Forum 4Tuning

Go Back   Forum 4Tuning > Diverse > Femei

Femei Rele, bune, guralive, tacute, etc. Cum ar arata masinile si motoarele daca nu ar fi scoase in evidenta de femei?

Reply
 
Thread Tools
Old 04-02-10, 23:48   #61
22VIN
Opel Driver

Stage 5
 
22VIN's Avatar
 
Join Date: Mar 2007
Posts: 5,134
Member of:
[Opel]
[4Rally]
Default Re: Ce nu vrei sa auzi din gura unei femei?

Quote:
Originally Posted by Champion View Post
Cand ii ceri parerea si iti raspunde "faci ce vrei" "cum vrei tu", oricum ai vrea tot nu e bine asa ca dai de bucluc in majoritatea cazurilor.
Nici eu nu suport cand mi se zice "unde vrei tu". Ori ma duc unde vreau eu si n-o sa-i convina (problema ei pana la urma, ea a zis), ori ii spun unde vreau si daca nu-i convine ce aude, opresc masina si nu ma misc pana nu zice.

A, da, si nu suport cand incepe cu banuieli despre mine si cea mai buna prietena a mea. Cea mai buna prietena a mea chiar e o fata cu care nu m-as putea vedea in anumite ipostaze. Dar unele chiar nu pot pricepe asta si faptul ca n-o sa renunt la prietenia mea cu ce mai buna prietena pentru ea.

Last edited by 22VIN; 04-02-10 at 23:50.
22VIN is offline   Reply With Quote
Old 05-02-10, 17:07   #62
morpheusmaster

Stage 5
 
morpheusmaster's Avatar
 
Join Date: Mar 2007
Posts: 5,966
Member of:
[NoSpeedLimit Romania Club]
[PARTICIPANT CURSE]
[Fiat]
[SKODA]
Default Re: Ce nu vrei sa auzi din gura unei femei?

Tare a fost concluzia lui cristi =))
morpheusmaster is offline   Reply With Quote
Old 05-02-10, 22:24   #63
22VIN
Opel Driver

Stage 5
 
22VIN's Avatar
 
Join Date: Mar 2007
Posts: 5,134
Member of:
[Opel]
[4Rally]
Default Re: Ce nu vrei sa auzi din gura unei femei?

Am uitat sa scriu in celelalt post:

De ce trebuie ca toate fetele sau majoritatea, dupa o partida de sex, sa te ia in brate, sa-ti zica "ce bine a fost", sa te pupe sau sa vorbeasca despre 1000 alte rahaturi. Noi vrem sa fumam o tigara in liniste, si dupa aia sa stam vreo 30min linistiti intinsi pe canapea uitandu-ne la TV eventual band o bere. De ce nu pot sa inteleaga ca macar 30min dupa, sa ne lase in durerea noastra sa ne bucuram si noi de... relaxare)
22VIN is offline   Reply With Quote
Old 05-02-10, 22:48   #64
VladM
Seat Driver

Stage 5
 
VladM's Avatar
 
Join Date: Dec 2008
Posts: 2,605
Member of:
[SEAT]
[MERCEDES]
[2 Roti]
[AUDI]
[Opel]
[Fiat]
[ALFA ROMEO]
Default Re: Ce nu vrei sa auzi din gura unei femei?

Quote:
Originally Posted by amphetamine View Post
Am uitat sa scriu in celelalt post:

De ce trebuie ca toate fetele sau majoritatea, dupa o partida de sex, sa te ia in brate, sa-ti zica "ce bine a fost", sa te pupe sau sa vorbeasca despre 1000 alte rahaturi. Noi vrem sa fumam o tigara in liniste, si dupa aia sa stam vreo 30min linistiti intinsi pe canapea uitandu-ne la TV eventual band o bere. De ce nu pot sa inteleaga ca macar 30min dupa, sa ne lase in durerea noastra sa ne bucuram si noi de... relaxare)
Tu ori exagerezi ori esti vreun Don Juan de Romania. Exagerezi cam mult,prea "modest" esti.
VladM is offline   Reply With Quote
Old 05-02-10, 22:53   #65
Craxy
VW Driver

Stage 5
 
Craxy's Avatar
 
Join Date: Feb 2007
Posts: 714
Member of:
[VW]
Default Re: Ce nu vrei sa auzi din gura unei femei?

si imediat apare celalalt tip de baiat care zice ca...de ce dupa o partida de sex trebuia sa zica fata ce mult a durat,eu ma pun sa dorm,sa nu ma trezesti....si lui sa nu-i convina astea
Craxy is offline   Reply With Quote
Old 05-02-10, 22:59   #66
VladM
Seat Driver

Stage 5
 
VladM's Avatar
 
Join Date: Dec 2008
Posts: 2,605
Member of:
[SEAT]
[MERCEDES]
[2 Roti]
[AUDI]
[Opel]
[Fiat]
[ALFA ROMEO]
Default Re: Ce nu vrei sa auzi din gura unei femei?

Nu,nu sunt niciunul din genurile astea dar daca te uiti si mai sus baiatul asta da impresia ca e un adevarat "macho",dar acum mai conteaza si fata cu care esti )
VladM is offline   Reply With Quote
Old 05-02-10, 23:01   #67
22VIN
Opel Driver

Stage 5
 
22VIN's Avatar
 
Join Date: Mar 2007
Posts: 5,134
Member of:
[Opel]
[4Rally]
Default Re: Ce nu vrei sa auzi din gura unei femei?

Nu am facut referire la mine, de-aia am vorbit si la plural. Am scris ce am scris din cauza ca mi-am auzit toti prietenii plangandu-se de treaba asta si nici mie la randul meu nu-mi place.
Ca daca nu mai auzeam pe nimeni spunand ce am scris eu pe aici atunci taceam din gura si ziceam ca-i ceva in neregula cu mine.
Acum daca tu esti genul de om caruia ii place sa fie alintat in toate felurile si poreclit "ingeras", "puisor", "iubitel" si apreciezi o fata care incepe si vorbeste si se matzaie ca un copil de 3 ani normal ca o sa ti se para ca vorbesc tampenii.
Nu suport sa fac pe "raul" intr-o relatie, detest cand vad mari "jmekeri" care le spun prietenelor ce sa faca si unde sa nu se duca, dar nici sa n-o dam in relatii a la clasa a6a, cu romantisme inutile si copilaresti.
22VIN is offline   Reply With Quote
Old 05-02-10, 23:01   #68
Craxy
VW Driver

Stage 5
 
Craxy's Avatar
 
Join Date: Feb 2007
Posts: 714
Member of:
[VW]
Default Re: Ce nu vrei sa auzi din gura unei femei?

n-am zis de tine ca esti am zis de urmatoarea persoana care o sa scrie ca pana la urma apare unu la care nu-i convine ca se urca femeia pe el si unu care nu-i convine ca nu se urca pe el


ai dreptate si eu urasc fazele cand o fata ii spune unui baiat puiut puisor pisi si cum io mai zice si invers cand un baiat ii spune ei mami,bebe,iubita si nu mai stiu ce.....nu tre sa fi mare smecher da daca lasi o fata de capu ei si sa faca tot ce vrea nici bine nu ajungi asa moderat e totul bine

mi-am mai adus aminte de o expresie,am vazut-o la multe fete cand nu faci ceva pentru ele "da tu chiar nu ma iubesti?"sau "pai daca ma iubesti faci"

Last edited by Craxy; 05-02-10 at 23:06.
Craxy is offline   Reply With Quote
Old 05-02-10, 23:05   #69
DTH
2 Roti

Stage 5
 
DTH's Avatar
 
Join Date: Jul 2008
Posts: 6,411
Member of:
[VW]
[Nissan]
[2 Roti]
[FOTO]
[4Rally]
[4Wheels]
Default Re: Ce nu vrei sa auzi din gura unei femei?

Putine copilarisme intr-o relatie trebuie sa fie ...macar odata la ......mult timp sa nu exageram acuma dar nu poti sta mereu serios/a , matur/a intr-o relatie ....te mai si joci putin dar sa nu se exagereze prea mult pe tema asta . Si da intradevar dupa anumite chestii baietii vor sa se relaxeze nu conteaza daca este vorba de cateva ore de munca sau de o partida de sex dar sunt si ei oameni si nu pot sa faca TOTUL numai pe placul nostru Asa ca merita sa stea sa se mai uite la TV sau sa bea o bere cum a spus amphetamine , si nu este nimic rau in asta ...daca esti fata si il intelegi , il poti lua frumos in brate cu o bere alaturi savurand la un film sau la ce cadeti in comun de acord sa va uitati ( parerea mea ) ....
DTH is offline   Reply With Quote
Old 05-02-10, 23:11   #70
VladM
Seat Driver

Stage 5
 
VladM's Avatar
 
Join Date: Dec 2008
Posts: 2,605
Member of:
[SEAT]
[MERCEDES]
[2 Roti]
[AUDI]
[Opel]
[Fiat]
[ALFA ROMEO]
Default Re: Ce nu vrei sa auzi din gura unei femei?

Quote:
Originally Posted by MillionDollarBaby View Post
Putine copilarisme intr-o relatie trebuie sa fie ...macar odata la ......mult timp sa nu exageram acuma dar nu poti sta mereu serios/a , matur/a intr-o relatie ....te mai si joci putin dar sa nu se exagereze prea mult pe tema asta . Si da intradevar dupa anumite chestii baietii vor sa se relaxeze nu conteaza daca este vorba de cateva ore de munca sau de o partida de sex dar sunt si ei oameni si nu pot sa faca TOTUL numai pe placul nostru Asa ca merita sa stea sa se mai uite la TV sau sa bea o bere cum a spus amphetamine , si nu este nimic rau in asta ...daca esti fata si il intelegi , il poti lua frumos in brate cu o bere alaturi savurand la un film sau la ce cadeti in comun de acord sa va uitati ( parerea mea ) ....
Eu nu am zis ca nu e asa,daca iti aduci aminte chiar ti-am zis pe alt thread chestia asta. Si cum ai zis si tu,in orice relatie "copilarismele" uneori sunt binevenite,daca esti tot timpul morocanos si face pe raul intr-o relatie nu e bine. Trebuie sa stii cand sa fii indiferent,cand sa fii "copil",cand sa fii serios. Toate chestiile astea adunate,puse cap la cap si folosite cand si cum trebuie fac treaba buna intr-o relatie. Dar asta e doar parerea mea,voi fiind mai mari decat mine probabil stiti mai bine. Eu nu am zis cu rautate despre tine amphetamine,doar ca prea mult "o arzi macho",si daca ai vorbit la plural atunci imi cer scuze.
VladM is offline   Reply With Quote
Old 05-02-10, 23:16   #71
22VIN
Opel Driver

Stage 5
 
22VIN's Avatar
 
Join Date: Mar 2007
Posts: 5,134
Member of:
[Opel]
[4Rally]
Default Re: Ce nu vrei sa auzi din gura unei femei?

Pai normal ca trebuie sa fii si copil, dar nu in sensul in care imiti pe unul de 3 ani.
22VIN is offline   Reply With Quote
Old 05-02-10, 23:20   #72
VladM
Seat Driver

Stage 5
 
VladM's Avatar
 
Join Date: Dec 2008
Posts: 2,605
Member of:
[SEAT]
[MERCEDES]
[2 Roti]
[AUDI]
[Opel]
[Fiat]
[ALFA ROMEO]
Default Re: Ce nu vrei sa auzi din gura unei femei?

Quote:
Originally Posted by amphetamine View Post
Pai normal ca trebuie sa fii si copil, dar nu in sensul in care imiti pe unul de 3 ani.
Ma refeream la sensul ca mai o alinti intr-un fel,ii mai spun o gluma copilaroasa,mai faci diferite gesturi copilaresti,de obicei gesturile astea le atrag pe fete.
VladM is offline   Reply With Quote
Old 05-02-10, 23:21   #73
DTH
2 Roti

Stage 5
 
DTH's Avatar
 
Join Date: Jul 2008
Posts: 6,411
Member of:
[VW]
[Nissan]
[2 Roti]
[FOTO]
[4Rally]
[4Wheels]
Default Re: Ce nu vrei sa auzi din gura unei femei?

Quote:
Originally Posted by amphetamine View Post
Pai normal ca trebuie sa fii si copil, dar nu in sensul in care imiti pe unul de 3 ani.
Adevarat , am intalnit si eu cazuri de smiorcaiala si imi venea mie sa ii dau cu ceva in cap , dar pei saracu baiat care deja fuma tigara dupa tigara incercand sa aplaneze situatia ca nu a vrut sa o duca nustiu unde
DTH is offline   Reply With Quote
Old 05-02-10, 23:23   #74
VladM
Seat Driver

Stage 5
 
VladM's Avatar
 
Join Date: Dec 2008
Posts: 2,605
Member of:
[SEAT]
[MERCEDES]
[2 Roti]
[AUDI]
[Opel]
[Fiat]
[ALFA ROMEO]
Default Re: Ce nu vrei sa auzi din gura unei femei?

Quote:
Originally Posted by MillionDollarBaby View Post
Adevarat , am intalnit si eu cazuri de smiorcaiala si imi venea mie sa ii dau cu ceva in cap , dar pei saracu baiat care deja fuma tigara dupa tigara incercand sa aplaneze situatia ca nu a vrut sa o duca nustiu unde
Asta deja e manipulare ,eu o lasam acolo si plecam
VladM is offline   Reply With Quote
Old 05-02-10, 23:24   #75
morpheusmaster

Stage 5
 
morpheusmaster's Avatar
 
Join Date: Mar 2007
Posts: 5,966
Member of:
[NoSpeedLimit Romania Club]
[PARTICIPANT CURSE]
[Fiat]
[SKODA]
Default Re: Ce nu vrei sa auzi din gura unei femei?

Vad cum apar mailurile...aici e cearta nu??? sau sa trecut peste...

ia ca vin eu cu una 2

"Nu fac aia"...aia insemnand mai multe...


P.S. Pffffff...am ajuns prea tarziu...
morpheusmaster is offline   Reply With Quote
Reply


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is On
Trackbacks are Off
Pingbacks are Off
Refbacks are Off



All times are GMT +2. The time now is 10:04.


- Copyright 2024 4Tuning