Forum 4Tuning

Go Back   Forum 4Tuning > Diverse > Femei

Femei Rele, bune, guralive, tacute, etc. Cum ar arata masinile si motoarele daca nu ar fi scoase in evidenta de femei?

Reply
 
Thread Tools
Old 28-10-11, 21:48   #2161
m1hai_18

Stage 2
 
Join Date: May 2009
Posts: 64
Default Re: Cum sa agati o fata ?

i would recommend that you should tell her... "mitzi nu te supara ai un foc sa aprindem o discutie ? Si mai tarziu gasim o solutie" baaam si pleci )) nu, glumesc )) dar nush incearca sa o faci sa rada ... cand sunteti mai multi arunca-i dOO 3 priviri... alea alea baga-te in seama cu ea
m1hai_18 is offline   Reply With Quote
Old 28-10-11, 22:16   #2162
Improviser
 
Join Date: Oct 2011
Posts: 0
Default Re: Cum sa agati o fata ?

Quote:
Nici nu stiu cum sa incep,am o colega de clasa care sunt prieteni/amici vorbim. Mie imi place de ea,am vazut ca a refuzat foarte multi baieti care i-au cerut prietenia.Eu incercam sa o conving sa uite de fostul iei prieten care cica inca il mai iubeste,dati-mi si mie o ideie cum sa o fac ce sa ii fac sa uite de el sa o fac sa isi de-a seama ca mie imi place de ea.
Of... sincer nu stiu ce sanse mai ai dar fie..
De ce ?....de ce incerci sa o convingi sa uite de fostul ei. DC!!!!!!!!??
In primul rand, prietenul ei nu ar trebui sa te intereseze.. pur si simplu sa nu iti pese. E treaba ei. Pentru binele tau, nu mai face asta, te rog.
In al doilea rand, stai putin si gandeste-te.. daca tu ai avea incredere in tine( ai fi sigur pe tine, comfortabil..etc) ai incerca vreodata sa o convingi prin vorbe ca tu esti cel mai bun sau ca nu merita nush ce perosna? Nu, desigur.

Presupun ca ea arata bine. De ce o consideri mai sus ca tine? Unii ar spune " tu esti premiul" sau "ea nu este nimic/ doar o ...". Eu zic.. amandoi sunteti =, sau cel putin asa ar trebui sa fiti.

In al treilea rand,.. daca ai ajuns sa vorbesti cu ea despre prietenul ei ( of..) inseamna ca te trateaza exact ca pe o amica de a ei. Nu am dre[tate? Mai gandeste-te.. isi permite sa se planga sau sa iti spuna ca "inca il mai iubeste". Si acum Shock!...BTW: nu trebuie sa asculti toate astea daca nu vrei. NU trebuie sa fii ... ei emotional. De ce? 1. Nu e treba ta. Nu ar trebui sa te intereseze. 2. Asta cred ca elimina orice fel de atractie, go figure.
Deci ea sincer nu stiu/cred daca/ca te vede ca pe un potential prieten(iubit).

Daca ai putin respect pentru tine.. nu vei mai face unele lucruri. Desi asta te poate face un prieten foarte bun de al ei, pe tine asta nu te intereseaza. Ea te intereseaza din alt punct de vedere. Sa nu cazi in cealalta extrema (been there) cand deja nu iti mai pasa si exprimi vehement asta.. nu e bine.

E tarziu si ma duc, dar inca ceva.. fetele nu sunt chiar asa de rationale. Sunt emotionale. Noi suntem rationali. Nu stiu daca o poti cunvinge la nivel rational ca o placi sau ca e bine sa fie cu tine. SI sunt destul de sigur ca intre cineva care ar face asta si altcineva care ar face-o sa simta asta ( ca tu este atras de ea dar in acelasi timp ca nu e mare tragedie daca te refuza -- Nu poti pierde ceva ce nu ai avut niciodata--) va alege intotdeaua pe cel de al doilea.

Asta e doar parerea mea.
Nu o desconsidera, nu o lua drept cuvant de lege.
Orice sfat primesti ar trebui privit cu o mica doza de scepticism.
Incearca si GANDESTE pentru TINE. Asta e cel mai important.
Fa rost de numarul ei de telefon( cred ca deja il ai). Spune-i ca vrei sa iesiti pe undeva ( suc, film..etc... vezi tu). Intalneste-te cu ea si vezi cum merge..

Nu astepta momentul perfect, nu vine.
Mergi cu incredere si realizeaza inca de la inceput ca sunt 2 posibilitati. Daca zice da, perfect. Daca zice nu, mai sunt muuulte fete in lumea asta... no big deal. Ai grija de sentimentele tale si asteapta-te la ambele posibilitati.
Incearca.. e ca si cum ai da cu zarul. Iti asumi un risk. Tu trebui sa faci asta ca esti baiat in pnm. Rar initiaza fetele.

--Fii dispus sa pierzi fete cand nu ai fete.--Bafta.
Improviser is offline   Reply With Quote
Old 29-10-11, 03:13   #2163
FXA-

Stage 5
 
FXA-'s Avatar
 
Join Date: Aug 2010
Posts: 301
Default Re: Cum sa agati o fata ?

Quote:
Originally Posted by Sonny™ View Post
nu neaparat bmw...nu totul consta intr.o masina conteaza si ce ai in cap si cum poti sa o vrajesti, mie unul fetele frumoase imi plac, pentru ca desi par inabordabile sunt cel mai usor de cucerit pentru ca multi baieti nu le abordeaza pentru ca sunt frumoase si li se par ceva de neatins...parerea mea
Era o gluma...
FXA- is offline   Reply With Quote
Old 29-10-11, 17:37   #2164
adrianpaul

Stage 4
 
Join Date: Nov 2010
Posts: 243
Default Re: Cum sa agati o fata ?

e mai rau aici ca un site de matrimoniale sau probleme sentimentale
adrianpaul is offline   Reply With Quote
Old 30-10-11, 11:53   #2165
eMH
2 Roti

Stage 5
 
eMH's Avatar
 
Join Date: Jun 2007
Posts: 5,101
Member of:
[2 Roti]
[PEUGEOT]
Default Re: Cum sa agati o fata ?

Si pentru ce ti-ai mai facut cont, atunci?
eMH is offline   Reply With Quote
Old 30-10-11, 21:32   #2166
adrianpaul

Stage 4
 
Join Date: Nov 2010
Posts: 243
Default Re: Cum sa agati o fata ?

in speranta ca e cate unul mai rasarit pe aici, cu care se pot discuta chestii serioase de tuning auto. Cel putin eu asa am interpretat denumirea de "4tuning". Daca scria "matrimoniale" sau "tutorial de agatat fete, destinat tineretului emo din zilele noastre", nu ma mai oboseam
adrianpaul is offline   Reply With Quote
Old 30-10-11, 21:47   #2167
22VIN
Opel Driver

Stage 5
 
22VIN's Avatar
 
Join Date: Mar 2007
Posts: 5,134
Member of:
[Opel]
[4Rally]
Default Re: Cum sa agati o fata ?

Quote:
Originally Posted by adrianpaul View Post
in speranta ca e cate unul mai rasarit pe aici, cu care se pot discuta chestii serioase de tuning auto. Cel putin eu asa am interpretat denumirea de "4tuning". Daca scria "matrimoniale" sau "tutorial de agatat fete, destinat tineretului emo din zilele noastre", nu ma mai oboseam
Pai si cu ce te deranjeaza pe tine sectiunea asta? E o sectiune cu alta tema. Ti se pare ca scrie la titlu "Tuning"? Ai o gramada de sectiuni auto pe care poti sa stai si tu te-ai gasit sa trolezi aici.
Sfat: citesti frumos titlul si daca nu-ti place ce scrie nu mai intri. E usor, crezi ca poti sa faci asta?
22VIN is offline   Reply With Quote
Old 31-10-11, 19:00   #2168
ValySK
VW Driver

Stage 4
 
ValySK's Avatar
 
Join Date: Oct 2010
Posts: 278
Member of:
[VW]
Default Re: Cum sa agati o fata ?

E un tuning pentru cunostintele de agatat!Si mai ales nu te-a pus nimeni sa intrii aici!
@Improviser ai facut vreo miscare?
ValySK is offline   Reply With Quote
Old 31-10-11, 19:32   #2169
Sonny™
BMW Driver

Stage 5
 
Sonny™'s Avatar
 
Join Date: Aug 2008
Posts: 4,864
Member of:
[2 Roti]
[Old School Cars]
[DreamWorks Club]
[Competitor CNCA]
[BMW]
[SKODA]
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re: Cum sa agati o fata ?

Quote:
Originally Posted by FXA- View Post
Era o gluma...
eu am inteles ce ai vrut tu sa zici dar crede.ma ca sunt multi care traiesc cu impresia asta ca trebuie sa ai bmw
Sonny™ is offline   Reply With Quote
Old 31-10-11, 19:43   #2170
ValySK
VW Driver

Stage 4
 
ValySK's Avatar
 
Join Date: Oct 2010
Posts: 278
Member of:
[VW]
Default Re: Cum sa agati o fata ?

Quote:
Originally Posted by Sonny™ View Post
eu am inteles ce ai vrut tu sa zici dar crede.ma ca sunt multi care traiesc cu impresia asta ca trebuie sa ai bmw
La mine in liceu daca ai masina ai gagica,nu trebuie neeaparat bmw dar acum depinde si ce fete cauti...
ValySK is offline   Reply With Quote
Old 01-11-11, 01:57   #2171
FXA-

Stage 5
 
FXA-'s Avatar
 
Join Date: Aug 2010
Posts: 301
Default Re: Cum sa agati o fata ?

Quote:
Originally Posted by Sonny™ View Post
eu am inteles ce ai vrut tu sa zici dar crede.ma ca sunt multi care traiesc cu impresia asta ca trebuie sa ai bmw
Aia sunt cazuri pierdute, intra la categoria TRAGEDII

Nu conteaza ce masina ai atat timp cat tu nu te consideri inferior in ea si nu-ti este rusine cu tine! Acest disconfort se vede imediat, se simte. Poti sa ai o dacie, daca chiar esti mandru de ea, ii vei insufla si persoanei respective o imagine mai buna despre masina ta. (chestie probata)
FXA- is offline   Reply With Quote
Old 01-11-11, 08:44   #2172
Sonny™
BMW Driver

Stage 5
 
Sonny™'s Avatar
 
Join Date: Aug 2008
Posts: 4,864
Member of:
[2 Roti]
[Old School Cars]
[DreamWorks Club]
[Competitor CNCA]
[BMW]
[SKODA]
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re: Cum sa agati o fata ?

Quote:
Originally Posted by FXA- View Post
Aia sunt cazuri pierdute, intra la categoria TRAGEDII

Nu conteaza ce masina ai atat timp cat tu nu te consideri inferior in ea si nu-ti este rusine cu tine! Acest disconfort se vede imediat, se simte. Poti sa ai o dacie, daca chiar esti mandru de ea, ii vei insufla si persoanei respective o imagine mai buna despre masina ta. (chestie probata)
exact...increderea in sine e tot ce conteaza...nu trebuie sa ai nush ce ca sa poti cuceri o fata...


iar cele care fug dupa o masina acum cand sunt in liceu stai sa vezi ce singure o sa fie peste ceva timp...
Sonny™ is offline   Reply With Quote
Old 01-11-11, 14:08   #2173
dony ddc

Stage 5
 
dony ddc's Avatar
 
Join Date: Sep 2009
Posts: 861
Default Re: Cum sa agati o fata ?

Quote:
Originally Posted by adrianpaul View Post
in speranta ca e cate unul mai rasarit pe aici, cu care se pot discuta chestii serioase de tuning auto. Cel putin eu asa am interpretat denumirea de "4tuning". Daca scria "matrimoniale" sau "tutorial de agatat fete, destinat tineretului emo din zilele noastre", nu ma mai oboseam
Ai impresia ca tot tineretul din ziua de azi e emo???Aici e o sectiune unde sunt diferite subiecte pe tema "FEMEI"!
dony ddc is offline   Reply With Quote
Old 02-11-11, 16:20   #2174
Mustang
Daewoo Driver

Stage 5
 
Mustang's Avatar
 
Join Date: Sep 2005
Posts: 4,399
Member of:
[DAEWOO]
Default Re: Cum sa agati o fata ?

Gata, nu ii mai dati in cap lui adrianpaul. VIN-u' a zis foarte ok ce trebuie sa bage la cap si sa execute.

Reveniti la problemele voastre.
Dony, nu te cunosc, de cateva ori pare-mi-se ca ne-am intepat pe alte sectiuni, care aici nu sunt relevante.

In situatia descrisa de tine mai ai maxim 25% sansa sa intorci situatia in favoarea ta. Am trecut prin chestia asta de 43249343243 de ori. Odata ce a inceput sa iti spuna de fostul ei, te-a luat deja de amic si daca o tii asa, te duce in "fratior". Si stii foarte bine ca o relatie intre "fratiori" se numeste incest.

Acum nu iti zic ca trebuie sa te sucesti tu, dar trebuie sa schimbi foaia in asa fel incat sa nu devii ignorant. Daca ai devenit ignorant, sa fii sigur ca nu o sa te mai inghita si nici nu o sa te mai caute vreodata.

Cand incepi ceva, trebuie sa ai aroganta inca de la inceput, ca sa o instigi.
Mustang is offline   Reply With Quote
Old 03-11-11, 20:39   #2175
ValySK
VW Driver

Stage 4
 
ValySK's Avatar
 
Join Date: Oct 2010
Posts: 278
Member of:
[VW]
Default Re: Cum sa agati o fata ?

Mama frate cat urasc cand intrebi o fata ceva si zice "Cum vrei..." ceva idei raspunsu cum e?pozitiv negativ?multumesc
ValySK is offline   Reply With Quote
Reply


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is On
Trackbacks are Off
Pingbacks are Off
Refbacks are Off



All times are GMT +2. The time now is 11:33.


- Copyright 2024 4Tuning