Forum 4Tuning

Go Back   Forum 4Tuning > Diverse > Femei

Femei Rele, bune, guralive, tacute, etc. Cum ar arata masinile si motoarele daca nu ar fi scoase in evidenta de femei?

Closed Thread
 
Thread Tools
Old 06-09-07, 11:58   #226
trupsisuflet
 
trupsisuflet's Avatar
 
Join Date: Sep 2007
Posts: 3
Default Re:

eu sunt undeva pe la pagina unu a forumului acum ..in fine..

Nu ma pot abine sa nu-mi spun si eu parerea..aici lasam deoparte elevii..vorbim despre baieti/barbati iesiti pe salariu..pei atata timp cat nu castiga cine stie ce si ii mai si baga in masina cand el nu-si permite defapt sa bage benzina ptr dus - intors in fiecare zi de la munk eu il consifer p-ala papagal...si eu muncesc si sunt si sudenta si intotdeauna imi platesc singura "sucul" nu accept pomana de la nimeni..cine e destept si isi permite si masina si "sucul" ala consumat de el e baiat destept dar unul care nu-si vede lungul nasului e un mare papagal.Ca si caz particular cunposcut de mine nu avea bani sa iesim la un suc...bineinteles partea lui ptr k stia f bine ca nu accept acest lucru din partea lui ..in schimb se imprumuta de bani de tigari de la x si y ..pei nu-ti vine sa-l omori cu bataia pe un astfel de fraier ?..asta e parerea mea si imi pare rau daca jignesc pe cineva aici .
trupsisuflet is offline  
Old 06-09-07, 12:08   #227
bodyspeed

Stage 5
 
bodyspeed's Avatar
 
Join Date: Aug 2005
Posts: 5,390
Member of:
[Moderators]
[Observator 4tuning]
[NoSpeedLimit Romania Club]
[Oltcit]
[4Rally]
[BMW]
[FOTO]
Default Re: Discutii intre baietii si fetele de pe forum....

ai precizat bine , faptul ca , castigul pe o luna + deplasarea la servici + sucul cu prietena + tigarile {in cazul cand acel baiat fumeaza } toate acestea sa fie posibile din salariu ..trebuie sa imparti si sa cantaresti bine,
sti cum e ca niciodata nu iti sunt suficienti bani ,dar important este sa le impaci pe fiecare, in ordinea prioritatilor , si sa nu uiti prioritatile
bun venit pe forum
bodyspeed is offline  
Old 06-09-07, 12:10   #228
trupsisuflet
 
trupsisuflet's Avatar
 
Join Date: Sep 2007
Posts: 3
Default Re: Discutii intre baietii si fetele de pe forum....

Quote:
Originally Posted by bodyspeed View Post
ai precizat bine , faptul ca , castigul pe o luna + deplasarea la servici + sucul cu prietena + tigarile {in cazul cand acel baiat fumeaza } toate acestea sa fie posibile din salariu ..trebuie sa imparti si sa cantaresti bine,
sti cum e ca niciodata nu iti sunt suficienti bani ,dar important este sa le impaci pe fiecare, in ordinea prioritatilor , si sa nu uiti prioritatile
bun venit pe forum
Msik , bine v-am gasit
trupsisuflet is offline  
Old 06-09-07, 18:19   #229
aleks

General Supervisor

Stage 5
 
aleks's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Posts: 17,791
Member of:
[Super Moderators]
[PARTICIPANT CURSE]
[BMW]
[MERCEDES]
[2 Roti]
[ALFA ROMEO]
Default Re: Discutii intre baietii si fetele de pe forum....

Quote:
Originally Posted by Mustang Mach One View Post
Bancul ce il stiam eu era cam asa (cu morala):
Un bou privea o vaca ... ii placea dar nu avea tupeu sa intre in vorba cu ea.
Trece o zi ... doua ... trei ... boul nu face niciun pas ...
Dupa o saptamana apare magarul : "Ce faci vaco? O punem?" Vaca da din cap si trec pe treaba ...

Concluzia ... well ... da-ti seama ... mai bine magar decat bou cand e vorba de femei.
hai sa-ti pun si eu varianta pe care o stiu:
in padure se muta o vulpita noua, frumoasa, subtirica, ce mai , tot ce vrei
papagalul indragostit pana peste cap, se duce la ea la usa cu un buchet mare de flori, bate, si cand ii deschide, se fastaceste tot, nu mai stie ce sa spuna, ii intinde florile,si incepe sa se balbaie: stii, eu... as vrea... tu...stii
vulpita enervata, ii ia florile si i le da de cap, si-i spune sa se care de la usa ei.
a doua zi papagalul se aranjeaza, ia o cutie mare de bomboane si iar la usa vulpitei.
asta cand ii deschide nu mai asteapta sa mai abereze, ii ia bomboanele si i le arunca in cap, sa se care cu tot cu tampeniile lui
plaeca papagalul suparat, si pe drum se intalneste cu porcul mistret.
-ce-ai patit papagalule?
-pai uite, vulpita asa si pe dincolo..
-aaa, esti tu prost, nu asa se face, ia fii atent:
se duce porcul, da doua picioare in usa, intra , ia vulpita pe sus, o pune pe toti peretii, pe pat, prin baie, pe masa, sus, jos, nebunie, ce mai, titus steel minciuna pe langa el
morala: degeaba esti papagal, ca sa fu^i o femeie trebuie sa fii porc
aleks is offline  
Old 06-09-07, 19:39   #230
Bea69

Stock
 
Bea69's Avatar
 
Join Date: May 2007
Posts: 2
Default Re: Discutii intre baietii si fetele de pe forum....

ti-am zis io bogdane,k o sa iasa iures...
nah..cine mai are variante???
Bea69 is offline  
Old 06-09-07, 19:43   #231
trupsisuflet
 
trupsisuflet's Avatar
 
Join Date: Sep 2007
Posts: 3
Default Re: Discutii intre baietii si fetele de pe forum....

as avea eu una
Vulpea era casatorita cu lupul ramane gravida si face un purcel , barba-su o lasa ca a fost infidela , vulpea se marita apoi cu ursul iar ramane gravida iar face un purcel , o lasa si asta ... a treia oara se marita cu iepurele si povestea se repeta ...morala??...Barbatii "e" porci"
trupsisuflet is offline  
Old 06-09-07, 21:31   #232
bodyspeed

Stage 5
 
bodyspeed's Avatar
 
Join Date: Aug 2005
Posts: 5,390
Member of:
[Moderators]
[Observator 4tuning]
[NoSpeedLimit Romania Club]
[Oltcit]
[4Rally]
[BMW]
[FOTO]
Default Re: Discutii intre baietii si fetele de pe forum....

Quote:
Originally Posted by trupsisuflet View Post
as avea eu una
Vulpea era casatorita cu lupul ramane gravida si face un purcel , barba-su o lasa ca a fost infidela , vulpea se marita apoi cu ursul iar ramane gravida iar face un purcel , o lasa si asta ... a treia oara se marita cu iepurele si povestea se repeta ...morala??...Barbatii "e" porci"
asta e o varianta cand si vulpea isi cam ridica coada nu gluma
nu "e" toti
dap bea69 ai avut dreptate , dar las ca asa e bine iuressssssss
bodyspeed is offline  
Old 06-09-07, 21:40   #233
trupsisuflet
 
trupsisuflet's Avatar
 
Join Date: Sep 2007
Posts: 3
Default Re: Discutii intre baietii si fetele de pe forum....

bodyspeed nu "e" toti , ai dreptate ..era doar un banc
trupsisuflet is offline  
Old 06-09-07, 21:54   #234
Bea69

Stock
 
Bea69's Avatar
 
Join Date: May 2007
Posts: 2
Default Re: Discutii intre baietii si fetele de pe forum....

deci...bun venit p la noi!!!
si niste "instructiuni":nu generalizam...si daca da..la sfarsitul fiecarui post mentionam,k in mod normal cei d fata se exclud,si in asa fel scapi sa sara toti p capul tau...
Bea69 is offline  
Old 06-09-07, 21:58   #235
trupsisuflet
 
trupsisuflet's Avatar
 
Join Date: Sep 2007
Posts: 3
Default Re: Discutii intre baietii si fetele de pe forum....

Quote:
Originally Posted by Bea69 View Post
deci...bun venit p la noi!!!
si niste "instructiuni":nu generalizam...si daca da..la sfarsitul fiecarui post mentionam,k in mod normal cei d fata se exclud,si in asa fel scapi sa sara toti p capul tau...
bine v-am gasit si ...thank`s for the tip !
trupsisuflet is offline  
Old 06-09-07, 22:01   #236
bodyspeed

Stage 5
 
bodyspeed's Avatar
 
Join Date: Aug 2005
Posts: 5,390
Member of:
[Moderators]
[Observator 4tuning]
[NoSpeedLimit Romania Club]
[Oltcit]
[4Rally]
[BMW]
[FOTO]
Default Re: Discutii intre baietii si fetele de pe forum....

dap bodyandsoul . doar am crezut ca zici un banc sa se prinda , si nu vruiam o generalizare a lor, ca nu sunt toti, mai exista si excepti
bodyspeed is offline  
Old 06-09-07, 22:25   #237
trupsisuflet
 
trupsisuflet's Avatar
 
Join Date: Sep 2007
Posts: 3
Default Re: Discutii intre baietii si fetele de pe forum....

Quote:
Originally Posted by aicad View Post
pai chiar rei sa-ti spun ce e aia dragoste sau ce-a fost pentru mine?
Bine fac sacrificiul asta: Dragostea e atunci cand nu mai poti de nerabdare sa-ti vezi iubita, cand regreti amarnic ca trebuie sa te desparti de ea chair si pana a doua ziii, cand tii pe cineva in bratze si nu-ti mai trebuie nimic altceva, cand o sorbi din priviri si parca ai vrea sa te contopesti... cand te uiti alea si orikum ar arata: obosita, cu riduri, cu cearcane, cu rimelul intins tot iti vine s-o sorbi din priviri,.. dragostea e atunci cand megi cu persoan iubita pe strada si nimic ce e in jur nu mai conteaza, dragostea e tunci cand o umpli de pupici si-i spui c-o iubesti de 12000 de ori si o tii in brate si parca nu-ti ai vine sa-i dai drumul, dragostea e atuci cand ai face orice sa fii langa ea, ai afce ORICE sa se simta bine, ai face orice sa te iubeasca la fel de mult si sa simta aceleasi lucruri pe care le simti si tu. Dragostea e atunci cand totul se destrama si iubita ta nu mai e a ta si pur si simplu totul din jurul tau isi pierde valoarea si nimc nu mai conteaza si te lupti si faci tot posibilul s-o aduci inapoi si abia cand vezi ca NU mai e nici o sansa si iti amintesti tot cea fost intre voi TOT absolut tot si plangi si si te simit ultimul om de pe pamant, abia atunci poti sa spui ca iubesti.... Asta e 10% din ceea ce inseamna dragostea prietene.....

ps: eu sunt dezinhibat deobicei, berea aia ma face sa fiu happy oricear fi
eu inca recitesc comentarii dp la inceputul forumului..pag 5-6 cred...
Mi-au dat lacrimile la acest post ( Dumnezeu stie ca asa am simtit si eu..nu e buna la nik drgostea..doar te face sa suferi
trupsisuflet is offline  
Old 06-09-07, 22:30   #238
Mustang
Daewoo Driver

Stage 5
 
Mustang's Avatar
 
Join Date: Sep 2005
Posts: 4,399
Member of:
[DAEWOO]
Default Re: Discutii intre baietii si fetele de pe forum....

Nu e adevarat.
Orice relatie - indiferent de cum se termina - tot are ceva bun, care te face sa schitezi un zambet ... Asta daca a fost ceva intens.
Mustang is offline  
Old 06-09-07, 22:35   #239
bodyspeed

Stage 5
 
bodyspeed's Avatar
 
Join Date: Aug 2005
Posts: 5,390
Member of:
[Moderators]
[Observator 4tuning]
[NoSpeedLimit Romania Club]
[Oltcit]
[4Rally]
[BMW]
[FOTO]
Default Re: Discutii intre baietii si fetele de pe forum....

ai de citit cam 16 pagini. spor la citit.
si te contrazic. e buna dragostea si in afara de suferinta .. care inevitabil ti-o ofera cand persoana care o iubesti nu e cu tine, si ai fi dat orice sa fie . si nu e..
dar gandeste cum ti ar fi fost viata fara sa aceste sentimente.. vezi lume . care nu a avut o traire din a ta..si nici fericit nu e, nici prieten/a nu are.. oare cum e..
eu nu vreau sa stiu..
e dureros.la un moment dar asta e.. iubesti si suferi dar in ordinea asta
bodyspeed is offline  
Old 06-09-07, 23:09   #240
trupsisuflet
 
trupsisuflet's Avatar
 
Join Date: Sep 2007
Posts: 3
Default Re: Discutii intre baietii si fetele de pe forum....

Quote:
Originally Posted by Mustang Mach One View Post
Nu e adevarat.
Orice relatie - indiferent de cum se termina - tot are ceva bun, care te face sa schitezi un zambet ... Asta daca a fost ceva intens.
asta cam asa e ..cateodata rad in hohote , cateodata surad amar , cateodata mai scap o lacrima , cateodata sunt furioasa , cateodata sunt indiferenta..dar a trecut demult..pot spune ca sunt pregatita ptr o noua dragoste dar avand in vedere ca eu nu sunt de acord cu culcatul asta in stanga si in dreapta imi va lua ceva timp sa intalnesc un tip care sa ma merite si care sa nu dea fuguta la una care cedeaza mai repede in favoarea uneia de moda mai "veche" ..vb vine..
trupsisuflet is offline  
Closed Thread


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is On
Trackbacks are Off
Pingbacks are Off
Refbacks are Off



All times are GMT +2. The time now is 13:03.


- Copyright 2024 4Tuning