Forum 4Tuning

Go Back   Forum 4Tuning > Diverse > Femei

Femei Rele, bune, guralive, tacute, etc. Cum ar arata masinile si motoarele daca nu ar fi scoase in evidenta de femei?

Reply
 
Thread Tools
Old 19-01-08, 17:53   #706
bodyspeed

Stage 5
 
bodyspeed's Avatar
 
Join Date: Aug 2005
Posts: 5,390
Member of:
[Moderators]
[Observator 4tuning]
[NoSpeedLimit Romania Club]
[Oltcit]
[4Rally]
[BMW]
[FOTO]
Default Re: Fete mai mari ? Mai mici ?

Quote:
Originally Posted by ~Ada~ View Post
Ma bucur sa vad ca unii baieti constientizeaza anumite lucruri Nu credeam ca exista asa ceva
Nu ne-ai intalnit pe noi, conteaza mediu , prieteni, mentalitate prin care iti dai seama de anumite lucruri si aici ma refer cand esti la o varsta la care multa lume nu iti da o sansa ca te-ai putea descurca pe orice plan
Quote:
Originally Posted by ~Ada~
Pot sa zic ca am vazut cazuri de genu'....in care tipu intalnise fata perfecta pentru el insa fiind tanar-18 ani- a preferat dupa un timp sa o lase-desi ii oferea totul si era fericit cu ea- ca sa "revina" la obiceiurile de dinainte....preferand sa stea cu cate una alta pe noapte,la un chef si asa mai departe...ca mai apoi sa-si dea seama ca a gresit si ca "minunea" nu a tinut mult...insa tipa nu l-a mai primit inapoi si bine a facut,parerea mea
Asadar,nu va bagati in ceva 'serios' daca considerati ca nu sunteti in stare sa o duceti la capat;e valabil si pentru femei

Totul depinde de circumstante, ideea e ca nici el nu a procedat bine, dar invers daca s-ar fi intamplat oare el o primea inapoi..?
Ce diferenta era intre ei, ?
bodyspeed is offline   Reply With Quote
Old 19-01-08, 19:12   #707
~Ada~
PARTICIPANT CURSE

Stage 5
 
~Ada~'s Avatar
 
Join Date: Aug 2007
Posts: 817
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[Hyundai]
[PEUGEOT]
Smile Re: Fete mai mari ? Mai mici ?

Quote:
Originally Posted by bodyspeed View Post
Nu ne-ai intalnit pe noi, conteaza mediu , prieteni, mentalitate prin care iti dai seama de anumite lucruri si aici ma refer cand esti la o varsta la care multa lume nu iti da o sansa ca te-ai putea descurca pe orice plan
[/FONT]
Totul depinde de circumstante, ideea e ca nici el nu a procedat bine, dar invers daca s-ar fi intamplat oare el o primea inapoi..?
Ce diferenta era intre ei, ?
El mai mare cu cateva luni decat ea,amandoi destul de maturi zic eu ...insa se pare ca pana la urma fiecare vroia altceva...ea vroia ca el sa fie doar al ei,el insa vroia ca ea sa fie doar al lui insa sa mai fie sia ltele pe langa..fapt pe care ea evident nu l-a acceptat...
Daca ar fii fost invers nu stiu ce sa zic...Probabil ca nu pentru ca era foarte gelos si nu stiu daca ar fii acceptat gandu'...ea fata cu principii in sensu ca nu s-ar fii dus sa se refugieze in bratele altcuiva,sa se culce cu el etc..poate doar ar fii cautat pe cineva care sa o asculte in timp ce el a trecut direct la fapte..dar nah..cum se zice...asa sunt barbatii..au nevoile lor
Asta mereu a fost o problema....barbatii vor ca femeile sa nu se uite decat la ei -vb la modul general ,nu sariti - insa ei sa nu se limiteze doar la a se uita...
~Ada~ is offline   Reply With Quote
Old 19-01-08, 19:32   #708
Bea69

Stock
 
Bea69's Avatar
 
Join Date: May 2007
Posts: 2
Default Re: Fete mai mari ? Mai mici ?

in cazul in care barbatul crede ca este normal ca femeia oficiala sa fie numai a lui,iar el intre timp sa f..a ce apuca,nu se poate considera matur...mai degraba barbatul "eu sunt buricul pamintului" si "de fapt nici nu stiu ce vreau eu..asa ca,vreau tot!" (mai pe scurt ,timpit de bubuie,no offence)
iar femeia,care se mai gindeste o secunda inainte de a spune NEXT...si ea imatura rau..sa nu zic ,copila...
pe de alta parte,la 18 ani nu ai de unde sa stii ce inseamna TOT...asa ca e destul de greu sa realizezi ca ai primit-o.
nu neg insa ca ea si-a dat silinta sa ii ofere tot ce a crezut ea ca este posibil..dar vezi tu...degeaba vrei sa imi dai o viata frumoasa,linistita,daca eu dupa adrenalina tremur
trebuie sa acceptam ca oamenii au niste nevoi,pe care nici ei nu inteleg foarte usor.faptul ca ei isi doresc niste chestii mai greu de inteles,nu inseama ca sunt oameni mai rai...doar mai speciali.daca reusesti sa ii accepti asa cum sunt,te impaci mai repede cu lumea.break a leg!
Bea69 is offline   Reply With Quote
Old 19-01-08, 23:27   #709
valib
Banned

Stage 5
 
valib's Avatar
 
Join Date: Nov 2004
Posts: 3,348
Default Re: Fete mai mari ? Mai mici ?

uite ca acum o sa incerc si eu in sfarsit...sa caut o fata de varsta mea
sa vedem ce iese....
prostia si domnia se plateste...sau...nu te lega la cap daca nu te doare
valib is offline   Reply With Quote
Old 20-01-08, 00:48   #710
DragosT
Suzuki Driver

Stage 5
 
DragosT's Avatar
 
Join Date: May 2005
Posts: 1,615
Member of:
[Moderators]
[PARTICIPANT CURSE]
[MACS]
[Suzuki]
Default Re: Fete mai mari ? Mai mici ?

Dragi colegi de forum, pana la urma nu prea mai conteaza experienta, tradusa prin varsta, a se citi de fapt cunostinte. Informatia nu mai este atat de scumpa la vedere si a devenit accesibila tuturor. Deci, pana la urma, conteaza ce stii sau ce ai curaj sa faci? Si cand vine vorba de curaj, daca stam s-o luam asa, cu cat "imbatranesti" cu atat devii mai prudent. O singura manevra trebuie cunoscuta a la carte si totul e ok: sa stii sa apreciezi activ ceea ce primesti pasiv. E vorba de responsabilitatea propriilor intentii si sentimente. Si aici da, trebuie sa fii mai in varsta, in 80% fiziologic vorbind, restul de 20% fiind cazurile exceptionale de oameni tineri cu capul pe umeri.
Mai e o treaba. Ce declanseaza acea reactie care te face sa te simti atras: mintea sau tzatza si buca. Parerea mea ca nu exista cale de mijloc. Apreciezi o personalitate, totul ti se pare frumos, singura problema fiind aceea sa nu te trezesti din vraja. Apreciezi carnea... parca la un moment dat crezi ca ti se cuvine si nu mai tratezi cu acelasi respect, deci nu mai apreciezi. Asadar, pana la urma conteaza ce cauti, care-ti sunt stachetele, ce level ai depasit etc. pentru ca in mod sigur comportamentul tau va fi in tandem.
Cum a trecut demult vremea cand doar barbatii f... iar femeile stateau (cazuri de femei care f... iar noi le numim generic curve pentru ca intr-un fel ne oftica cunosc o groaza) mi-e clar ca s-a ajuns la un consens: nimic nu mai conteaza totul se rezuma. Insa prost nu e cel care cere ci acela care accepta. Asa ca, pana la singura proba contrarie, o singura viata avem, iar cine poate sa experimenteze sa o faca cat mai mult! Intrebarile in sine de genul " e bine...?", "oare...?, " de ce...?" reprezinta pierdere de vreme.
Parerea mea.
DragosT is offline   Reply With Quote
Old 29-01-08, 00:34   #711
judele

Stage 3
 
judele's Avatar
 
Join Date: Jan 2008
Posts: 106
Default Re: Fete mai mari ? Mai mici ?

ba fratilor... eu am nevasta de 1 an de zile... are 21 de ani eu 20...pana me totu bine... dar am o aventura de vreo 3 luni in paralel cu una de 30 care stie de cea de 20... totu bine si frumos.. e diferenta mare frate ...aia de 30 stie ce sa fac cum sa faca si are farmecu ei e deschisa geme e pana mea femeie...asta mica a inceput si ea sa invete ceva ceva dar cand e vb sa faci sex nu dragoste e mai buna aia de 30...
judele is offline   Reply With Quote
Old 29-01-08, 07:54   #712
brownshark

Stage 5
 
Join Date: Sep 2007
Posts: 2,145
Default Re: Fete mai mari ? Mai mici ?

judele@ keep up the good work !!!
coane , da in ele sa stie de tine !!!...daca te mentii in forma mai e loc si de vreo 2 in plus , vb cu cea de 30 daca nu aduce vreo prietena... , sa nu fie egoista... , trb sa mai schimbi si tu gustul... no ?...
brownshark is offline   Reply With Quote
Old 29-01-08, 09:32   #713
Bea69

Stock
 
Bea69's Avatar
 
Join Date: May 2007
Posts: 2
Default Re: Fete mai mari ? Mai mici ?

nush...is io mai proasta de felul meu,intr-adevar...dar poate ca aia de 30 e doar o femeie normala,care a ajuns sa inteleaga ce inseama sexul,nu c...a ordinara...parerea mea
Bea69 is offline   Reply With Quote
Old 29-01-08, 14:08   #714
aleks

General Supervisor

Stage 5
 
aleks's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Posts: 17,791
Member of:
[Super Moderators]
[PARTICIPANT CURSE]
[BMW]
[MERCEDES]
[2 Roti]
[ALFA ROMEO]
Default Re: Fete mai mari ? Mai mici ?

brownshark, ce tare e aia de 30, ca ii place sa o faca...
e curva cu siguranta, daca ii place sa faca dragoste, deci poate sa mai aduca inca vreo doua ca ea, tot curve adica, nu?
foarte tare.... not
aleks is offline   Reply With Quote
Old 29-01-08, 18:05   #715
~Ada~
PARTICIPANT CURSE

Stage 5
 
~Ada~'s Avatar
 
Join Date: Aug 2007
Posts: 817
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[Hyundai]
[PEUGEOT]
Thumbs down Re: Fete mai mari ? Mai mici ?

Quote:
Originally Posted by judele View Post
ba fratilor... eu am nevasta de 1 an de zile... are 21 de ani eu 20...pana me totu bine... dar am o aventura de vreo 3 luni in paralel cu una de 30 care stie de cea de 20... totu bine si frumos.. e diferenta mare frate ...aia de 30 stie ce sa fac cum sa faca si are farmecu ei e deschisa geme e pana mea femeie...asta mica a inceput si ea sa invete ceva ceva dar cand e vb sa faci sex nu dragoste e mai buna aia de 30...
Cred ca n-am inteles eu bine...deci tu esti casatorit legal sau doar traiesti cu ea de un an si ii spui nevasta?Explica-mi si mie de ce te-ai insurat de la 19 ani -mult mult prea devreme- cand oricum nu esti in stare sau mai bine zis nu stii ce inseamna o casnicie Ori esti inconstient ori si ea e la fel si atunci o sa se aleaga praful de "casnicia" voastra...
~Ada~ is offline   Reply With Quote
Old 29-01-08, 23:20   #716
judele

Stage 3
 
judele's Avatar
 
Join Date: Jan 2008
Posts: 106
Default Re: Fete mai mari ? Mai mici ?

hhaha frate...eu am o firma.. ea e fata cu capu pe umerii ....pana mea... e bine frate e buna casnicia... infine.... ma tipa asta de 30 de ani nu e nici curva nici in altfel e doctorita super buna super criminala...as pune eu poze cu ea dar nu e bine ... frate eu pana acum am stat cu femei mai mari ca mine am invatat de la ele au invatat de la mine... nu sunt un pusti cordit la 19 ani..pana mea... am eu ceva de le place cu mine ))
judele is offline   Reply With Quote
Old 11-04-08, 01:11   #717
Gabi
Super Moderator

Stage 5
 
Gabi's Avatar
 
Join Date: Aug 2003
Posts: 14,537
Member of:
[Super Moderators]
[Moderators]
Default Re: Fete mai mari ? Mai mici ?

Si pentru ca nu s-a mai postat de mult... mai mari body stie despre ce e vorba !
Gabi is offline   Reply With Quote
Old 11-04-08, 08:38   #718
Mustang
Daewoo Driver

Stage 5
 
Mustang's Avatar
 
Join Date: Sep 2005
Posts: 4,399
Member of:
[DAEWOO]
Default Re: Fete mai mari ? Mai mici ?

Subscriu ....
Mustang is offline   Reply With Quote
Old 11-04-08, 10:39   #719
Bea69

Stock
 
Bea69's Avatar
 
Join Date: May 2007
Posts: 2
Default Re: Fete mai mari ? Mai mici ?

Quote:
Originally Posted by Gabi View Post
Si pentru ca nu s-a mai postat de mult... mai mari body stie despre ce e vorba !
numai body????
Bea69 is offline   Reply With Quote
Old 11-04-08, 10:46   #720
aleks

General Supervisor

Stage 5
 
aleks's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Posts: 17,791
Member of:
[Super Moderators]
[PARTICIPANT CURSE]
[BMW]
[MERCEDES]
[2 Roti]
[ALFA ROMEO]
Default Re: Fete mai mari ? Mai mici ?

da da, body e singurul, blame on him
aleks is offline   Reply With Quote
Reply


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is On
Trackbacks are Off
Pingbacks are Off
Refbacks are Off



All times are GMT +2. The time now is 22:29.


- Copyright 2024 4Tuning