Forum 4Tuning

Go Back   Forum 4Tuning > Diverse > Femei

Femei Rele, bune, guralive, tacute, etc. Cum ar arata masinile si motoarele daca nu ar fi scoase in evidenta de femei?

Reply
 
Thread Tools
Old 27-07-10, 10:51   #1966
Crisskro

Stage 5
 
Crisskro's Avatar
 
Join Date: Jan 2008
Posts: 574
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[Honda]
Default Re: Cum sa agati o fata ?

Quote:
Originally Posted by Job20 View Post
sunt curios din ce este extras acest feromon
Transpiratie de barbat adevarat poate?

Sunt convins ca daca folosesti un parfum cat de cat ok, nu imitatie, si le-ai zice sa te 'adulmece' ca ai folosit ceva feremoni etc etc povestea anterioara, ai avea ceva mai mult succes.

Last edited by Crisskro; 27-07-10 at 10:54.
Crisskro is offline   Reply With Quote
Old 27-07-10, 11:24   #1967
nr. 150

Stage 3
 
nr. 150's Avatar
 
Join Date: Jul 2008
Posts: 110
Member of:
[AirBrush]
Default Re: Cum sa agati o fata ?

Puţin offtopic: ştiu eu pe unu' pe care aş da cu feromoni de căţele, după care să mă aşez deoparte cu popcornu-n braţe să savurez scena. Sau scenele...
nr. 150 is offline   Reply With Quote
Old 30-07-10, 18:52   #1968
GABBY_

Stage 5
 
GABBY_'s Avatar
 
Join Date: Jun 2005
Posts: 1,430
Member of:
[Opel]
Default Re: Cum sa agati o fata ?

O masina tare, manele la maxim si un lant gros la gat....cam asta e standardul majoritatii femeilor din ziua de azi..Nu conteaza ca iti pute gura, ca mai scapi cate o basina sau o ragaitura,important e ca in ziua aia zana e copilot intr-o masina tare chiar daca maine are inscriptionat pe frunte:50 oralul,100 ron numarul,150-200 ora!!!
GABBY_ is offline   Reply With Quote
Old 30-07-10, 19:36   #1969
RA_2fast4u
Ford Driver

Stage 5
 
RA_2fast4u's Avatar
 
Join Date: Jul 2005
Posts: 2,611
Member of:
[FORD]
[FOTO]
Default Re: Cum sa agati o fata ?

Quote:
Originally Posted by Crisskro View Post
Transpiratie de barbat adevarat poate?

Sunt convins ca daca folosesti un parfum cat de cat ok, nu imitatie, si le-ai zice sa te 'adulmece' ca ai folosit ceva feremoni etc etc povestea anterioara, ai avea ceva mai mult succes.
speram sa se sesizeze ironia cu care am scris acel post, iti dai seama ca ma distram si eu, nu am vazut inca destule filme cu patratel rosu sa am impresia ca daca ma imbib in feromonoserectus si pun o tipa sa ma miroasa in doua minute ea vrea sa ma violeze(ma rog,tragand putin prea mult de conotatia cuvantului.. s-ar presupune ca cel putin o parte sa nu fie de acord.. hac???! ) )

Dar pana nu se apuizeaza stocurile, desi stiu efectul feromonilor si chiar ma fascineaza treburile de genul, sa fim seriosi, credeti ca o sticluta cu o chestie puturoasa o sa va aduca o partida? Proabil ca exista cine stie ce astfel de sticlute magice, dar cu siguranta nu se vand la magazinele de totul la 3.99 lei.
RA_2fast4u is offline   Reply With Quote
Old 15-10-10, 05:18   #1970
vlad_Mafiotu
Seat Driver

Stage 5
 
vlad_Mafiotu's Avatar
 
Join Date: Feb 2006
Posts: 429
Member of:
[SEAT]
Default Re: Cum sa agati o fata ?

salut baieti. desi nu pot sa zic ca sunt urat sau ca sunt virgin din pacate toate fetele pe care le`am avut pana acum au fost combinate pe mess net sau cunostiinte. cand vine vorba sa ma bag in seama cu o fata pe care nu o cunosc park ma transform si intru intr`o stare in care nu pot sa zic nici un cuvant .. in fine ce vreau de la voi este sa ma ajutati daca se poate cu cateva idei de a ma baga in seama cu o fata in club sau la facultate etc .. sau ce as putea face sa trec peste timiditatea asta .stiu ca am 20 de ani si e aiurea dar mam saturat sa ma uit la alti prieteni de ai mei cum agatza fete in club si eu stau si ma uit si nu fac nimik.
vlad_Mafiotu is offline   Reply With Quote
Old 17-10-10, 16:36   #1971
needBrain
PARTICIPANT CURSE

Stage 5
 
needBrain's Avatar
 
Join Date: May 2004
Posts: 1,911
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re: Cum sa agati o fata ?

Quote:
Originally Posted by vlad_Mafiotu View Post
salut baieti. desi nu pot sa zic ca sunt urat sau ca sunt virgin din pacate toate fetele pe care le`am avut pana acum au fost combinate pe mess net sau cunostiinte. cand vine vorba sa ma bag in seama cu o fata pe care nu o cunosc park ma transform si intru intr`o stare in care nu pot sa zic nici un cuvant .. in fine ce vreau de la voi este sa ma ajutati daca se poate cu cateva idei de a ma baga in seama cu o fata in club sau la facultate etc .. sau ce as putea face sa trec peste timiditatea asta .stiu ca am 20 de ani si e aiurea dar mam saturat sa ma uit la alti prieteni de ai mei cum agatza fete in club si eu stau si ma uit si nu fac nimik.
caterinca multa
2-3 replici BUNE si a ta e.replicile difera in functie de caz,dar,ca sa-ti formezi o parere despre ce zic eu aici,incearca sa-ti dai seama ce vroiau fetele cu care ai fost pana acum.e cam acelasi lucru,diferenta e ca atunci cand agati nu stii cum o cheama.
needBrain is offline   Reply With Quote
Old 17-10-10, 18:27   #1972
Alex4u
Dacia Driver

Stage 5
 
Alex4u's Avatar
 
Join Date: Jul 2009
Posts: 1,591
Member of:
[DACIA]
Default Re: Cum sa agati o fata ?

Quote:
Originally Posted by vlad_Mafiotu View Post
salut baieti. desi nu pot sa zic ca sunt urat sau ca sunt virgin din pacate toate fetele pe care le`am avut pana acum au fost combinate pe mess net sau cunostiinte. cand vine vorba sa ma bag in seama cu o fata pe care nu o cunosc park ma transform si intru intr`o stare in care nu pot sa zic nici un cuvant .. in fine ce vreau de la voi este sa ma ajutati daca se poate cu cateva idei de a ma baga in seama cu o fata in club sau la facultate etc .. sau ce as putea face sa trec peste timiditatea asta .stiu ca am 20 de ani si e aiurea dar mam saturat sa ma uit la alti prieteni de ai mei cum agatza fete in club si eu stau si ma uit si nu fac nimik.
pai te duci la fata de care iti place si ii spui...ma scuzi...stii cat este ceasul? si gata te-ai bagat in seama cu ea
Alex4u is offline   Reply With Quote
Old 17-10-10, 20:03   #1973
sageata
Mercedes Driver

Stage 5
 
sageata's Avatar
 
Join Date: Feb 2007
Posts: 1,491
Member of:
[VW]
[NoSpeedLimit Romania Club]
[MERCEDES]
Default Re: Cum sa agati o fata ?

sau replici gen "auzi papusa, azi avem apa calda!" sau "cand ai mancat ultima oara?"
sageata is offline   Reply With Quote
Old 17-10-10, 20:27   #1974
Mustang
Daewoo Driver

Stage 5
 
Mustang's Avatar
 
Join Date: Sep 2005
Posts: 4,399
Member of:
[DAEWOO]
Default Re: Cum sa agati o fata ?

Ascultati-l pe Sageata ca stie ce spune!!!
Mustang is offline   Reply With Quote
Old 17-10-10, 23:26   #1975
Tzzantaru

Stage 5
 
Tzzantaru's Avatar
 
Join Date: Jan 2008
Posts: 933
Default Re: Cum sa agati o fata ?

@sageata : loooool , prea tari fazele )))


acu pe bune : daca esti in club e relativ simplu , mergi la ea si o iei la dans..in timpu dansului faci putina conversatie acolo , aflii cum o cheama la la la...si dupa 1 dans 2 o chemi "sa ia putin aer".iti iei frumos geaca cu tine in caz ca i se face frig sa fii pregatit si de acolo aflii nr de tel si ce mai trebuie.

iar la facultate : iar , relativ simplu. "din intamplare" iti lipsesc niste cursuri..sau din intamplare va nimeriti la secretariat.sau nu mai ai loc in sala si te asezi langa ea(chiar daca sala e goala ).

ideea in sine e sa fii tu , sa nu incerci sa pari altfel.sa fii decent , respectabil (nu cocalaur cu..."ce face fetele?te plimbi?" sau chestii de genu ).tragi aer adanc in piept si mergi cu incredere nu cu frica.dupa ce ai deschis discutia, subiecte sunt o gramada de discutat.numa nu-ti fie frica ca nu-ti da nimeni in cap..in cel mai rau caz iti zice ca n-are treaba cu tine..moment in care iti indrepti atentia spre urmatoare "victima"..
Tzzantaru is offline   Reply With Quote
Old 17-10-10, 23:44   #1976
Job20
Opel Driver

Stage 5
 
Job20's Avatar
 
Join Date: Aug 2009
Posts: 418
Member of:
[Opel]
Default Re: Cum sa agati o fata ?

tre sa fii funnyyyyyyyy


fetele zic ca sunt funnyyy


deci un zambet aduce multe'n traista
Job20 is offline   Reply With Quote
Old 18-10-10, 07:56   #1977
Mustang
Daewoo Driver

Stage 5
 
Mustang's Avatar
 
Join Date: Sep 2005
Posts: 4,399
Member of:
[DAEWOO]
Default Re: Cum sa agati o fata ?

Bai baiet... tipu' nostru are o problema cu timiditatea - voi iti dati sfaturi and stuff... dar daca nu poate deschide gura de fata cu ea... sau daca are "tremolo" in voce... gagica-l simte si stiti mai departe cum se intampla.

Fomeile vor sa stie ca el e stapan pe situatie.

Acolo e de lucru, stimabile!
Mustang is offline   Reply With Quote
Old 18-10-10, 09:35   #1978
aleks

General Supervisor

Stage 5
 
aleks's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Posts: 17,791
Member of:
[Super Moderators]
[PARTICIPANT CURSE]
[BMW]
[MERCEDES]
[2 Roti]
[ALFA ROMEO]
Default Re: Cum sa agati o fata ?

Quote:
Originally Posted by Alex4u View Post
pai te duci la fata de care iti place si ii spui...ma scuzi...stii cat este ceasul? si gata te-ai bagat in seama cu ea
Nu pe bune, a funcţionat treaba asta vreodată?
aleks is offline   Reply With Quote
Old 18-10-10, 09:43   #1979
Alex4u
Dacia Driver

Stage 5
 
Alex4u's Avatar
 
Join Date: Jul 2009
Posts: 1,591
Member of:
[DACIA]
Default Re: Cum sa agati o fata ?

Quote:
Originally Posted by aleks View Post
Nu pe bune, a funcţionat treaba asta vreodată?
nu. prea.....
Alex4u is offline   Reply With Quote
Old 18-10-10, 09:55   #1980
aleks

General Supervisor

Stage 5
 
aleks's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Posts: 17,791
Member of:
[Super Moderators]
[PARTICIPANT CURSE]
[BMW]
[MERCEDES]
[2 Roti]
[ALFA ROMEO]
Default Re: Cum sa agati o fata ?

Quote:
Originally Posted by Alex4u View Post
nu. prea.....
Hmmmm.... nasol, mă aşteptam să nu...
Adică poate părinţii noştri să fi agăţat cu treaba asta...
Ah, şi încă o curiozitate, că citeam mai sus: cum "iei la dans" o fată în club?
Că în club muzica de dans e făcută să dansezi mai mult "mono", dj-ii nu mai pun demult "bluzuri"
aleks is offline   Reply With Quote
Reply


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is On
Trackbacks are Off
Pingbacks are Off
Refbacks are Off



All times are GMT +2. The time now is 05:17.


- Copyright 2024 4Tuning