Forum 4Tuning

Go Back   Forum 4Tuning > Diverse > Femei

Femei Rele, bune, guralive, tacute, etc. Cum ar arata masinile si motoarele daca nu ar fi scoase in evidenta de femei?

Reply
 
Thread Tools
Old 03-11-11, 21:16   #2176
marius3030

Stage 5
 
marius3030's Avatar
 
Join Date: Nov 2008
Posts: 3,061
Member of:
[Fiat]
[Opel]
[SKODA]
Default Re: Cum sa agati o fata ?

Quote:
Originally Posted by ValySK View Post
Mama frate cat urasc cand intrebi o fata ceva si zice "Cum vrei..." ceva idei raspunsu cum e?pozitiv negativ?multumesc
eu cred ca e "neinteresant" pt ea!
marius3030 is offline   Reply With Quote
Old 04-11-11, 08:10   #2177
ValySK
VW Driver

Stage 4
 
ValySK's Avatar
 
Join Date: Oct 2010
Posts: 278
Member of:
[VW]
Default Re: Cum sa agati o fata ?

Quote:
Originally Posted by marius3030 View Post
eu cred ca e "neinteresant" pt ea!
Atunci e clar ca se joaca cu nervii mei ca deschide subiectul si porma o da in dastea.
ValySK is offline   Reply With Quote
Old 04-11-11, 09:42   #2178
bmwm5
Skoda Driver

Stage 5
 
bmwm5's Avatar
 
Join Date: Apr 2005
Posts: 1,261
Member of:
[SKODA]
Default Re: Cum sa agati o fata ?

Quote:
Originally Posted by ValySK View Post
Atunci e clar ca se joaca cu nervii mei ca deschide subiectul si porma o da in dastea.
Ignor-o.
bmwm5 is offline   Reply With Quote
Old 04-11-11, 09:51   #2179
bmwm5
Skoda Driver

Stage 5
 
bmwm5's Avatar
 
Join Date: Apr 2005
Posts: 1,261
Member of:
[SKODA]
Default Re: Cum sa agati o fata ?

Quote:
Originally Posted by bmwm5 View Post
Ignor-o.
ignoranta nu e o solutie.razboiul psihologic trebuie dus de ambele parti.incearca si tu chestii pe care le face ea, raspunde-i cu aceasi moneda, sau chiar mai rau
bmwm5 is offline   Reply With Quote
Old 04-11-11, 10:43   #2180
ValySK
VW Driver

Stage 4
 
ValySK's Avatar
 
Join Date: Oct 2010
Posts: 278
Member of:
[VW]
Default Re: Cum sa agati o fata ?

Nu stiu ce sa zic...sunt putin in dubii.cel mai bine fac pe indiferentul si ii anilizez reactia.daca face la fel imi bag .... si termin.
ValySK is offline   Reply With Quote
Old 04-11-11, 10:53   #2181
bmwm5
Skoda Driver

Stage 5
 
bmwm5's Avatar
 
Join Date: Apr 2005
Posts: 1,261
Member of:
[SKODA]
Default Re: Cum sa agati o fata ?

Quote:
Originally Posted by ValySK View Post
Nu stiu ce sa zic...sunt putin in dubii.cel mai bine fac pe indiferentul si ii anilizez reactia.daca face la fel imi bag .... si termin.
daca faci asta, termina dupa ea, o sa fie mai bine
bmwm5 is offline   Reply With Quote
Old 04-11-11, 11:27   #2182
ValySK
VW Driver

Stage 4
 
ValySK's Avatar
 
Join Date: Oct 2010
Posts: 278
Member of:
[VW]
Default Re: Cum sa agati o fata ?

Poti fii mai explicit? Te rog.
ValySK is offline   Reply With Quote
Old 04-11-11, 12:26   #2183
RA_2fast4u
Ford Driver

Stage 5
 
RA_2fast4u's Avatar
 
Join Date: Jul 2005
Posts: 2,611
Member of:
[FORD]
[FOTO]
Default Re: Cum sa agati o fata ?

Quote:
Originally Posted by ValySK View Post
Mama frate cat urasc cand intrebi o fata ceva si zice "Cum vrei..." ceva idei raspunsu cum e?pozitiv negativ?multumesc
A... ce conteaza ?

Tu in calitate de barbat/baiat, in fine reprezentant al masculinitatii ai datoria de a hotara ceva. Anume unde mergeti ce faceti cum faceti... imi pare rau prietene, dar daca te trezesti de dimineata, si simti ca 2 bilute(si anume za cohoones) ti se balangane intre picioare ai aceasta datorie!

In schimb, ea se trezeste de dimineata, si constata ca de fapt nu ii se balangane nimic acolo, si doar in regiuna pieptoasa, si asta ii ofera posibilitatea de a astepta invitatia ta si in principiu posibilitatea sa te refuze... hahaa ! Dar acum vine partea frumoasa, tu, ii areti ca za cohones are grande, si astfel ea isi pierde aceasta posibilitate, si anume tu ramai delegat capitan de plai la carma si viteza, ei ramanandu-i datoria de a se bucura de calatorie, si eventual sa mai strige de cand in cand, mai incet, ia mana de acolo, si alte imperative in esenta care sunt menite doar sa slefuiasca putin drumul deja ales.

Era un prieten pe aici care se plangea ca nu a vazut nimic concret ) Bine prietene, haide ca o facem si pe asta. Vrei sa sti replica de agatat universala, atotputernica,omniprezenta,empirica, valabila oricand??!!! Haide ca ti-o spun: Salut! .. Da. Atat! Chiar ma uitam zilele trecute la un film (spread) si baiatul(baitul fiind ashton kutcher, care deci si prin urmare nu e fraier) zice cam asa la un moment dat: "Exista o singura replica de agatat restul e doar cheese(nu cred ca exista o traducere exacta a cuvantului) : Hy". Ca sa intelegi unde ajung. Degeaba sti tu sa borborosesti 2 cuvinte luate de la altul, pentru ca ala nu esti tu. Agatat... e un cuvant stupid. Tu nu agheti. Tu doar vorbesti cu o tipa, TE VINZI. Si cea mai buna reclama de vanzare e aceea cand tu nu vrei sa faci asta, doar te simti bine. Sper ca intelegi.

Revenind acum la "cum vrei...". Atata timp cat nu primesti un refuz, concret, pe care ea chiar sa il vrea sa il spuna(un "nuuuuu" gemut si tremurand care de fapt inseamna MAI VREAAAU, dar trebuie sa spun ceva ca sa nu par usuratica, nu se numara ca refuz) treaba e buna si ea vrea. Cand o fata nu e interesata, si nu mai vrea, o sa intelegi mesajul. Fie iti spune direct, fie simti un dezinteres total. Ea ti-a spus "cum vrei". Asta ce inseamna? in primul rand ca nu te refuza, in al 2-lea rand ca tu nu ai formulat bine treaba, tu ai intrebat-o practic pe ea, si ea nu isi asuma responsabilitatea de a lua acea decizie care ori cum ar trebui sa fie a ta. Confuz? asa-i?! Hai ca sarim cu caz concret. Cand o inviti in oras, cum o chemi? Asa: "aaa, uite, daca ai timp, si poti, ai vrea sa iesim...aaa, unde vrei tu... da numa daca vrei, nu vreau sa ... no, sa te deranjez"... NEEEEEEEEEEEEEEEEEEE, you are oooout. Nu prietene. Tu o chemi pe ea, tu o inviti, si e placerea ei sa vina, daca nu o sa vrea stai linistit ca te refuza ea. Iei lucrul ca pe un fapt deja stabilit, care sti ca ea ori cum va veni, ii prezinti doar invitatia, si singura ta dilema e momentul cand se va intampla(o ora.. o ora jumate) nu daca ea vrea/nu vrea!
Atentie!!! Nu fi un badaran. E o diferenta intre ce spun eu si un badaran. Tot in spread(filmul!) el e un bulangiu. Are o gramade de relatii doar pentru placerile lui(sexuale sau materiale.. asta cu materiale e total impotriva principiilor mele, dar e alta discutie), dar la un moment dat, ceva cunostinta de a lui se apuca sa jigneasca pe o stripperitza, nu urat, injurat, ci doar sa ii ceara lucruri indecente, treaba asta il deranjeaza atata de tare pe el incat sare la bataie. Intelegi diferenta?! Esti stapan pe tine, sti ce vrei, insisti poate putin peste limita, dar nu urmaresti sa jignesti/ iti bati joc de nimeni!

Bun. Gata. Morala nu uita ca ai za cohones, nu le face de rusine!

Last edited by RA_2fast4u; 04-11-11 at 12:31.
RA_2fast4u is offline   Reply With Quote
Old 04-11-11, 12:38   #2184
ValySK
VW Driver

Stage 4
 
ValySK's Avatar
 
Join Date: Oct 2010
Posts: 278
Member of:
[VW]
Default Re: Cum sa agati o fata ?

@RA_2fast4u Mersi mult!Ea deschide un subiect de vb etc etc si porma imi spune cum vrei...(de ex. ieri lucram la o poza in ps si m-a rugat sa i-o arat..in fine vazut placut etc.si i-am zis mai vrei? si normal: "cum vrei!")
Parerea mea e ca e dezinteresata!
Azi dimineata vorbisem sa ne vedem la o cafea(a fost de acord ok ne vedem etc) a venit a zis buna a luat cafea si a plecat pe motiv ca nu a vrut prietena ei sa stea.
Nu i-am mai dat nici-un semn de atunci si vad ca nici ea nu da asa ca mai bine o las balta.
Acum 2-3 zile parea interesata si acuma face dastea.Nu mai inteleg nimic.
ValySK is offline   Reply With Quote
Old 04-11-11, 13:12   #2185
eMH
2 Roti

Stage 5
 
eMH's Avatar
 
Join Date: Jun 2007
Posts: 5,101
Member of:
[2 Roti]
[PEUGEOT]
Default Re: Cum sa agati o fata ?

Daca iese la cafea cu tine + prietena ei e destul de aiurea. Ai incercat sa o inviti la o cafea decat voi 2?
Sau daca nu e materialista incearca sa o inviti la o plimbare pe la sala sporturilor, azi vad ca e destul de soare, maine am inteles ca o sa fie la fel! In general fetele care nu sunt materialiste apreciaza lucrurile simple.
eMH is offline   Reply With Quote
Old 04-11-11, 13:15   #2186
ValySK
VW Driver

Stage 4
 
ValySK's Avatar
 
Join Date: Oct 2010
Posts: 278
Member of:
[VW]
Default Re: Cum sa agati o fata ?

Quote:
Originally Posted by eMH View Post
Daca iese la cafea cu tine + prietena ei e destul de aiurea. Ai incercat sa o inviti la o cafea decat voi 2?
Sau daca nu e materialista incearca sa o inviti la o plimbare pe la sala sporturilor, azi vad ca e destul de soare, maine am inteles ca o sa fie la fel! In general fetele care nu sunt materialiste apreciaza lucrurile simple.
Eram la liceu si dimineata toti ne bem cafeaua la magazin!
Si fiinca ea nu sta in zona nu poate sa ramana dupa ore asa ca am invitat-o la scoala in pauza!Eu asa i-am zis noi 2 dar...
Nu stiu ce sa zic cu invitatia.Vad ca nu da nici-un semn de viata.
Mai astept.
ValySK is offline   Reply With Quote
Old 04-11-11, 13:24   #2187
cata_golf

Stage 5
 
cata_golf's Avatar
 
Join Date: Sep 2010
Posts: 963
Member of:
[VW]
Default Re: Cum sa agati o fata ?

Tu postezi de pe tel de la scoala? )
cata_golf is offline   Reply With Quote
Old 04-11-11, 13:33   #2188
ValySK
VW Driver

Stage 4
 
ValySK's Avatar
 
Join Date: Oct 2010
Posts: 278
Member of:
[VW]
Default Re: Cum sa agati o fata ?

Quote:
Originally Posted by cata_golf View Post
Tu postezi de pe tel de la scoala? )
De unde se poate!) Am pus cateva de dimineata.
De obicei cand nu am ce face in ore citesc bancuri pe forum.
ValySK is offline   Reply With Quote
Old 04-11-11, 13:44   #2189
cata_golf

Stage 5
 
cata_golf's Avatar
 
Join Date: Sep 2010
Posts: 963
Member of:
[VW]
Default Re: Cum sa agati o fata ?

Quote:
Originally Posted by ValySK View Post
De unde se poate!) Am pus cateva de dimineata.
De obicei cand nu am ce face in ore citesc bancuri pe forum.
eu ma uit ce replyuri primesc in ore )
cata_golf is offline   Reply With Quote
Old 04-11-11, 18:59   #2190
roberTDH

Stage 3
 
roberTDH's Avatar
 
Join Date: Apr 2010
Posts: 75
Default Re: Cum sa agati o fata ?

Vezi ca deja stai cam mult dupa curu ei, eu treceam la urmatoarea din prima faza cu cafeaua si cu prietena.
roberTDH is offline   Reply With Quote
Reply


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is On
Trackbacks are Off
Pingbacks are Off
Refbacks are Off



All times are GMT +2. The time now is 18:45.


- Copyright 2024 4Tuning