Domnului ca macar nu vrea copii...
eMH is offline   Reply With Quote
Old 01-04-13, 08:39   #202
franz34sm
Banned

Stage 5
 
Join Date: Nov 2011
Posts: 718
Default Re: Ce nu vrei sa auzi din gura unei femei?

Quote:
Originally Posted by eMH View Post
Din ce observ eu fritz are in continuare o problema cu scurtul. Pacat, putea sa o rezolve cu 30 ron.
Slava Domnului ca macar nu vrea copii...
Pute-am sa o rezolv cu 30 ron ? Pai da, dar ai uitat ceva. Comoara femei este parul. Deci cam greu sa-i ceri asa ceva unei femei. E ca si cum i-ai cere sa-si taie o mina.
La noi, cum e salaru de 180 de euro pe luna, deci gindestete ca o femeie trebuie sa-si ieie din banii aia, ce ? crema de maini sau de fata, pudra de fata, ruj de buze, lac de unghii, parfum, pampers - ce se foloseste cind iti vine ciclu, vopsea de par, rimel sau magarie din aia cu ce se fac pe ochi, tigari, cafea, ca fara cafea nu-si pot deschide ochii dimineata, si nici n-au putere, zici ca-s lesinate, etc etc etc. Deci toate astea costa bani. Din 180 de euro, daca mai ramine cu vreo 90 de euro. De ce numai cu 90 ? Pt ca numai tigarile costa 45 de euro pe luna, am socotit un pachet la doua zile, care costa 3 euro. Plus restu mentionate mai sus, inca 45 de euro. Si cu restu banilor ramasi, adica 90 de euro, trebuie sa platesti mincarea si cheltuielile, care nu ajung. Daca mai are si un copil, atunci aia e. Si atunci ce face femeia ? Isi prinde un fraier cu bani, - care sa o duca in concedii, care sa-i cumpere cadouri, care sa o plimbe cu masina, care sa-i plateasca facturile la bloc, hopaaa, mai este si copilul care nu e al tau.
Eu ma descurc cu 180 de euro pe luna, pt ca nu fumez si nu consum alcool, si nici nu dau bani la femei, si n-am nevoie de creme si pudre si vopsele si restu magariilor. Asa ca cine de cine depinde ? Noi de femei, sau ele de noi ? Auzi la ele, numa figuri si pretentii, vor asta, si vor aia, mai rau ca si copii. Si eu vreau multe, de ex : o femeie cu buze groase, cu fund mare, sa stie sa faca mincare ca si bunicamea, sa vorbeasca numai cind e intrebata, sa fie curva in pat, sa aiba locuinta proprie, de ce ? Pt ca nu vreau sa fie dependenta de parinti sau de un alt barbat, ea sa se stie descurca singura, asa cum si eu ma descurc singur. Naa cam astea ar fi pretentiile mele. Dar cu durere in suflet, nu gasesc asa ceva. Asa cum nici femeile n-o sa gaseasca niciodata barbatul potrivit din toate punctele de vedere, asa cum vor ei sa fim noi. Deeeeci ....... Hoopaa, pardon, eu mi-am gasit femeia visurilor mele, e in visul meu. Deseori am vise erotice Acolo este EA, femeia din vis, ma excita rau de tot, nu are pretentii si nu are figuri in cap, si nu vorbeste. Din asta femeie vreau si in realitate. Poate ca exista, dar aia are pretentii, si vrea si bani. Stiti poezia aia de la Parazitii ? Vreau sa am bani, bani multi, unde mi-s banii? Toate buzunarele-mi sint goaleeee, toaaattteeeeeee . Dca-i spui la o femeie ca, ai un servici slab si prost platit, si ca locuiesti cu parintii, asa fuge de tine, de parca ai fi zis ca ai cancer, sau ca esti impotent. Dar ia zii ca ai locuinta proprie, ai masina si un servici bine platit, sa vezi atunci cum dispera dupa tine, asa se lipeste de tine ca o lipitoarea. Cind spui la o femeie ca stai bine material, asa le atragi ca si mustele la caca. Iubire ? Ce-i aia ? Eeee la-s ca aia vine cu timpu, si cum a si venit, asa o sa si plece. Eeeee, lasa ca om imbatrinii si noi, si om mere la beserica, si om face reclamatii la ala de sus, cum ca viata pe care am planuito, nu a decurs asa cum am vrut noi.
Vreau copii, vreau permis auto, vreau si masina. Ca sa nu auzi asa ceva din gura unei femei, exista o solutie - femeia muta - sa nu poata vorbii. Aia ar fi ideala pt noi. Care cind vii acasa de la munca, sa fie in pielea goala cind iti deschide usa, si cind intrii in locuinta, sa ........... stiti mai departe.

Last edited by franz34sm; 01-04-13 at 08:42.
franz34sm is offline   Reply With Quote
Old 01-04-13, 11:41   #203
Sasha
Girl on Road

Stage 5
 
Sasha's Avatar
 
Join Date: Nov 2007
Posts: 5,483
Member of:
[Moderators]
[Observator 4tuning]
Default Re: Ce nu vrei sa auzi din gura unei femei?

Quote:
Originally Posted by franz34sm View Post
Pute-am sa o rezolv cu 30 ron ? Pai da, dar ai uitat ceva. Comoara femei este parul. Deci cam greu sa-i ceri asa ceva unei femei. E ca si cum i-ai cere sa-si taie o mina.
La noi, cum e salaru de 180 de euro pe luna, deci gindestete ca o femeie trebuie sa-si ieie din banii aia, ce ? crema de maini sau de fata, pudra de fata, ruj de buze, lac de unghii, parfum, pampers - ce se foloseste cind iti vine ciclu, vopsea de par, rimel sau magarie din aia cu ce se fac pe ochi, tigari, cafea, ca fara cafea nu-si pot deschide ochii dimineata, si nici n-au putere, zici ca-s lesinate, etc etc etc. Deci toate astea costa bani. Din 180 de euro, daca mai ramine cu vreo 90 de euro. De ce numai cu 90 ? Pt ca numai tigarile costa 45 de euro pe luna, am socotit un pachet la doua zile, care costa 3 euro. Plus restu mentionate mai sus, inca 45 de euro. Si cu restu banilor ramasi, adica 90 de euro, trebuie sa platesti mincarea si cheltuielile, care nu ajung. Daca mai are si un copil, atunci aia e. Si atunci ce face femeia ? Isi prinde un fraier cu bani, - care sa o duca in concedii, care sa-i cumpere cadouri, care sa o plimbe cu masina, care sa-i plateasca facturile la bloc, hopaaa, mai este si copilul care nu e al tau.
Eu ma descurc cu 180 de euro pe luna, pt ca nu fumez si nu consum alcool, si nici nu dau bani la femei, si n-am nevoie de creme si pudre si vopsele si restu magariilor. Asa ca cine de cine depinde ? Noi de femei, sau ele de noi ? Auzi la ele, numa figuri si pretentii, vor asta, si vor aia, mai rau ca si copii. Si eu vreau multe, de ex : o femeie cu buze groase, cu fund mare, sa stie sa faca mincare ca si bunicamea, sa vorbeasca numai cind e intrebata, sa fie curva in pat, sa aiba locuinta proprie, de ce ? Pt ca nu vreau sa fie dependenta de parinti sau de un alt barbat, ea sa se stie descurca singura, asa cum si eu ma descurc singur. Naa cam astea ar fi pretentiile mele. Dar cu durere in suflet, nu gasesc asa ceva. Asa cum nici femeile n-o sa gaseasca niciodata barbatul potrivit din toate punctele de vedere, asa cum vor ei sa fim noi. Deeeeci ....... Hoopaa, pardon, eu mi-am gasit femeia visurilor mele, e in visul meu. Deseori am vise erotice Acolo este EA, femeia din vis, ma excita rau de tot, nu are pretentii si nu are figuri in cap, si nu vorbeste. Din asta femeie vreau si in realitate. Poate ca exista, dar aia are pretentii, si vrea si bani. Stiti poezia aia de la Parazitii ? Vreau sa am bani, bani multi, unde mi-s banii? Toate buzunarele-mi sint goaleeee, toaaattteeeeeee . Dca-i spui la o femeie ca, ai un servici slab si prost platit, si ca locuiesti cu parintii, asa fuge de tine, de parca ai fi zis ca ai cancer, sau ca esti impotent. Dar ia zii ca ai locuinta proprie, ai masina si un servici bine platit, sa vezi atunci cum dispera dupa tine, asa se lipeste de tine ca o lipitoarea. Cind spui la o femeie ca stai bine material, asa le atragi ca si mustele la caca. Iubire ? Ce-i aia ? Eeee la-s ca aia vine cu timpu, si cum a si venit, asa o sa si plece. Eeeee, lasa ca om imbatrinii si noi, si om mere la beserica, si om face reclamatii la ala de sus, cum ca viata pe care am planuito, nu a decurs asa cum am vrut noi.
Vreau copii, vreau permis auto, vreau si masina. Ca sa nu auzi asa ceva din gura unei femei, exista o solutie - femeia muta - sa nu poata vorbii. Aia ar fi ideala pt noi. Care cind vii acasa de la munca, sa fie in pielea goala cind iti deschide usa, si cind intrii in locuinta, sa ........... stiti mai departe.
ce vorbesti tu aici ?!


Eu nu inteleg cum cineva poate sa scrie atat, dar totusi sa nu aiba nici un sens sau rost..
nu-ti mai toci dejtele pe tastatura degeaba, scrisul, vorbitul, explicatul nu sunt punctele tale forte...
Sa nu mai zic cat de agramat esti, ma dor ochii ce citesc.
Plus te-as ruga sa nu mai poluezi si alta sectiune cu idioteniile tale.
O faci destul pe VERSUS.
Sasha is offline   Reply With Quote
Old 01-04-13, 14:29   #204
franz34sm
Banned

Stage 5
 
Join Date: Nov 2011
Posts: 718
Default Re: Ce nu vrei sa auzi din gura unei femei?

Quote:
Originally Posted by Sasha View Post
ce vorbesti tu aici ?!


Eu nu inteleg cum cineva poate sa scrie atat, dar totusi sa nu aiba nici un sens sau rost..
nu-ti mai toci dejtele pe tastatura degeaba, scrisul, vorbitul, explicatul nu sunt punctele tale forte...
Sa nu mai zic cat de agramat esti, ma dor ochii ce citesc.
Plus te-as ruga sa nu mai poluezi si alta sectiune cu idioteniile tale.
O faci destul pe VERSUS.
De ce nu te duci tu intre copii de virsta ta, la joaca ? Ca te bagi in seama cu taicatu. Io-s agramat, da tu esti mai prost ca prostu. Sti de ce, nu ? Ca nu treci cu vederea ce am scris, si-ti bagi nasu unde nu-ti fierbe oala.

Last edited by franz34sm; 01-04-13 at 14:32.
franz34sm is offline   Reply With Quote
Old 01-04-13, 15:49   #205
Sasha
Girl on Road

Stage 5
 
Sasha's Avatar
 
Join Date: Nov 2007
Posts: 5,483
Member of:
[Moderators]
[Observator 4tuning]
Default Re: Ce nu vrei sa auzi din gura unei femei?

Quote:
Originally Posted by franz34sm View Post
De ce nu te duci tu intre copii de virsta ta, la joaca ? Ca te bagi in seama cu taicatu. Io-s agramat, da tu esti mai prost ca prostu. Sti de ce, nu ? Ca nu treci cu vederea ce am scris, si-ti bagi nasu unde nu-ti fierbe oala.
Ia tu "tati" pauza de o saptamana, poate-ti vin mintile in cap si inveti sa scrii, sa vorbesti, sa respecti lumea
Sasha is offline   Reply With Quote
Old 01-04-13, 15:52   #206
bmwm5
Skoda Driver

Stage 5
 
bmwm5's Avatar
 
Join Date: Apr 2005
Posts: 1,261
Member of:
[SKODA]
Default Re: Ce nu vrei sa auzi din gura unei femei?

Quote:
Originally Posted by Sasha View Post
Ia tu "tati" pauza de o saptamana, poate-ti vin mintile in cap si inveti sa scrii, sa vorbesti, sa respecti lumea
LIIIIIIIIIIIIKE!!!!
bmwm5 is offline   Reply With Quote
Old 01-04-13, 15:54   #207
gigcutzu

Stage 5
 
gigcutzu's Avatar
 
Join Date: Apr 2008
Posts: 602
Default Re: Ce nu vrei sa auzi din gura unei femei?

A-ti stricat si topicul asta cu certurile si supraestimarea de sine ) curand si la "Buna ziua" o sa existe cate cineva sa-ti intoarca ceva peste ochi..gen: "Buna ziua!" "Buna ziua-i mata ma!" ))))
gigcutzu is offline   Reply With Quote
Old 01-04-13, 16:24   #208
aleks

General Supervisor

Stage 5
 
aleks's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Posts: 17,791
Member of:
[Super Moderators]
[PARTICIPANT CURSE]
[BMW]
[MERCEDES]
[2 Roti]
[ALFA ROMEO]
Default Re: Ce nu vrei sa auzi din gura unei femei?

Parca Fritz statea in Germania si era insurat cu nevasta mecanicului lui, cum dracu acu' castiga 180 de eur si nu vrea s-auda de insuratoare?
Si tu, Sasha, mai baietel, tu sa nu te iei cu oamenii mari in gura, da?
aleks is offline   Reply With Quote
Old 01-04-13, 16:31   #209
Sasha
Girl on Road

Stage 5
 
Sasha's Avatar
 
Join Date: Nov 2007
Posts: 5,483
Member of:
[Moderators]
[Observator 4tuning]
Default Re: Ce nu vrei sa auzi din gura unei femei?

Quote:
Originally Posted by aleks View Post
Parca Fritz statea in Germania si era insurat cu nevasta mecanicului lui, cum dracu acu' castiga 180 de eur si nu vrea s-auda de insuratoare?
Si tu, Sasha, mai baietel, tu sa nu te iei cu oamenii mari in gura, da?
nebunaticul si neastamparatul de mine
cu riscul de a mai face inca un off topic
bai eu am ramas un pic socata cum de nu l-a pedepsit nimeni pana acum pe tati acesta de mai sus, adica las-o-n PLM.ro de treaba, poate la Satu Mare se vorbeste asa, dar nu pe un forum public



ca sa fiu on topic eu imi sustin ideea de mai sus!
Sasha is offline   Reply With Quote
Old 01-04-13, 16:47   #210
bmwm5
Skoda Driver

Stage 5
 
bmwm5's Avatar
 
Join Date: Apr 2005
Posts: 1,261
Member of:
[SKODA]
Default Re: Ce nu vrei sa auzi din gura unei femei?

Quote:
Originally Posted by Sasha View Post
nebunaticul si neastamparatul de mine
cu riscul de a mai face inca un off topic
bai eu am ramas un pic socata cum de nu l-a pedepsit nimeni pana acum pe tati acesta de mai sus, adica las-o-n PLM.ro de treaba, poate la Satu Mare se vorbeste asa, dar nu pe un forum public



ca sa fiu on topic eu imi sustin ideea de mai sus!
si el e un barbat care nu vrea sa auda asta
bmwm5 is offline   Reply With Quote
Reply

Thread Tools

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is On
Trackbacks are Off
Pingbacks are Off
Refbacks are Off



All times are GMT +2. The time now is 18:58.


- Copyright 2024 4Tuning