Forum 4Tuning

Go Back   Forum 4Tuning > Diverse > Femei

Femei Rele, bune, guralive, tacute, etc. Cum ar arata masinile si motoarele daca nu ar fi scoase in evidenta de femei?

Reply
 
Thread Tools
Old 01-09-08, 23:50   #1621
Trixi
Swift Driver

Stage 5
 
Trixi's Avatar
 
Join Date: Mar 2006
Posts: 557
Member of:
[Suzuki]
Default Re: Cum sa agati o fata ?

Quote:
Originally Posted by Pinky View Post
Imi vin in cap Parazitii cu genialele : "Am agatat o stramba pe internet / I-am demonstrat in 3 cuvinte ca sunt baiat destept"
astept oricind cu nerabdare sa m-i se demonstreze asta,daca sunt suficient de stramba...
Trixi is offline   Reply With Quote
Old 02-09-08, 18:53   #1622
vlad_Mafiotu
Seat Driver

Stage 5
 
vlad_Mafiotu's Avatar
 
Join Date: Feb 2006
Posts: 429
Member of:
[SEAT]
Default Re: Cum sa agati o fata ?

eu pe actuala am agatat`o de pe hi5.mai intai i-am dat comenturi,am vazut ca mi-a dat si ea inapoi , apoi incetul cu incetul i-am cerut id`ul, mi l-a dat si tot asa, am mai vb pe mess pana cand am invitat-o in oras la un suc

===============
si tot asa i-ai scris si pe hi5?-aleks

Last edited by aleks; 03-09-08 at 12:28.
vlad_Mafiotu is offline   Reply With Quote
Old 04-09-08, 20:18   #1623
Cristy65

Stage 5
 
Cristy65's Avatar
 
Join Date: Jul 2006
Posts: 1,140
Member of:
[RENAULT]
Default Re: Cum sa agati o fata ?

Quote:
Originally Posted by mihai88 View Post
corect,trebuie si papagal cat cuprinde

si sa nu fiti timizi ca se duce draq toata treaba(aka pampalau)
prima data e mai greu,usor usor va faceti rodaju))
poti sa ai papagal cat vrei daca fata nu reactioneaza, si mai mult de atata iti da impresia ca vorbesti cu peretii.eu de exemplu sunt cu care rad si glumesc de numa', iar cu altele vorbesc si glumesc iar ele raspund simplu : "K".imi vine sa mor cand vad
Cristy65 is offline   Reply With Quote
Old 04-09-08, 20:50   #1624
roby wws

Stage 5
 
roby wws's Avatar
 
Join Date: Jul 2008
Posts: 1,170
Member of:
[Opel]
Default Re: Cum sa agati o fata ?

Frate cu femeile in ziua de azi e tare greu;
Stiti cum e bancu ala : daca stau zice ca sunt curva asa ca mai bine ma impiedic ,asa ca trebuie cat de cat sa ai ceva vorba in tine ,ca altfel nu ai cum dracu sa o abordezi.
Acum depinde de ea:te vrea pentru masina, pentru bani sau pentru personalitate . Cam asa sunt pustoaicele de azi
Eu unu vorbesc din experinta si din ce am mai vazut la prieteni;ca eu unu nu sunt plin de steroizi dar nici vreun pee wee herman si daca nu aveam melita in mine ramaneam tot cu delcou in mana.asa ca domnilor fiti mai cu vana si domnitelor mai intai ascultati si apoi judecati
bafta tuturor gigoloilor de romania

Last edited by bodyspeed; 05-09-08 at 19:22.
roby wws is offline   Reply With Quote
Old 05-09-08, 14:33   #1625
Mustang
Daewoo Driver

Stage 5
 
Mustang's Avatar
 
Join Date: Sep 2005
Posts: 4,399
Member of:
[DAEWOO]
Default Re: Cum sa agati o fata ?

roby_wws:
1. Invata si tu sa folosesti unele semne de punctuatie sa intelegem ce vrei sa spui, mai usor. De altfel, lasa si tu termenul ala "draq" ca nu exista decat "dracu'".
2. Ce treaba au gigolo cu agatatul? Iti spun eu: niciunul! Puteai folosi alt termen.
PS: daca nu stii exact ce inseamna un gigolo, foloseste DEX-ul.
Mustang is offline   Reply With Quote
Old 05-09-08, 19:29   #1626
RA_2fast4u
Ford Driver

Stage 5
 
RA_2fast4u's Avatar
 
Join Date: Jul 2005
Posts: 2,611
Member of:
[FORD]
[FOTO]
Default Re: Cum sa agati o fata ?

Quote:
Originally Posted by Cristy65 View Post
poti sa ai papagal cat vrei daca fata nu reactioneaza, si mai mult de atata iti da impresia ca vorbesti cu peretii.eu de exemplu sunt cu care rad si glumesc de numa', iar cu altele vorbesc si glumesc iar ele raspund simplu : "K".imi vine sa mor cand vad
Te-ai gandit ca poate tu esti de vina pt k-ul acela? Stai linistit ca nu la toata lumea ele raspund cu k . Poate te straduiesti prea mult? sau poate pur si simplu nu sti cum sa o faci pe ea sa scoata mai mult decat un k. femeile sunt niste chestii foarte complicate.. dar intotdeauna au a way in.. and out )
RA_2fast4u is offline   Reply With Quote
Old 05-09-08, 20:24   #1627
Cristy65

Stage 5
 
Cristy65's Avatar
 
Join Date: Jul 2006
Posts: 1,140
Member of:
[RENAULT]
Default Re: Cum sa agati o fata ?

Quote:
Originally Posted by RA_2fast4u View Post
Te-ai gandit ca poate tu esti de vina pt k-ul acela? Stai linistit ca nu la toata lumea ele raspund cu k . Poate te straduiesti prea mult? sau poate pur si simplu nu sti cum sa o faci pe ea sa scoata mai mult decat un k. femeile sunt niste chestii foarte complicate.. dar intotdeauna au a way in.. and out )
da chiar m-am gandit.si am mai povestit cu unii cu alti despre "acea" persoana si apoi am ajuns la aceasta concluzie.inainte credeam ca eu sunt de vina.
ca sa intelegi femeile trebuie sa fii travestit
Cristy65 is offline   Reply With Quote
Old 05-09-08, 20:25   #1628
Sindrom

Stage 5
 
Sindrom's Avatar
 
Join Date: Apr 2006
Posts: 1,744
Member of:
[PEUGEOT]
[FORD]
Default Re: Cum sa agati o fata ?

Quote:
Originally Posted by Trixi View Post
astept oricind cu nerabdare sa m-i se demonstreze asta,daca sunt suficient de stramba...

pai si daca nu esti????
Sindrom is offline   Reply With Quote
Old 05-09-08, 20:46   #1629
Trixi
Swift Driver

Stage 5
 
Trixi's Avatar
 
Join Date: Mar 2006
Posts: 557
Member of:
[Suzuki]
Default Re: Cum sa agati o fata ?

pffff....
la varianta asta inca nu m-am gindit!promit solamn,ca am sa fac tot posibilul sa fiu suficient de stramba!
Trixi is offline   Reply With Quote
Old 06-09-08, 06:57   #1630
catalin85
 
catalin85's Avatar
 
Join Date: Sep 2008
Posts: 0
Default Re: Cum sa agati o fata ?

Acum mai bine de 2 ani plictisit , mort in casa in timp ce eram in mijlocul tabietului meu de citit pe situri cu diverse profile , am dat peste o poza a ceea ce a fost si va ramane cel mai frumos lucru din viata mea . E mult de citit asa ca , care fumati aprindeti o tigara ca o sa aveti ce invata din cele ce vor fi scrise cei ce nu au , bucurati-va ca sunteti mai inspirati decat mine .

Am vazut poza si au trecut 2 zile in care m am gandit ce sa fac cum sa ma bag in seama sa nu par un alt ghertoi care incerca cu siguranta ce alti probabil 100 inaintea mea sa faca , zilele au trecut , mesaju privat era selectat , nu am facut nimic special decat sa fiu sincer sa ii spui ce vad eu si i-am spus ca : " Este foarte foarte foarte frumoasa " atat am putut scrie dupa 2 zile de gandit , cateva cuvinte sincere intrun mesaj privat , mi a raspuns si a fost foarte dulce , dupa cateva mesaje private mi-am facut curaj si i am cerut id de messenger , mi la dat si pe ala , pt ca vam spus ca era dulce )) si din alta regiune a tari unde oameni sunt mai educati si mai cumsecade decat capitala noastra "draga" )) am ajuns pe messenger , cateva saptamani nu am discutat decat , lucruri normale flirturi mici , poze , pasiuni , "minciuni" din partea mea ca de eram mai mic , si ea nu trebuie sa stie ce varsta am .....PANA CAND A OBSERVAT INTR-O POZA a masini mele ca nr de inmatriculare contine cifra magica )) B- 85 , sa fi vazut atunci panica , si incercari de scoatere )))))))) de ...eu credeam ca trebuie sa impresionez , ea fiind mai mare cu aproape 10 ani , pana intr-un final am ajuns la webcam , si multe ore petrecute in fata calculatorului ca un drogat , ne imbatam impreuna in fata monitoarelor , adormeam in fata monitorului , eu am ajuns sa port culoarea preferata a ei , portocaliu aprins si ascultam aceleasi melodii amundoi ore in sir , am ajuns sa o iubesc pe ea mai mult decat ce credeam ca iubesc in timpul unei relati de 6 ani , mi a dat sfaturi pe care nu le aplicam , si eu ei sfaturi care ia trebuit 1 an si ceva sa le aplice si sa inteleaga ca viata ei nu e legata de un DA spus la tinerete cand crezi ca tot ce zboara se mananca . Multe certuri si durere cauzate in mare parte din cauza prostiei mele , pe care ea fiind mai mare le-a inteles , inteles si a lasat tot timpul de la ea . Cand am avut nevoie de la ea era tot timpu langa mine la un apel sau buzz ,
ea cand avea nevoie de mine nu eram ....nu pt ca nu vroiam dar pt ca ea nu dorea sa ma intristeze pe mine si se inchidea in ea de multe ore imi dadeam seama singur si ajungeam de plangeam amundoi .
Dupa 1 an aproape se facu si timpul sa ne vedem , bineinteles tot la sacrificiu ei , lasandusi baietelul cu care desenam la PC" cand ne prindea pe mess ca vroia si el la calculator si "SEFUL" ca asa il "alintam pe sot , acasa singuri , ea suinduse in masina cu cel mai bun prieten al ei si impreuna cu colegi au batut 600 de km pt un eveniment , stiu ca ea imi zicea ca venea oricum pt eveniment dar eu stiu ca a venit pt mine sa ma vada )))) chiar si acum sunt magar ) . Cand ne-am vazut am ramas mut si eu si ea , ne am luat in brate intr-o parcare si nu am scos decat 2 cuvinte , ne am suit in masina si la fel am ramas in brate . Aveam un hanorac pe mine care are si acum mirosul ei , nu l-am spalat si nici imbracat de atunci pt ca e , printre singurele amintiri care mi au ramas de la ea . au fost 2 zile de vis . ma invatat o noua fata a cuvintului SEX . a trebuit sa plece acasa , iar luni de zile online discuti , dragoste , certuri , plansete pana cand .... ne am revazut dupa cateva luni , cand a venit la o nunta in buc a unui prieten cu SEFU , eram in fata restaurantului intr-o parcare , ))) am transformat TICO in cel mai mare pat posibil , o sa spuneti ca nu se poate , dar se poate datimi-o pe ea )) si pun pe youtube .... ))) inca o seara de vis trecuse . Au urmat apoi luni de vb la telefon , iubire multa . Care sa incaiat intr-un moment foarte prost si degeaba pt nimic . Pt ca eu nu am avut ceea ce aveam pana atunci tupeu de a spune sincer ceea ce vreau si imi doresc ca ea sa indeplineasca , A trecut un an iar un nou eveniment monden )) se apropia , ea se despartise de SEFU , si o venirea aici nu ar mai fi fost la fel de usoara , eu nu am spus ceea ce vroiam eu , si ceea ce dorea ea sa auda , speram ca se intelege de la sine , ne am certat online , dupa 1 sptm a fost aici , eu nu am stiut nimic , am intrat in hala , am vazut-o la volan , nu am facut decat sa dau un mesaj , intr-un final a iesit dar deja se rupsese ceva , pt ca nu v-am spus ca E CEA MAI INCAPATANATA femeie din lume )) , am vb , iar totu a trecut foarte repede , sa intors acasa , eu acasa , am vb cateva zile dupa care sa sfarsit totul din vina mea ca sunt un tampit , fara creer ) dar eram tampitu ei fara creer care o iubea si ii aratam asta conta , am tot incercat sa repar gaura , iam lasat o perioada singura in care sa se gandeasca , nu am reusit sa o fac sa se razgandeasca , ea trecuse peste , eu acum dupa aprox 6 luni inca nu am trecut peste, tot o iubesc parca mai mult , cei ce nu credeti trebuie sa treceti si sa simtiti ce am simtit noi si atunci o sa imi dati dreptate , desi i-am sters id din mess si nr de tel din tel meu tot nu o uit....degeaba daca le am pe ambele in minte , dar numai imi permit sa o deranjez cum o deranjam inainte pt ca nu stiu ca nu ii mai face placere . Asa ca daca o cunoaste cineva ) dati linku asta si spune-ti ca imi pare rau . Urat din partea mea sa scriu aici ceva asa intim dar trebuie sa povestesc si eu cuiva .
Ca sa fiu ontopic cu agatatu asta mirific ))) SINCERITATE intotdeauna e rasplatita fiti sinceri cu cele ce va placsi spuneti ce vedeti . Eu continui sa imi vad de vechitura mea din 1981 si de pozele date de ea si amintirile ramase pt ca inca o mai IUBESC , si sper ca si ea sa ma simta ceva pt mine Eu inca o mai astept dar numai pot sa fac urmatoru pass ca imi e frica sa nu o deranjez ...

Iubitiva tare . Dimineata buna la toata lumea si scuze daca am scris prea mult
catalin85 is offline   Reply With Quote
Old 06-09-08, 12:07   #1631
Claudia

Stage 5
 
Claudia's Avatar
 
Join Date: Jul 2006
Posts: 1,172
Member of:
[Moderators]
[BMW]
[VW]
[FORD]
[FOTO]
Default Re: Cum sa agati o fata ?

@Catalin:
Te inteleg ca simteai nevoia sa te descarci de gandurile astea. Noi te "ascultam", dar nu-ti putem rezolva problemele. In schimb iti putem oferi sfaturi. Depinde cat de grav este motivul pt care v-ati certat...pentru ca in functie de asta ai putea lua masuri. Sa fiu in locul tau.. m-as duce la ea. Dupa ce ai facut atatia km pt ea, crezi ca e in stare sa te mai refuze?
Raspuns: da. daca nu te mai iubeste deloc.
Si asa afli si tu cum sta situatia...
Claudia is offline   Reply With Quote
Old 06-09-08, 19:37   #1632
AAAAK

Stage 3
 
AAAAK's Avatar
 
Join Date: Jun 2007
Posts: 152
Default Re: Cum sa agati o fata ?

Catalin85
Din cate am inteles era maritata.

Parerea mea sincera este ca ai iubit o bagaboanta.(sau poate nu era maritata defapt)

On: Ati tot spus de agatat ...de cucerit o femeie nimic?
AAAAK is offline   Reply With Quote
Old 06-09-08, 19:56   #1633
BC-20-LET
Audi Driver

Stage 5
 
BC-20-LET's Avatar
 
Join Date: Mar 2007
Posts: 1,386
Member of:
[AUDI]
Default Re: Cum sa agati o fata ?

Cataline, cred ca tu trebuia sa fumezi tigara . La mine cel putin nu a avut efect. Am incercat sa citesc printre randuri , sa-mi dau seama ce ai vrut sa scrii dar nu stiu in ce masura am inteles .

Intrebarea e : trebuie neaparat sa o agati ? Poate te agata ea pe tine ...

Mie, sincer nu-mi place sa agat si daca ma uit in urma , am fost doar agatat .
BC-20-LET is offline   Reply With Quote
Old 06-09-08, 22:14   #1634
AAAAK

Stage 3
 
AAAAK's Avatar
 
Join Date: Jun 2007
Posts: 152
Default Re: Cum sa agati o fata ?

Quote:
Originally Posted by BC-20-LET View Post

Intrebarea e : trebuie neaparat sa o agati ? Poate te agata ea pe tine ...

Mie, sincer nu-mi place sa agat si daca ma uit in urma , am fost doar agatat .
Femeile in general agata ele cand is chiar nebune dupa unu(indragostite rau),is bete sau f urate si motivul principal cand au un interes,in majoritatea cazurilor,(material de ex. )
AAAAK is offline   Reply With Quote
Old 06-09-08, 22:46   #1635
bodyspeed

Stage 5
 
bodyspeed's Avatar
 
Join Date: Aug 2005
Posts: 5,390
Member of:
[Moderators]
[Observator 4tuning]
[NoSpeedLimit Romania Club]
[Oltcit]
[4Rally]
[BMW]
[FOTO]
Default Re: Cum sa agati o fata ?

Quote:
Originally Posted by AAAAK View Post
Femeile in general agata ele cand is chiar nebune dupa unu(indragostite rau),is bete sau f urate si motivul principal cand au un interes,in majoritatea cazurilor,(material de ex. )
Ai avut tu o revelaţie aşa şi aici ma refer şi la afirmaţia ta de mai devreme
Quote:
Originally Posted by AAAAK

Parerea mea sincera este ca ai iubit o bagaboanta.(sau poate nu era maritata defapt)
Că dacă era doamna casătorită ,pentru tine era "bagaboandă"....
Dacă intr-o relaţie care nici nu se mai poate chema aşa ,dar să mai existe şi mai ales dacă de ceva vreme nu se mai leagă absolut nimic ,crezi ca te ţine un act , şi aici ma refer la cel de căsătorie .Nicidecum, daca totul s-a racit şi vrei să iesi cāt mai repede ,deşi poate la inceput şi chiar pe parcurs pare că divorţul in sine capată alte conotaţi şi ţine o veşnicie . Dupa divorţ vei fi alt om, poate iţi va fi mai greu , poate vei crede ca nu poţi merge mai departe , dar respiri ,esti liber simţi că traieşti nu mai esti constrāns ,urmarit .. sau mai ştiu eu ce.. Vorbesc din prisma celor intāmplate unei persoane dragi ,langă care am fost , chiar dacă nu personal , dar moral !

Şi aici in contestul de faţă că ele agaţă doar dacă sunt indrăgostite , urāte sau după interes ......eu zic să nu generalizezi .

Last edited by bodyspeed; 06-09-08 at 22:48.
bodyspeed is offline   Reply With Quote
Reply


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is On
Trackbacks are Off
Pingbacks are Off
Refbacks are Off



All times are GMT +2. The time now is 15:14.


- Copyright 2024 4Tuning